Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Zoban & závody 30.12.2010 Díky za echo, opět jsem to přidal na konec článku. Letos to lezení v televizi docela jede;)
foto dne 30.12.2010 Ahoj,
to foto dne neni z Adru, ale z Prachova a ti dva lezci sedi na vrcholu Capky:-)
Liza
  Re: foto dne 30.12.2010 Díky moc, doplnil jsem to.
Vzhled webových stránek 30.12.2010 Chtěl bych se zeptat, zda je nutné, aby šířka hlavního rámce webových stránek Lezce byla pouhých 770 pixelů ? Je to všechno zbytečně namačkáno uprostřed a vpravo vlevo široké modré pruhy. Neuvažujete o tom, že byste udělali šířku dynamickou podle okna pro
  Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 NIKDY!!
kde je ucta k tradicim?
Co na to klasici?
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Hlavně doufám že na klávesnici píšou bez maglajzu!!! :-D
      Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 a mají myš připojenou přes seriový port a monochromatický monitor 640 x 400 pixelů !!!
        Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 No o jednom kompu se sériovou myší vím, a můžu Tě ujistit, že normálně funguje :))
          Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 o tom nepochybuju - nedávno jsem jeden takový s win 95 zapnul po x letech a fungoval bez problémů :)
  Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Sirka stranek je jedna vec a urcite by bodlo to co navrhujes. Mel bych i dalsi vylepseni typu "
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 dneska by stacilo kdyby foto dne nebylo veliky jako koberec v obyvaku, taky se mi po prokliknuti fot
      Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 no vidíš- já bych si zase zvětšený foto dne chtěl dát na zeď do obejváku vedle sharmy a gullicha:)
        Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 oh bóóže- uý je tam jiný:( to ze šárky, samozřejmě. miluju divokou přírodu a hladký stěny..
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 mě by stačilo ke štěstí aby odkaz fungoval jako odkaz bez toho abych ho musel někam kopírovat a maza
      Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Mně by stačilo ke štěstí,kdyby do diskuse pod jakýkoliv článek musel být diskutér registrovaný.Množs
        Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 souhlas s registraci... + body za obtiznost cesty, nikoliv za muj pocit (uprava klasifikace) o obtiz
          Re: web a body building 30.12.2010 takze body za pocit nekoho jineho, treba nakyho egoistickyho navrtavace cest co si mysli ze klasifi
  Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Máme téměř připravenou verzi Lezce, kde už je výrazné rozšíření, asi nejvýraznějším vylepšením bude
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 Super. Presto bych se primlouval, aby vyse zminena vylepseni (tj rychlejsi zapis do denicku a snadne
    Re: Vzhled webových stránek 30.12.2010 "alespoň 1000 pixelů, které je dnes snad už všude minimum" - všechno, jen tohle prosím NE.
      Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 Ne, to si fakt neprohlížím, v takové nouzi jsem ještě nebyl ;) Na PDA mám 320 pixelů, takže to je úp
    Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 a rozjet někde betaverzi pro otestování?
      Re: Vzhled webových stránek 31.12.2010 Někdo by měl opravit chyby v žebříčku na lezci.cz. Leda že by si někdo psal přelezy z minulýho život
        Re: Vzhled webových stránek 01.01.2011 Když jsem si občas zapisoval do deníčku nějaký dávný přelez (do deníčku, žebříčku by se to nedotklo)
holental 29.12.2010 zdar, mate nekdo zkusenosti s lezenim v holentalu ted v zime? zajimalo by me kolik je tam snehu a jestli se daji lezt aspon lehci cesty tak do 5ti uiaa, teploty kolem nuly mi nevadi, spis me zajima stav toho snehu, popripade v jakem stavu je tam ta ferata
  Re: holental 02.01.2011 Zdarec, tak z Hoellentalu jsme se včera vratili. Ferrata šla akorát přes sněhovoledová pole se šiknu
  Re: holental 02.01.2011 Lezli jsme tam v zimě několikrát v prosinci a lednu,cesty od 5 do 7+.V kolmém a převislém byla skála
stena 29.12.2010 Ahoj . Nema nekdo zkusenosti s MFP / multifinkcni panely / pro vyrobu bouldrovky ? Diky .
Prošlápnutí lezeček 29.12.2010 Ahojte, koupil jsem si (Triop Tiger, zatím jen na lezení na umělé stěně, s lezením začínám) lezečky, ale co jsem zjistil až po pár hodinách použití je to, že mne dost palčivě tlačí na levý kloub na palci -- asi mám asymetrické nohy, protože pravý je v poř
  Re: Prošlápnutí lezeček 29.12.2010 obuj je na chvíli doma a to místo kde to tlačí napusť vodou a nech tvarovat dle nohy. přeji hodně št
    Re: Prošlápnutí lezeček 29.12.2010 Ja som si obul tenkú ponožku, namočil trochu do vody a obul lezky. Po dvoch večeroch u filmu boli ok
  Re: Prošlápnutí lezeček 29.12.2010 To máš tak...
1) Ne každá lezka padne na každou nohu...
2) Pro začátečníka je těžké od
    Re: Prošlápnutí lezeček 30.12.2010 To sou kecy, že nová lezka tlačí na kloubu ještě není důvod hned ji vyhazovat, viz komenty výše.
    Re: Prošlápnutí lezeček 30.12.2010 Osobne si myslim, ze kvalitnejsich a drahsich lezeciek je na umelu stenu skoda. Tieto Triop Tiger, a
    Re: Prošlápnutí lezeček 30.12.2010 :-D Triopy sou dost šrot tos mě docela rozesmal :-D, kdy už si konečně uvědomíte že lezt se da i něč
      Re: Prošlápnutí lezeček 01.01.2011 Taky mám triopy (rap new) a musím se jich zastat. Mám je dokonce podražený, a vyhovujou mě. Když byl
        Re: Prošlápnutí lezeček 01.01.2011 JE to zial o znacke. Mam triopy 2 pary, jedny z nich ako svoje najpouzivanejsie lezky. Neskor som si
          Re: Prošlápnutí lezeček 01.01.2011 Tak Triopy maji lezky ve vibramu uz 3-4 roky :-D a moje Triopky Conga sou naprosto precizni lezecky
            Re: Prošlápnutí lezeček 02.01.2011 Zistil som, ze som minule lezcov mystifikoval, saltic na vibram neprechadza - len jeden/dva modely m
Nehty na nohou 29.12.2010 Ahoj, zajímalo by mě, jak ošetřujete své nehty na nohou? Z lezeček se mi nehty lámou a dvojí a následně se odlupují, i když je mám zastřihnuté na maximum. Ptám se proto, že neznám žádný návod či přípravek na ošetření těchto problémů. Ani jsem nikde nedohl
  Re: Nehty na nohou 29.12.2010 To vypadá na nějakou mykozu, zajdi na kožní. Nebo do nějakého kosmeťáku.
  Re: Nehty na nohou 29.12.2010 Taky si myslím, že to není normální, s nehty na nohou mám problém jen když je nechám trochu přerůst
  Re: Nehty na nohou 29.12.2010 nemas ty lezecky moc velky?
    Re: Nehty na nohou 29.12.2010 ... nebo proste blby. Ze bys tema nehtama pri lezeni ryla do lezecky. Jinak, bezny tem tvuj problem
  Re: Nehty na nohou 29.12.2010 Mam dost maly lezecky, uz jsem z nich mel i kuri oko a nehty maji tendenci se lamat. Ale neni to tak
    Re: Nehty na nohou 29.12.2010 ...sami nejste, zajděte si na manikůru a bude vám líp;)
      Re: Nehty na nohou 29.12.2010 pedikuru :)
  Re: Nehty na nohou 30.12.2010 Stejné problémy mám od koupě nových (sportovnějších) lezeček. Mykóza to fakt není. Zdvojený a odlup
    Re: Nehty na nohou 30.12.2010 mám poškozený lůžko na dvou prstech u nohou a nijak mi to nevadí, nehet se se mi pravidelně odlupuje
  Re: Nehty na nohou 31.12.2010 Jop, jednu dobu jsem si je moc nestrihal, abych mel mensi lezky ( :-D :-D ), a zacalo se mi to stava
chata 29.12.2010 Zdar, nemáte info jestli je už v provozu hotel Sliezsky dom? Nebo od kdy bude? Na stránkách jsem jen vycet ze se ma ted nekdy znovu otvirat. Dík Spidy
Bufo 28.12.2010 Nevíte někdo kde by se v Praze daly koupit lezačky Bufo? Díky za info.
Jirka
  Re: Bufo 29.12.2010 na bufo se vykašli, nic horšího se neprodává
    Re: Bufo 31.12.2010 Ale prodává! Mammut - nikdy více!
  Re: Bufo 30.12.2010 při současných cenách pačmág bufo nemá cenu tyto pačmágy kupovat, pačmágy Bufo weapon II koupíš za 1
    Re: Bufo 31.12.2010 Nicmene ptal se na to kde, ne zda! Vi teda nekdo, kde jsou v Praze k dostani? Mne jde hlavne o ten v
      Re: Bufo 31.12.2010 pačmagy Rock Pillars sú za 1640? tak za to by som nedal ani deravú fusaklu...
rada 27.12.2010 Ahoj
Skoro v každém pískovcovém průvodci je na konci popisu cesty zkratka n.v. nemoh by mi někdo říct co to znamená?
  Re: rada 27.12.2010 na vrchol?
    Re: rada 27.12.2010 U věží je to tak (u masivů se používá také na temeno). Skoro v každém pískovcovém průvodci je na zač
1
...
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
816
817
818
...
2263
Nehty na nohou Ahoj, zajímalo by mě, jak ošetřujete své nehty na nohou? Z lezeček se mi nehty lámou a dvojí a následně se odlupují, i když je mám zastřihnuté na maximum. Ptám se proto, že neznám žádný návod či přípravek na ošetření těchto problémů. Ani jsem nikde nedohledala žádnou diskuzi na toto téma. Nevěřím, že se s tímto problémem potýkám pouze já. Díky za příspěvky. rosi 14:00:42 29.12.2010odpovědět
  Re: Nehty na nohou To vypadá na nějakou mykozu, zajdi na kožní. Nebo do nějakého kosmeťáku. 14:06:15 29.12.2010odpovědět
  Re: Nehty na nohou Taky si myslím, že to není normální, s nehty na nohou mám problém jen když je nechám trochu přerůst a pak mě v těsných lezečkách vadí a bolí. jinak lezečky mám celkem bolavý a lezu často. Steve 14:52:56 29.12.2010odpovědět
  Re: Nehty na nohou nemas ty lezecky moc velky? mara 15:39:55 29.12.2010odpovědět
    Re: Nehty na nohou ... nebo proste blby. Ze bys tema nehtama pri lezeni ryla do lezecky. Jinak, bezny tem tvuj problem neni. mara 15:41:57 29.12.2010odpovědět
  Re: Nehty na nohou Mam dost maly lezecky, uz jsem z nich mel i kuri oko a nehty maji tendenci se lamat. Ale neni to tak hrozny, dusledne striham aby byly co nejmensi. Tim chci jen rict, ze nejsi uplne sama. Martin 16:46:41 29.12.2010odpovědět
    Re: Nehty na nohou ...sami nejste, zajděte si na manikůru a bude vám líp;) 17:12:29 29.12.2010odpovědět
      Re: Nehty na nohou pedikuru :) 21:58:42 29.12.2010odpovědět
  Re: Nehty na nohou Stejné problémy mám od koupě nových (sportovnějších) lezeček. Mykóza to fakt není. Zdvojený a odlupující se nehet je poškození lůžka. Naštěstí se zdá, že po 3 měsících si lůžko buď zvyklo nebo botky povolily, každopádně mi konečně zase dorůstají "normální" nehty. jana 19:55:39 30.12.2010odpovědět
    Re: Nehty na nohou mám poškozený lůžko na dvou prstech u nohou a nijak mi to nevadí, nehet se se mi pravidelně odlupuje už pár let, zvykl jsem si a neřeším to, pokud by tě to výrazně bolelo, nebo způsobovalo nějaké problémy, může ti doktor nehet opakovaně strhnout, dokud se lůžko "nesrovná"
lezečky mám vícery a je to vždy stejné, znám i případy, kdy se nehty odlupovaly trekařům z pohorek při dlouhodobém zatížení black 23:01:23 30.12.2010odpovědět
  Re: Nehty na nohou Jop, jednu dobu jsem si je moc nestrihal, abych mel mensi lezky ( :-D :-D ), a zacalo se mi to stavat. Takze tedka pravidelne a dusledne striham a lepsi se to. Polda 11:30:17 31.12.2010odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: