Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 4.Širůčková 11797 5. 11697 6.Stribrny 11506 Bouldry: 4.Volf 11031 5.Mokroluský 10950 6.Kopecký 10675 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Výběr stanu 02.11.2010 Nevím nevím, pro jaký model se rozhodnout. Nejvíc mi poradili v tomto článku: tinyurl.com/2fnecnc
Hlavní problém je variabilita konstrukce - stromů. Poradí někdo?
  Re: Výběr stanu 03.11.2010 Humorný fotky. Mně se nejvíc osvěčil ten na druhém obrázku:)
  Re: Výběr stanu 03.11.2010 Já jsem udělal docela dobrou zkušenost s tím egoistem, rovněž bych uvítal, jestli by se k tomu nemoh
  Re: Výběr stanu 15.01.2011 Jurka nebrat!!! mam doma dva stany a mel jsem moznost je i testovat a nic moc teda..navic to šila mo
Skluznost pásů 02.11.2010 Ahojte, poradí mi někdo, které pásy dobře kloužou.
  Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Pořadí je: 100% mohér pásy, pak mixy se syntetikou a nakonec syntetika (u té poslední v rozbředlém
  Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Tuším s delším chlupem kloužou lépe..
    Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Hlavně je musíš přetáhnout svíčkou po chlupu.
  Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Skluz záleží nejen na materiálu vlasu ale i na konstrukci pásu- vybírej tedy pásy určené pro závoděn
    Re: Skluznost pásů 06.11.2010 jo zivotnost chlupu u zavodnich pasu je kratsi, ale ne kratka. I kdyz budes v zime a na jare trenova
    Re: Skluznost pásů 06.11.2010 Moher zapleteny do V, Nejdulezitejsi je ale sirka - cim uzsi tim rychlejsi. Ale je to poznat jen na
Pruvodce Sneznik 02.11.2010 Ahoj, nemate nekdo pruvodce na sneznik (bouldry)v e-podobe?
  Re: Pruvodce Sneznik 02.11.2010 byl ke stazeni v clanku o zavodech, ktery se na Snezniku konaly...pohledej...neni to dlouho, max. 2
rockempire Axel 01.11.2010 máte s těmahle friendama někdo zkušenosti? Docela mě zaujali asi proto že jsou dvouosový. Kde se dají sehnat? Plánuji si nějaký kupit a tyhle mě fakt zaujali případně mi doporučte něco jiného....
  Re: rockempire Axel 02.11.2010 šlapou pěkně - česká výroba fa.kouba - do vánoc budou na krámech.
Petzl M10 a Salewa Neo extrem 01.11.2010 Ahoj, prosím podělte se se mnou o zkušenosti s těmito železy. Plánuju jedny z nich koupit. Budu vděčný za jakoukoli radu. díky
  Re: Petzl M10 a Salewa Neo extrem 02.11.2010 Již hodně let mam M10 (ještě tehdy byly od Charlet Moser) a nemam výhrady. Různě dle akce měním nast
Databáze cest - Arco 01.11.2010 Prosím, nepoužívejte v databázi oblast s názvem Arco (teď tam byla opět spousta lezců a podle toho to i vypadá).
Pokud vím, žádná tamní oblast se tak přímo nejmenuje (je to spíše poloha: Itálie - Arco, a mnohdy ani to není přesné). To, že se hovoro
  bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 Pokud někdo neví jak se nějaká cesta jemnuje (kdekoliv), zkuste alespoň popsat kudy vede, vedle čeho
    Jizerské hory - hotové 01.11.2010 Opět děkuji všem, kteří nám zasílají opravy, nebo upřesnění v meilech nebo komentářích. I těm, kteří
    Re: bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 No v Nagu např. jsou cesty se jmény "Noname 3" apod., aspoň to tak stojí v průvodci, čili
      Re: bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 Vím, pár průvodců jsem už v ruce měl. Pokud jsou v nějakém sektoru třeba 3x, 4x Noname/Senzanome/Ohn
        Re: bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 Ahoj,
mozna je to uplne mimo...
Neni uz na case pridat kolonku s GPS souradnicema?
          Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 V horní liště si klikni na MAPY. Jsou tam oblasti, parkování i sektory. Z map se dostaneš do databáz
          Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 Nevim jak je to v Arcu ale obecne je v tomhle tady na lezci bordel. Ve svy privat tabulce mam jas
            Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 OK, budu rád i za další typy.
O Petrohradu vím, dojde na něj, stejně i na podoblasti v Tisé a
              Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 Verim ze mame vesme stejny nazor na vec :) Ovsem pro me nebude Mlynsky vrch (aspon co se tyce bouldr
              Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 spousta prázdných kolonek mezi oblastí a cestou neni na skodu, je to zcela pochopitelny, kdyz je obl
                Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 Jasný, jasný, rozumím, rozumím.
Cíl máme všichni stejný - vyznat se v tom a ne se s tím trápi
              Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 spousta prázdných kolonek mezi oblastí a cestou neni na skodu, je to zcela pochopitelny, kdyz je obl
            Petrohrad a databáze 03.11.2010 Pravděpodobně první průvodce na Petrohrad, nebo jeden z nich je: Terra inkognita, Horolezecký průvod
              Re: Petrohrad a databáze 03.11.2010 Ha, nebude to lehké a hned, to musíš ty Jirko si rozhodnout. Největší úlety odseparuju, jenže v prův
  Re: Databáze cest - Arco 02.11.2010 pride mi to spatnej system. Dal bych to zcela systematicky - ZEME (italie) - OBLAST (Arco nebo nejak
    Arco není lezecká oblast, ale území 02.11.2010 To je jen rozdíl v chápání. Arco je zprofanované. Je v Itálii, většina lidí průvodce na Arco má a le
      Re: Arco není lezecká oblast, ale území 02.11.2010 Ještě asi dodám, že to Arco jsem si nevymyslel. Při tom škatulkování jsem vzal v potaz všechny názvy
        Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 IMHO je systém "sektor - oblast - poloha" nastavenej v principu dobře, uživatele jsou na t
          Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Pokud se bude nekdo trapit s vyvojem databaze, je taky k nezaplaceni, pokud nektere veci jdou pouze
        Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Nějak mi to nesedí. Pro české oblasti je používáno přiblížení poloha: broumovsko,Český Ráj oblast: A
          Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 No kolonku zeme (stát) bych pridal urcite. Jestli pribude i dalsi kolonka na podsektor, jen dobre
          Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Proč tomu tak je?
Protože uživatelé to zadávají různě, je toho moc a já to třeba zatím opravu
            Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Poloha "Česká republika" - tu se snažím v databázi vymítit, za současného stavu je to nic
chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 Tak jsem vám šel kolem skály a čumim jak puk: vejška jak sviň, v půlce skály chlap, od prdele mu vedl někam dolů provaz a celý to bylo strašně vysoko. nevíte někdo, o co šlo? Jakože odkud přišel, co to bylo zač a kam to lezl?
  Re: chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 co kam ale hlavně proč?
    Re: chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 kdyz se to dá z druhý strany obejít
      Re: chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 Jasnej pavouk. Určitě si ten motouz spřádal v pozadí.
    Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 přesně - jaký to mělo smysl?
  Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 Dokaď mi neukážeš fotku, tak jsi u mne lhář!
    Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 myslim že věci s touto tématikou na tento web nepatří :-D
      Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 Dokavad se to netýká dlouhodobějšího setrvání v horizontální poloze tak rozhodně ne!
efedrin 31.10.2010 ahoj,prodal by mi někdo efedrin v tabletách po 10ti nebo 20ti mg v 1ks pro vlastní spotřebu?Dík za info
  Re: efedrin 31.10.2010 Dobrej dotaz. Docela by se mi hodily tak dve plata mesicne. Samozrejme pro vlastni spotrebu.
1
...
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: