Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Foto dne 25.11.2010 Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča
        Re: telefoni kontakt na fritak 25.11.2010 541 243 294
cislo neexistuje:(
Powerball 25.11.2010 ahoj
jaké máte zkušenosti s powerballem v souvislosti s karpálním tunelem? výrobci tvrdí, že to přímo vylečí, na netu jsem zase našel, že to naopak zhorší.Díky za odpovědi k tématu.
  Re: Powerball 25.11.2010 No to by mně zajímalo jak by to asi mohlo vyléčit? Blbost. Podle mně jakékoliv zatížení ruky s karpá
    Re: Powerball 25.11.2010 Nevim jak karpál, ale na tenisák mi to přišlo jako sypat si sůl do rány :D Stačilo mi deset minut s
      Re: Powerball 25.11.2010 Náhodou sůl rozetřená s česnekem parádně hojí prolezlý prsty a vůbec odřeniny. Pravda, trochu to smr
  Re: Powerball 25.11.2010 na karpální tunel pomůže zpravidla jen operace, jakákoli námaha situaci zhoršuje, tj Powerball nemůž
www.climbweb.cz? 24.11.2010 Chtěl bych se zeptat - nevíte někdo, co je s climbweb.cz? Bylo tam docela dost průvodců, které jsem jinde nenacházel. Ještě minimálně v září to jelo.
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 Alesaku to Ti reknu uplne presne, climbweb byl uz nekolik let prakticky mrtvy, provozovateli nic nep
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 To že web = doména odešla do věčných loviš´t ještě nemusí nutně znamenat že tentýž osud potkal i dat
      Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Ahoj,
s tou doménou je to přesně tak jak někdo napsal výše. Momentálně se pracuje na tom abyc
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Aha, to je pech, ale server pořád jede, zkusím ho zmirrorovat, než odejde i ten.
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Aha, to je pech, ale server pořád jede, zkusím ho zmirrorovat, než odejde i ten.
      Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Zkus se taky kouknout na
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 Snad to nepotká i našeho Lezce.cz
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 no dám sem jeden tip na slušnou sbírku průvodců, třeba to zacelí ránu po climbwebu...
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 To si děláš kozy ne? Co je to za slátanina. Kdo to navrhoval. Pár průvodců na absolutně nečitelném w
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Pravda. Web je to hrozný :(
Pérová bunda 23.11.2010 Nazdar, chcem si kupit perovu bundu, predajca ma presviedca na bundu z duteho vlakna. Cena nie je pre mna az taka dolezita. Perovku asi neoperiem, ale zrejme lepsie hreje. Co by ste poradili vy?
dakujem
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 To je náhodička,za chvíli si jdu bundu z dutého vlákna koupit.Také jsem to řešil-peří je určitě tepl
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Vono to peří snese docela hodně. A s vypráním věcí sem neměl nikdy problém, důležitý je, to pořádně
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 No, zrovna Ty by jsi péřovku určitě uživil, Libore!!
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Asi nejdůležuitější je životnost a váha. Duté vlákno je tak na 2-3roky, péřovka tak na 10let. Zárove
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 většina argumentů mluví pro péřovku. Dva jsou proti - duťák ti rychleji uschne (když je to durch) a
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Co si tak všímám, tak 9 z 10-ti boulderistů má péřovku. To už mnohé napoví. ;-)
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Já si vždycky myslel, že peří je pro mě vlastně zbytečnost. Už si to ale nějakou dobu nemyslím-resp.
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 100% peří.
Mám starou péřovku a určitě hřeje víc než umělé vlákno:-)
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 Určitě peří. Zváště pokud je ti "jedno" kalik za to. Peří při šetrným praní a sušení zase
        Re: Pérová bunda 23.11.2010 peri forever, dutaky jen mastej kapsy prodejcum .... teplota, vaha, zivotnost neporovnatelna...
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Pridam taky svoji trosku do mlyna. Ono totiz jako ostatne u vseho zalezi, na co tu bundu presne chce
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Rozhodne peri. Vetsina kvalitnejsich uz ma i zater ,ale vlhkost nevadi ani bez nej. Hlavne kdyz uz o
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 Souhlas.
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Já jsem jednoznačně pro peří. Snese toho hodně. Mám péřovou vestu a dvě péřové bundy a jsem max. spo
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 bouldristo: jméno napovídá, že to chceš na buldrování, tak to bych bral peří.
já chtěl taky p
    Re: Pérová bunda 23.11.2010 Ze Spana vim:
Je umeni dobre vymenit visacky v Decathlonu... ;-)
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 O:)))))
      Re: Pérová bunda 23.11.2010 to sem eště nezkoušel :D
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Zdar, taky hlasuju pro peri. Ani nemusis resit na co to budes mit, muzes si ji vzit do hor, muzes ji
  Re: Pérová bunda 23.11.2010 Určitě peří, přírodní materiály se vrací na plný koule! a jenom na okraj, péřovku ti krásně vyčistí
    Re: Pérová bunda 24.11.2010 vacisti ti ji za 5 stovek
  Re: Pérová bunda 24.11.2010 No když už tady všichni řešíte praní peří jako nevýhodu péřových věcí, tak jen pro úplnost bych doda
    Re: Pérová bunda 24.11.2010 Vdaka chlapi za tipy, zoberiem teda perovku, ved je to hlavne na skaly, kde pri zlom pocasi vacsinou
      Re: Pérová bunda 24.11.2010 Neber ty uplatky! Zblaznis se z toho! :-)
  Re: Pérová bunda 24.11.2010 Taky řešim podobný dilema, tak se chci zeptat jestli nemáte někdo zkušenost s péřovkama od warmpeace
    Re: Pérová bunda 25.11.2010 A co konkrétně tě zajímá?
    Re: Pérová bunda 26.11.2010 Mám od Warmpeace Tundru a jsem moc spokojen.. ideální poměr cena výkon.. Kor na bouldering není třeb
Stěna Zlín 23.11.2010 V říjnu na idnes psali, že ve Zlíně roste nová velkolepá lezecká stěna za 16.5 milionu. Nevíte někdo jak to vypadá? Bude už letos v zimě otevřená nebo to je zatím jen ve fázi projektu? Díky. V regionu by pořádná stěna bodla.
  Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 22.11.2010 Jeste by to chtelo zaridit, aby tam stavel vlak, to by byl ideal:)
    Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 22.11.2010 Hmm! To je velká paráda!!!
      Re: Nová stěna v Jablonci nad Nisou 23.11.2010 Jablonec nad Nisou jede:))
    Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 24.11.2010 stěna je 100m od vlak.zast. a 150 od tramvaje...
      Re: Nová stěna v Jabloneci n.nisou 24.11.2010 To je pravda, ale alespon doted tam vlak nestavil...
Petzl Tibloc vs. Kong Duck 22.11.2010 Ahoj, jaký máte názor a zkušenosti s těmihle blokanty? Oba prakticky identická funkce jenom odlišný mechanismus osobně bych řekl že kong je šetrnější k lanu. Co spolehlivost, funguje i na namrzlém lanu? Předem díky moc.
  Re: Petzl Tibloc vs. Kong Duck 22.11.2010 S Tiblokem se musíš naučit dělat, zvláště na chlupatým laně to chce dostat do ruky, hlavně posouvání
foto dne 22.11.2010 To není Pilka. To je Bob z Twin peaksu :-D
  Re: foto dne 22.11.2010 nojo,fakt.
fire walk with me
oprava lezeček 22.11.2010 Poraďte prosím, kde si v Brně nechat podlepit lezečky zn. Triop. Díky.
  Re: oprava lezeček 22.11.2010 Ve Zlíně.
1
...
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
828
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: