Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 8.Suchan 11187 9.H2 11019 10.Klapal 10984 Bouldry: 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 10.Novák 10350 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Veselá 4020
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Ještě oprava....s tímto modelem....Díky.
  Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Ještě oprava....s tímto modelem....Díky.
    Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Čus, botky jsou to trochu tvrdší než běžný tenisky, relativně málo smrdí, ale jsou sešité z mnoha ku
  Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Tyhle botky mám já i manželka.
+ je obrovská pohodlnost a všestrannost. Vydupal jsem v nich
lezeni italie ? 12.11.2010 ahoj, planujeme s bandou vyrazit na lezeni nekam do tepla a resime jak hluboko na jih bude potreba zajet.. byl jste ted nekdo v muzzerone ? Jak to tam vypada ? Ma smysl jet jeste dal na jih, nebo jsou steny na slunci v pohode ? Zvazovali jsme i korsiku, a
Novy pruvodce na Petrohrad 11.11.2010 Nevite nekdo, jestli se pristi rok nebo nekdy v brzke dobe chysta vydani aktualizovaneho pruvodce na Petrohrad? Diky.
  Re: Novy pruvodce na Petrohrad 12.11.2010 Pokud vím, tak v příštím roce ne, ale ten, kdo si koupí posledního a sežene i dodatek Mlýnský vrch,
    Re: Novy pruvodce na Petrohrad 14.11.2010 Ok, diky za info.
Bořeň 11.11.2010 Hoj, funguje na Bořeni teď chata, dá se přechrupnout?
PIEPS bivak 10.11.2010 Pieps bivi bag - pro sva lidi, chtěl sem ho jako nouzovku, přp. normálně využívat místo stanu. Úžasná váha, velikost, cena, stejně tak i užití pro přepravu zraněného. Ripstop sice má být nepromokavý ale jak moc, stejně tak oděruvzdornost. Jestli máte něja
  Re: PIEPS bivak 10.11.2010 Na to mozna nebude špatny outdoorforum ;)
    Re: PIEPS bivak 10.11.2010 Je to nouzovka do báglu na dno. Není to na časté používání, jako třeba Rakoncaj, Pamir7000, Millet,
  Bivakovací vak 11.11.2010 Přidávám se k tomuto dotazu. Sháním nějaký takový pytel na neplánované bivaky při lezení v horách (n
    Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Pro jistotu a na nouzáky bych hodil do báglu Ortovox Gemini I, Pieps MFL Single, Salewa bivibag 1 z
      Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Pieps double jsem si pořídil. Jako nouzovku.
PLUS- váha, rozměr, oka na přepravu poraněného
        Re: Bivakovací vak 11.11.2010 To se jako jedná o bivakovací vak, který nevydrží déšť?
          Re: Bivakovací vak 11.11.2010 No v podstatě dlouho déšť neudrží. Pokud chceš 100%nepromokavý žďárák se stejných parametrech-váha,
            Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Řešením je tedy takovýto žďárák + pláštěnka..
              Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Bivak je většinou nouzovka. Samozřejmě znám chlapíka, co chodí většinou sám a proto má pořádný GTX ž
                Re: Bivakovací vak 11.11.2010 chyba :-( NEjsou určeny na pravidelné užívání
                Re: Bivakovací vak 11.11.2010 No, nezdá se mi ta promokavost. Jsem ochoten strávit noc pod igelitem a trochu provlhnout zevnitř, a
                  Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Pokud bivakujes ve stene tak je ti jedno ze to promokne hlavne ze te to ochrání před větrem a déšť n
                    Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Pro plánované bivaky a ještě k tomu za deště je učinný jen celo - goretex. Mám jeden takový, který m
                      Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Zdar, vyzkoušel jsem poměrně dost ždáráků od různých firem (salewa, Highpoint, Pieps) ale jedniný kt
                        Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Ten ale neni moc dobry jako nouzovka nebo do steny. Je jen pro jednoho nedas do nej batoh a neda se
                          Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Mícháte hrušky a jabka dohromady.
To co má PIEPS ORTOWOX a další. To lehké nic co ani nevíš ž
  Re: Svítí slunce?, Okamžik radosti 10.11.2010 Mohlo by se to promítat i jinde? Koho kontaktovat aby přijeli k nám do klubu?
    Re: Svítí slunce?, Okamžik radosti 11.11.2010 Hm, dobrá reklama klubu, kterej podle mě zbytečně rejžuje na lezecky zaměřených filmech a promítáníc
boty na ledy a mixy 10.11.2010 Nemá někdo zkušenosti s botama Asolo Broad Peak nebo Aku Spider Kevlar GTX? Zajímá mě jestli špatně nesednou nějaké mačky (uvažuju používat s Raveltik Spider) a jak se to má s odolností proti vodě, třeba při chození ve sněhu. A jakékoli další zkušenosti j
  Re: boty na ledy a mixy 10.11.2010 Zdar, mám zkušenosti s botama Saltic Triton, pevná kožená vyoká bota, zatím mi nepromokly. Na ledy s
  Re: boty na ledy a mixy 11.11.2010 Ty Asola jsou super. Mačky Petzl sednou 100%. raveltiky vyzkoušeny a taky dobré.
    Re: boty na ledy a mixy 11.11.2010 Saltic Triton vydrželi stěží jednu sezonu, strašně změkly, a to jak kůže, tak i podrážka - její výzt
      Re: boty na ledy a mixy 12.11.2010 Saltic triton sa uz nerobia, maju novy model hirricane. Drzal som ho v ruke, spracovanie a material
        Re: boty na ledy a mixy 13.11.2010 Tritony se, pokud vím, ještě dělají; je to "nižsí" model než Hurricane (ne Hirricane). Hur
Srouby v pateri 10.11.2010 Zdar! Urco se uz nekdo z vas zkutalel a sesroubovali mu pater aby zase mohl popolizat. Mate zkusenost jestli je lepsi ty srouby vyndat nebo nechat vevnitr?
Vaznot zraneni minimalne 4 srouby a nejaky spoje mezi tim;)
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Me to šlo s něma i bez nich
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 to zda srouby ponechat ci neponechat neni otazka pro tohle forum, ale pro neurochirurga, ktery je ta
    Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Chjo chjo..dobry nazor....
Mam jich tam 6, dva roky...
Chirurg co to tam daval to tam
      Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Mel sem 8 sroubu v kompresní zlomenine L2 a L4.
Po roce vyndali a je to ok, lezu dal. Se srou
        Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Ani nevis jak mi tvuj dusledek zvedl naladu:) Maji mi to vyndat za 14 dni a zacal jsem se fest bat;)
          Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Tak se priprav, ze jak ti to vyndaj, tak to muze bejt zas na cas v prdeli, jak si to sedne, ale nepr
        Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Zdravím, mám 10 šroubů v páteři... fixaci Th10-L3, z toho Th11-12 zlomený a L2 kompresní zlomenina..
          Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Sem nedopsala - úrazovka Brno
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Mně se po vyndání lezlo podstatně lépe, protože mi šrouby bránily v ohebnosti a taky jsem se víc bál
    Re: Srouby v pateri 12.11.2010 A jak dlouho ti trvalo, než jsi se dostala do normálu po vyndání? Muselo to bejt ztuhlý, atrofovaný
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Jak napsal J. to nech na doktorech..pokud se ti něco nezdá, jdi za jinym..já měnil doktora 3x (každe
    Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Hm a mate nejake skusenosti aj s ochrnutim ??.. ci zlonemini patere (chrbtice) neboli az take vazne?
      Re: Srouby v pateri 10.11.2010 srouby patri do ledu, ne do patere! hlavne se vsichni brzo uzdravte. drzim palce.
matroš na suškách 09.11.2010 Ahoj ztráta materiálu na suškách, už se tu o tom psalo, je to tak dva tři týdny, kdo ste našel ozvěte se prosíím tel 733 607 246 mejl:skalpyy@post.cz
1
...
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
...
2263
Bořeň Hoj, funguje na Bořeni teď chata, dá se přechrupnout? marek 14:41:15 11.11.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: