Ahoj. V utery 4.1. jsem na Ruzyni zapomnel lano. Ve ctvrtek ho sluzba ve ztratach a nalezech nenasla. Pripadneho poctiveho nalezce ceka tekuta odmena. Diky.
Dneska jsem obdržel e-mail. Od koho? Od samotné Angela Mabou <angelamabou111@yahoo.com>. Ptáte se kdo to je? Netuším, nějaký super nový spam, nicméně nasledoval takovýto text(doslovně):
Zdravím, sháním spacák pro holku, nejlépe péřový, tak aby měl pohodlnej komfort okolo 0, má výšku 171 cm a 55 kg, nedoporučili by mi slečny něco? Jo a aby se to vešlo tak do 5000 K..předem díky za rozumné odpovědi.
čao. máte někdo páru, jestli se dá slanit +-50m na 50ti metrovým jednoduchém laně. zrovna jsem to řešil v horách, ale nepřišel jsem na to, možná to ani nejde. díky za tipy.f
čao. máte někdo páru, jestli se dá slanit +-50m na 50ti metrovým jednoduchém laně. zrovna jsem to řešil v horách, ale nepřišel jsem na to, možná to ani nejde. díky za tipy.f
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
ahoj.. hele kluci doslo Vam tam k nejaky chybce.. tu fotku jsem posilal ja, ale chlap na obrazku rozhodne nejsem.. to je prosim pan v ruzove cepicce, tak to opravte, takovyhle prasky fakt nelezu ;-)
Doporucite nekdo stenu v Praze vhodnou pro male deti (4-5 let)? Aby tam bylo VICE nez jedna dve lehke cesty s chyty blizko u sebe. Neco jako je jedna v rohu na Smichoffe po zviratkach. Diky.
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
Na Korsice, dle místních, rok 2010 prý pršelo poněkud více než v předchozích letech. My tam byli v říjnu. V horských oblastech déšť, déšť, pak sníh. Na lezení, říjen kol moře a mimo hory hodně pohodový, akorát bych tento ostrov osobně již navštítil o něco dřív, klidně září. Jinak větru a dešti neporučíš, zvlášť pak na horách...
Na Korsice jsme byli v zari a bylo to uplne super. Odpoledne nekdy(a nekde) bylo na lezeni na slunicku moc teplo. Jinak naprosta parada. Je uz po hlavni sezone, takze i lidi je min. Navic tou dobou zraji fiky, opuncie a ostruziny, takze mnam... Doporucovany byva jeste kveten.
Jestli muzes jet v zari, jed v zari...taky sem tam byl na podzim a byla to pecka, v lete si myslim ze pujde lezt jen treba v bavelle (ale mozna i tam bude smazit)
Mallorku v lete na lezeni s lanem nedoporucuju..je tam FAKT vedro, ale na DWS je to super:) Sardinie na podzim i na jare jde, ale nesmi zrovna prijit obdobi destu
byli jsme tam v cervenci vedro sileny ale lezeni super nejlepsi je Bavella moznosti tisice vse super odjisteny ve stinu na slunci jak chces.V Roccapine u more par cest peknych dalsi super sektory v udoli Restonice
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.