Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 4.Širůčková 11797 5. 11697 6.Stribrny 11506 Bouldry: 4.Volf 11031 5.Mokroluský 10950 6.Kopecký 10675 Hory: 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688 22.Bernard 2632
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Výběr stanu 02.11.2010 Nevím nevím, pro jaký model se rozhodnout. Nejvíc mi poradili v tomto článku: tinyurl.com/2fnecnc
Hlavní problém je variabilita konstrukce - stromů. Poradí někdo?
  Re: Výběr stanu 03.11.2010 Humorný fotky. Mně se nejvíc osvěčil ten na druhém obrázku:)
  Re: Výběr stanu 03.11.2010 Já jsem udělal docela dobrou zkušenost s tím egoistem, rovněž bych uvítal, jestli by se k tomu nemoh
  Re: Výběr stanu 15.01.2011 Jurka nebrat!!! mam doma dva stany a mel jsem moznost je i testovat a nic moc teda..navic to šila mo
Skluznost pásů 02.11.2010 Ahojte, poradí mi někdo, které pásy dobře kloužou.
  Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Pořadí je: 100% mohér pásy, pak mixy se syntetikou a nakonec syntetika (u té poslední v rozbředlém
  Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Tuším s delším chlupem kloužou lépe..
    Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Hlavně je musíš přetáhnout svíčkou po chlupu.
  Re: Skluznost pásů 02.11.2010 Skluz záleží nejen na materiálu vlasu ale i na konstrukci pásu- vybírej tedy pásy určené pro závoděn
    Re: Skluznost pásů 06.11.2010 jo zivotnost chlupu u zavodnich pasu je kratsi, ale ne kratka. I kdyz budes v zime a na jare trenova
    Re: Skluznost pásů 06.11.2010 Moher zapleteny do V, Nejdulezitejsi je ale sirka - cim uzsi tim rychlejsi. Ale je to poznat jen na
Pruvodce Sneznik 02.11.2010 Ahoj, nemate nekdo pruvodce na sneznik (bouldry)v e-podobe?
  Re: Pruvodce Sneznik 02.11.2010 byl ke stazeni v clanku o zavodech, ktery se na Snezniku konaly...pohledej...neni to dlouho, max. 2
rockempire Axel 01.11.2010 máte s těmahle friendama někdo zkušenosti? Docela mě zaujali asi proto že jsou dvouosový. Kde se dají sehnat? Plánuji si nějaký kupit a tyhle mě fakt zaujali případně mi doporučte něco jiného....
  Re: rockempire Axel 02.11.2010 šlapou pěkně - česká výroba fa.kouba - do vánoc budou na krámech.
Petzl M10 a Salewa Neo extrem 01.11.2010 Ahoj, prosím podělte se se mnou o zkušenosti s těmito železy. Plánuju jedny z nich koupit. Budu vděčný za jakoukoli radu. díky
  Re: Petzl M10 a Salewa Neo extrem 02.11.2010 Již hodně let mam M10 (ještě tehdy byly od Charlet Moser) a nemam výhrady. Různě dle akce měním nast
Databáze cest - Arco 01.11.2010 Prosím, nepoužívejte v databázi oblast s názvem Arco (teď tam byla opět spousta lezců a podle toho to i vypadá).
Pokud vím, žádná tamní oblast se tak přímo nejmenuje (je to spíše poloha: Itálie - Arco, a mnohdy ani to není přesné). To, že se hovoro
  bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 Pokud někdo neví jak se nějaká cesta jemnuje (kdekoliv), zkuste alespoň popsat kudy vede, vedle čeho
    Jizerské hory - hotové 01.11.2010 Opět děkuji všem, kteří nám zasílají opravy, nebo upřesnění v meilech nebo komentářích. I těm, kteří
    Re: bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 No v Nagu např. jsou cesty se jmény "Noname 3" apod., aspoň to tak stojí v průvodci, čili
      Re: bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 Vím, pár průvodců jsem už v ruce měl. Pokud jsou v nějakém sektoru třeba 3x, 4x Noname/Senzanome/Ohn
        Re: bezejmenné a neznámé cesty 01.11.2010 Ahoj,
mozna je to uplne mimo...
Neni uz na case pridat kolonku s GPS souradnicema?
          Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 V horní liště si klikni na MAPY. Jsou tam oblasti, parkování i sektory. Z map se dostaneš do databáz
          Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 Nevim jak je to v Arcu ale obecne je v tomhle tady na lezci bordel. Ve svy privat tabulce mam jas
            Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 OK, budu rád i za další typy.
O Petrohradu vím, dojde na něj, stejně i na podoblasti v Tisé a
              Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 Verim ze mame vesme stejny nazor na vec :) Ovsem pro me nebude Mlynsky vrch (aspon co se tyce bouldr
              Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 spousta prázdných kolonek mezi oblastí a cestou neni na skodu, je to zcela pochopitelny, kdyz je obl
                Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 Jasný, jasný, rozumím, rozumím.
Cíl máme všichni stejný - vyznat se v tom a ne se s tím trápi
              Re: bezejmenné a neznámé cesty 02.11.2010 spousta prázdných kolonek mezi oblastí a cestou neni na skodu, je to zcela pochopitelny, kdyz je obl
            Petrohrad a databáze 03.11.2010 Pravděpodobně první průvodce na Petrohrad, nebo jeden z nich je: Terra inkognita, Horolezecký průvod
              Re: Petrohrad a databáze 03.11.2010 Ha, nebude to lehké a hned, to musíš ty Jirko si rozhodnout. Největší úlety odseparuju, jenže v prův
  Re: Databáze cest - Arco 02.11.2010 pride mi to spatnej system. Dal bych to zcela systematicky - ZEME (italie) - OBLAST (Arco nebo nejak
    Arco není lezecká oblast, ale území 02.11.2010 To je jen rozdíl v chápání. Arco je zprofanované. Je v Itálii, většina lidí průvodce na Arco má a le
      Re: Arco není lezecká oblast, ale území 02.11.2010 Ještě asi dodám, že to Arco jsem si nevymyslel. Při tom škatulkování jsem vzal v potaz všechny názvy
        Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 IMHO je systém "sektor - oblast - poloha" nastavenej v principu dobře, uživatele jsou na t
          Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Pokud se bude nekdo trapit s vyvojem databaze, je taky k nezaplaceni, pokud nektere veci jdou pouze
        Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Nějak mi to nesedí. Pro české oblasti je používáno přiblížení poloha: broumovsko,Český Ráj oblast: A
          Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 No kolonku zeme (stát) bych pridal urcite. Jestli pribude i dalsi kolonka na podsektor, jen dobre
          Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Proč tomu tak je?
Protože uživatelé to zadávají různě, je toho moc a já to třeba zatím opravu
            Re: Arco není lezecká oblast, ale území 03.11.2010 Poloha "Česká republika" - tu se snažím v databázi vymítit, za současného stavu je to nic
chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 Tak jsem vám šel kolem skály a čumim jak puk: vejška jak sviň, v půlce skály chlap, od prdele mu vedl někam dolů provaz a celý to bylo strašně vysoko. nevíte někdo, o co šlo? Jakože odkud přišel, co to bylo zač a kam to lezl?
  Re: chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 co kam ale hlavně proč?
    Re: chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 kdyz se to dá z druhý strany obejít
      Re: chlap na skále - čumim jak puk 01.11.2010 Jasnej pavouk. Určitě si ten motouz spřádal v pozadí.
    Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 přesně - jaký to mělo smysl?
  Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 Dokaď mi neukážeš fotku, tak jsi u mne lhář!
    Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 myslim že věci s touto tématikou na tento web nepatří :-D
      Re: chlap na skále - čumim jak puk 02.11.2010 Dokavad se to netýká dlouhodobějšího setrvání v horizontální poloze tak rozhodně ne!
efedrin 31.10.2010 ahoj,prodal by mi někdo efedrin v tabletách po 10ti nebo 20ti mg v 1ks pro vlastní spotřebu?Dík za info
  Re: efedrin 31.10.2010 Dobrej dotaz. Docela by se mi hodily tak dve plata mesicne. Samozrejme pro vlastni spotrebu.
1
...
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
833
834
...
2263
  Re: Skluznost pásů Pořadí je: 100% mohér pásy, pak mixy se syntetikou a nakonec syntetika (u té poslední v rozbředlém starém sulc sněhu je taky dobrý skluz) Thomas 17:16:38 02.11.2010odpovědět
  Re: Skluznost pásů Tuším s delším chlupem kloužou lépe.. Matěj 20:06:28 02.11.2010odpovědět
    Re: Skluznost pásů Hlavně je musíš přetáhnout svíčkou po chlupu. John, Plzeň 21:32:35 02.11.2010odpovědět
  Re: Skluznost pásů Skluz záleží nejen na materiálu vlasu ale i na konstrukci pásu- vybírej tedy pásy určené pro závodění a ne pro skitouring, jednotlivé značky to mají rozlišené různě. Lepší taky klouže úzký a kratší pás- ale počítej že se nadřeš rukama. Speciální závodní pásy mají i kratší životnost- holt něco za něco. fin 22:31:52 02.11.2010odpovědět
    Re: Skluznost pásů jo zivotnost chlupu u zavodnich pasu je kratsi, ale ne kratka. I kdyz budes v zime a na jare trenovat obden, tak ti chlupy vydrzi klidne 3 sezony ;) Pokud to je na vikendy, tak je zivotnost chlupu temer nekonecna. 09:41:42 06.11.2010odpovědět
    Re: Skluznost pásů Moher zapleteny do V, Nejdulezitejsi je ale sirka - cim uzsi tim rychlejsi. Ale je to poznat jen na rovine, kde se na nich da na tvrdym podkladu klouzat jako na bezkach (podobnej je teda jen ten pohyb, ne rychlost;) ). Do kopce je to prakticky jedno. martin 09:47:43 06.11.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: