Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English nevím 29.11.2010 Ahoj, na nohách (konkrétně na vnější straně palce a malíčku) se mi udělali svědivé, červené, až skoro zarudlé "nárůstky", nebo jak to mám nazvat.. Z lezeček a ani z lyžáků to myslím není, přišlo to tak nějak se zimou.. Nemáte pro mě někdo radu j
  Re: nevím 29.11.2010 Zkus si zajít na kožní oddělení.
  Re: nevím 30.11.2010 Jo kámo, tak to bude plíseň. Má asi tak 150 podob. Od šupinatých puchýřků po červené tečky. Začni to
    Re: nevím 30.11.2010 Tak to je super.... Díky...
diamir 28.11.2010 Cau:) 1. vyjizdko-vychazka na skialpech za mnou ale s nemilym prekvapenim. Zlomil jsem patku na vazani (diamir titanal II) mate nekdo s tim to zkusenosti, kde sehnat novy kus, jestli to vubec jde jinak nez z lezce.cz z inzerce?Nebo je lepsi ten krap cely
  Re: diamir 29.11.2010 Je lepší to vyhodit, protože u tohoto vázání praskaly i nosníky. Kup si nové vázání a ne 15 let star
    Re: diamir 29.11.2010 Já bych doporučila všem milovníkům lyžování, aby využili levný skipas u nás v Čechách! zapakatel.cz/
  Re: Poláků se nebojím....... 28.11.2010 nechápu,my všichni taky někde cestujem,chodime na záchod a ty svoje hromadky si nevozíme sebou domu.
  Re: Poláků se nebojím....... 28.11.2010 skaly tady byli dřív než lidi, budou tady aji po lidech...takže se nebojím, že by si příroda neporad
  Re: Poláků se nebojím....... 29.11.2010 Proč jako dávat rovnítko mezi klasiky a drátěný kartáč? Ve zdejších diskusích jako jeden z nejsilněj
  Re: Poláků se nebojím....... 01.12.2010 Nechápu bod 1)...pod levým břehem prostě JE mezinárodní železniční koridor, který JE ohrožovaný NĚKT
České himalájské dobrodružství 27.11.2010 zdarec všem horalům, sháním ve filmové podobě České himalájské dobrodružství. Nemáte ho náhodou někdo? Případně samozřejmě i jiné filmy s horolozeckou tématikou podobné Pádu do ticha, Nordwandu atd. Díkes a Hore Zdar
  Re: labáček 26.11.2010 a je tam 300 lezeckých filmíků
  Re: labáček 27.11.2010 Polský kobylky začaly dělat masový nájezdy na Labák :-( to je konec klidu v Labáku. Jejich typický p
    Re: labáček 27.11.2010 ...prvního setneš, zbylý si to řeknou a je klid... ;)
    Re: labáček 27.11.2010 tak to dopadá když se ta snažíte "dělat cesty pro lidi", tedy borháky, mágo atd atd... Ned
      Re: labáček 27.11.2010 2jen)
a lezeš tam někdy? V čem se liší bh od kruhu kromě vzhledu. Tak včem je problém?
        Re: labáček 27.11.2010 sorry za to "nevYdím" - hrůza...
          Re: labáček 27.11.2010 A co mI lezci a současTná pravidla? :-)))
            Re: labáček 27.11.2010 To budou nejspíš ty narážky v polském článku na to jestli se může nebo ne a jestli od IXb. Jednoduše
              Re: labáček 27.11.2010 Jen ať hoblujou... Nej zbraně jsou ty prosazené vlastními silami za mohutného halasu o pokroku a blb
                Re: labáček 27.11.2010 bohužel je tomu tak. Morálové jištění na písku je nezbytným sítem, které má regulovat počet lezců v
                  Re: labáček: několik vět 27.11.2010 1/ V Teplicích potkáte Poláky taky.
2/ Pískovcová cesta s největším počtem železného jištění
                    Re: labáček: několik vět 28.11.2010 10 bodů z 10 možných za tento kvalitní příspěvek!
Naprostý souhlas.
                    Re: labáček: několik vět 28.11.2010 Návalu v Labáku se netřeba bát. Třeba v Ádru má člověk takovej dobrej pocit, aniž by lezl. Kdežto v
                      Re: labáček: několik vět 28.11.2010 Nemělo to být původně o nějakém videu z Labáku? Našel ho tam někdo???
                        Re: labáček: několik vět 29.11.2010 Jak, už psal Vilda s Poláky co jezdí lézt do Labáku není žadný problém a lezou tak jak český a saský
                          Re: labáček: několik vět 29.11.2010 No tak aspoň že tak. Pokud do labáku jezdí nějaká "uvědomělá" partička Poláků tak to je u
                            Re: labáček: několik vět 29.11.2010 Jezdím do Polska nejméně dvakrát ročně, vždy na dovolenou na vodu. Za 8 let jsme neměli jediný vážný
                              Re: labáček: několik vět 29.11.2010 a eště s Rusem to sou pěkný dubové:
fanatic search 26.11.2010 čau, nevíte kde se natáčel Fanatic search? nebo jinak, kde jsou ve špáňu takový parádní DWS oblasti?
díky
(fanatic search najdete na ulozto)
mozoly vs maser 26.11.2010 zdar, rozhoduji se co bych chtel v zivote delat, chtel bych do zdravotnictvi jako maser mozna jako fyzioterapeut, a chci se zeptat, jestli mate nejake zkusenosti s timto remeslem jako lezci, bo uz par let lezu a nedovedu si predstavit ze nekoho masiruju s
  Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Myslí, že když se kůže rukou namastí, tak mozoly změknou a nemusely by vadit. Přinejhorším budeš drs
  Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Ještě by mohlo pomoct zmražení mozolu tekutým dusíkem (podobně jako bradavice u kožního). Na zmrazen
  Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Znám velmi dobře jednoho z našich předních fyzioterapeutů (patřně se s ním na školeních setkáš) a ta
    Re: mozoly vs maser 26.11.2010 Zdarec, letos jsem začal lézt a shodou okolností jsem si i udělal masérský kurz, takže z mých zkušen
    Re: mozoly vs maser 27.11.2010 Znam kluka, colezl i masíroval, ale nakonec nechal lezení z toho důvodu, že nestíhá dělat pořádně ob
The Movie 25.11.2010 Tak me napadlo, jak to vypada s filmem mladeho pana Ondry a studia Bernartwood? Bude jeste letos? Bude na Blureji, DVD, CD, VHS nebo LP? Budou ho mit u nas dole ve vecerce, nebo budu muset do trafiky za rohem? Vi nekdo neco? :-) P.S.: Kolik to vlastne uz
  Re: The Movie 25.11.2010 Taky mě to zajímá!!!
    Re: The Movie 26.11.2010 Uz jsme nedockavi....Kde to vazne???
Foto dne 25.11.2010 Ahojky, nemáte někdo kontakt na toho pěkného kluka z fota dne? A nevíte jestli je zadaný a odkud je? Dík Janča
  Re: Foto dne 25.11.2010 :-DDD
  Re: Foto dne 25.11.2010 Tipuji že Janča = Buril
    Re: Foto dne 25.11.2010 Krutě dobrej lezec!
    Re: Foto dne 25.11.2010 Re:škaredej kluk - Vole ja si umím dělat prdel,alespoň kultivovaně...:-D Ne tak lacině!
  Re: Foto dne 25.11.2010 ja ti nevim.. ja bych si s nim do postele nevlez.
  Re: Foto dne 25.11.2010 Jsem z Brna a moje číslo je 774824849.
    Re: Foto dne 25.11.2010 Klingoš jedéééé!!!
    Re: Foto dne 25.11.2010 A dnes bude jistojistě na PodNebí:o)
    Re: Foto dne 25.11.2010 Na Lezce sem nenapsal uz hodne dlouho, ale ted bych se chtel ohradit proti zverejnovani myho tel. ci
      Re: Foto dne 25.11.2010 Jo a kdyz uz sme u toho, tak sem zacal delat na slibenym promitani, takze koho se to tyka, teste se,
        Re: Foto dne 25.11.2010 No paráda! Takže 10.12. promítání a 11.12. zapíjení průvodce:-) Domluveno, ujednáno...
          Re: Foto dne 25.11.2010 ta akce 11.12 už je to jistý wildo? :)
            Re: Foto dne 25.11.2010 Vím já? Ale vypadá to slibně:-)
              Re: Foto dne 25.11.2010 Hlavně, abys to Wildo nezakřikl, já budu optimista, až bude potištěna aspoň tuna papíru:-).
  Re: Foto dne 25.11.2010 Ty vole, dobrý...cením odvahu :-D
    Re: Foto dne 25.11.2010 Španělsko Česká slacklajna po Klingonšsku obtížnosti II-, tedy střední...
1
...
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
827
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: