Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 8.Suchan 11187 9.H2 11019 10.Klapal 10984 Bouldry: 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 10.Novák 10350 Hory: 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029 12.Veselá 4020
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Ještě oprava....s tímto modelem....Díky.
  Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Ještě oprava....s tímto modelem....Díky.
    Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Čus, botky jsou to trochu tvrdší než běžný tenisky, relativně málo smrdí, ale jsou sešité z mnoha ku
  Re: Boty La Sportiva - Trango Light Low 12.11.2010 Tyhle botky mám já i manželka.
+ je obrovská pohodlnost a všestrannost. Vydupal jsem v nich
lezeni italie ? 12.11.2010 ahoj, planujeme s bandou vyrazit na lezeni nekam do tepla a resime jak hluboko na jih bude potreba zajet.. byl jste ted nekdo v muzzerone ? Jak to tam vypada ? Ma smysl jet jeste dal na jih, nebo jsou steny na slunci v pohode ? Zvazovali jsme i korsiku, a
Novy pruvodce na Petrohrad 11.11.2010 Nevite nekdo, jestli se pristi rok nebo nekdy v brzke dobe chysta vydani aktualizovaneho pruvodce na Petrohrad? Diky.
  Re: Novy pruvodce na Petrohrad 12.11.2010 Pokud vím, tak v příštím roce ne, ale ten, kdo si koupí posledního a sežene i dodatek Mlýnský vrch,
    Re: Novy pruvodce na Petrohrad 14.11.2010 Ok, diky za info.
Bořeň 11.11.2010 Hoj, funguje na Bořeni teď chata, dá se přechrupnout?
PIEPS bivak 10.11.2010 Pieps bivi bag - pro sva lidi, chtěl sem ho jako nouzovku, přp. normálně využívat místo stanu. Úžasná váha, velikost, cena, stejně tak i užití pro přepravu zraněného. Ripstop sice má být nepromokavý ale jak moc, stejně tak oděruvzdornost. Jestli máte něja
  Re: PIEPS bivak 10.11.2010 Na to mozna nebude špatny outdoorforum ;)
    Re: PIEPS bivak 10.11.2010 Je to nouzovka do báglu na dno. Není to na časté používání, jako třeba Rakoncaj, Pamir7000, Millet,
  Bivakovací vak 11.11.2010 Přidávám se k tomuto dotazu. Sháním nějaký takový pytel na neplánované bivaky při lezení v horách (n
    Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Pro jistotu a na nouzáky bych hodil do báglu Ortovox Gemini I, Pieps MFL Single, Salewa bivibag 1 z
      Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Pieps double jsem si pořídil. Jako nouzovku.
PLUS- váha, rozměr, oka na přepravu poraněného
        Re: Bivakovací vak 11.11.2010 To se jako jedná o bivakovací vak, který nevydrží déšť?
          Re: Bivakovací vak 11.11.2010 No v podstatě dlouho déšť neudrží. Pokud chceš 100%nepromokavý žďárák se stejných parametrech-váha,
            Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Řešením je tedy takovýto žďárák + pláštěnka..
              Re: Bivakovací vak 11.11.2010 Bivak je většinou nouzovka. Samozřejmě znám chlapíka, co chodí většinou sám a proto má pořádný GTX ž
                Re: Bivakovací vak 11.11.2010 chyba :-( NEjsou určeny na pravidelné užívání
                Re: Bivakovací vak 11.11.2010 No, nezdá se mi ta promokavost. Jsem ochoten strávit noc pod igelitem a trochu provlhnout zevnitř, a
                  Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Pokud bivakujes ve stene tak je ti jedno ze to promokne hlavne ze te to ochrání před větrem a déšť n
                    Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Pro plánované bivaky a ještě k tomu za deště je učinný jen celo - goretex. Mám jeden takový, který m
                      Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Zdar, vyzkoušel jsem poměrně dost ždáráků od různých firem (salewa, Highpoint, Pieps) ale jedniný kt
                        Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Ten ale neni moc dobry jako nouzovka nebo do steny. Je jen pro jednoho nedas do nej batoh a neda se
                          Re: Bivakovací vak 12.11.2010 Mícháte hrušky a jabka dohromady.
To co má PIEPS ORTOWOX a další. To lehké nic co ani nevíš ž
  Re: Svítí slunce?, Okamžik radosti 10.11.2010 Mohlo by se to promítat i jinde? Koho kontaktovat aby přijeli k nám do klubu?
    Re: Svítí slunce?, Okamžik radosti 11.11.2010 Hm, dobrá reklama klubu, kterej podle mě zbytečně rejžuje na lezecky zaměřených filmech a promítáníc
boty na ledy a mixy 10.11.2010 Nemá někdo zkušenosti s botama Asolo Broad Peak nebo Aku Spider Kevlar GTX? Zajímá mě jestli špatně nesednou nějaké mačky (uvažuju používat s Raveltik Spider) a jak se to má s odolností proti vodě, třeba při chození ve sněhu. A jakékoli další zkušenosti j
  Re: boty na ledy a mixy 10.11.2010 Zdar, mám zkušenosti s botama Saltic Triton, pevná kožená vyoká bota, zatím mi nepromokly. Na ledy s
  Re: boty na ledy a mixy 11.11.2010 Ty Asola jsou super. Mačky Petzl sednou 100%. raveltiky vyzkoušeny a taky dobré.
    Re: boty na ledy a mixy 11.11.2010 Saltic Triton vydrželi stěží jednu sezonu, strašně změkly, a to jak kůže, tak i podrážka - její výzt
      Re: boty na ledy a mixy 12.11.2010 Saltic triton sa uz nerobia, maju novy model hirricane. Drzal som ho v ruke, spracovanie a material
        Re: boty na ledy a mixy 13.11.2010 Tritony se, pokud vím, ještě dělají; je to "nižsí" model než Hurricane (ne Hirricane). Hur
Srouby v pateri 10.11.2010 Zdar! Urco se uz nekdo z vas zkutalel a sesroubovali mu pater aby zase mohl popolizat. Mate zkusenost jestli je lepsi ty srouby vyndat nebo nechat vevnitr?
Vaznot zraneni minimalne 4 srouby a nejaky spoje mezi tim;)
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Me to šlo s něma i bez nich
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 to zda srouby ponechat ci neponechat neni otazka pro tohle forum, ale pro neurochirurga, ktery je ta
    Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Chjo chjo..dobry nazor....
Mam jich tam 6, dva roky...
Chirurg co to tam daval to tam
      Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Mel sem 8 sroubu v kompresní zlomenine L2 a L4.
Po roce vyndali a je to ok, lezu dal. Se srou
        Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Ani nevis jak mi tvuj dusledek zvedl naladu:) Maji mi to vyndat za 14 dni a zacal jsem se fest bat;)
          Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Tak se priprav, ze jak ti to vyndaj, tak to muze bejt zas na cas v prdeli, jak si to sedne, ale nepr
        Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Zdravím, mám 10 šroubů v páteři... fixaci Th10-L3, z toho Th11-12 zlomený a L2 kompresní zlomenina..
          Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Sem nedopsala - úrazovka Brno
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Mně se po vyndání lezlo podstatně lépe, protože mi šrouby bránily v ohebnosti a taky jsem se víc bál
    Re: Srouby v pateri 12.11.2010 A jak dlouho ti trvalo, než jsi se dostala do normálu po vyndání? Muselo to bejt ztuhlý, atrofovaný
  Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Jak napsal J. to nech na doktorech..pokud se ti něco nezdá, jdi za jinym..já měnil doktora 3x (každe
    Re: Srouby v pateri 10.11.2010 Hm a mate nejake skusenosti aj s ochrnutim ??.. ci zlonemini patere (chrbtice) neboli az take vazne?
      Re: Srouby v pateri 10.11.2010 srouby patri do ledu, ne do patere! hlavne se vsichni brzo uzdravte. drzim palce.
matroš na suškách 09.11.2010 Ahoj ztráta materiálu na suškách, už se tu o tom psalo, je to tak dva tři týdny, kdo ste našel ozvěte se prosíím tel 733 607 246 mejl:skalpyy@post.cz
1
...
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
829
830
831
832
...
2263
lezeni italie ? ahoj, planujeme s bandou vyrazit na lezeni nekam do tepla a resime jak hluboko na jih bude potreba zajet.. byl jste ted nekdo v muzzerone ? Jak to tam vypada ? Ma smysl jet jeste dal na jih, nebo jsou steny na slunci v pohode ? Zvazovali jsme i korsiku, ale vypalny za trajekt je docela mazec.. tak diky za info :) Pepe 10:40:26 12.11.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: