LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230832 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Lezecké sdružení Kotelna - Brno

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Ksport - Třinec
HUDYsport - Mladá Boleslav

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pérová bunda23.11.2010
Nazdar, chcem si kupit perovu bundu, predajca ma presviedca na bundu z duteho vlakna. Cena nie je pre mna az taka dolezita. Perovku asi neoperiem, ale zrejme lepsie hreje. Co by ste poradili vy?
dakujem
 Re: Pérová bunda23.11.2010
To je náhodička,za chvíli si jdu bundu z dutého vlákna koupit.Také jsem to řešil-peří je určitě tepl
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Vono to peří snese docela hodně. A s vypráním věcí sem neměl nikdy problém, důležitý je, to pořádně
  Re: Pérová bunda23.11.2010
No, zrovna Ty by jsi péřovku určitě uživil, Libore!!
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Asi nejdůležuitější je životnost a váha. Duté vlákno je tak na 2-3roky, péřovka tak na 10let. Zárove
  Re: Pérová bunda23.11.2010
většina argumentů mluví pro péřovku. Dva jsou proti - duťák ti rychleji uschne (když je to durch) a
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Co si tak všímám, tak 9 z 10-ti boulderistů má péřovku. To už mnohé napoví. ;-)
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Já si vždycky myslel, že peří je pro mě vlastně zbytečnost. Už si to ale nějakou dobu nemyslím-resp.
  Re: Pérová bunda23.11.2010
100% peří.
Mám starou péřovku a určitě hřeje víc než umělé vlákno:-)
   Re: Pérová bunda23.11.2010
Určitě peří. Zváště pokud je ti "jedno" kalik za to. Peří při šetrným praní a sušení zase
    Re: Pérová bunda23.11.2010
peri forever, dutaky jen mastej kapsy prodejcum .... teplota, vaha, zivotnost neporovnatelna...
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Pridam taky svoji trosku do mlyna. Ono totiz jako ostatne u vseho zalezi, na co tu bundu presne chce
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Rozhodne peri. Vetsina kvalitnejsich uz ma i zater ,ale vlhkost nevadi ani bez nej. Hlavne kdyz uz o
   Re: Pérová bunda23.11.2010
Souhlas.
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Já jsem jednoznačně pro peří. Snese toho hodně. Mám péřovou vestu a dvě péřové bundy a jsem max. spo
 Re: Pérová bunda23.11.2010
bouldristo: jméno napovídá, že to chceš na buldrování, tak to bych bral peří.
já chtěl taky p
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Ze Spana vim:
Je umeni dobre vymenit visacky v Decathlonu... ;-)
   Re: Pérová bunda23.11.2010
O:)))))
   Re: Pérová bunda23.11.2010
to sem eště nezkoušel :D
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Zdar, taky hlasuju pro peri. Ani nemusis resit na co to budes mit, muzes si ji vzit do hor, muzes ji
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Určitě peří, přírodní materiály se vrací na plný koule! a jenom na okraj, péřovku ti krásně vyčistí
  Re: Pérová bunda24.11.2010
vacisti ti ji za 5 stovek
 Re: Pérová bunda24.11.2010
No když už tady všichni řešíte praní peří jako nevýhodu péřových věcí, tak jen pro úplnost bych doda
  Re: Pérová bunda24.11.2010
Vdaka chlapi za tipy, zoberiem teda perovku, ved je to hlavne na skaly, kde pri zlom pocasi vacsinou
   Re: Pérová bunda24.11.2010
Neber ty uplatky! Zblaznis se z toho! :-)
 Re: Pérová bunda24.11.2010
Taky řešim podobný dilema, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s péřovkama od warmpeace
  Re: Pérová bunda25.11.2010
A co konkrétně tě zajímá?
  Re: Pérová bunda26.11.2010
Mám od Warmpeace Tundru a jsem moc spokojen.. ideální poměr cena výkon.. Kor na bouldering není třeb

 Stěna Zlín23.11.2010
V říjnu na idnes psali, že ve Zlíně roste nová velkolepá lezecká stěna za 16.5 milionu. Nevíte někdo jak to vypadá? Bude už letos v zimě otevřená nebo to je zatím jen ve fázi projektu? Díky. V regionu by pořádná stěna bodla.
 Re: Stěna Zlín23.11.2010
  Re: Stěna Zlín10.12.2010
Podle televize se stěna staví:

 Nová stěna v Jabloneci n.nisou22.11.2010
http://www.lezeckaarena.cz/
 Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou22.11.2010
Jeste by to chtelo zaridit, aby tam stavel vlak, to by byl ideal:)
  Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou22.11.2010
Hmm! To je velká paráda!!!
   Re: Nová stěna v Jablonci nad Nisou23.11.2010
Jablonec nad Nisou jede:))
  Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou24.11.2010
stěna je 100m od vlak.zast. a 150 od tramvaje...
   Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou24.11.2010
To je pravda, ale alespon doted tam vlak nestavil...

 Petzl Tibloc vs. Kong Duck22.11.2010
Ahoj, jaký máte názor a zkušenosti s těmihle blokanty? Oba prakticky identická funkce jenom odlišný mechanismus osobně bych řekl že kong je šetrnější k lanu. Co spolehlivost, funguje i na namrzlém lanu? Předem díky moc.
 Re: Petzl Tibloc vs. Kong Duck22.11.2010
S Tiblokem se musíš naučit dělat, zvláště na chlupatým laně to chce dostat do ruky, hlavně posouvání

 foto dne22.11.2010
To není Pilka. To je Bob z Twin peaksu :-D
 Re: foto dne22.11.2010
nojo,fakt.
fire walk with me

 oprava lezeček22.11.2010
Poraďte prosím, kde si v Brně nechat podlepit lezečky zn. Triop. Díky.
 Re: oprava lezeček22.11.2010
Ve Zlíně.

 foto dne22.11.2010
kdo je tvuj guru?!
 Re: foto dne22.11.2010
Svišť na tý fotce vypadá jako Radovan Brzobohatý, když hrál Mrakomora v pohádce Princ a Večernice!

 gate na secko mozne21.11.2010
ahojte, chcem si poshanat nove klahoty, moje 20 rokov stare us predsa niesu co byvaly. zveca na skialpy a samozrejme klasika typu mix, vht a vem ja co este. chcel by som ze by neprofukly a neboli mokre pri malom dazdiku - taka obdoba latoka lenze na spodo
 Re: gate na secko mozne22.11.2010
Varuju před Pinguin Alpin.
  Re: gate na secko mozne22.11.2010
Co je na nich spatne? Mne se zdaji dobre. Pomer vykon/cena asi nejlepsi.
   Re: gate na secko mozne22.11.2010
Odlepovaly se mi pásky ze švů, odtrhávaly se sucháče na "svislým laclu" podle zipu, integr
   Re: gate na secko mozne22.11.2010
Mám ty gatě a nemám s nima žádnej problém, jedinný co se na nich rozpáralo byl šev po zásahu mačkou
 Re: gate na secko mozne22.11.2010
Montura Vertigo / Montura Supervertigo - sice drahy, ale na dlouho a pohodlny.
  Re: gate na secko mozne23.11.2010
hej, vyzeraju velmi dobre - take technicke vsetkoumelky. len mi pridu skoro ako take teplaky, ziadn

 Možná hloupej dotaz...21.11.2010
Jestli potřebuješ postupové jištění nějak pořádně pojistit (jinak než 2 presy) tak stačí jednoduše karabinu do které cvakneš lano obrátit vzhůru nohama....
 Re: Možná hloupej dotaz...21.11.2010
jo taky to obcas delam, hlavne kdyz musim cvaknout zamek tak, ze je otoceny ke mne.
  Re: Možná hloupej dotaz...22.11.2010
Na písku (cvakání kruhu) existuje ještě možnost mít v expresce karabiny zámkama na opačnou stranu, t
 Re: Možná hloupej dotaz...23.11.2010
Ja mel vzdy jednu presku s pojistkama. Pak mi ukradli matros a ted to opet resim asi jako jini; kara

 Mountain Hardware - oprava21.11.2010
Ahoj, udelal jsem si diru do primaloftove bundy od MH a resim co s tim. Na jejich strankach se holedbaj, ze poskozene veci od nich spravi za "nominal fee", poslal jsem tedy mail na evropske zastoupeni a neodpovedeli mi. Nemate s tim nekdo zkusen
 Re: Mountain Hardware - oprava24.11.2010
Takhle to skoro vypadá, jako by ten servis pro ČR nefungoval, zlatý český firmy !

1   ...   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   819   820   821   822   823   824   825   826   827   828   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192346)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Životní radost V Tisá - Velké Stěny
Kopanina VIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi