Ahoj, prosím info o kvalitě ledů v Eisareně u Bad Gasteinu nebo Maltatalu, jestli tam někdo byl, nebo se tam případně někdo chystá.
Posledních 14 dní to bylo s teplotu nic moc, momentálně tam ale mrzne. Zajímá mě, jestli všechno spadlo, nebo zůsta
ahoj lezci, minuly vikend jsem byl s pritelkyni prvne na umelce na palmovce, byl s nama kluk ktery lezl uz driv a tak nam ukazal zakladni veci jako uvazani se a prubezne jisteni pres 8. lezeni me chytlo natolik ze na to myslim porad a lezl bych snad jeste
ahoj lezci, minuly vikend jsem byl s pritelkyni prvne na umelce na palmovce, byl s nama kluk ktery lezl uz driv a tak nam ukazal zakladni veci jako uvazani se a prubezne jisteni pres 8. lezeni me chytlo natolik ze na to myslim porad a lezl bych snad jeste
Hoj mel bych dotaz na nekoho "secteleho" :o) Jakej je rozdil mezi starym a novym modelem? Vypozoroval jsem akorat jinou barvu madla a zuby na spodnim hacku. Lisi se jeste v necem? Jo a jdou hroty ze starsiho nommicu i do novyho, hlava se mi zda
Hoj mel bych dotaz na nekoho "secteleho" :o) Jakej je rozdil mezi starym a novym modelem? Vypozoroval jsem akorat jinou barvu madla a zuby na spodnim hacku. Lisi se jeste v necem? Jo a jdou hroty ze starsiho nommicu i do novyho, hlava se mi zda
Nemáte někdo nějaký tip na ubytování v Arcu (Riva, Dro, ...)pro 2 rodiny s malejma dětma? Ideální by byl apartmán, nechci do hotelu.
Na netu je jich plno, ale upřednostnil bych osobní zkušenost nebo doporučení. Díky BB
Ahoj, mam asi hloupý dotaz. Mám teď nově vázo od Dynafitu(před tim jsem měl Frischi) a na obou lyžích je manipulační komín (pro hrot hole) orientován jen na jednu stranu(jako by na pravou ruku). Je to tak dobře? Díky.
ahoj lezci, minuly vikend jsem byl s pritelkyni prvne na umelce na palmovce, byl s nama kluk ktery lezl uz driv a tak nam ukazal zakladni veci jako uvazani se a prubezne jisteni pres 8. lezeni me chytlo natolik ze na to myslim porad a lezl bych snad jeste casteji... u kolina je nejaka skala v polepech, co jsem se docetl tak cca 40 cest, do leta jara hodlam chodit na umelku a jeste letos bych se rad podival na nejakou skalku, jenze, si nejsem zrovna dvakrat jistej jestli staci znat jen to jisteni pres osmicku atd... kolin mi na tohle prijde celkem zabitej, takze rady budu muset shanet asi tady nez poznam nejake lezce osobne... takze pls, co je treba znat do zacatku a jestli si pro to pocatecni blbnuti vystacim se zakladnima znalostma z umelek.. diky
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.