Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English titulky 01.12.2010 Ahoj,nemáte někdo odkaz na české titulky k filmu Alone on the Wall
  Re: titulky 01.12.2010 Pridám sa. Nemáte niekto title na Nanga Parbat?
    Re: titulky 01.12.2010 dá se někde Nanga Parbat stáhnout?
      Re: titulky 01.12.2010 niekde určite, ja to mám ale od známej z HDD.
        Re: titulky 01.12.2010 Nechceš to hodit třeba na uloz.to spousta lidí tady by to rozhodně ocenila. Dík
          Re: titulky 02.12.2010 DVD se nejlíp ocení v obchodě, ale taky bych zatím aspon stáhnul:)
            Re: titulky 02.12.2010 Pracuju na tom
              Re: titulky 02.12.2010 tady to máte:
                Re: titulky 02.12.2010 Paráda... Dík
                Re: titulky 03.12.2010 Díky moc, pěkné film ale dost se tam mluví. Nejaký machr na titulky?
                Re: titulky 03.12.2010 díky. titulky by byly fajn. škoda že to není anglicky, německy bohužel umím jen alles gute :))
                Re: titulky 03.12.2010 diky moc
    Re: titulky 16.01.2011 Neobjevily se mezitím někde ty titulky k Nanga parbat? Díkes
      Re: titulky 18.01.2011 Tady máš origoš German Subtitles s přesnym timingem, stačí jen přeložit do CS
        Re: titulky 30.01.2011 český titulky už jsou taky na uložto.cz
  Re: titulky 02.12.2010 Nanga parbat na ulozto by byl fajn, nikde se mi to nepodarilo sehnat:(
titulky 01.12.2010 Ahoj,nemáte někdo odkaz na české titulky k filmu Alone on the Wall
nehoda na smíchově 01.12.2010 Zdárek,
Při jištění s Grigri už jsem viděl dvákrát nehodu.
Roviště a myslím že to byla cesta hudba
z hor.Borec nad převískem u třetího jištění si odskočil, či spíše odsedl a dopadl na nástupní polici, přetočil se a tvr
  Re: nehoda na smíchově 01.12.2010 V Nemecku je jisteni s GriGri rarita, vetsina lidi jisti kyblikem nebo HMS a na stenach padaji take
    Re: nehoda na smíchově 01.12.2010 Re:Klasicky pripad (videno na vlastni oci): dama jisti kyblikem a obe ruce ma nad jistitkem, tak, ja
      Re: nehoda na smíchově 01.12.2010 Každý ako sa naučí tak nech to používa. U HMS ruka vždy hore, ako hovoríš je to návyk, mám 90kg, ist
        Re: nehoda na smíchově 02.12.2010 Ahoj!
Ahoj! Lezu 30 let a všechny pády/na písku i v horách/jsem zatím bezpečně chytil tak k t
Norsko Romsdal-ledy 01.12.2010 Jedeme letos lézt na ledy do Romsdalu a nemůžu sehnat podrobnějšího průvodce, jako je třeba o Rjukanu. Na netu jsou jen velmi stručné informace a nebo je neumím najít. Poraďte, prosím.
FOTODNE 01.12.2010 teda ani s zím pivem neni atraktivní,čepovat takovej samoser....jediný na co by byla užitečná-předklonit se,stáhnout kalhotky a posloužit...
  Re: FOTODNE 01.12.2010 nic si z toho nedelej, mozna z toho vyrostes..
    Re: FOTODNE 01.12.2010 dofám že ne.
Budou vánoce.. 30.11.2010 ..asi. Baušeho dnes někdo vydražil skoro za 15 stovek (objevuje se tak jednou ročně k prodeji) a vobyčejnej pískovcovej průvodec 1. díl dokonce za 600 - ten je k mání každej měsíc tak za 100-300 Kč. Vypadá to že blázni ještě nevymřeli:)
  Re: Budou vánoce.. 01.12.2010 Bauseho jsem videl letos potreti. To mne spise dojalo to Defile skalnich vezi za 2025,-...
To
Bouldermatka 30.11.2010 Ahoj,
nevíte zda nějaký výrobce vyrábí bouldermatky z nylonu - omyvatelného materiálu, který za mokra nebo ve sněhu nepropustí ?
Stačí pak jen utřít suchým hadrem a můžete na ní klidně spát.
Ty současné PES materiály akorát na
  Re: Bouldermatka 01.12.2010 Onen nylon je ve sněhu dost vražedný, zvláště pak ve svahu... Však to poznáš sám :-).
  Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 meli bysme?
    Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 Tak už je to venku, no co. Trochu jsem se posral. Toto tak smrdělo?
  Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 zacatecnici jistili bez dostatecne instruktaze a kontroly na grigri. doufejme ze ho na klajde hned z
    Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 jj, grigri je zjevne nebezpecne... zakazat!
      Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 nebezpečne neni grigri ale lidi co s tim neumi zachazet, zvlaste pokud jisti poprve!!! v zivote..
    Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 jj, grigri je zjevne nebezpecne... zakazat!
      Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 jednoznačně si za to může lezec, sand ho z toho "vyléčejí"
        Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 Tak týpkovi přeju brzké uzdravení. Lituju tu holku protože za nic nemůže!To co se děje občas na stěn
          Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 Takhle to dopadá, když partička outdóristů v kostkovanejch teplákách honí adrenalin. Ať se brzo uzdr
  Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 zlobastream to řeší
    Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 diky za info, pry tam vcera byla ponura nalada... njn
      Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 a jakou náladu bys asi čekal?!?
      Re: nehoda na Smichove 30.11.2010 a kolik bylo mrtvejch?
  Re: Adam Ondra na ČT4 30.11.2010 ... a navíc nám už Adam dospěl. Má už 19 let.
  Re: Adam Ondra na ČT4 30.11.2010 Pěknej počin. V tom Papíčulovi to vypadá, že Adam necvakal minimálně poslední čtyři expresky.
    Re: Adam Ondra na ČT4 30.11.2010 protože tam některé z nich chyběly... :)
    Re: Adam Ondra na ČT4 30.11.2010 protože tam některé z nich chyběly... :)
  Re: Adam Ondra na ČT4 30.11.2010 Pan redaktor neměl absolutně tušení-ty otázky na které se ptal,to byla hrůza.
    Re: Adam Ondra na ČT4 30.11.2010 ...a prekladateľ sa tiež ukázal ako "profík".
džop 29.11.2010 Inzeráty typu " Nenechte kalamitu na posledním míste" bych zpoplatnil. Takový tu nemá , dle mého, co dělat! Prodat bundu, koupit lezačky, seznámit se, nabídnout spolujízdu a pod. ano! Toto mi tu vadí.
Ale třeba jen mě...
  Re: džop 30.11.2010 )))))))))))))))))))) klid
  Re: džop 30.11.2010 ja bych zas zpoplatnil zverejnovani fotek jako dnesni foto dne, kdo se na to ma po ranu v nizine kou
1
...
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
826
...
2263
Norsko Romsdal-ledy Jedeme letos lézt na ledy do Romsdalu a nemůžu sehnat podrobnějšího průvodce, jako je třeba o Rjukanu. Na netu jsou jen velmi stručné informace a nebo je neumím najít. Poraďte, prosím. Libor Holý 09:46:46 01.12.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: