LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231358 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 slaňovátko pro práci25.01.2011
Tak jsem se po dlouhé době odhodlal vyzkoušet certifikovaný výrobek na slaňování, abych již déle nepoužíval osmu na splachovadlo, ale jsem z toho přinejmenším v rozpacích.
Zkusil jsem Stopku od Petzla, ale zjistil jsem že funguje jen na starých odr
 Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
(už jsem to jednou psal a nějak to neprošlo drátama. Tak to tu snad nebude dvakrát)
Ano. Tako
  Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
Aneb, než začnu zkoušet nějaký hejblátko, podívám se do manuálu. Tento postup umožňuje ušetřit mnoho
   Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
neboj to znam ale ta samoblokace na tom laně proste nefunguje :-(. Se silnějsim nebo používanějším l
  Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
dik za popis, to blokování tam právě moc neni :-( To že to "musíš" zamknout, právě vylučuj
  Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
dik za popis, to blokování tam právě moc neni :-( To že to "musíš" zamknout, právě vylučuj
  Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
dik za popis, to blokování tam právě moc neni :-( To že to "musíš" zamknout, právě vylučuj
   Re: slaňovátko pro práci25.01.2011
Patřím k ozbrojené složce a v práci používamé INDY od KONGU. Je něco podobného jako STOPKA, ale v př

 kdy chladit?25.01.2011
Vsichni vime, ze chaldit unavenou slasku na zapesti po lezeni, nebo lezt v kose je cesta k zanetu slach a pak kdo vi kam...
Otazka je po jak dlouhe dobe je bezpecne takto namozenou slachu zchaldit. (eg, po jak dlouhe dobe muzu v -20 odjet z buldrov

 Lugano25.01.2011
Čau, nevíte někdo, jestli je u Lago di Lugano nějaká lezecká/boulderovací oblast dosažitelná bez auta? A nebo i s autem, uvítám jakékoli info.
 Re: Lugano25.01.2011
Zapomněl jsem dodat, že dostupnost mě zajímá od Monzy/Milána.
 Re: Lugano25.01.2011
Zapomněl jsem dodat, že dostupnost mě zajímá od Monzy/Milána.

 Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
Ahoj, zajímaly by mě zkušenosti těch, co si už nechávali podrazit lezky od LS, konkrétně štěrovací Miura. Stačí říct kde bylo podraženo a jestli spokojenost nebo nespokojenost. Vim, že to u nás dělají Restday a Saltic, možná i Rock Pillars, tak teď řeším
 Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
Podrážení bych se nebál, ale nečekej, že to bude nová bota. První podražení je v pohodě, u těch dalš
 Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
nejlepsi je si je nechat podrazit ve chvili kdy jeste nemas prolezeny predek (obsazku) ale jen spode
 Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
Ahoj, pred cca 2 mesici mi je podlepili v restday a nejsem vubec spokojenej, sice je zmenšili jak js
  Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
no je pravda, ze se mi nrco podobnyho ted stalo taky...lezky jsem nechal opravit (komplet i s obsazk
   Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
Co si stříhat častěji nehty? ;)
    Re: Spokojenost s podražením Miur26.01.2011
aaaa pan je vtipalek...mluvis ze svy zkusenosti? se zakladnima hygienickejma navykama rozhodne probl
 Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
já si je nechal v restdayi, jen podrazku bez obsazky, 5.10. lepickou a uplne v pohode, prisly mi sko
  Re: Spokojenost s podražením Miur25.01.2011
Nechaval sem je komplet v Restday, typ gumy sem nechal stejnej jakej byl. Zivotnost mozna trosku men

 Bouldermatka25.01.2011
Chci se Vás všech optat, jakou máte doma bouldermatku, v čem Vám vyhovuje, jakou by jste si nikdy nekoupili, jakou by jste si příště stoprocentně koupili....Stupidní komentáře si prosím nechte do jiného vlákna. Předem všem děkuji. Chci si teď jednu pořídí
 Re: Bouldermatka25.01.2011
Mám PAD Totem, není skládací -ohýbá se.. to má svá pro i proti (dají se v ní nosit věci, nemá předěl
 Re: Bouldermatka25.01.2011
Mám doma 2 bouldermatky, PAD FATMAN a OCÚN ECLIPSE, maximální spokojenost s oběma, fatman větší a sk
  Re: Bouldermatka25.01.2011
Mám PAD, tuším že to je Joker.Poměr výkon, materiál, cena je ok,ale už bych si ho nikdy nekoupil. Je
   Re: Bouldermatka26.01.2011
Díky moc všem, jak píše Milan, vybírám mezi Fatmanem a MoonWalkem. Pro Fatman hraje ve prospěch skla
    Re: Bouldermatka04.02.2012
Kámoš má Pad Fatman a je po dvou letes takovej opadanej, divně vyměk, já bych ho aktuálně nekoupil.<
     Re: Bouldermatka04.02.2012
fatmany mam dva.. vydrzely toho opravdu mnoho... jen se trosku hur nosi pokud mas jeste bagl a musis
      Re: Bouldermatka04.02.2012
To, on ho taky furt používá, ale při odskoku-prošlápnutí je na vnitřku vidět, že už není nic moc.
    Re: Bouldermatka04.02.2012
Sel bych taky radeji do Ocún Paddy Moonwalk, na Heureka.cz se dá už najít i za slušnej peníz.
 Re: Bouldermatka04.02.2012
Ahoj.

Já mám taky dvě. První Edelrid Crux a pak menší od Marmotu. Edelridka je obrovs
  Re: Bouldermatka04.02.2012
Edelridku Crux jsme měli půjčenou a je fakt, že si s ní pod sebou člověk hned víc troufá :-) Ideální

 lad, lad lad my chceme lad24.01.2011
ahoj, tropy pomaly prechadzaju, neviete kde by uz cez vikend mohlo nieco byt? na hzs.sk pisu podmienky v tatrach a v raji dobre, mate niekto lepsie info? co kralovany? kvacany? nieco v cr?
 Re: lad, lad lad my chceme lad25.01.2011
Tohle mi napsala kamarádka:
Info zo vcera: Sever Tatier, hore v doline je cca 40 cm snehu, na
  Re: lad, lad lad my chceme lad25.01.2011
Tatry z jihu jsou v dobrých podmínkách, konkrétně Velká studená a okolí Slezanu. Ve velké studené al
 Re: lad, lad lad my chceme lad25.01.2011
Byli jsme teď na Brnčálce a situace byla dobrá. Nicméně od neděle sněžilo, tak nevím, jak to vypadá

 Petzl grigri II24.01.2011
Čau, nemáte už někdo tuto novou hračku? (grigri2)
Jestli jo, je lepší než předchůdce? zkušenosti?... díky
 Re: Petzl grigri II24.01.2011
myslím, že ji ještě nikdo nemůže mít, protože se neprodává. Ne tak aby s ní už měl někdo zkušenosti.
  Re: Petzl grigri II24.01.2011
Prodava, Petzl ho prodava od 17. ledna a na netu je na nej uz nekolik review, takze zkusenosti s nim
   Re: Petzl grigri II24.01.2011
Je určenej na nová tenká lana a fachá gut. Jak starej, ale prostě na tenší špagát.
    Re: Petzl grigri II25.01.2011
chvíli jsem s ní jistil, mají ji k vypůjčení v Liberci na Šutru.trochu jsem byl zklamaný, že se z ní
     Re: Petzl grigri II25.01.2011
NOVE grigri pujcujou v Liberci na sutru? To bych se trochu divil...
      Re: Petzl grigri II25.01.2011
Nediv se, mají ji opravdu k vyzkoušení. co je na tom divného?
       Re: Petzl grigri II25.01.2011
Dobre, nerikam ze to neni mozny, ale jenom ze bych se divil:-) Preci jen je to pomerne novinka tak j
      Re: Petzl grigri II25.01.2011
Si vzpomeň, kde sídlí monopolní dovozce Petzlu do ČR.
       Re: Petzl grigri II25.01.2011
       Re: Petzl grigri II25.01.2011
 Nadměrné pocení rukou24.01.2011
Zdravím všechny, chtěl jsem se zeptat na radu zkušenějších lezců ohledně nadměrného poceni rukou při lezení. Musím u nějakých cest "madlajzovat" ruce před každým krokem, protože je mám uplně mokré. Velice mě to omezuje a štve, už jen kuli tomu,
 Re: Nadměrné pocení rukou24.01.2011
asi to chce nějakej detox že se tak potíš...ale nic si z toho nedělej, mě se taky dost potí ruce...
 Re: Nadměrné pocení rukou24.01.2011
Nechce to třeba jenom trochu sklidnit? Já třeba hlavně na stěně když přiběhnu celej žhavej na lezení
  Re: Nadměrné pocení rukou24.01.2011
Dík moc :) vyzkousím.. ale mě se to děje pomyslím-li jen na lezení... koukal jsem na youtube na boul
   Re: Nadměrné pocení rukou25.01.2011
Tak tomu se říká absťák ne? :)
  Re: Nadměrné pocení rukou24.01.2011
Dík moc :) vyzkousím.. ale mě se to děje pomyslím-li jen na lezení... koukal jsem na youtube na boul
   Re: Nadměrné pocení rukou24.01.2011
Jestli s lezenim spis zacinas, tak je to asi normalni. Pak uz to nebudes tak prozivat a ruce se pres
 Re: Nadměrné pocení rukou25.01.2011
Ahoj.Já mám stejnej problém a popravdě fakt si myslím, že nepomůže nic. Je to nějak fyziologicky. Ve
  Re: Nadměrné pocení rukou14.09.2011
Taky si myslim ze je to fyziologicky dany. Neznam nikoho komu by se potily ruce jako me a nervozni n
 Re: Nadměrné pocení rukou25.01.2011
Zajdi si na kozni a pak do lekarny a nebo rovnou do lekarny. A chtej nejakou masticku proti poceni.
  Re: Nadměrné pocení rukou25.01.2011
Magnézium není jediný prostředek.Zkus si koupit nějaké savější kalhoty a ruce si otírej o ně.Jednak
 Re: Nadměrné pocení rukou18.07.2011
Čau, hele mě se taky potily ruce. Ale v lékárně ti na to daj maximálně nějaký patlání, který stejně
  Re: Nadměrné pocení rukou01.08.2011
To Lukáš: Hele chlape díky, mě se potily ruce celej život, ale electro antiperspirant je fakt něco,
   Re: Nadměrné pocení rukou13.09.2011
CHlapy, já taky mám Electro Antiperspirant a všechno v pohodě. Nejvíc mě ty zpocený ruce štvaly, kdy
    Re: Nadměrné pocení rukou14.09.2011
A to ste za to dali skutocne 449,- euro? Nenasli ste lacnejsi pristroj co by sa dal u nas zohnat? Ve
     Re: Nadměrné pocení rukou14.09.2011
Když si čtu posloupnost těchhle příspěvků, tak by si někdo mohl myslet, že je to nafingovaná reklama
      Re: Nadměrné pocení rukou15.09.2011
Presne tohle jsem chtela napsat, pri podrobnejsim prostudovani fotografii se zda, ze jde o vyrobek u
       Re: Nadměrné pocení rukou14.02.2012
Heh, já tu mašinu mam doma a na koleně bych to dohromady asi nedal:-D každopádně to jede jak má;)
  Re: Nadměrné pocení rukou13.09.2011
Héééééééééééj tak to je bombááááááááááááááá!!!!!!!!!
 Re: Nadměrné pocení rukou15.09.2011
Antihydrol, u nás asi neseženeš, tak leda přes net nebo v evropě na výjezdu. Určitě maj ve Švajcu. Š
  Re: Nadměrné pocení rukou14.02.2012
Spravny nazev je antihydral...
 Re: Nadměrné pocení rukou06.11.2020
čus honzo, já na to mám elektro antiperspirant. jelikož se mi ruce potily pořád, musel jsem to řešit

 Gran Canaria24.01.2011
Cau nemate nekdo typy na dobré lezení na ostrove Gran Canaria, popripade nejakýho průvodco atd...,nevite jak je odjistený Roque Nublo a zdali- se da sehnat plynová kartuš někde na ostrově(pobliz letiste) Diky moc yza rady

 Beastmaker 200024.01.2011
Zdar kucí, nevíte jestli se dá tahle lištovka u nás někde koupit?
 Re: Beastmaker 200024.01.2011
nelze, ale kazdopadne doporucuji, mel jsem moznost na ni cvicit v sheffieldu a je opravdu skvostna,
  Re: Beastmaker 200024.01.2011
vypada moc pekne, drevo je holt drevo... nema nekdo v praci CNCcko, ze bych se u nej stavel s kouske

1   ...   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   799   800   801   802   803   804   805   806   807   808   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lugano
Čau, nevíte někdo, jestli je u Lago di Lugano nějaká lezecká/boulderovací oblast dosažitelná bez auta? A nebo i s autem, uvítám jakékoli info.
Ondra12:18:07 25.01.2011
odpovědět 
 Re: Lugano
Zapomněl jsem dodat, že dostupnost mě zajímá od Monzy/Milána.
Ondra12:20:04 25.01.2011
odpovědět 
 Re: Lugano
Zapomněl jsem dodat, že dostupnost mě zajímá od Monzy/Milána.
Ondra12:41:09 25.01.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1284 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi