Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Finale ligure 05.12.2010 Zdar, někdo nějaký tip, kde sehnat průvodce na Finale(knižní podobu)? nemůžu o tom nikde nic najít:-(případně pokud se někomu doma nevyužitý válí...díky za info.
  Re: Finale ligure 05.12.2010 Momentálně nejnovější, hledej tady v tom obchodě, jinak Finale 007 a OltreFinale...
<
  Re: Finale ligure 06.12.2010 Mám v pdf z coronu, ale to už budě několik let...Pokud bys to chtěl poslat, napiš mejl.
    Re: Finale ligure 07.12.2010 Katko klidně bych napsal meil, ale nevím kam....tak prosím o email....měl bych zájem...
Pěkný 04.12.2010 Ahoj,rozhodně velmi nepříjemné poranění hlavně na pravé ruce, luxace lunátní kosti je zreponována a doufám, že to funguje. I když tomu moc nevěřím. Jinak to nejsou šrouby, ale Kirschnerovy dráty.
  Re: MoKras průvodce BUDE!!! 04.12.2010 Jakej MoKras? Vždyť to je průvodce celé Moravy. Nechápu lidi, kteří tento průvodce snižují jen na po
    Re: MoKras průvodce BUDE!!! 04.12.2010 3000 vytisku!!! Kde se da uz dopredu objednat?!?!?!?!!!!
      Re: MoKras průvodce BUDE!!! 04.12.2010 Někteří jedinci jsou strašně hloupí a zaostalí. Pokud jsi četl článek, je tam napsáno vše potřebné,
        Re: MoKras průvodce BUDE!!! 04.12.2010 Nekteri jedinci nejsou hloupi, pouze nemaji cas cist cely clanek a vidi jen titulek "3000 vytis
          Re: MoKras průvodce BUDE!!! 05.12.2010 Řekl bych, že přečtení toho článku ti zabere tolik času jako tlachání v této zbytečné diskusi.
  Re: MoKras průvodce BUDE!!! 04.12.2010 Jsem tak na to koukal, v Beskydech chybí třeba takové místní perly jako Godula nebo Mazák!?!?!?!?!?!
    Re: MoKras průvodce BUDE!!! 04.12.2010 V průvodci určitě nechybí, jen zatím nejsou uvedeny oblasti z Beskyd na www stránkách, bude to tam d
      Re: MoKras průvodce BUDE!!! 05.12.2010 objednano...pokud mi ho jezisek doruci pod stromecek, tak sem si dal hezkej darek :-) diky za jeho v
foto dne 4.12.2010 04.12.2010 Zajimavy snimky ruky, co maji ty srouby v ruce drzet? PS: Nevim jestli je moudry, aby autor zverejnoval svoje rodny cislo na internetu...
  Re: foto dne 4.12.2010 04.12.2010 ježišmarjamankote, to se provalilo tajemství! Jinak aktualní téma..
  Re: foto dne 4.12.2010 04.12.2010 rodné číslo nemá dnes prakticky žádnou hodnotu, na webu jich najdeš mrak v databázích firem .... jus
  Re: foto dne 4.12.2010 04.12.2010 Aha, sem si ani nevšim, já se spíš nějak soustředil, na to co tam vlastně ty drátošrouby spojujou. U
jak začít? 02.12.2010 Ahoj! mam dotaz.. prošla jsem zakladnim kurzem lezeni, pak jsem chodila na stenu, ale vypadl me kamarad.. kde se da a s kym v Brne zalozit, pokud chci zacit nejak pravidelne a neco se naucit? jistit umim, ale na prvniho se bojim lozit, dlouho jsem nelezla
  Re: jak začít? 02.12.2010 Začni chodit na nějakou stěnu která se ti líbí nebo jí máš blízko a pozenj tam pár lidí co tam chodí
    Re: jak začít? 03.12.2010 diky za odpoved, povely znam, spis me zajimalo, jestli nekde berou zacatecniky, zkusim to omrknout ;
  Re: jak začít? 02.12.2010 Fajn je určitě začít chodit do nějaké oddílové horoškoly, poznáš spoustu stejně "postižených&qu
  Re: jak začít? 03.12.2010 ASU!
  Re: jak začít? 03.12.2010 Já bych vůbec nezečínal... :-)))
    Re: jak začít? 04.12.2010 jo, taky reseni!
L.
oprava 02.12.2010 Olouvám se - místo reversu mělo být /samozřejmě/Grigri
Garmont Mt. Guide 01.12.2010 Zdravím, měl bych prosbu, nemáte prosím někdo, pokud možno v Brně, ale i jinde, boty Garmont Mt. Guide, velikosti UK 11 nebo UK 11.5 ?? :-) Potřebuji je pouze vyzkoušet, abych na netu neobjednal špatně, dorazil bych kamkoliv. Moc díky, pokud byste někdo b
  Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Mám ho už hodně dlouho. Dobrý spacák za dobrou cenu. Jediné co mně vadí je málo hluboká kapuce, jina
    Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Dík za odpoveď. No ešte jedna podotázka: Spal si v ňom vonku i v napr.-15?
      Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Jo, používal jsem ho celoročně. Teď jsem si na léto koupil menší. Samozřejmě otázka je co je -15°C.
        Re: spacák Husky Down 02.12.2010 Vďaka!
Garmont Mt. Guide 01.12.2010 Zdravím, měl bych prosbu, nemáte prosím někdo, pokud možno v Brně, ale i jinde, boty Garmont Mt. Guide, velikosti UK 11 nebo UK 11.5 ?? :-) Potřebuji je pouze vyzkoušet, abych na netu neobjednal špatně, dorazil bych kamkoliv. Moc díky, pokud byste někdo b
Knížka 01.12.2010 Ahoj, nemáte někdo tip na nějakou knížku jako vánoční dárek pro jedenáctiletýho kluka? Začíná s lezením, tak něco motivačního a zároveň trochu poučnýho pro děcko.
Díky za všechny nápady.
  Re: Knížka 01.12.2010 Bezpečnost a riziko?
Možno sa dá radšej na volejbal.
    Re: Knížka 02.12.2010 Knihy od Joe Simpsona: Setkáni se smrtí a Vábivé ticho. Od Harrera White Spider.
      Re: Knížka 03.12.2010 Hra duchů. Ze života horolezce.
  Re: Knížka 01.12.2010 Letos vyšel "Průvodce lezením" od Computer press (článek připravuju), je to překlad metodi
    Re: Knížka 02.12.2010 Sorry, skleróza, Ó horo se už asi jen tak nesežene.
  Re: Knížka 02.12.2010 Co tak Horolezecká abeceda, jak píše někdo výš - Bezpečnost a riziko 1-3, Bílý pavouk, Cesta do hor,
  Re: Knížka 02.12.2010 Bonatti : Hory meho zivota, jestli teda ma rad hory a prirodu a neni jen sportovni preklizkar.
  Re: Knížka 02.12.2010 7 let v tibetu
  Re: Knížka 02.12.2010 Já bych doporučil knížku "Cesta slávy" od Archera.
  Re: Knížka 03.12.2010 Pro jedenactiletyho je take prima Se(ks)ualni stesti pro muze, ale uz se to spatne shani. :-P
  Re: Knížka 04.12.2010 Neco z antikvariatu. Pokud to ma byt poucne, tak obcas se da najit neco, co se jmenuje "Akce HS
1
...
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
819
820
821
822
823
824
825
...
2263
  Re: MoKras průvodce BUDE!!! Jakej MoKras? Vždyť to je průvodce celé Moravy. Nechápu lidi, kteří tento průvodce snižují jen na pouhý průvodce Krasu 12:07:29 04.12.2010odpovědět
    Re: MoKras průvodce BUDE!!! 3000 vytisku!!! Kde se da uz dopredu objednat?!?!?!?!!!! m. 17:40:33 04.12.2010odpovědět
      Re: MoKras průvodce BUDE!!! Někteří jedinci jsou strašně hloupí a zaostalí. Pokud jsi četl článek, je tam napsáno vše potřebné, včetně webové adresy pro objednávku 17:42:52 04.12.2010odpovědět
        Re: MoKras průvodce BUDE!!! Nekteri jedinci nejsou hloupi, pouze nemaji cas cist cely clanek a vidi jen titulek "3000 vytisku" a "hloupe" se zeptaji. Je velice jednoduche anonymne urazet... m. 18:01:43 04.12.2010odpovědět
          Re: MoKras průvodce BUDE!!! Řekl bych, že přečtení toho článku ti zabere tolik času jako tlachání v této zbytečné diskusi. Došlík 15:38:36 05.12.2010odpovědět
  Re: MoKras průvodce BUDE!!! Jsem tak na to koukal, v Beskydech chybí třeba takové místní perly jako Godula nebo Mazák!?!?!?!?!?!? 19:56:28 04.12.2010odpovědět
    Re: MoKras průvodce BUDE!!! V průvodci určitě nechybí, jen zatím nejsou uvedeny oblasti z Beskyd na www stránkách, bude to tam doplněno:-).
Vlk 20:22:16 04.12.2010odpovědět
      Re: MoKras průvodce BUDE!!! objednano...pokud mi ho jezisek doruci pod stromecek, tak sem si dal hezkej darek :-) diky za jeho vytvoreni, vypada na fotkach a obrazcich paradne :-) martin 16:01:00 05.12.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: