Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 29.Bulička 10315 30.Vrzba 10313 31.Klofáč 10272 Bouldry: 29.Mikulec 9625 30.Oliva 9609 31.Urubčík 9575 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Ledy Bad Gastein 20.01.2011 Ahoj, prosím info o kvalitě ledů v Eisareně u Bad Gasteinu nebo Maltatalu, jestli tam někdo byl, nebo se tam případně někdo chystá.
Posledních 14 dní to bylo s teplotu nic moc, momentálně tam ale mrzne. Zajímá mě, jestli všechno spadlo, nebo zůsta
  Re: Ledy Bad Gastein 20.01.2011 Na to jak bylo teplo to ledy prezili jakz takz, bacha na snih. Velmi nestabilni situace (silny vitr
Foto dne 19.01.2011 Zdá se mi to, nebo je malá hloubka ostrosti dodělaná uměle? Rozhodně to vypadá dost divně.....
  Re: Foto dne 19.01.2011 vypada to dobre podle me, ale spis mi nesedí jméno lezkyne podle vlasu, spís vypada jak Nely. a ta h
    Re: Foto dne 19.01.2011 Muzu 100% potvrdit, ze fotka je ze Zillertalu a leze na ni Edita:)
    Re: Foto dne 19.01.2011 takove faux paux, bozinku, chlapci dyt je to jasny , Nelly pouziva prece rezavenablondlou, protoze n
      Re: Foto dne 19.01.2011 Psát faux pas jako faux paux je opravdu faux pas.
        Re: Foto dne 20.01.2011 go faux yourself, zabozrute
  Re: Foto dne 19.01.2011 To neni hloubka ostrosti ale žehlička (nástroj na rozmazání) v Zoneru, Photoshopu. Ten přechod do os
    Re: Foto dne 19.01.2011 JHe to manualni rozmazani a je dost hrozny:( SKoda krasne fotky.
      Re: Foto dne 19.01.2011 A mně se to líbí vy gumy.
    Re: Foto dne 19.01.2011 Ale houby žehlička z fotošopu. Jistič si uprdnul, no co stane se ;-)
  Re: Foto dne 19.01.2011 To je přece jasný! jsme si to přečetli v příručcce pro fotografy!!! (profiartphotovideolife) že prej
    Re: Foto dne 19.01.2011 Fotka pěkná a Editu bych si nesplet teda :)
  Re: Foto dne 19.01.2011 souhlas, foto potřebovalo spíš řez než rozmazání
  Re: Foto dne 20.01.2011 FF, 24mm, F4 a zaostřená vzdálenost necelé 4 metry...
Z toho mi plyne, že dof je asi origoš,
    Re: Foto dne 22.01.2011 To pochybuju. Když použiješ ohnisko 24, bude skoro všechno ostré a u takového ohniska F4 není zas ta
kde zacit 18.01.2011 ahoj lezci, minuly vikend jsem byl s pritelkyni prvne na umelce na palmovce, byl s nama kluk ktery lezl uz driv a tak nam ukazal zakladni veci jako uvazani se a prubezne jisteni pres 8. lezeni me chytlo natolik ze na to myslim porad a lezl bych snad jeste
  Re: kde zacit 18.01.2011 U Vás v Kolíně co jsem teď koukal jsou 4 oddíly což si myslím že teda mrtvo není :-D Dle webů se nej
    Re: kde zacit 18.01.2011 Pokud ti nevadí samostudium, tak dost metodiky je tu
      Re: kde zacit 18.01.2011 HMS, to je kybl nebo jak se tomu rika? jednou jsem to uz videl u nekoho ale nvm jak se to presne ozn
        Re: kde zacit 18.01.2011 HMS je len tá karabina na ktorej je kýbl/osma. Aj s tým sa dá istiť. Na prvé kroky na skale (odisten
        Re: kde zacit 19.01.2011 HMS = karabina se zámkem tvaru hrušky, kýblík = ATC :)
      Re: kde zacit 18.01.2011 HMS, to je kybl nebo jak se tomu rika? jednou jsem to uz videl u nekoho ale nvm jak se to presne ozn
      Re: kde zacit 18.01.2011 HMS, to je kybl nebo jak se tomu rika? jednou jsem to uz videl u nekoho ale nvm jak se to presne ozn
    Re: kde zacit 18.01.2011 ahoj, diky a zitra proverim. :)
      Re: kde zacit 18.01.2011 jo jo, hopsuk bere novacky. ozvi se rovnou Běhymu.
  Re: kde zacit 19.01.2011 Na Palmovce probíhají kurzy Základy lezení 1, 2, Záchranné lanové techniky, v létě víkendy na skalác
    Re: kde zacit 19.01.2011 Nic proti Palmovce, osobně znám pár lidí kteří se okolo téhle stěny motají a mám je za kamarády, nic
      Re: kde zacit 19.01.2011 Pod skalou sice neeee, ale na Homoli v Srbsku je taky... a navic nadherna police pro vic lidi s vyhl
        Re: kde zacit 19.01.2011 No víc chutná kdekoliv jinde než v Alkazaru. Ten humus pod homolí je dost hroznej. Alkejdazar nikdy
  Re: kde zacit 19.01.2011 Každý začínal nějak jinak, spousta lidí přímo na skále, lezli kam se nebáli.... jen se musíš umět i
    Re: kde zacit 19.01.2011 Hlavně nelez s nějakým mantákem (poznáš podle toho ,že na umělce leze s jistítkem na sedáku a ponožk
      Re: kde zacit 19.01.2011 Ono tebou požadované moudro zní, že zato ty jsi fakt jistě borec.
      Re: kde zacit 19.01.2011 nechápu toto: leze s jistítkem na sedáku - co je na tom divnýho? když zrovna nejistí a leze, je jasn
        Re: kde zacit 19.01.2011 Protože ne každý jsme borec, který nechává jistítko pod stěnou, abys ušetřili pár gramů... Toto je o
          Re: kde zacit 19.01.2011 Jistě to dotyčný komentátor myslel tak, že jistítko si (ekšperti) nechávají v centrálu i když lezou,
            Re: kde zacit 19.01.2011 a to já si ho zas rád odírám v Mahmůtu o stěnu :)
              Re: kde zacit 20.01.2011 To proto že si manták.
        Re: kde zacit 20.01.2011 V ponožkách leze ne každej pátej,ale každej pátej manták,včetně tebe, a to že nejsi borec je jasný.
          Re: kde zacit 20.01.2011 Bachaaa ponožky mají na sobě i mantaci co vylezou na stěně devítku v botaskách(( :
            Re: kde zacit 20.01.2011 špek ale myslím na umělé stěně neleze.
          Re: kde zacit 21.01.2011 psal jsem každej pátej, ale nic o tom, že v ponožkách lezu. Nelezu a nikdy nebudu!!
kde zacit 18.01.2011 ahoj lezci, minuly vikend jsem byl s pritelkyni prvne na umelce na palmovce, byl s nama kluk ktery lezl uz driv a tak nam ukazal zakladni veci jako uvazani se a prubezne jisteni pres 8. lezeni me chytlo natolik ze na to myslim porad a lezl bych snad jeste
Nomic vs Nomic 2 18.01.2011 Hoj mel bych dotaz na nekoho "secteleho" :o) Jakej je rozdil mezi starym a novym modelem? Vypozoroval jsem akorat jinou barvu madla a zuby na spodnim hacku. Lisi se jeste v necem? Jo a jdou hroty ze starsiho nommicu i do novyho, hlava se mi zda
  Re: Nomic vs Nomic 2 18.01.2011 Navic tam muzes pridelat kladivo...
  Re: Nomic vs Nomic 2 18.01.2011 Novej nomic je o trochu lehčí, má dole hrůtky a dodává se s novými hroty. Hroty by měly pasovat i do
    Re: Nomic vs Nomic 2 18.01.2011 No sobně si myslím, že na výběr moc nemáš. Jedině tak v bazarech. Staré Nomicy už jsou pěkně dlouho
  Re: Nomic vs Nomic 2 18.01.2011 U starého Nomicu docházelo často k praskání spodní nastavitelné patky u rukojeti. To je u nového mod
    Re: Nomic vs Nomic 2 18.01.2011 Mám asi první Nomicy co u nás šly sehnat, nestalo se mi na nich, že by něco prasklo nebo se poškodil
foto dne 18.01.2011 ale houby soustredeni.. tlacej ho maly boty.
  Re: foto dne 18.01.2011 kejchne
    Re: foto dne 18.01.2011 tlačí (ale ne boty)
ubytování v Arcu 18.01.2011 Nemáte někdo nějaký tip na ubytování v Arcu (Riva, Dro, ...)pro 2 rodiny s malejma dětma? Ideální by byl apartmán, nechci do hotelu.
Na netu je jich plno, ale upřednostnil bych osobní zkušenost nebo doporučení. Díky BB
  Re: ubytování v Arcu 19.01.2011 Ahoj,
teď na podzim jsme ve čtyřech spaly tady a musím uznat, že nás to vyšlo v podstatě stej
    Re: ubytování v Arcu 19.01.2011 A kdeze????
DYNAFIT 17.01.2011 Ahoj, mam asi hloupý dotaz. Mám teď nově vázo od Dynafitu(před tim jsem měl Frischi) a na obou lyžích je manipulační komín (pro hrot hole) orientován jen na jednu stranu(jako by na pravou ruku). Je to tak dobře? Díky.
  Re: DYNAFIT 17.01.2011 Nie, to máš blbo. Na pravej to má byť smerované doprava a na ľavej dozadu.
  Re: DYNAFIT 17.01.2011 No tak to jdu poslat zpátky. To mám radost. Díky za odpověď.
  Re: DYNAFIT 17.01.2011 je to dobře
  Re: DYNAFIT 17.01.2011 Ahoj oba kominy maji byt na prave strane takze to mas dobre nic neposilej...
Tur kopec v rakousku 17.01.2011 Ahoj nemate nekdo tip na nejaky tur. kopec v rakousku. Ted nekdy? Doma me to moc nebavi... na ledy ani na skialp to moc neni... Diky
  Re: Tur kopec v rakousku 18.01.2011 Wildspitze, je tam pěkna severni stěnka, asi 300m, jinak pohodovej přístup . Taky o tom kopci uvažuj
    Re: Tur kopec v rakousku 19.01.2011 hmm, já o tom taky uvažuju, tak snad to konečně letos vyjde:)
1
...
791
792
793
794
795
796
797
798
799
800
801
802
803
804
805
806
807
808
809
810
...
2263
Ledy Bad Gastein Ahoj, prosím info o kvalitě ledů v Eisareně u Bad Gasteinu nebo Maltatalu, jestli tam někdo byl, nebo se tam případně někdo chystá.
Posledních 14 dní to bylo s teplotu nic moc, momentálně tam ale mrzne. Zajímá mě, jestli všechno spadlo, nebo zůstalo, nejlépe aktuální podmínky.
díky. David 08:59:39 20.01.2011odpovědět
  Re: Ledy Bad Gastein Na to jak bylo teplo to ledy prezili jakz takz, bacha na snih. Velmi nestabilni situace (silny vitr minly vikend) a melo ted dost snezit.
radek
zoban 10:10:27 20.01.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: