Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Širůčková 11897 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 7951 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English České himalájské dobrodružství 27.11.2010 zdarec všem horalům, sháním ve filmové podobě České himalájské dobrodružství. Nemáte ho náhodou někdo? Případně samozřejmě i jiné filmy s horolozeckou tématikou podobné Pádu do ticha, Nordwandu atd. Díkes a Hore Zdar
  Re: labáček 26.11.2010 a je tam 300 lezeckých filmíků
  Re: labáček 27.11.2010 Polský kobylky začaly dělat masový nájezdy na Labák :-( to je konec klidu v Labáku. Jejich typický p
    Re: labáček 27.11.2010 ...prvního setneš, zbylý si to řeknou a je klid... ;)
    Re: labáček 27.11.2010 tak to dopadá když se ta snažíte "dělat cesty pro lidi", tedy borháky, mágo atd atd... Ned
      Re: labáček 27.11.2010 2jen)
a lezeš tam někdy? V čem se liší bh od kruhu kromě vzhledu. Tak včem je problém?
        Re: labáček 27.11.2010 sorry za to "nevYdím" - hrůza...
          Re: labáček 27.11.2010 A co mI lezci a současTná pravidla? :-)))
            Re: labáček 27.11.2010 To budou nejspíš ty narážky v polském článku na to jestli se může nebo ne a jestli od IXb. Jednoduše
              Re: labáček 27.11.2010 Jen ať hoblujou... Nej zbraně jsou ty prosazené vlastními silami za mohutného halasu o pokroku a blb
                Re: labáček 27.11.2010 bohužel je tomu tak. Morálové jištění na písku je nezbytným sítem, které má regulovat počet lezců v
                  Re: labáček: několik vět 27.11.2010 1/ V Teplicích potkáte Poláky taky.
2/ Pískovcová cesta s největším počtem železného jištění
                    Re: labáček: několik vět 28.11.2010 10 bodů z 10 možných za tento kvalitní příspěvek!
Naprostý souhlas.
                    Re: labáček: několik vět 28.11.2010 Návalu v Labáku se netřeba bát. Třeba v Ádru má člověk takovej dobrej pocit, aniž by lezl. Kdežto v
                      Re: labáček: několik vět 28.11.2010 Nemělo to být původně o nějakém videu z Labáku? Našel ho tam někdo???
                        Re: labáček: několik vět 29.11.2010 Jak, už psal Vilda s Poláky co jezdí lézt do Labáku není žadný problém a lezou tak jak český a saský
                          Re: labáček: několik vět 29.11.2010 No tak aspoň že tak. Pokud do labáku jezdí nějaká "uvědomělá" partička Poláků tak to je u
                            Re: labáček: několik vět 29.11.2010 Jezdím do Polska nejméně dvakrát ročně, vždy na dovolenou na vodu. Za 8 let jsme neměli jediný vážný
                              Re: labáček: několik vět 29.11.2010 a eště s Rusem to sou pěkný dubové:
fanatic search 26.11.2010 čau, nevíte kde se natáčel Fanatic search? nebo jinak, kde jsou ve špáňu takový parádní DWS oblasti?
díky
(fanatic search najdete na ulozto)
mozoly vs maser 26.11.2010 zdar, rozhoduji se co bych chtel v zivote delat, chtel bych do zdravotnictvi jako maser mozna jako fyzioterapeut, a chci se zeptat, jestli mate nejake zkusenosti s timto remeslem jako lezci, bo uz par let lezu a nedovedu si predstavit ze nekoho masiruju s
  Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Myslí, že když se kůže rukou namastí, tak mozoly změknou a nemusely by vadit. Přinejhorším budeš drs
  Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Ještě by mohlo pomoct zmražení mozolu tekutým dusíkem (podobně jako bradavice u kožního). Na zmrazen
  Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Znám velmi dobře jednoho z našich předních fyzioterapeutů (patřně se s ním na školeních setkáš) a ta
    Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Zdarec, letos jsem začal lézt a shodou okolností jsem si i udělal masérský kurz, takže z mých zkušen
    Re: mozoly vs maser 27.11.2010 Znam kluka, colezl i masíroval, ale nakonec nechal lezení z toho důvodu, že nestíhá dělat pořádně ob
The Movie 25.11.2010 Tak me napadlo, jak to vypada s filmem mladeho pana Ondry a studia Bernartwood? Bude jeste letos? Bude na Blureji, DVD, CD, VHS nebo LP? Budou ho mit u nas dole ve vecerce, nebo budu muset do trafiky za rohem? Vi nekdo neco? :-) P.S.: Kolik to vlastne uz
  Re: The Movie 25.11.2010 Taky mě to zajímá!!!
    Re: The Movie 26.11.2010 Uz jsme nedockavi....Kde to vazne???
Foto dne 25.11.2010 Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča
  Re: Foto dne 25.11.2010 :-DDD
  Re: Foto dne 25.11.2010 Tipuji že Janča = Buril
    Re: Foto dne 25.11.2010 Krutě dobrej lezec!
    Re: Foto dne 25.11.2010 Re:škaredej kluk - Vole ja si umím dělat prdel,alespoň kultivovaně...:-D Ne tak lacině!
  Re: Foto dne 25.11.2010 ja ti nevim.. ja bych si s nim do postele nevlez.
  Re: Foto dne 25.11.2010 Jsem z Brna a moje číslo je 774824849.
    Re: Foto dne 25.11.2010 Klingoš jedéééé!!!
    Re: Foto dne 25.11.2010 A dnes bude jistojistě na PodNebí:o)
    Re: Foto dne 25.11.2010 Na Lezce sem nenapsal uz hodne dlouho, ale ted bych se chtel ohradit proti zverejnovani myho tel. ci
      Re: Foto dne 25.11.2010 Jo a kdyz uz sme u toho, tak sem zacal delat na slibenym promitani, takze koho se to tyka, teste se,
        Re: Foto dne 25.11.2010 No paráda! Takže 10.12. promítání a 11.12. zapíjení průvodce:-) Domluveno, ujednáno...
          Re: Foto dne 25.11.2010 ta akce 11.12 už je to jistý wildo? :)
            Re: Foto dne 25.11.2010 Vím já? Ale vypadá to slibně:-)
              Re: Foto dne 25.11.2010 Hlavně, abys to Wildo nezakřikl, já budu optimista, až bude potištěna aspoň tuna papíru:-).
  Re: Foto dne 25.11.2010 Ty vole, dobrý...cením odvahu :-D
    Re: Foto dne 25.11.2010 Španělsko Česká slacklajna po Klingonšsku obtížnosti II-, tedy střední...
Foto dne 25.11.2010 Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča
        Re: telefoni kontakt na fritak 25.11.2010 541 243 294
cislo neexistuje:(
Powerball 25.11.2010 ahoj
jaké máte zkušenosti s powerballem v souvislosti s karpálním tunelem? výrobci tvrdí, že to přímo vylečí, na netu jsem zase našel, že to naopak zhorší.Díky za odpovědi k tématu.
  Re: Powerball 25.11.2010 No to by mně zajímalo jak by to asi mohlo vyléčit? Blbost. Podle mně jakékoliv zatížení ruky s karpá
    Re: Powerball 25.11.2010 Nevim jak karpál, ale na tenisák mi to přišlo jako sypat si sůl do rány :D Stačilo mi deset minut s
      Re: Powerball 25.11.2010 Náhodou sůl rozetřená s česnekem parádně hojí prolezlý prsty a vůbec odřeniny. Pravda, trochu to smr
  Re: Powerball 25.11.2010 na karpální tunel pomůže zpravidla jen operace, jakákoli námaha situaci zhoršuje, tj Powerball nemůž
www.climbweb.cz? 24.11.2010 Chtěl bych se zeptat - nevíte někdo, co je s climbweb.cz? Bylo tam docela dost průvodců, které jsem jinde nenacházel. Ještě minimálně v září to jelo.
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 Alesaku to Ti reknu uplne presne, climbweb byl uz nekolik let prakticky mrtvy, provozovateli nic nep
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 To že web = doména odešla do věčných loviš´t ještě nemusí nutně znamenat že tentýž osud potkal i dat
      Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Ahoj,
s tou doménou je to přesně tak jak někdo napsal výše. Momentálně se pracuje na tom abyc
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Aha, to je pech, ale server pořád jede, zkusím ho zmirrorovat, než odejde i ten.
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Aha, to je pech, ale server pořád jede, zkusím ho zmirrorovat, než odejde i ten.
      Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Zkus se taky kouknout na
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 Snad to nepotká i našeho Lezce.cz
  Re: www.climbweb.cz? 24.11.2010 no dám sem jeden tip na slušnou sbírku průvodců, třeba to zacelí ránu po climbwebu...
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 To si děláš kozy ne? Co je to za slátanina. Kdo to navrhoval. Pár průvodců na absolutně nečitelném w
    Re: www.climbweb.cz? 25.11.2010 Pravda. Web je to hrozný :(
1
...
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
...
2263
České himalájské dobrodružství zdarec všem horalům, sháním ve filmové podobě České himalájské dobrodružství. Nemáte ho náhodou někdo? Případně samozřejmě i jiné filmy s horolozeckou tématikou podobné Pádu do ticha, Nordwandu atd. Díkes a Hore Zdar GAVSON 18:25:20 27.11.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: