LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Dobrá horolezkyně dosáhne vrcholu, už v základním táboře.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Routes:
26.Janošová 10352
27.M 10350
28.Čech 10331
Boulders:
26.Jurečka 9775
27.Pail 9750
28.Ďurech 9706
Mountains:
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232
32.Kupec 2216

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231266 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Singing rock caffé - Vysoké Tatry
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Zubří - Zubří

Prodejny
HUDYsport - Jičín
Rock Point - OC Nisa - Liberec
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 fanatic search 202.01.2011
nenarazili ste este niekde na girl thing?ja uz som celkom nedockavy:)

 quarly02.01.2011
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s poutkem Clipper u Quarků. Jsem na vážkách, jestli si tohle poutko pořizovat. Na ledech musí být určitě praktické, ale mám obavy do hor - nemůže se nějak samo vycvaknout? Při takovém tom pohybu v horách, kdy cepín pořád pře
 Re: quarly02.01.2011
Na poutka se vykašli, do hor si přivážu cepín smyčkou k sedáku, když by mi náhodou vypadl z ruky, ji
  Re: quarky02.01.2011
no nevim, taky lezu bez poutek, ale jde mi o to brzdeni nejvic. uz se mi stalo, ze se mi cepin vysme
   Re: quarky02.01.2011
Jestli je to to poutko, co myslim, tak v rukavicích, obvzlášť tlustších se s ním stejně nedá manipul
    Re: quarky03.01.2011
Přervat 5ku prusik s cepínem nebude taková prdel, ale minimálně jeden případ je popsán zde na Lezci
   Re: quarky02.01.2011
To putko sa mi zdalo pri lezeni celkom prinosne - prenasa cast zataze na zapastie, takze menej musim
    poutka na quarky03.01.2011
Ahoj, sice to sem úplně nepatří, ale kdyby měl někdo o poutka Clipper zájem, tak se mi 3ks válí doma
  Re: quarly03.01.2011
Moje řeč...
 Re: quarly03.01.2011
V létě jsem si pořídil nové kvarky, poutka prý u nových by neměly být v ceně, já je dostal. Vyhodnot
 Re: quarly03.01.2011
jak v ledech tak v horach josu poutka uplne k nicemu, akorat prekazeji, v ledech navic kvuli nim bur
  Re: quarly03.01.2011
jak to myslíte s tou gumou v plocháči? dik
   Re: quarly03.01.2011
Taky by mě zajímalo..
    Re: quarly03.01.2011
Principielne: proste vemes gumicuk a protahnes ho tim plochacema na obou koncich zauzlujes. To ti te
 Re: quarly03.01.2011
Hele Feu tuhle debatu uz sme párkrát vedli ne, konečně ty poutka zahoď!! všechny rychlovycvakávací s
 Re: quarky03.01.2011
Tohle poutko jsem si dokupovat na jeden Axar a už jej mam docela dlouho a nikdy mě nezradilo, v ruka
  Re: quarky03.01.2011
Hehe
   Re: quarky03.01.2011
Jen doplním, že co se týká nových Quarků ( a i ostatních nových cepínů od Petzlu) budou pravděpodobn
    Re: quarky03.01.2011
Taktez nove Quarky a dily na ne nemaji byt plne kompatibilni se staryma.
    Re: quarky04.01.2011
len doplnim, ze momentalna situacia s novymi Quarkami je preto taka zalostna, lebo komplet vsetok ma
     Re: quarky10.01.2011
No ja teda nevim, ale v evrope urcite k mani jsou.
Uz v lete je meli na kramech v Chamonix, Z
    Re: quarky14.01.2011
Dnes mi přišli Quarky objednané začátkem prosince na Quill-outdoor.cz. Podle paní jich přišlo do rep
     Re: quarky14.01.2011
Mě clipy docela vyhovovaly, beztak musíš cepín dobře zaseknout, když chceš vrtat, ať máš poutka nebo

 bouldermatka - Rock Empire02.01.2011
Prosím vás nemáte zkušenosti s bouldermatkou od RockEmpiru? Je tam nějaký rozdíl od jiných výrobců jako PAD,Ocůn... (v materiálech, tuhosti matrace...).
Díky

 Silvestr v Ádru 10/1102.01.2011
Zdar,
obracím se na všechny, kdo jste slavili v Adru Silvestra a obzvláště na ty, kteří tam hráli na Sloním náměstí na kytary. Pro lepší umělecký zážitek nás všech jsem někomu půjčoval ladičku, která, vzhledem k všeobecnému veselí a alkoholovému op

 Skialpinisti poradte01.01.2011
Zdar, posím o radu ohledně lyží. Mám zacíleno na K2 Wayback, ale nejsem si jistej vhodností rockeru na skialp. Dosud jezdím na klasickych rovných lyžích a s rockerem nemam zkušenosti. Na nějakých testech, co jsem četl u západních sousedů o nich mluvili ja
 Re: Skialpinisti poradte01.01.2011
Tady jsou nějaké testy lyži:
 Re: Skialpinisti poradte01.01.2011
podle testů to vypadá na dobré lyže. Mě by zajímalo, jaké máte zkušenosti s Rockerem. Podle testů a
 Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
No mě se právě jedná jak moc je znát limitující faktor rockeru na umrzlém a tvrdém povrchu a v břečc
  Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Přímo s pásy Gecko zkušenost nemám, ale měl jsem jejich molekulární obdobu od Colltexu CT40. Naštěst
  Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Čus, není to sice dlouhodobá zkušenost, na kterou se asi ptáš, ale aspoň něco: mám zkušenost s úplně
   Re: Skialpinisti poradte03.01.2011
Pásy Gecko - positiva: nemusí se používat zadní třmen, stačí, když končí 20 cm od patky lyže, ale mu
 Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
Díky všem zarady. zkusim ty wayback a pásy gecko. Snad to nebude špatná volba.
  Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
ohledně pásů Gecko(resp.ColltexCT40) jsem ti psal již o pár odpovědí výše. Možná tě zvyklá ještě ten
   Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
Každopádně dík za radu. byl to podnět k dalšímu hledání. Gecka by ale měly být bezlepidlové a co něk
    Re: Skialpinisti poradte05.01.2011
jsem se trochu blbě vyjádřil. nejedná se o lepidlo ale jakousi molekulární nanesenou vrstvu (ona ve
 Re: Skialpinisti poradte24.01.2011
Zdar, chci jen poděkovat za rady. Šel jse nakonec do K2 Wayback s rockerem. Musím říct, nelepsi lyze

 Zoban & závody30.12.2010
http://www.ceskatelevize.cz /ivysilani/310297370070017-sport-v-regionech/
 Re: Zoban & závody30.12.2010
Díky za echo, opět jsem to přidal na konec článku. Letos to lezení v televizi docela jede;)

 foto dne30.12.2010
Ahoj,
to foto dne neni z Adru, ale z Prachova a ti dva lezci sedi na vrcholu Capky:-)
Liza
 Re: foto dne30.12.2010
Díky moc, doplnil jsem to.

 Vzhled webových stránek30.12.2010
Chtěl bych se zeptat, zda je nutné, aby šířka hlavního rámce webových stránek Lezce byla pouhých 770 pixelů ? Je to všechno zbytečně namačkáno uprostřed a vpravo vlevo široké modré pruhy. Neuvažujete o tom, že byste udělali šířku dynamickou podle okna pro
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
NIKDY!!
kde je ucta k tradicim?
Co na to klasici?
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Hlavně doufám že na klávesnici píšou bez maglajzu!!! :-D
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
a mají myš připojenou přes seriový port a monochromatický monitor 640 x 400 pixelů !!!
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
No o jednom kompu se sériovou myší vím, a můžu Tě ujistit, že normálně funguje :))
     Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
o tom nepochybuju - nedávno jsem jeden takový s win 95 zapnul po x letech a fungoval bez problémů :)
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Sirka stranek je jedna vec a urcite by bodlo to co navrhujes. Mel bych i dalsi vylepseni typu "
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
dneska by stacilo kdyby foto dne nebylo veliky jako koberec v obyvaku, taky se mi po prokliknuti fot
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
no vidíš- já bych si zase zvětšený foto dne chtěl dát na zeď do obejváku vedle sharmy a gullicha:)
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
oh bóóže- uý je tam jiný:( to ze šárky, samozřejmě. miluju divokou přírodu a hladký stěny..
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
mě by stačilo ke štěstí aby odkaz fungoval jako odkaz bez toho abych ho musel někam kopírovat a maza
   Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Mně by stačilo ke štěstí,kdyby do diskuse pod jakýkoliv článek musel být diskutér registrovaný.Množs
    Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
souhlas s registraci... + body za obtiznost cesty, nikoliv za muj pocit (uprava klasifikace) o obtiz
     Re: web a body building30.12.2010
takze body za pocit nekoho jineho, treba nakyho egoistickyho navrtavace cest co si mysli ze klasifi
 Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Máme téměř připravenou verzi Lezce, kde už je výrazné rozšíření, asi nejvýraznějším vylepšením bude
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
Super. Presto bych se primlouval, aby vyse zminena vylepseni (tj rychlejsi zapis do denicku a snadne
  Re: Vzhled webových stránek30.12.2010
"alespoň 1000 pixelů, které je dnes snad už všude minimum" - všechno, jen tohle prosím NE.
   Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
Ne, to si fakt neprohlížím, v takové nouzi jsem ještě nebyl ;) Na PDA mám 320 pixelů, takže to je úp
  Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
a rozjet někde betaverzi pro otestování?
   Re: Vzhled webových stránek31.12.2010
Někdo by měl opravit chyby v žebříčku na lezci.cz. Leda že by si někdo psal přelezy z minulýho život
    Re: Vzhled webových stránek01.01.2011
Když jsem si občas zapisoval do deníčku nějaký dávný přelez (do deníčku, žebříčku by se to nedotklo)

 holental29.12.2010
zdar, mate nekdo zkusenosti s lezenim v holentalu ted v zime? zajimalo by me kolik je tam snehu a jestli se daji lezt aspon lehci cesty tak do 5ti uiaa, teploty kolem nuly mi nevadi, spis me zajima stav toho snehu, popripade v jakem stavu je tam ta ferata
 Re: holental02.01.2011
Zdarec, tak z Hoellentalu jsme se včera vratili. Ferrata šla akorát přes sněhovoledová pole se šiknu
 Re: holental02.01.2011
Lezli jsme tam v zimě několikrát v prosinci a lednu,cesty od 5 do 7+.V kolmém a převislém byla skála

 stena29.12.2010
Ahoj . Nema nekdo zkusenosti s MFP / multifinkcni panely / pro vyrobu bouldrovky ? Diky .

1   ...   799   800   801   802   803   804   805   806   807   808   809   810   811   812   813   814   815   816   817   818   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 quarly
Zajímaly by mě vaše zkušenosti s poutkem Clipper u Quarků. Jsem na vážkách, jestli si tohle poutko pořizovat. Na ledech musí být určitě praktické, ale mám obavy do hor - nemůže se nějak samo vycvaknout? Při takovém tom pohybu v horách, kdy cepín pořád přendavám z ruky do ruky, na sedák, zase pohotovosti na případné brždění... A hlavně - jestli se nemůže vycvaknout právě při klouzačce po firnovém svahu, cepín se vycvakne, letíš a skončís na dně doliny s poutkem v ruce...

A když už jsem u toho, máte někdo nějaký přesnější informace, proč ty nový quarky nejsou nikde v obchodech??? A kdy už krucinál budou??? Jsou objednaný od listopadu a furt nic. Nějaký typ na obchod, který je má na skladě?
feu21:04:42 02.01.2011
odpovědět 
 Re: quarly
Na poutka se vykašli, do hor si přivážu cepín smyčkou k sedáku, když by mi náhodou vypadl z ruky, jinak lezu bez poutek.
22:17:19 02.01.2011
odpovědět 
  Re: quarky
no nevim, taky lezu bez poutek, ale jde mi o to brzdeni nejvic. uz se mi stalo, ze se mi cepin vysmek z ruky a to pri docela kontrolovanym sjezdu po zadku (najednou jsem z mekkyho snehu zajela do zmrzlejsiho. Neprisla jsem o nej kvuli poutku. Prijde mi, ze pri vetsim padu (nekontrolovanym na prudkym firnu) se takovej prusik (spojujici cepin a sedak) muze snadno prervat a navic je docela dlouhej a musi se ruzne motat pod nohy a do macek ne... no co si o tom kdo myslite?
feu22:41:24 02.01.2011
odpovědět 
   Re: quarky
Jestli je to to poutko, co myslim, tak v rukavicích, obvzlášť tlustších se s ním stejně nedá manipulovat. Na ledy doporučuju bez poutek, na hory používám poutka, který si cvakám malou karabinou do oka ze smyčky, který mám uvázaný v hlavě cepínu.

Jinak bych se nebál, že se prusík při nějakým pádu jentak přetrhne. Taková 5 mm smyčka má nosnost přes 500 kg a dřív se utrhne ruka.
r.22:52:17 02.01.2011
odpovědět 
    Re: quarky
Přervat 5ku prusik s cepínem nebude taková prdel, ale minimálně jeden případ je popsán zde na Lezci v článku Krása zimních Tater :-)

A na přivázání zkus vyzkoušet dutej popruh s protáhlou gumou od tepláků, mělo by se to míň motat pod nohy, něco jako je Grivel Double Spring Leash
dejv08:34:46 03.01.2011
odpovědět 
   Re: quarky
To putko sa mi zdalo pri lezeni celkom prinosne - prenasa cast zataze na zapastie, takze menej musim zatinat paste okolo rucky. Ale zas naviac manipulacia (odopinanie, pripinanie) pri zavrtavani skrutiek... musis si vybrat.
Na VHT v polozenom na brzdenie padu si zober radsej turisticky cakan, quark je nebezpecne ostry :o)
Kazdopadne sa nespoliehaj na ziadne putka a pod. pri brzdeni - ak ti pocas padu vypadne cakan z ruk, uz sa k nemu nedostanes alebo len nahodou. To je tvoja hlavna starost: aby si vtedy ked hrozi pad nepustila cakan z ruky. Putko je na cakane len na to, aby ti nespadol do doliny ked kracas alebo drzis sa skaly a pod. A na Clipper by som sa v tomto nespoliehal, nic ti nebrani prevliect cez otvor v hlave cakana normalnu slucku. No tie original putka nimi pri lezeni nenahradis (ak ich budes chciet pouzivat), dokonca ten system povazujem za podareny, a nielen ja. Ked ich kupujes zvlast su drahe, ale ak kupujes quarky mali by byt v cene (napr. pri Aztaroch nie su, resp. su ale ine)
M.23:35:20 02.01.2011
odpovědět 
    poutka na quarky
Ahoj, sice to sem úplně nepatří, ale kdyby měl někdo o poutka Clipper zájem, tak se mi 3ks válí doma. Jsou fungl nové, 2ks mám včetně toho připevňovacího šroubu na cepín. Nikdy jsem je nepoužil, nabízím je za 490,- Kč/ks. (VERTICAL je má za 1.160,-). Dají se použít na cepíny Quark, Nomic, Aztar, Pulsar, Axar a Quasar. V případě zájmu mě kontaktujte na 603 797 298.
Marek Šanca09:08:22 03.01.2011
odpovědět 
  Re: quarly
Moje řeč...
Tonda17:55:53 03.01.2011
odpovědět 
 Re: quarly
V létě jsem si pořídil nové kvarky, poutka prý u nových by neměly být v ceně, já je dostal. Vyhodnotil jsem je jako hroznou zátěž při manipulaci se šrouby ,lanem atd. a v horách a ledech lezu bez nich.Tam kde hrozí dlouhý pád piklu, používám 6mm smyčku.
I já se jich rád zbavím za cenu, kterou uvádí holega výše, včetně šroubů a všeho, co k tomu patří. tel.602102103. Vláďa
vláďa10:17:47 03.01.2011
odpovědět 
 Re: quarly
jak v ledech tak v horach josu poutka uplne k nicemu, akorat prekazeji, v ledech navic kvuli nim burtalne nateka a nedovoluji poradny svih. doporucuju repku nebo plochac protazeny gumou navazat do spodniho otvoru. cus ondra
ondra10:21:42 03.01.2011
odpovědět 
  Re: quarly
jak to myslíte s tou gumou v plocháči? dik
petr17:24:37 03.01.2011
odpovědět 
   Re: quarly
Taky by mě zajímalo..
T.18:01:26 03.01.2011
odpovědět 
    Re: quarly
Principielne: proste vemes gumicuk a protahnes ho tim plochacema na obou koncich zauzlujes. To ti ten plochac stahne, takze pak neni tak dlouhej, ale kdyz potrebujes, tak se ti natahne na puvodni delku. Pouziva se to mj. na ferotovejch setech.
geo23:32:52 03.01.2011
odpovědět 
 Re: quarly
Hele Feu tuhle debatu uz sme párkrát vedli ne, konečně ty poutka zahoď!! všechny rychlovycvakávací sou nahovno, akorát ztratíš motyku (vyzkoušeno), karabinka ve smyčce co tu někdo píše taky nahovno, akorát ztratíč motyku (vyzkoušeno). Dutej popruh protaženej gumou od trenek vítězí na celé čáře. Akorát pak trochu padaj trenky.
sp.10:57:05 03.01.2011
odpovědět 
 Re: quarky
Tohle poutko jsem si dokupovat na jeden Axar a už jej mam docela dlouho a nikdy mě nezradilo, v rukavicích v pohodě, když jsem s ním dřív lezl na ledech, tak v pohodě šlo sundat, při brždění při sjezdech po zadku taky v pohodě, ale pravdou je, že častěji na brždění používám druhý cepín, kde zůstalo poutko bez odepínání. Ale celkově jsem s ním byl spokojen, daleko více než různé pokusování s drátky, karabinami a podobně, co jsem zkoušel dříve.
Filip16:55:38 03.01.2011
odpovědět 
  Re: quarky
Hehe
Dan18:02:37 03.01.2011
odpovědět 
   Re: quarky
Jen doplním, že co se týká nových Quarků ( a i ostatních nových cepínů od Petzlu) budou pravděpodobně dostupné až na konci letošní zimy. Jak je u Petzlu zvykem, představí něco, na co se pak půl roku (minimálně) čeká. Tady to možná bude stát za to.
Ondra23:09:34 03.01.2011
odpovědět 
    Re: quarky
Taktez nove Quarky a dily na ne nemaji byt plne kompatibilni se staryma.
Stepan Ptacek23:47:17 03.01.2011
odpovědět 
    Re: quarky
len doplnim, ze momentalna situacia s novymi Quarkami je preto taka zalostna, lebo komplet vsetok material zo skladov isiel na americky trh, kde celkovy dopyt cinil 200 000 kusov! U nas (SR) najvacsie obchody nevedia od Petzlu vymamit co i len jeden kus.
Eric12:55:55 04.01.2011
odpovědět 
     Re: quarky
No ja teda nevim, ale v evrope urcite k mani jsou.
Uz v lete je meli na kramech v Chamonix, Zermatu, v rakousku jsou u spousty lidi k videni. Takze mozna spis zaspal cesky distributor....
Mara11:08:12 10.01.2011
odpovědět 
    Re: quarky
Dnes mi přišli Quarky objednané začátkem prosince na Quill-outdoor.cz. Podle paní jich přišlo do republiky jen pár kousků. Poutka zatím nejsou, budou koncem února.
Honza12:57:34 14.01.2011
odpovědět 
     Re: quarky
Mě clipy docela vyhovovaly, beztak musíš cepín dobře zaseknout, když chceš vrtat, ať máš poutka nebo ne. Jinak mi přišla nabídka z Hanibalu, že cepíny mají, ale jestli jsou skutečně fakt skladem, to nevím..
Loudič16:01:54 14.01.2011
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1459 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1427 
 Neřeším to – lezu vše 
 1128 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi