Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231117 cest
Nové přelezy:
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Poláků se nebojím.......28.11.2010
Co škodí Labáku ?
1. Sanační firmy ( největší zásah , není o čem diskutovat )
2. Bioflora- pískovec pod stromy a mechem doslova hnije.
3. Klasici- drátěný kartáč ( vyčištěných chytů je všude víc než dost )
4. Pitomci co nepřeme
 Re: Poláků se nebojím.......28.11.2010
nechápu,my všichni taky někde cestujem,chodime na záchod a ty svoje hromadky si nevozíme sebou domu.
 Re: Poláků se nebojím.......28.11.2010
skaly tady byli dřív než lidi, budou tady aji po lidech...takže se nebojím, že by si příroda neporad
 Re: Poláků se nebojím.......29.11.2010
Proč jako dávat rovnítko mezi klasiky a drátěný kartáč? Ve zdejších diskusích jako jeden z nejsilněj
 Re: Poláků se nebojím.......01.12.2010
Nechápu bod 1)...pod levým břehem prostě JE mezinárodní železniční koridor, který JE ohrožovaný NĚKT

 České himalájské dobrodružství27.11.2010
zdarec všem horalům, sháním ve filmové podobě České himalájské dobrodružství. Nemáte ho náhodou někdo? Případně samozřejmě i jiné filmy s horolozeckou tématikou podobné Pádu do ticha, Nordwandu atd. Díkes a Hore Zdar

 labáček26.11.2010
http://www.zanik.pl/plecak/labak/labak.php
 Re: labáček26.11.2010
a je tam 300 lezeckých filmíků
 Re: labáček27.11.2010
Polský kobylky začaly dělat masový nájezdy na Labák :-( to je konec klidu v Labáku. Jejich typický p
  Re: labáček27.11.2010
...prvního setneš, zbylý si to řeknou a je klid... ;)
  Re: labáček27.11.2010
tak to dopadá když se ta snažíte "dělat cesty pro lidi", tedy borháky, mágo atd atd... Ned
   Re: labáček27.11.2010
2jen)
a lezeš tam někdy? V čem se liší bh od kruhu kromě vzhledu. Tak včem je problém?
    Re: labáček27.11.2010
sorry za to "nevYdím" - hrůza...
     Re: labáček27.11.2010
A co mI lezci a současTná pravidla? :-)))
      Re: labáček27.11.2010
To budou nejspíš ty narážky v polském článku na to jestli se může nebo ne a jestli od IXb. Jednoduše
       Re: labáček27.11.2010
Jen ať hoblujou... Nej zbraně jsou ty prosazené vlastními silami za mohutného halasu o pokroku a blb
        Re: labáček27.11.2010
bohužel je tomu tak. Morálové jištění na písku je nezbytným sítem, které má regulovat počet lezců v
         Re: labáček: několik vět27.11.2010
1/ V Teplicích potkáte Poláky taky.
2/ Pískovcová cesta s největším počtem železného jištění
          Re: labáček: několik vět28.11.2010
10 bodů z 10 možných za tento kvalitní příspěvek!
Naprostý souhlas.
          Re: labáček: několik vět28.11.2010
Návalu v Labáku se netřeba bát. Třeba v Ádru má člověk takovej dobrej pocit, aniž by lezl. Kdežto v
           Re: labáček: několik vět28.11.2010
Nemělo to být původně o nějakém videu z Labáku? Našel ho tam někdo???
            Re: labáček: několik vět29.11.2010
Jak, už psal Vilda s Poláky co jezdí lézt do Labáku není žadný problém a lezou tak jak český a saský
             Re: labáček: několik vět29.11.2010
No tak aspoň že tak. Pokud do labáku jezdí nějaká "uvědomělá" partička Poláků tak to je u
              Re: labáček: několik vět29.11.2010
Jezdím do Polska nejméně dvakrát ročně, vždy na dovolenou na vodu. Za 8 let jsme neměli jediný vážný
               Re: labáček: několik vět29.11.2010
a eště s Rusem to sou pěkný dubové:

 fanatic search26.11.2010
čau, nevíte kde se natáčel Fanatic search? nebo jinak, kde jsou ve špáňu takový parádní DWS oblasti?
díky

(fanatic search najdete na ulozto)

 mozoly vs maser26.11.2010
zdar, rozhoduji se co bych chtel v zivote delat, chtel bych do zdravotnictvi jako maser mozna jako fyzioterapeut, a chci se zeptat, jestli mate nejake zkusenosti s timto remeslem jako lezci, bo uz par let lezu a nedovedu si predstavit ze nekoho masiruju s
 Re: mozoly vs maser26.11.2010
Myslí, že když se kůže rukou namastí, tak mozoly změknou a nemusely by vadit. Přinejhorším budeš drs
 Re: mozoly vs maser26.11.2010
Ještě by mohlo pomoct zmražení mozolu tekutým dusíkem (podobně jako bradavice u kožního). Na zmrazen
 Re: mozoly vs maser26.11.2010
Znám velmi dobře jednoho z našich předních fyzioterapeutů (patřně se s ním na školeních setkáš) a ta
  Re: mozoly vs maser26.11.2010
Zdarec, letos jsem začal lézt a shodou okolností jsem si i udělal masérský kurz, takže z mých zkušen
  Re: mozoly vs maser27.11.2010
Znam kluka, colezl i masíroval, ale nakonec nechal lezení z toho důvodu, že nestíhá dělat pořádně ob

 The Movie25.11.2010
Tak me napadlo, jak to vypada s filmem mladeho pana Ondry a studia Bernartwood? Bude jeste letos? Bude na Blureji, DVD, CD, VHS nebo LP? Budou ho mit u nas dole ve vecerce, nebo budu muset do trafiky za rohem? Vi nekdo neco? :-) P.S.: Kolik to vlastne uz
 Re: The Movie25.11.2010
Taky mě to zajímá!!!
  Re: The Movie26.11.2010
Uz jsme nedockavi....Kde to vazne???

 Foto dne25.11.2010
Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča
 Re: Foto dne25.11.2010
:-DDD
 Re: Foto dne25.11.2010
Tipuji že Janča = Buril
  Re: Foto dne25.11.2010
Krutě dobrej lezec!
  Re: Foto dne25.11.2010
Re:škaredej kluk - Vole ja si umím dělat prdel,alespoň kultivovaně...:-D Ne tak lacině!
 Re: Foto dne25.11.2010
ja ti nevim.. ja bych si s nim do postele nevlez.
 Re: Foto dne25.11.2010
Jsem z Brna a moje číslo je 774824849.
  Re: Foto dne25.11.2010
Klingoš jedéééé!!!
  Re: Foto dne25.11.2010
A dnes bude jistojistě na PodNebí:o)
  Re: Foto dne25.11.2010
Na Lezce sem nenapsal uz hodne dlouho, ale ted bych se chtel ohradit proti zverejnovani myho tel. ci
   Re: Foto dne25.11.2010
Jo a kdyz uz sme u toho, tak sem zacal delat na slibenym promitani, takze koho se to tyka, teste se,
    Re: Foto dne25.11.2010
No paráda! Takže 10.12. promítání a 11.12. zapíjení průvodce:-) Domluveno, ujednáno...
     Re: Foto dne25.11.2010
ta akce 11.12 už je to jistý wildo? :)
      Re: Foto dne25.11.2010
Vím já? Ale vypadá to slibně:-)
       Re: Foto dne25.11.2010
Hlavně, abys to Wildo nezakřikl, já budu optimista, až bude potištěna aspoň tuna papíru:-).
 Re: Foto dne25.11.2010
Ty vole, dobrý...cením odvahu :-D
  Re: Foto dne25.11.2010
Španělsko Česká slacklajna po Klingonšsku obtížnosti II-, tedy střední...

 Foto dne25.11.2010
Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča

 telefoni kontakt na fritak25.11.2010
Nemate nekdo? Date? existuje vubec?-)
 Re: telefoni kontakt na fritak25.11.2010
  Re: telefoni kontakt na fritak25.11.2010
kdo ma vedet ze je to free-sport :D
   Re: telefoni kontakt na fritak25.11.2010
diky
    Re: telefoni kontakt na fritak25.11.2010
541 243 294
cislo neexistuje:(
 Re: telefoni kontakt na fritak25.11.2010
666 :))

 Powerball 25.11.2010
ahoj
jaké máte zkušenosti s powerballem v souvislosti s karpálním tunelem? výrobci tvrdí, že to přímo vylečí, na netu jsem zase našel, že to naopak zhorší.Díky za odpovědi k tématu.
 Re: Powerball 25.11.2010
No to by mně zajímalo jak by to asi mohlo vyléčit? Blbost. Podle mně jakékoliv zatížení ruky s karpá
  Re: Powerball 25.11.2010
Nevim jak karpál, ale na tenisák mi to přišlo jako sypat si sůl do rány :D Stačilo mi deset minut s
   Re: Powerball 25.11.2010
Náhodou sůl rozetřená s česnekem parádně hojí prolezlý prsty a vůbec odřeniny. Pravda, trochu to smr
 Re: Powerball 25.11.2010
na karpální tunel pomůže zpravidla jen operace, jakákoli námaha situaci zhoršuje, tj Powerball nemůž

1   ...   808   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   819   820   821   822   823   824   825   826   827   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Poláků se nebojím.......
Co škodí Labáku ?
1. Sanační firmy ( největší zásah , není o čem diskutovat )
2. Bioflora- pískovec pod stromy a mechem doslova hnije.
3. Klasici- drátěný kartáč ( vyčištěných chytů je všude víc než dost )
4. Pitomci co nepřemejšlej.
5. Lezci, pokud se v cestě ulomí klíčový chyt cesta se stává nelezitelnou a dále nelezenou, ale moc jich neznám..................................
Nejvíc zničené cesty jsou stejně klasiky , které lezou klasici pořád dokola..............
Tomajda10:33:13 28.11.2010
odpovědět 
 Re: Poláků se nebojím.......
nechápu,my všichni taky někde cestujem,chodime na záchod a ty svoje hromadky si nevozíme sebou domu.nechapu proč mi má vadit polák,pak to bude nepolák,a pak všichni.Labak měníme stejně jako měníme planetu.Mě zas vadí každý (a nemusím znát jeho národnost) kdo má v ruce PETku-no jo vždyt ji zmáčknu a dám do koše,ale co pak- čína,mořské dno,bývala šachta-a 1000let rozkladu.
hrr na ně11:14:10 28.11.2010
odpovědět 
 Re: Poláků se nebojím.......
skaly tady byli dřív než lidi, budou tady aji po lidech...takže se nebojím, že by si příroda neporadila...když bude moc lezců na světě, spadne z nebe obrovská skála, která všechny lidi zapleskne, a už nebude žádnýho živýho lezce, kterej by tu spadenou skálu zdolal
(kurna bych mohl psát scénáře katastrofickým filmům:)
jenda20:26:38 28.11.2010
odpovědět 
 Re: Poláků se nebojím.......
Proč jako dávat rovnítko mezi klasiky a drátěný kartáč? Ve zdejších diskusích jako jeden z nejsilnějších argumentů zastánců magnezia je ten že: "my si při slanění po sobě chyty od prášku čistíme"
09:49:40 29.11.2010
odpovědět 
 Re: Poláků se nebojím.......
Nechápu bod 1)...pod levým břehem prostě JE mezinárodní železniční koridor, který JE ohrožovaný NĚKTERÝMI nestabilními bloky ve svahu a stěnách. Ty se postupně řeší. Žlebská jehla MĚLA být odstraněna (tak by to dopadlo za hranicema), ale NEBUDE, už jenom proto, že někteří projektanti taky jezdí do Labáku a mají mozek, který vymyslel jak ji zachránit. Takto rozumně se postupuje na fůře dalších míst...buďte rádi, nedovedu si představit o moc šetrnější postup.
Karby08:40:27 01.12.2010
odpovědět 
 Foto dne:

Záchranka pod Matterhornem
 Databáze cest:
Všechny cesty (192405)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Normální cesta II Hrubá Skála
Marynarka w marynarce 6a+ Dupnica
Wspinaczka na wspinaczce 6c Dupnica
Premier na premierze 6b Dupnica
Na lewo od przedziału 6a Dupnica
Nově komentované:
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Prosím, | Re: Prosím, | Nekomplexni reseni problemu | Re: kde co | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (34)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (12)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1155 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1273 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1456 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1423 
 Neřeším to – lezu vše 
 1120 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi