Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230925 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Makak LBC - zrušena - Liberec
Prostor Letňany - Praha 9
KLAJDA - lezecké centrum Brno - Brno - Maloměřice

Prodejny
HUDYsport - České Budějovice
HUDYsport - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 FOTODNE01.12.2010
teda ani s zím pivem neni atraktivní,čepovat takovej samoser....jediný na co by byla užitečná-předklonit se,stáhnout kalhotky a posloužit...
 Re: FOTODNE01.12.2010
nic si z toho nedelej, mozna z toho vyrostes..
  Re: FOTODNE01.12.2010
dofám že ne.

 Budou vánoce..30.11.2010
..asi. Baušeho dnes někdo vydražil skoro za 15 stovek (objevuje se tak jednou ročně k prodeji) a vobyčejnej pískovcovej průvodec 1. díl dokonce za 600 - ten je k mání každej měsíc tak za 100-300 Kč. Vypadá to že blázni ještě nevymřeli:)
 Re: Budou vánoce..01.12.2010
Bauseho jsem videl letos potreti. To mne spise dojalo to Defile skalnich vezi za 2025,-...
To

 Bouldermatka30.11.2010
Ahoj,
nevíte zda nějaký výrobce vyrábí bouldermatky z nylonu - omyvatelného materiálu, který za mokra nebo ve sněhu nepropustí ?

Stačí pak jen utřít suchým hadrem a můžete na ní klidně spát.
Ty současné PES materiály akorát na
 Re: Bouldermatka01.12.2010
Onen nylon je ve sněhu dost vražedný, zvláště pak ve svahu... Však to poznáš sám :-).

 nehoda na Smichove30.11.2010
Ahoj, nevite, co se vcera stalo na Smichove za nehodu?
 Re: nehoda na Smichove30.11.2010
meli bysme?
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
Tak už je to venku, no co. Trochu jsem se posral. Toto tak smrdělo?
 Re: nehoda na Smichove30.11.2010
zacatecnici jistili bez dostatecne instruktaze a kontroly na grigri. doufejme ze ho na klajde hned z
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
jj, grigri je zjevne nebezpecne... zakazat!
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
nebezpečne neni grigri ale lidi co s tim neumi zachazet, zvlaste pokud jisti poprve!!! v zivote..
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
jj, grigri je zjevne nebezpecne... zakazat!
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
jednoznačně si za to může lezec, sand ho z toho "vyléčejí"
    Re: nehoda na Smichove30.11.2010
Tak týpkovi přeju brzké uzdravení. Lituju tu holku protože za nic nemůže!To co se děje občas na stěn
     Re: nehoda na Smichove30.11.2010
Takhle to dopadá, když partička outdóristů v kostkovanejch teplákách honí adrenalin. Ať se brzo uzdr
 Re: nehoda na Smichove30.11.2010
zlobastream to řeší
  Re: nehoda na Smichove30.11.2010
diky za info, pry tam vcera byla ponura nalada... njn
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
a jakou náladu bys asi čekal?!?
   Re: nehoda na Smichove30.11.2010
a kolik bylo mrtvejch?

 Adam Ondra na ČT430.11.2010
Jedním z hostů byl A.Ondra a krátka ukázka z filmu progression.

http://www.ceskatelevize.cz/ ivysilani/210471297600009-minuty-
 Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
... a navíc nám už Adam dospěl. Má už 19 let.
 Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
Pěknej počin. V tom Papíčulovi to vypadá, že Adam necvakal minimálně poslední čtyři expresky.
  Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
protože tam některé z nich chyběly... :)
  Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
protože tam některé z nich chyběly... :)
 Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
Pan redaktor neměl absolutně tušení-ty otázky na které se ptal,to byla hrůza.
  Re: Adam Ondra na ČT430.11.2010
...a prekladateľ sa tiež ukázal ako "profík".

 džop29.11.2010
Inzeráty typu " Nenechte kalamitu na posledním míste" bych zpoplatnil. Takový tu nemá , dle mého, co dělat! Prodat bundu, koupit lezačky, seznámit se, nabídnout spolujízdu a pod. ano! Toto mi tu vadí.
Ale třeba jen mě...
 Re: džop30.11.2010
)))))))))))))))))))) klid
 Re: džop30.11.2010
ja bych zas zpoplatnil zverejnovani fotek jako dnesni foto dne, kdo se na to ma po ranu v nizine kou

 nevím29.11.2010
Ahoj, na nohách (konkrétně na vnější straně palce a malíčku) se mi udělali svědivé, červené, až skoro zarudlé "nárůstky", nebo jak to mám nazvat.. Z lezeček a ani z lyžáků to myslím není, přišlo to tak nějak se zimou.. Nemáte pro mě někdo radu j
 Re: nevím29.11.2010
Zkus si zajít na kožní oddělení.
 Re: nevím30.11.2010
Jo kámo, tak to bude plíseň. Má asi tak 150 podob. Od šupinatých puchýřků po červené tečky. Začni to
  Re: nevím30.11.2010
Tak to je super.... Díky...

  28.11.2010
Odpovi?

 diamir28.11.2010
Cau:) 1. vyjizdko-vychazka na skialpech za mnou ale s nemilym prekvapenim. Zlomil jsem patku na vazani (diamir titanal II) mate nekdo s tim to zkusenosti, kde sehnat novy kus, jestli to vubec jde jinak nez z lezce.cz z inzerce?Nebo je lepsi ten krap cely
 Re: diamir29.11.2010
Je lepší to vyhodit, protože u tohoto vázání praskaly i nosníky. Kup si nové vázání a ne 15 let star
  Re: diamir29.11.2010
Já bych doporučila všem milovníkům lyžování, aby využili levný skipas u nás v Čechách! zapakatel.cz/
  Re: diamir08.12.2010
Ja myslim, ze nosniky praskaly na diamir titanal I. Jinak nahradni dily prodavaj na
 Poláků se nebojím.......28.11.2010
Co škodí Labáku ?
1. Sanační firmy ( největší zásah , není o čem diskutovat )
2. Bioflora- pískovec pod stromy a mechem doslova hnije.
3. Klasici- drátěný kartáč ( vyčištěných chytů je všude víc než dost )
4. Pitomci co nepřeme
 Re: Poláků se nebojím.......28.11.2010
nechápu,my všichni taky někde cestujem,chodime na záchod a ty svoje hromadky si nevozíme sebou domu.
 Re: Poláků se nebojím.......28.11.2010
skaly tady byli dřív než lidi, budou tady aji po lidech...takže se nebojím, že by si příroda neporad
 Re: Poláků se nebojím.......29.11.2010
Proč jako dávat rovnítko mezi klasiky a drátěný kartáč? Ve zdejších diskusích jako jeden z nejsilněj
 Re: Poláků se nebojím.......01.12.2010
Nechápu bod 1)...pod levým břehem prostě JE mezinárodní železniční koridor, který JE ohrožovaný NĚKT

1   ...   807   808   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   819   820   821   822   823   824   825   826   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 FOTODNE
teda ani s zím pivem neni atraktivní,čepovat takovej samoser....jediný na co by byla užitečná-předklonit se,stáhnout kalhotky a posloužit...
nadrženejpták09:29:07 01.12.2010
odpovědět 
 Re: FOTODNE
nic si z toho nedelej, mozna z toho vyrostes..
09:41:09 01.12.2010
odpovědět 
  Re: FOTODNE
dofám že ne.
16:16:03 01.12.2010
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1264 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi