Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 21.Novák 2688 22.Bernard 2632 23.X. 2532
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Zapomenute lano -- Ruzyne 07.01.2011 Ahoj. V utery 4.1. jsem na Ruzyni zapomnel lano. Ve ctvrtek ho sluzba ve ztratach a nalezech nenasla. Pripadneho poctiveho nalezce ceka tekuta odmena. Diky.
Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Dneska jsem obdržel e-mail. Od koho? Od samotné Angela Mabou <angelamabou111@yahoo.com>. Ptáte se kdo to je? Netuším, nějaký super nový spam, nicméně nasledoval takovýto text(doslovně):
Jmenuji se Angela, já jsem holka, jsem šel přes
  Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 hele, nedělejte mi do ní.. v neděli za ní letim - na Maui! láska je láska a lezec férová seznamka:)
  Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Jéé tak to bude asi te samá co psala mě a Supovi prý také:-)
    Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Je to holka nevěrná, tak to ruším let...
      Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Nuda. Mě si přes euroclimbing našla dokonce Oslice Jenny (fakt se tak prostřednictvím google překlad
        Re: Něco pro zasmání :-) 09.01.2011 A už píše i Marie-
Ahoj drahá,
Mé jméno je Maria am mladá dívka, je dát to mi velkým p
          Re: Něco pro zasmání :-) 09.01.2011 Jasný a srozumitelný, co víc si přát !
          Re: Něco pro zasmání :-) 11.01.2011 Dobrý den, můj milý,
Jak se žije s vámi dnes, jsem Vám ozveme. Já jsem
Jenny podle jmé
            Re: Něco pro zasmání :-) 11.01.2011 už mi taky napsala i její kámoška...jsou koukám holky do větru víc než vypadali :-D
  Re: Něco pro zasmání :-) 11.01.2011 Tak se sejdem na Maui... ;-) Berte sedáky!
Spacák pro holku 06.01.2011 Zdravím, sháním spacák pro holku, nejlépe péřový, tak aby měl pohodlnej komfort okolo 0, má výšku 171 cm a 55 kg, nedoporučili by mi slečny něco? Jo a aby se to vešlo tak do 5000 K..předem díky za rozumné odpovědi.
  Re: Spacák pro holku 06.01.2011 Warmpeace viking 600, max. 4000,- a servis ať záruční tak po k nezaplacení:-)
  Re: Spacák pro holku 07.01.2011 Sir Joseph - Rimo 600 women
-1,5/-8/-22
mám ho a opravdu funguje:-)
    Re: Spacák pro holku 07.01.2011 ted jsem si všimla že jsi psal 171 cm, možná by byl lepší jen rimo 600, do 190cm
    Re: Spacák pro holku 07.01.2011 ted jsem si všimla že jsi psal 171 cm, možná by byl lepší jen rimo 600, do 190cm
      Re: Spacák pro holku 07.01.2011 Marmot Women´s Teton Regular (postava kolem 175cm)...ideální spacák s rozšířením u ramen a s více pe
      Re: Spacák pro holku 07.01.2011 Ahoj, přítelkyně má rimo 850 (ten je spíš na větší zimu, příteklyně v něm spala i v minus 18 venku a
    Re: Spacák pro holku 10.01.2011 Se Sir Joseph spacákem jsem nebyl zrovna moc spokojený. Za ty Prachy jsem čekal o dost nacpanější sp
      Re: Spacák pro holku 11.01.2011 No mě se zdá nacpanej akorát, a to mám jen Rimo 600...
  Re: slanění 06.01.2011 máš tři možnosti - A) svážeš 2 lana, B) přivážeš to lano na fix a necháš ho tam C) slaníš na dvakrát
    Re: slanění 07.01.2011 no tak z toho se mi zpotily nohy
      Re: slanění 07.01.2011 Pokud použiješ samorozvazovací vánočku, tak stejně ji vážeš do slaňáku v půlce lana. Na jednom prame
        Re: slanění 11.01.2011 Vánočka se taky používá při slanění ze stromu kterej nemá větve. Po slanění na stahujícím konci se u
  Re: slanění 06.01.2011 Pokud budeš mít k lanu ještě dalších padesát metrů nějakého tenčího špagátku, tak se dají svázat, sl
    Re: slanění 06.01.2011 v linku je třeba oddělat mezery... mi to nechtěl lezec jinak vzít.
  Re: slanění 07.01.2011 Protáhneš fous a uděláš liščák (cca půl metru od konce) na ocelovým kroužku nebo dvou ocelovejch kar
    Re: slanění 11.01.2011 Tak tomu poslednemu triku som fakt neporozumel :) Ale ine som chcel. treba si pozriet Discovery - Nu
  Re: slanění 07.01.2011 Dá se se specielnim udělátkem, který vypadne z vratnýho bodu jakmile prestaneš zatěžovat lano... nic
    Re: slanění 11.01.2011 Napadlo mě krátkej konec protahnout slaňákam a přivázat na něj velkej šutr. Na dlouhým konci slanit,
slanění 06.01.2011 čao. máte někdo páru, jestli se dá slanit +-50m na 50ti metrovým jednoduchém laně. zrovna jsem to řešil v horách, ale nepřišel jsem na to, možná to ani nejde. díky za tipy.f
  Re: slanění 06.01.2011 Plus určitě ne, ale těch 50 v klidu. Akorát pak ten zbytek budete muset odbouldrovat:-)
Lezeni na ostrovech 05.01.2011 Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
  Re: Lezeni na ostrovech 06.01.2011 Byl jsem na Korsice zacatkem cervence a odpoledne se rozhodne lezt nedalo :-)
  Re: Lezeni na ostrovech 06.01.2011 Na Korsice, dle místních, rok 2010 prý pršelo poněkud více než v předchozích letech. My tam byli v ř
  Re: Lezeni na ostrovech 06.01.2011 Na Korsice jsme byli v zari a bylo to uplne super. Odpoledne nekdy(a nekde) bylo na lezeni na slunic
  Re: Lezeni na ostrovech 06.01.2011 Jestli muzes jet v zari, jed v zari...taky sem tam byl na podzim a byla to pecka, v lete si myslim z
    Re: Lezeni na ostrovech 06.01.2011 Sardoska v rijmu byla tezce v pohode, ale obcas i zaprselo...
      Re: Lezeni na ostrovech 07.01.2011 Mallorku v lete na lezeni s lanem nedoporucuju..je tam FAKT vedro, ale na DWS je to super:) Sardinie
  Re: Lezeni na ostrovech 09.01.2011 byli jsme tam v cervenci vedro sileny ale lezeni super nejlepsi je Bavella moznosti tisice vse super
  Re: Lezeni na ostrovech 09.01.2011 jo a zkus stranku prvovystupy a lezeni je tam ke stazeni i pruvodce po Korsice a urcite tam jed je t
Lezeni na ostrovech 05.01.2011 Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu ohledně lezení na Korsice, Sardinii a Mallorce. Hlavně, kdy je možné tam lézt - zda-li to jde v létě? Jakékoliv další info vítáno.Díky moc
foto dne.. 05.01.2011 ahoj.. hele kluci doslo Vam tam k nejaky chybce.. tu fotku jsem posilal ja, ale chlap na obrazku rozhodne nejsem.. to je prosim pan v ruzove cepicce, tak to opravte, takovyhle prasky fakt nelezu ;-)
  Re: foto dne.. 05.01.2011 jo.. a neni to v recku ale ve sperlonze, v aeronaute :)
    Re: foto dne.. 05.01.2011 Fakt to neni na Kalymnu? Vypada to na Trellu v Grande Grotta, kdyz tam jeste byval ten velky krapnik
  Re: foto dne.. 06.01.2011 Jo díky moc, já potratil údaje k fotce.
    Re: foto dne.. 06.01.2011 Jo to je hned, hlavne ze se libi :))
schneealpen 05.01.2011 nevíte někdo jak to vypadá na šneealpách windberg a kolem dik.
Nej stěna v Praze pro malé děti 05.01.2011 Doporucite nekdo stenu v Praze vhodnou pro male deti (4-5 let)? Aby tam bylo VICE nez jedna dve lehke cesty s chyty blizko u sebe. Neco jako je jedna v rohu na Smichoffe po zviratkach. Diky.
  Re: Nej stěna v Praze pro malé děti 05.01.2011 Zkus cibulku, maj tam novy cesty specialne pro deti. Podle pameti min. 3 smery a jsou docela dlouhy.
  Re: Nej stěna v Praze pro malé děti 05.01.2011 V Mammutu je vzdycky deti tri p... tak asi je to tam pro ne dobry:-) (ne vazne, je tam nekolik lehky
    Re: Nej stěna v Praze pro malé děti 06.01.2011 Pro úplný začátky jsem malou (5) taky bral do Mamutu, lana natažený, opička a žirafka lehký a motivu
    Re: Nej stěna v Praze pro malé děti 06.01.2011 Jo, pokud si vybavuju, tak v Mammutu jsou dva sektory (malé sektory) s cestami zjevně jen pro děti -
      Re: Nej stěna v Praze pro malé děti 07.01.2011 Kdyz je hnusne nebo tma, tak se preklizka hodi. Navic to proste obcas vyzadujou, ja je nenutim :)
        Re: Nej stěna v Praze pro malé děti 14.01.2011 Já dělám kurzy na stěně a kór s dětma myslim že v Praze sou Holešovice nejlepší. Minulej tejden sem
1
...
796
797
798
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
...
2263
slanění čao. máte někdo páru, jestli se dá slanit +-50m na 50ti metrovým jednoduchém laně. zrovna jsem to řešil v horách, ale nepřišel jsem na to, možná to ani nejde. díky za tipy.f fany 19:06:01 06.01.2011odpovědět
  Re: slanění Plus určitě ne, ale těch 50 v klidu. Akorát pak ten zbytek budete muset odbouldrovat:-) Willhem 19:26:27 06.01.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: