LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230892 cest
Nové přelezy:
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Pérová bunda23.11.2010
Nazdar, chcem si kupit perovu bundu, predajca ma presviedca na bundu z duteho vlakna. Cena nie je pre mna az taka dolezita. Perovku asi neoperiem, ale zrejme lepsie hreje. Co by ste poradili vy?
dakujem
 Re: Pérová bunda23.11.2010
To je náhodička,za chvíli si jdu bundu z dutého vlákna koupit.Také jsem to řešil-peří je určitě tepl
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Vono to peří snese docela hodně. A s vypráním věcí sem neměl nikdy problém, důležitý je, to pořádně
  Re: Pérová bunda23.11.2010
No, zrovna Ty by jsi péřovku určitě uživil, Libore!!
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Asi nejdůležuitější je životnost a váha. Duté vlákno je tak na 2-3roky, péřovka tak na 10let. Zárove
  Re: Pérová bunda23.11.2010
většina argumentů mluví pro péřovku. Dva jsou proti - duťák ti rychleji uschne (když je to durch) a
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Co si tak všímám, tak 9 z 10-ti boulderistů má péřovku. To už mnohé napoví. ;-)
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Já si vždycky myslel, že peří je pro mě vlastně zbytečnost. Už si to ale nějakou dobu nemyslím-resp.
  Re: Pérová bunda23.11.2010
100% peří.
Mám starou péřovku a určitě hřeje víc než umělé vlákno:-)
   Re: Pérová bunda23.11.2010
Určitě peří. Zváště pokud je ti "jedno" kalik za to. Peří při šetrným praní a sušení zase
    Re: Pérová bunda23.11.2010
peri forever, dutaky jen mastej kapsy prodejcum .... teplota, vaha, zivotnost neporovnatelna...
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Pridam taky svoji trosku do mlyna. Ono totiz jako ostatne u vseho zalezi, na co tu bundu presne chce
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Rozhodne peri. Vetsina kvalitnejsich uz ma i zater ,ale vlhkost nevadi ani bez nej. Hlavne kdyz uz o
   Re: Pérová bunda23.11.2010
Souhlas.
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Já jsem jednoznačně pro peří. Snese toho hodně. Mám péřovou vestu a dvě péřové bundy a jsem max. spo
 Re: Pérová bunda23.11.2010
bouldristo: jméno napovídá, že to chceš na buldrování, tak to bych bral peří.
já chtěl taky p
  Re: Pérová bunda23.11.2010
Ze Spana vim:
Je umeni dobre vymenit visacky v Decathlonu... ;-)
   Re: Pérová bunda23.11.2010
O:)))))
   Re: Pérová bunda23.11.2010
to sem eště nezkoušel :D
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Zdar, taky hlasuju pro peri. Ani nemusis resit na co to budes mit, muzes si ji vzit do hor, muzes ji
 Re: Pérová bunda23.11.2010
Určitě peří, přírodní materiály se vrací na plný koule! a jenom na okraj, péřovku ti krásně vyčistí
  Re: Pérová bunda24.11.2010
vacisti ti ji za 5 stovek
 Re: Pérová bunda24.11.2010
No když už tady všichni řešíte praní peří jako nevýhodu péřových věcí, tak jen pro úplnost bych doda
  Re: Pérová bunda24.11.2010
Vdaka chlapi za tipy, zoberiem teda perovku, ved je to hlavne na skaly, kde pri zlom pocasi vacsinou
   Re: Pérová bunda24.11.2010
Neber ty uplatky! Zblaznis se z toho! :-)
 Re: Pérová bunda24.11.2010
Taky řešim podobný dilema, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s péřovkama od warmpeace
  Re: Pérová bunda25.11.2010
A co konkrétně tě zajímá?
  Re: Pérová bunda26.11.2010
Mám od Warmpeace Tundru a jsem moc spokojen.. ideální poměr cena výkon.. Kor na bouldering není třeb

 Stěna Zlín23.11.2010
V říjnu na idnes psali, že ve Zlíně roste nová velkolepá lezecká stěna za 16.5 milionu. Nevíte někdo jak to vypadá? Bude už letos v zimě otevřená nebo to je zatím jen ve fázi projektu? Díky. V regionu by pořádná stěna bodla.
 Re: Stěna Zlín23.11.2010
  Re: Stěna Zlín10.12.2010
Podle televize se stěna staví:

 Nová stěna v Jabloneci n.nisou22.11.2010
http://www.lezeckaarena.cz/
 Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou22.11.2010
Jeste by to chtelo zaridit, aby tam stavel vlak, to by byl ideal:)
  Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou22.11.2010
Hmm! To je velká paráda!!!
   Re: Nová stěna v Jablonci nad Nisou23.11.2010
Jablonec nad Nisou jede:))
  Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou24.11.2010
stěna je 100m od vlak.zast. a 150 od tramvaje...
   Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou24.11.2010
To je pravda, ale alespon doted tam vlak nestavil...

 Petzl Tibloc vs. Kong Duck22.11.2010
Ahoj, jaký máte názor a zkušenosti s těmihle blokanty? Oba prakticky identická funkce jenom odlišný mechanismus osobně bych řekl že kong je šetrnější k lanu. Co spolehlivost, funguje i na namrzlém lanu? Předem díky moc.
 Re: Petzl Tibloc vs. Kong Duck22.11.2010
S Tiblokem se musíš naučit dělat, zvláště na chlupatým laně to chce dostat do ruky, hlavně posouvání

 foto dne22.11.2010
To není Pilka. To je Bob z Twin peaksu :-D
 Re: foto dne22.11.2010
nojo,fakt.
fire walk with me

 oprava lezeček22.11.2010
Poraďte prosím, kde si v Brně nechat podlepit lezečky zn. Triop. Díky.
 Re: oprava lezeček22.11.2010
Ve Zlíně.

 foto dne22.11.2010
kdo je tvuj guru?!
 Re: foto dne22.11.2010
Svišť na tý fotce vypadá jako Radovan Brzobohatý, když hrál Mrakomora v pohádce Princ a Večernice!

 gate na secko mozne21.11.2010
ahojte, chcem si poshanat nove klahoty, moje 20 rokov stare us predsa niesu co byvaly. zveca na skialpy a samozrejme klasika typu mix, vht a vem ja co este. chcel by som ze by neprofukly a neboli mokre pri malom dazdiku - taka obdoba latoka lenze na spodo
 Re: gate na secko mozne22.11.2010
Varuju před Pinguin Alpin.
  Re: gate na secko mozne22.11.2010
Co je na nich spatne? Mne se zdaji dobre. Pomer vykon/cena asi nejlepsi.
   Re: gate na secko mozne22.11.2010
Odlepovaly se mi pásky ze švů, odtrhávaly se sucháče na "svislým laclu" podle zipu, integr
   Re: gate na secko mozne22.11.2010
Mám ty gatě a nemám s nima žádnej problém, jedinný co se na nich rozpáralo byl šev po zásahu mačkou
 Re: gate na secko mozne22.11.2010
Montura Vertigo / Montura Supervertigo - sice drahy, ale na dlouho a pohodlny.
  Re: gate na secko mozne23.11.2010
hej, vyzeraju velmi dobre - take technicke vsetkoumelky. len mi pridu skoro ako take teplaky, ziadn

 Možná hloupej dotaz...21.11.2010
Jestli potřebuješ postupové jištění nějak pořádně pojistit (jinak než 2 presy) tak stačí jednoduše karabinu do které cvakneš lano obrátit vzhůru nohama....
 Re: Možná hloupej dotaz...21.11.2010
jo taky to obcas delam, hlavne kdyz musim cvaknout zamek tak, ze je otoceny ke mne.
  Re: Možná hloupej dotaz...22.11.2010
Na písku (cvakání kruhu) existuje ještě možnost mít v expresce karabiny zámkama na opačnou stranu, t
 Re: Možná hloupej dotaz...23.11.2010
Ja mel vzdy jednu presku s pojistkama. Pak mi ukradli matros a ted to opet resim asi jako jini; kara

 Mountain Hardware - oprava21.11.2010
Ahoj, udelal jsem si diru do primaloftove bundy od MH a resim co s tim. Na jejich strankach se holedbaj, ze poskozene veci od nich spravi za "nominal fee", poslal jsem tedy mail na evropske zastoupeni a neodpovedeli mi. Nemate s tim nekdo zkusen
 Re: Mountain Hardware - oprava24.11.2010
Takhle to skoro vypadá, jako by ten servis pro ČR nefungoval, zlatý český firmy !

1   ...   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   819   820   821   822   823   824   825   826   827   828   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Pérová bunda
Nazdar, chcem si kupit perovu bundu, predajca ma presviedca na bundu z duteho vlakna. Cena nie je pre mna az taka dolezita. Perovku asi neoperiem, ale zrejme lepsie hreje. Co by ste poradili vy?
dakujem
bouldrista09:27:14 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
To je náhodička,za chvíli si jdu bundu z dutého vlákna koupit.Také jsem to řešil-peří je určitě teplejší,ale vyžaduje větší péči.A jelikož ji chci do max.-10-15 stupňů a ne do Himalájí,rozhodl jsem se pro duté vlákno,ke kterému se můžu chovat o hodně hůře,může moknout apod.
Libor H.09:43:52 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
Vono to peří snese docela hodně. A s vypráním věcí sem neměl nikdy problém, důležitý je, to pořádně usušit. Nejlíp v bubnové sušičce, nebo hojně natřásat. Hřejivost na jednotku hmotnosti je jednoznačně na straně peří. A jinak si myslím, že kdyby byly na péřovejch věcech stejný marže jak na duťákách, tak pak by to bylo neprodejný. Proto se to v obchodech nedoporučuje, prostě to tolik nesype :-)
k10:39:46 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
No, zrovna Ty by jsi péřovku určitě uživil, Libore!!
jíra11:13:13 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Asi nejdůležuitější je životnost a váha. Duté vlákno je tak na 2-3roky, péřovka tak na 10let. Zároveň je péřovka mnohem lehčí. Kdo zkusí dobrou péřovku nechce už nic jiného :)
Roman10:56:25 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
většina argumentů mluví pro péřovku. Dva jsou proti - duťák ti rychleji uschne (když je to durch) a (podle mých zkušeností) při nošení báglu ti vydrží déle-hlavně na ramenou. Ale zas z báglem ti je vedro a teplou bumdu oblíkneš většinou až po zastavení, kdy jde bágl dolů. A když leje, tak většinou nejni takové vedro, aby to bylo na péřovku.
11:24:48 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Co si tak všímám, tak 9 z 10-ti boulderistů má péřovku. To už mnohé napoví. ;-)
d.11:51:01 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
Já si vždycky myslel, že peří je pro mě vlastně zbytečnost. Už si to ale nějakou dobu nemyslím-resp. od té doby, co jednu mám, tak skoro nechápu, proč jsem se tomu tak vzpouzel!-)
jíra12:54:01 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
100% peří.
Mám starou péřovku a určitě hřeje víc než umělé vlákno:-)
M12:58:13 23.11.2010
odpovědět 
   Re: Pérová bunda
Určitě peří. Zváště pokud je ti "jedno" kalik za to. Peří při šetrným praní a sušení zase obnovíš tepelnej komfort. Dutý slehne a nic s tím už nikdy nenaděláš. Teď už jen dobrý na práci.
Slamak13:07:27 23.11.2010
odpovědět 
    Re: Pérová bunda
peri forever, dutaky jen mastej kapsy prodejcum .... teplota, vaha, zivotnost neporovnatelna...
.13:18:09 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Pridam taky svoji trosku do mlyna. Ono totiz jako ostatne u vseho zalezi, na co tu bundu presne chces. Ja osobne mam dutacku a za peri bych ji nevymenil. Ano, peri je lehci, lip ho sbalis, dyl vydrzi atd, o tom neni diskuse. Ale dutacka je proste blbuvzdorna, resp je vyrazne odolnejsi vuci vlhkosti.
Pokud si teplou budu porizuje bouldrista na postavani pod sutrem, kdy pri prvnim snehu nebo desti zaleze do hospody nebo aspon do auta, peri asi nema konkurenci. Ale nekde na horach je situace uplne jina. Takhle nekde v zime si lezes, snezi, na standech se do bundy prioblikas a ona porad z toho snehu, co mas vsude navlhava a navlhava. A po par hodinach z perovky mas mokrej cucek a nedej boze, aby te cekal jeste bivak... ;-)
Takze nic neni cernobily. Jak peri, tak vlakno maji svoje uziti a je na tobe, co od toho ocekavas...
Martin14:05:12 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
Rozhodne peri. Vetsina kvalitnejsich uz ma i zater ,ale vlhkost nevadi ani bez nej. Hlavne kdyz uz oblikas perovku tak vetsinou moc vlhko neni. Hlavne je mnohem skladnejsi a lehci a vydzi 4x dele nez dute vlakno. Vesty, bundy i spacaky mam vsechny perovi a duty vlakno bych nechtel ani za nic. Za 18 let lezeni ve velkej horach i spani pod skalama na pisku me peri nezklamalo.
16:45:59 23.11.2010
odpovědět 
   Re: Pérová bunda
Souhlas.
Belial17:08:37 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Já jsem jednoznačně pro peří. Snese toho hodně. Mám péřovou vestu a dvě péřové bundy a jsem max. spokojený. Ten kdo tcrdí, že tomu vadí sněžení, tak péřovku nikdy neměl. Např. v péřové vestě i lyžuju a v zimě lezu. Je skladná, maximálně teplá a na zimu mnohem lepší než goráčovka, která čeká v batohu kdyby přišly opravdu nějaké sračky v podobě deště.
Belial15:23:17 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
bouldristo: jméno napovídá, že to chceš na buldrování, tak to bych bral peří.
já chtěl taky péřovku, na jaro, podzim (zimu) do skal, a dycky se mě zdála drahá, toliko peněz za to dát. a pak sem jel do francie lézt, a po cestě zpátky sem narazil v Dekatlonu na péřovku za 100€ a sem pod skalama max spokojenej...jak ríkám, mám to na jištění pod skalama a pohoda.
jinak do hor a tak nevím ,tam je na mě zima
honza k.18:33:13 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
Ze Spana vim:
Je umeni dobre vymenit visacky v Decathlonu... ;-)
Esus19:15:08 23.11.2010
odpovědět 
   Re: Pérová bunda
O:)))))
Aldo20:03:34 23.11.2010
odpovědět 
   Re: Pérová bunda
to sem eště nezkoušel :D
honza21:41:53 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Zdar, taky hlasuju pro peri. Ani nemusis resit na co to budes mit, muzes si ji vzit do hor, muzes ji vzit na lyze, na skalkach ti v tom bude teplo. Takovou bundu uzijes vsude. Je pravda ze vlhkost peri moc nemusi ale dneska se vetsina perovych bund dela s nejakym ,,destiku' odolnym matrosem.
Kdyz bude chcat tak si obleces gorebundu a hotovo.
Ano perovky jsou drazsi, ale vydzi nekolikanasobne dele nez synteticka izolace a kdyz ji poradne za dva roky zamastis ( propotis ) tak neni problem ji nechat odborne vyprat za par stovek. Razem ji mas jako novou. S dutakem bez sance.
Byt tebou vydrzim jeste cca mesic a pul, po vanocich budou v outdoor shopech slevy 30-50%. Minuly rok sem tak koupil SJ perovou vestu za skoro polovinu ceny :) . Vyborne se nakupuje na veletrzich, letos na sportlifu sem si nechal koupit perovou bundu s 50% slevou. Rozumej, za plnou palbu bych si ji nekoupil ani omylem ( 8000,- ufff :(
Vit Hurčík22:01:31 23.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Určitě peří, přírodní materiály se vrací na plný koule! a jenom na okraj, péřovku ti krásně vyčistí a vysuší v čistírně za pár stovek
petr vašek22:50:03 23.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
vacisti ti ji za 5 stovek
13:02:51 24.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
No když už tady všichni řešíte praní peří jako nevýhodu péřových věcí, tak jen pro úplnost bych dodal, že duté vlákna jsou na tom hodně podobně. Neodborným praním extrémně trpí. Jediné co nemusíte dodržet je prací prostředek. U dutých vláken je téměř jedno v čem to vyperete. Jinak bacha na to jakým dutým vláknem jsou bundy plněné. Pokud si koupíte bundu s polyesterovou náplní nesilikonizovaných vláken, tak po jednom neodborném vyprání můžete bundu vyhodit, protože se vám vlákna slepí. Stejně tak alergici. Většinu dutých vláken můžete prát max. na 40°, ale např. roztoče, kteří jsou doménou těchto výrobků, zničí až teploty okolo 90°. Takže další mýtus o tom, že duté vlákno vyřeší vše. Zkrátka, pokud máš prachy, tak peří. Duté vlákna jsou pro lidi co chtějí ušetřit. Výhody oproti peří jsou zanedbatelné a existuje spíš víc nevýhod. Jediná a největší výhoda DV je cena.
Belial07:50:29 24.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
Vdaka chlapi za tipy, zoberiem teda perovku, ved je to hlavne na skaly, kde pri zlom pocasi vacsinou balim svestky. O cenu sa bat nemusite, mam to zadara. Beriem velky nakup za nakupne ceny pre jednu firmu a perovka bude ako bonus. Este raz dakujem.
bouldrista08:02:36 24.11.2010
odpovědět 
   Re: Pérová bunda
Neber ty uplatky! Zblaznis se z toho! :-)
08:42:03 24.11.2010
odpovědět 
 Re: Pérová bunda
Taky řešim podobný dilema, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s péřovkama od warmpeace?
Mates16:40:29 24.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
A co konkrétně tě zajímá?
Belial13:42:40 25.11.2010
odpovědět 
  Re: Pérová bunda
Mám od Warmpeace Tundru a jsem moc spokojen.. ideální poměr cena výkon.. Kor na bouldering není třeba žádná extra vychytávka.
BB10:46:14 26.11.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Východní Komín II Prachov
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi