Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 24.Svoboda 10371 25.Melen 10357 26.Janošová 10352 Bouldry: 24.Klapal 9853 25.Horáček 9828 26.Jurečka 9775 Hory: 23.Bernard 2632 24.X. 2532 25.Opice 2510
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Maestrale SCARPA 09.01.2011 Naprostá novina, velice dobře vypadající a co sem zkoušel i fungující. Ale po diskuzích nic, tak bych se chtěl čerstvých majitelů zeptat: "co ty na to?" (samozřejmě čekám ty nejlepší recenze :-)
  Re: Maestrale SCARPA 10.01.2011 čau, zatím naprostá spokojenost: fakt neuvěřitelně variabilní bota, chůze fakt skoro jak na běžkách.
    Re: Maestrale SCARPA 10.01.2011 Já teda slyšel, že to jen inženýři ze SCARPY dostali za úkol váhově ztáhnout dynafit - to de vidět n
      Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 No, prezka u kotniku je presne to, proc si Scarpy uz nikdy nekoupim (krome toho, ze az do modelu Mae
        Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Na vystup mas kotnikovou prezku povolenou a kloktani paty tedy regulujes jen dvema spodnima prezkama
          Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Presne tak! Proto jsem take psala, ze mi Scarpa system s kotnikovou prezkou vubec nevyhovoval.
            Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 OK, pak ale teda nechapu, co je na ty prezce spatnyho, kdyz ve sjezdu pomuze a pri vystupu neuskodi.
        Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Tak, tak. Taky si už škarpy znova nekoupim. Moje první vlastní skialp boty, takže jsem dal na rady,
          Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Ta kotníkovka nohu dokonale zasune dozadu, pracky dobře zafixujou chodidlo a ta horní na oporu - sev
            Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Nevěděl bys kde se daj skialpový boty vypéct? Na netu sem koukal, že to snad někdo dělá doma, ale s
              Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 sám sem to dělal na dvou botech. Nemusíš se ničeho bát, je to vlastně naprosto jednoduché a po vypeč
                Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Díky moc
            Re: Maestrale SCARPA 16.01.2011 No ja bych tak nejak za prijemnejsi povazoval tahat to celym nartem, tedy tak, ze ho ma clovek obepn
  Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Recenze s obsáhlou diskusí: tinyurl.com/6glowsy
  Re: potíže s lanem 09.01.2011 promni to v prstech a otlak zmizí - nic to není, lano má "pamatováka"
  Re: potíže s lanem 09.01.2011 Jednou slaníš a otlak je fuč....
trolove 09.01.2011 ahoj sháním info o ceste Rimmond Route na stěnu Trollu. Nákres průvodce cokoliv. Dík
  Re: trolove 09.01.2011 "Několik málo hodin vlažného slunečního svitu je vše, co vás může v této severní stěně zahřát.
    Re: trolove 10.01.2011 dik moc :)) no v Jetrichovicich je stejne nejlip :)
Dolomity 09.01.2011 Ahoj schanim pruvodce na Dolomity nevite kde se da stahnout nebo kopit ?
  Re: Dolomity 09.01.2011 Dokonalý kousky jsou od Versante sud - Tre Cime nebo Marmolada a možná ještě něco jako 50 velkých ce
  Re: pipak 08.01.2011 Mammut Barryvox, Arva W-link
    Re: pipak 09.01.2011 To si děláš prdel? Barryvox je jeden z nejhorších pípáků ve své kategorii.
  Re: pipak 08.01.2011 No mě zaujala hlavně cenou Arwa evo 3, kt. se dá sehnat oproti ostatním výrazně levnějo (cca 5000 Kč
    Re: pipak 08.01.2011 Jeste jednou doporucuju tu tabulku DAVu, da se z ni pekne vycist, jake ma ten ktery pristroj slabiny
  Re: pipak 09.01.2011 Koupil bych DSP, ale záleží co a jak často a s kým děláš. Myslím, že hodně lidem by stačil i Pieps F
    Re: pipak 09.01.2011 Pieps Freeride je úplný odvar pípáku. Mal som možnosť s ním pracovať a porovnať s ostatnými a nikdy
  Re: pipak 09.01.2011 Nejlepší bude když koupíš ten kterým by jsi chtěl,aby hledali tebe :-) Ikdyž asi nikdo z nás nechce
    Re: pipak 09.01.2011 Diky vsem za nazory, rady.. ale nakonec me asi nejvice presvedsil test pipaku od DAV co tady dala Le
  Re: pipak 09.01.2011 Ja ma Slovenskou analogovou Berdinu. Kdyz jsme na kurzu delali zavody v pohode jsem s ni byl nejleps
  Re: pipak 10.01.2011 Mammut jako pipak neznam, ale v jednom testu psali, ze se svou funkci Pulse ukazuje vsechny nemammut
    Re: pipak 10.01.2011 Mammut Pulse mám pár let a absolutní spokojenost.
Vyhledá samozřejmě jakýkoli pípák, ale má f
      Re: pipak 10.01.2011 S1 se také umí přepnout :-)
        Re: pipak 10.01.2011 Každopádně je dobře že se tomu věnuje taková pozornost, snad nějaká záruka snahy někoho vůbec hledat
chyty kusovky 08.01.2011 nevite kde maj v praze na prodejne chyty, tak aby si moh clovicek vybrat cca 2.. za rozumnou cenu.. dik za tip
  Re: chyty kusovky 08.01.2011 hudy havlíčkova...mají od 1ks XXS až XXL
Zapomenute lano -- Ruzyne 07.01.2011 Ahoj. V utery 4.1. jsem na Ruzyni zapomnel lano. Ve ctvrtek ho sluzba ve ztratach a nalezech nenasla. Pripadneho poctiveho nalezce ceka tekuta odmena. Diky.
Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Dneska jsem obdržel e-mail. Od koho? Od samotné Angela Mabou <angelamabou111@yahoo.com>. Ptáte se kdo to je? Netuším, nějaký super nový spam, nicméně nasledoval takovýto text(doslovně):
Jmenuji se Angela, já jsem holka, jsem šel přes
  Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 hele, nedělejte mi do ní.. v neděli za ní letim - na Maui! láska je láska a lezec férová seznamka:)
  Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Jéé tak to bude asi te samá co psala mě a Supovi prý také:-)
    Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Je to holka nevěrná, tak to ruším let...
      Re: Něco pro zasmání :-) 07.01.2011 Nuda. Mě si přes euroclimbing našla dokonce Oslice Jenny (fakt se tak prostřednictvím google překlad
        Re: Něco pro zasmání :-) 09.01.2011 A už píše i Marie-
Ahoj drahá,
Mé jméno je Maria am mladá dívka, je dát to mi velkým p
          Re: Něco pro zasmání :-) 09.01.2011 Jasný a srozumitelný, co víc si přát !
          Re: Něco pro zasmání :-) 11.01.2011 Dobrý den, můj milý,
Jak se žije s vámi dnes, jsem Vám ozveme. Já jsem
Jenny podle jmé
            Re: Něco pro zasmání :-) 11.01.2011 už mi taky napsala i její kámoška...jsou koukám holky do větru víc než vypadali :-D
  Re: Něco pro zasmání :-) 11.01.2011 Tak se sejdem na Maui... ;-) Berte sedáky!
Spacák pro holku 06.01.2011 Zdravím, sháním spacák pro holku, nejlépe péřový, tak aby měl pohodlnej komfort okolo 0, má výšku 171 cm a 55 kg, nedoporučili by mi slečny něco? Jo a aby se to vešlo tak do 5000 K..předem díky za rozumné odpovědi.
  Re: Spacák pro holku 06.01.2011 Warmpeace viking 600, max. 4000,- a servis ať záruční tak po k nezaplacení:-)
  Re: Spacák pro holku 07.01.2011 Sir Joseph - Rimo 600 women
-1,5/-8/-22
mám ho a opravdu funguje:-)
    Re: Spacák pro holku 07.01.2011 ted jsem si všimla že jsi psal 171 cm, možná by byl lepší jen rimo 600, do 190cm
    Re: Spacák pro holku 07.01.2011 ted jsem si všimla že jsi psal 171 cm, možná by byl lepší jen rimo 600, do 190cm
      Re: Spacák pro holku 07.01.2011 Marmot Women´s Teton Regular (postava kolem 175cm)...ideální spacák s rozšířením u ramen a s více pe
      Re: Spacák pro holku 07.01.2011 Ahoj, přítelkyně má rimo 850 (ten je spíš na větší zimu, příteklyně v něm spala i v minus 18 venku a
    Re: Spacák pro holku 10.01.2011 Se Sir Joseph spacákem jsem nebyl zrovna moc spokojený. Za ty Prachy jsem čekal o dost nacpanější sp
      Re: Spacák pro holku 11.01.2011 No mě se zdá nacpanej akorát, a to mám jen Rimo 600...
  Re: slanění 06.01.2011 máš tři možnosti - A) svážeš 2 lana, B) přivážeš to lano na fix a necháš ho tam C) slaníš na dvakrát
    Re: slanění 07.01.2011 no tak z toho se mi zpotily nohy
      Re: slanění 07.01.2011 Pokud použiješ samorozvazovací vánočku, tak stejně ji vážeš do slaňáku v půlce lana. Na jednom prame
        Re: slanění 11.01.2011 Vánočka se taky používá při slanění ze stromu kterej nemá větve. Po slanění na stahujícím konci se u
  Re: slanění 06.01.2011 Pokud budeš mít k lanu ještě dalších padesát metrů nějakého tenčího špagátku, tak se dají svázat, sl
    Re: slanění 06.01.2011 v linku je třeba oddělat mezery... mi to nechtěl lezec jinak vzít.
  Re: slanění 07.01.2011 Protáhneš fous a uděláš liščák (cca půl metru od konce) na ocelovým kroužku nebo dvou ocelovejch kar
    Re: slanění 11.01.2011 Tak tomu poslednemu triku som fakt neporozumel :) Ale ine som chcel. treba si pozriet Discovery - Nu
  Re: slanění 07.01.2011 Dá se se specielnim udělátkem, který vypadne z vratnýho bodu jakmile prestaneš zatěžovat lano... nic
    Re: slanění 11.01.2011 Napadlo mě krátkej konec protahnout slaňákam a přivázat na něj velkej šutr. Na dlouhým konci slanit,
1
...
796
797
798
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
815
...
2263
Dolomity Ahoj schanim pruvodce na Dolomity nevite kde se da stahnout nebo kopit ? Ondas 11:51:15 09.01.2011odpovědět
  Re: Dolomity Dokonalý kousky jsou od Versante sud - Tre Cime nebo Marmolada a možná ještě něco jako 50 velkých cest v celých Dolomitech, ale to nevím, jestli je od nich, www.versantesud.it , kus 25-30 euro. Pak je tu ještě řada červených knížek (nevím od koho), ta dělí Dolomity na jih a sever plus taky nějaký ty výběry. Zelený RR nebrat, sou celkem starý a neaktuální. Jinak když už tam budeš, tak v údolí snad každý knihkupectví čí horokrámek něco v nabídce mít bude. Nějaký nákresy jdou ulovit i na netu, třeba www.planetmountain.com Willhem 13:09:08 09.01.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: