Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Bielovodská??? 12.01.2011 Byl někdo o víkendu? Jak to vypadalo? Má to šanci přežít i ty tropy co jsou teď nebo to půjde všechno do kytek? Dík!!!!!
Lanobatoh 12.01.2011 Nevíte někdo, jestli lanobatoh Tendon Speedy má v sobě i plachtu na lano? Resp. máte s ním někdo zkušenosti? Díky.
Roviště 12.01.2011 V neděli bylo Roviště kompletně proteklé, z tajícícho sněhu zeshora. Nevíte někdo jak to rychle schne? A zda bude něco o víkendu suché?
  Re: Roviště 12.01.2011 A kolik tam toho snehu nahore bylo? myslis ze by to mohlo do vikendu vse odtat?
Jinak teda s
    Re: Roviště 12.01.2011 Byl tam Michal F., pry bylo snehu dost ale pry ne snad tolik aby to do dalsiho vikendu neodtalo..ale
      Re: Roviště 12.01.2011 Byl jsem na R. v neděli. Kolem České se dalo lézt. Celá Hřbitovní stěna byla suchá, okolo Higlandera
Lake District 11.01.2011 Jen dodam. Jedna z mala vezi na ostrovech. Nazev
Napes Needle v udoli Wasdale. Lehci lezeni nahoru. Dolu je to horsi bud zase slizt anebo simultani slaneni jeden do udoli a druhej do sedla.
  Re: Lake District 11.01.2011 Presne tak. My bohuzel to stesti si nahoru vylizt tehdy nemeli, byl jsem rad, ze jsem ji aspon vi
lezečky 10.01.2011 Čau! V rámci dovybavení se jsem se rozhodl se zaměřit na lezečky. Ale trochu mě zarazily poněkud protichůdné názory. Zejména na velikost. Někdo tvrdí co nejtěsnější (lezečky se vytahnou, změknou), jinde jsem narazil na názor padnoucí i třeba s malou rezer
  Re: lezečky 10.01.2011 Dobre by si urobil, keby si sa obtazoval pouzit vyhladavanie v historii diskusie, pretoze sa to tu v
    Re: lezečky 11.01.2011 Syntetika se roztáhne klidně o číslo a víc!!! Jde o to kolik chceš investovat. Když koupíš kožený do
      Re: lezečky 11.01.2011 nezabudni ze aj LS robi zo syntetiky, a nejde o lacne modely. A co ja viem, tak snaha roztiahnut lez
  Re: lezečky 11.01.2011 pokial nevies tak si kup co je ti pohodlne, kym budes liezt tak vyuzijes "tlaciace" lezky
    Re: lezečky 11.01.2011 tak _ze_ vyuzijes
  Re: lezečky 11.01.2011 Kup si takový, abys v nich v klidu vydržel. Trošičku by tlačit měly, ale jen majinko. Než se dostane
  Re: lezečky 11.01.2011 Nemyslím to vůbec pejorativně, ale pokud máš takovýhle dotaz, pravděpodobně kupuješ svoje první leza
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 jeli ti je život milý, tak na to nelez a partnera pošli víš kam - pak se stav za mnou, já lezu na no
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Dík, pošlu ho někam, nové lano to z ní lákavě :-)
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 ne, nelezl bych...
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Kamarád je srandista :o))
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Tuhle dělal Pit Schubrt test s polovičním lanem, který mělo přeseknutý jádro z 1/3 a ještě to vydrže
      Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Souhlas.
      Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Jo jednou jsem taky testoval ve fabrice takhle vypadající lano a opravdu mělo ještě jeden plnohodnot
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 Což o to, ono by tě to jistě ještě nějakou dobu udrželo, ale přesně takovejhle kus sme posledně odře
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 a je nutné na tohle laně lézt? jednou se mi stalo na tuzyni, že se oplet podobného lana seknul nahoř
  Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 ...já měl na autě vymlácený spodní nosný čepy, v mercedesu chtěli za nový ranec, a kamarád mi taky ř
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 no aby se to neseklo, tak to jde v tom místě omotat tejpkou (a basta - když nemáš tejpku, tak koberc
    Re: potíže s lanem 2 10.01.2011 taky jsem měl vybouchaný čepy, ale psychicky jsem nevydržel a včas si zašel na repas nápravy
Téma projektu 10.01.2011 Ahoj, chtěla jsem poprosit o radu s výběrem tématu pro můj Senior Project, chci se zaměřit na lezení, ale musím mít nějakou konkrétní věc, kterou budu dokazovat, například "Lezení v poslední době zažilo velký posun dopředu, lezci lezou cesty, které d
  Re: Téma projektu 10.01.2011 Jakým směrem by se ten tvůj projekt měl ubírat? Jako třeba ekonomicky nebo raději co se týká efektiv
Téma projektu 10.01.2011 Ahoj, chtěla jsem poprosit o radu s výběrem tématu pro můj Senior Project, chci se zaměřit na lezení, ale musím mít nějakou konkrétní věc, kterou budu dokazovat, například "Lezení v poslední době zažilo velký posun dopředu, lezci lezou cesty, které d
  Re: Téma projektu 10.01.2011 co třeba: proč lezou i lidi kteří nemají ke skálám a přírodě žádný vztah?
  Re: Téma projektu 10.01.2011 co třeba: proč lezou i lidi kteří nemají ke skálám a přírodě žádný vztah?
    Re: Téma projektu 10.01.2011 Na první pohled to zní jako trchu jedovatá a šťouravá poznámka, ale ve skutečnosti to opravdu tak je
  Re: Téma projektu 10.01.2011 A mohla bys, prosím, pro ne zcela zasvěcené upřesnit, co to je Senior Project? Tj. kde/pro koho se t
    Re: Téma projektu 10.01.2011 Jsem ted na rok v USA a tohle je pulrocni projekt v poslednim roce High School, v podstate je to nec
      Re: Téma projektu 11.01.2011 áááha, takže v českém názvosloví seminárky nebo klauzury. Co takhle něco s bezpečností při lezení? T
      Re: Téma projektu 11.01.2011 Nebo zkus na základě historie jednotlivých horodisciplín odhadnout hranice, kam až to v budoucnosti
Téma projektu 10.01.2011 Ahoj, chtěla jsem poprosit o radu s výběrem tématu pro můj Senior Project, chci se zaměřit na lezení, ale musím mít nějakou konkrétní věc, kterou budu dokazovat, například "Lezení v poslední době zažilo velký posun dopředu, lezci lezou cesty, které d
  Re: Téma projektu 10.01.2011 a myslíš, že lezení zažilo "posun dopředu"?, jak to budeš měřit? jako nárůst v oblibě v ab
    Re: Téma projektu 10.01.2011 Myslim, ze urcite zazilo, jen zalezi, jak se na to divas. To tema jsem si jeste nevybrala, tamto byl
Maestrale SCARPA 09.01.2011 Naprostá novina, velice dobře vypadající a co sem zkoušel i fungující. Ale po diskuzích nic, tak bych se chtěl čerstvých majitelů zeptat: "co ty na to?" (samozřejmě čekám ty nejlepší recenze :-)
  Re: Maestrale SCARPA 10.01.2011 čau, zatím naprostá spokojenost: fakt neuvěřitelně variabilní bota, chůze fakt skoro jak na běžkách.
    Re: Maestrale SCARPA 10.01.2011 Já teda slyšel, že to jen inženýři ze SCARPY dostali za úkol váhově ztáhnout dynafit - to de vidět n
      Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 No, prezka u kotniku je presne to, proc si Scarpy uz nikdy nekoupim (krome toho, ze az do modelu Mae
        Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Na vystup mas kotnikovou prezku povolenou a kloktani paty tedy regulujes jen dvema spodnima prezkama
          Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Presne tak! Proto jsem take psala, ze mi Scarpa system s kotnikovou prezkou vubec nevyhovoval.
            Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 OK, pak ale teda nechapu, co je na ty prezce spatnyho, kdyz ve sjezdu pomuze a pri vystupu neuskodi.
        Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Tak, tak. Taky si už škarpy znova nekoupim. Moje první vlastní skialp boty, takže jsem dal na rady,
          Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Ta kotníkovka nohu dokonale zasune dozadu, pracky dobře zafixujou chodidlo a ta horní na oporu - sev
            Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Nevěděl bys kde se daj skialpový boty vypéct? Na netu sem koukal, že to snad někdo dělá doma, ale s
              Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 sám sem to dělal na dvou botech. Nemusíš se ničeho bát, je to vlastně naprosto jednoduché a po vypeč
                Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Díky moc
            Re: Maestrale SCARPA 16.01.2011 No ja bych tak nejak za prijemnejsi povazoval tahat to celym nartem, tedy tak, ze ho ma clovek obepn
  Re: Maestrale SCARPA 11.01.2011 Recenze s obsáhlou diskusí: tinyurl.com/6glowsy
1
...
795
796
797
798
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
811
812
813
814
...
2263
Lanobatoh Nevíte někdo, jestli lanobatoh Tendon Speedy má v sobě i plachtu na lano? Resp. máte s ním někdo zkušenosti? Díky. Martin 10:57:54 12.01.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: