Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231369 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 průvodce 26.01.2011
Ahoj, nemáte někdo průvodce Eisklettern in Salzburgerland v elektronicke podobě? Už ho nestihnu koupit. Díky za odkaz.

 nejkrásnější skitúry26.01.2011
Neví pls někdo, zda se někde dá stáhnout knížka Nejkrásnější skitúry??? dík za pomoc K.
 Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
dá se "stáhnout" v několika internetových knihkupectvích a to tak, že si ji koupíš za +- 3
  Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
seš debil, odjezd je nečekanej, to by ppl muselo přijet za 2 hodiny. se na tomhle serveru pohybujou
   Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
To chapu. Sem taky potreboval auto, abych jel v patek na chalupu, ale moje bylo zrovna v servisu. Se
    Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
áá a kluci z Prahý raděj, to je paráda!!!
     Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
Lezecký průvodce, mapy a další věci se normálně stahujou, chtěl normálně poradit a píšou sem i hlupá
      Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
... ja vim, ze se nektere veci normalne delaji, i kdyz se delat nemaji. Jsem ale asi precitlively, k
       Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
Asi už odhel ,když psal že to potřebuje narychlo. Takže diskuze je směšná, stejně jako celej tenhle
    Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Porovnávať sťahovanie alebo kopírovanie s krádežou auta je scestné, pretože ukradnuté auto pôvodnému
     Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Myslis, ze autorovi, vydavatelovi, .. nechybi penize z prodeje kazdeho kusu, ktery "ukradnes&qu
      Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Nechýbajú. Tie peniaze predtým nemal a žiadne som mu nesľúbil. Sprievodcu na oblasť, kam idem jeden
       Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
No to dava smysl. Takze kdyz ti nekdo nezaplati za praci, kterou si pro nej udelal a kterou se snazi
        Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Peniaze za prácu dostanem na základe dohody, zmluvy atď. V reštaurácii platím podľa jedálneho lístka
         Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Tak musim se priznat, ze na tuto logiku jsem kratky. Ale zacinam to chapat, cokoliv nekde najdu, nap
         Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
biely brat, hovori ti nieco pojem "dusevne vlastnictvo"? ved (s prepacenim), trepes uplne
          Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Treba z toho, co ukradne OSA tobě, když si koupíš prázdné cd, aby sis vypálil fotky z dovolené:-)
           Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
:-D
           Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
ale ona ti to neukradne. ty jej to das dobrovolne, pretoze si dobrovolne to cd kupis. a vies, ze cas
            Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
Jsi demagog. Jako bys nevedel, ze jina moznost nez koupit CD, kterym zaroven podporim i nesmyslny OS
             Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
demagog? :)
             Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
demagog? :)
     Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
no ty voe, to teda čučím co to tu zas padá za hlášky... :)))) morálka v h-u
     Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Ja nemluvil o kradezi auta, jenom o jeho vypujceni. Takze podle logiky tady uvadene majiteli stale z
      Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Když už se tak rozčiluješ, pozor na správná slova a jejich obsah. Kopírování (byť nelegální) opravdu
       Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
Ano. Příslušný paragraf trestního zákona, podle kterého se nelegální kopírování postihuje, se jmenuj
        Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
Aby nedošlo k nedorozumění: neodsuzuju a priori každého, kdo si vezme nelegální kopii průvodce na ce
         Re: nejkrásnější skitúry29.01.2011
Naprosty souhlas.
        Re: nejkrásnější skitúry28.01.2011
Nevím, co máš na mysli pod pojmem etický obsah, ale skutková podstata je úplně jiná než krádež a jin
         Re: nejkrásnější skitúry29.01.2011
Jistě, skutková podstata i trestní sazba jsou jiné, proto to taky je jiný paragraf :). Stejný etický
          Re: nejkrásnější skitúry29.01.2011
Cože, římské právo řešilo autorské právo? Asi jsem poněkud nedovzdělaný, hned si to budu muset nastu
           římské právo?30.01.2011
Tak jsem se kouknul na ono římské právo. Velmi zjednodušeně je to takhle: "V římském právu auto
           Re: nejkrásnější skitúry30.01.2011
To Jsi me Kubo prekvapil. Zrovna do Tebe bych nerekl, ze budes obhajovat beztrestne kopirovani pro v
            Re: nejkrásnější skitúry30.01.2011
Ono to má spíš jinou souvislost. Čím víc je těch, kdo za nehmotný produkt - průvodce nezaplatí, tím
             Re: nejkrásnější skitúry01.02.2011
Když udělám prvovýstup, vyplním štítek, jsem autorem? Nebo ten kdo to okopíruje a vytiskne? A co ten
              Re: nejkrásnější skitúry01.02.2011
V tomhle problem nebude. To co zminujes, se jmenuje citace a ta ma svoje pravidla. Stejne tak muzes,
            Re: nejkrásnější skitúry30.01.2011
Už jsou prostě jiné obchodní modely, než jen prodej hardkopií, které by byly jinak pro zájemce nedos
             Re: nejkrásnější skitúry30.01.2011
A jaka je v techto "obchodnich modelech" motivace autoru venovat nekdy i mnohalete usili k
              Re: nejkrásnější skitúry31.01.2011
Když pominu nehmotné sebeuspokojení, tak samozřejmě zisk. Nejsem marketér ani marketingový mág a dok
               Re: nejkrásnější skitúry31.01.2011
Aha, a jakou maji tyto bezpochyby mozne zpusoby prodeje (malo penez take peniz) relevanci k diskutov
                Re: nejkrásnější skitúry31.01.2011
Lenko, to byla odpověď na předchozí otázku. A ještě jednou bych se ohradil proti ztotožňování kopíro
                 Re: nejkrásnější skitúry01.02.2011
Neobhajuji BSA jako takovou, ale z ruznych diskuzi mam zkusenost, ze na ni nejvice nadavaji ti, kter
                  BSA přece neexistuje.01.02.2011
Ale jo, taky používám legální software, protože ho mám na práci. Ale to neznamená, že o BSA nemůžu ř
               Re: nejkrásnější skitúry31.01.2011
Tyhle způsoby jsou sice možné, ale nedovedu si představit žádný z nich jako funkční u průvodců, resp
                Re: nejkrásnější skitúry31.01.2011
To si filmaři nebo muzikanti taky nedovedli představit.
               Re: nejkrásnější skitúry01.02.2011
Jediný model z výše uvedených, který by mohl koexistovat s masovým kopírováním průvodců, je model čí
                Re: nejkrásnější skitúry01.02.2011
Jasně že jo. Všechno má své náklady a zisky. Energie a ani hmota se nikam neztrácejí. Jenom v posled
           GPL a copyright01.02.2011
Římskoprávní debatu rozvíjet nebudu (i když jsem viděl i jiný pohled, leč nejsem kovaným právním teo
         Re: nejkrásnější skitúry30.01.2011
Kryt Copyrightem clanek, ktery clovek sesmoli za 20 minut mi take prijde zbytecne. Ale programy, hud
   Re: nejkrásnější skitúry26.01.2011
Uau!
   Re: nejkrásnější skitúry27.01.2011
Dovolím si podotknout, že existují například i knihovny, kde tohoto sortimentu je překvapivě celkem
 Re: nejkrásnější skitúry31.01.2011
Dik vsem, kteri se zde ohrazuji proti kradeni pruvodcu elektronickym kopirovanim, cim vice nas bude,
  Kopírování není krádež31.01.2011
Tím že něco zkopíruješ, ještě nic neukradneš. Říkám to po několikáté. Říkají to také zákony České re
   Re: Kopírování není krádež31.01.2011
Říkám to s notnou dávkou překvapení, ale tentokrát si dovoluji souhlasit s Kubou. Zaprvé není kopie
    Re: Kopírování není krádež31.01.2011
A vychcánek, který má na dopravu, matroš a chlast po večerech, je neuvěřitelný chudák a tři kila neb
    Re: Kopírování není krádež01.02.2011
kvalitniho pruvodce kvalitne nezkopirujes, budes mit jen kopu neestetickych papiru, ktery na zajezde
   Re: Kopírování není krádež31.01.2011
Take musim vyjimecne souhlasit s Kubou Turkem. Ja osobne jsem si nikdy v zivote nekoupil jediny prog
    Re: Kopírování není krádež31.01.2011
Tro(t)líku, načapat tě v mé firmě, tak letíš na hodinu. Na komoušské spratky jsme alergičtí velmi.
     Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Co do tohodle michas komunismus? Jsi normalni?? Bych tu tvoji firmu chtel videt..
      Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Pořizovací i provozní náklady např. na tiskárnu musí někdo platit. Jakékoliv výdaje snižují zisk, kt
       Re: Kopírování není krádež02.02.2011
DNFTT!
    Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Sa mi celkom paci ta logika, nech je ako chce ci sa nam to paci alebo nie vyvoj programov, pripadne
   Re: Kopírování není krádež01.02.2011
A kdyz si z opravny odneses svuj vlastni projektor se servisem vymenenou lampou aniz bys ji zaplatil
    Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Nevím kdo jsi PCR, ale o celém případu jsi si mohl přečíst na HD včetně mých výpovědí u policajtů, n
     Re: Kopírování není krádež01.02.2011
aha, takze nejen nemoralní a podlý přisluhovač, ale i ubohý zloděj, wtf, to bych se držel víc strano
      Re: Kopírování není krádež01.02.2011
jakkoli mnemám rád K.T., zde je třeba dát za pravdu jemu a všem, kteří zde opakují tu naprosto známo
       Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Sakra, takhle dlouhý vlákno mne přilákalo ;) To už je skoro jako maglajz ;)
Připojuju se k tě
        Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Mimochodem, ono už je to tu dost nepřehledný - kromě stránky etické má tenhle problém i stránku ryze
         Re: Kopírování není krádež01.02.2011
Dobre ze si spomenul toho kto to dal dielo k dispozicii na kopirovanie. Ak som dobre pochopil autors
          Re: Kopírování není krádež01.02.2011
hehe, tady je sranda, neptal se původně někdo na něco? :-D
          Re: Kopírování není krádež02.02.2011
Ale jasně. Už se to tu píše o něco výš. Taky neodsuzuju, když někdo jednou vyrazí někam, kam by se j
        Re: Kopírování není krádež01.02.2011
v knihách jsem se to dočetl, Roberte, v knihách, které jsem si většinou půjčil v knihovnách a pro sv
         Re: Kopírování není krádež01.02.2011
A mohl bys, prosím, ty knihy citovat konkrétně, alespoň některé? (Netvrdím, že je půjdu číst zítra,
 Re: nejkrásnější skitúry01.02.2011
Jak se má iniciátor tohohle žůžovýho vlákna? Zalyžoval si? :-)
  Re: nejkrásnější skitúry02.02.2011
Nezalyzoval, protoze mu nikdo z tech ubozaku tady na tom lezci neposkytl pruvodce. Jen sedel v udoli
   Re: nejkrásnější skitúry02.02.2011
Dobře mu tak.

 Lehké omrzliny26.01.2011
V Alpách mi lehce omrzli oba malíčky, barva kůže normální. Je asi týden po akci a pořád je mám strašně citlivé a po večerech mi brní. Je na to nějaká mast, nebo tak něco? Případně jak dlouho budou brnět :)
 Re: Lehké omrzliny26.01.2011
Rok? Dva?
 Re: Lehké omrzliny26.01.2011
jednou po tatrách cca měsíc divná necitlivost konců prstů a spravilo se samo, pozdeji po tianshanu t
 Re: Lehké omrzliny26.01.2011
Čau! Co jsem slyšel, tak se doporučuje máčet se střídáním teplá/studená, klidně i několikrát denně.
  Re: Lehké omrzliny27.01.2011
prostě si musíš několikrát denně umejt ruce. chachá. a hojně alkohol, rozšiřuje periferní prokrvení.
 Re: Lehké omrzliny26.01.2011
Skus si na prsty natierat kalciovu mast. S brnenim musis byt trpezlivy, ale malo by prejst same.
 Re: Lehké omrzliny27.01.2011
Omrzly mi takhle lehce palce na nohou, nedělal jsem s tim nic a už cca po roce samy přestaly brnět.

 Stav ledu v Rakousku26.01.2011
Ahoj ledoborci, víte někdo jaký je aktuální stav ledů v Rakousku? chtěli jsme jet do Anlauftalu nebo do Maltatalu. Díky moc
 Re: Stav ledu v Rakousku26.01.2011
Anlauftal o.k bacha na snih, stredni patro Gasteinertalu nic moc, dole u Dorfgastein a Thunklamm u K
 Re: Stav ledu v Rakousku26.01.2011
Čágo,
v Anlauftalu jsme byli v pátek. Podmínky nic moc.Lezli jsme Federweissfall,ten byl sna

 ledy25.01.2011
Neporadite mi nekdo,jestli jsou nejake ledy v Defereggentalu (udoli mezi Matrei a Lienzem smerem do Italie) nebo nekde pobliz? Jedu tam do St Jakob a stacilo by i neco kratkeho, potrebuju zaucit kamose. Diky za info. Petr 603215417

 Věžák a Vidlák25.01.2011
Ahoj, nevíte zda neexistuje nějáký aktuální průvodce na okolí kolem Věžáku a Vidláku? Já mám pouze od Jedličky - Pískovcové skalní oblasti a tam nic moc není. Předem moc dík.
 Re: Věžák a Vidlák25.01.2011
NIC NENÍ JEN SNAD NĚJAKY DODATKY U hEJTMOŠE DOMA...
 Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
"Aktuální" průvodce je Pískovcové skály v Čechách - Český ráj (1977). Je v něm mapka a něk
  Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
Na boreckých je zatím zákaz ale Pepis jedná o vyjímku.. Tak snad to brzy povolí. Jinak Bach na ty po
   Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
Zákaz? Něco jako prváče v Měsíčnim? :)
    Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
Ne něco uplně jinyho. jelikož se tam nesmí lizt ubec. A jestli chceš nějak řešit prváče v Mesíčním t
     Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
Dobrý, nechci nic řešit. Už se těšim až to na jaře v "Tajnůstkově" vyzkoušim. :)
      Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
to jsem rád a doufam že se cesty budou libit kdybi si chtel topo tak ti ho klidně pošlu. Savana
       Re: Věžák a Vidlák27.01.2011
Ok, beru tě za slovo. Pošli mi ty topa na kyncljakub@email.cz. Dík.
       Re: Věžák a Vidlák27.01.2011
Mphl by jsi mi to taky poslat na davidspas@gmail.com
Děkuji.
 Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
V uvedených oblastech se neleze. Tam se pouze levituje, medituje a kouká. Klasifikace jednoduchá, vš
  Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
A to je přesně to co máme rádi. :)
 Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
Nějaká malá informace včetně fotek od Pavla Bechyně proběhla kdysi v CAO News.
Dá se najít t
  Re: Věžák a Vidlák26.01.2011
No zrovna na Věžáku je mraky těžkejch cest od Hejtmoše, Špeka atd. ve kterejch si člověk "zaspo

 Kena25.01.2011
Naaahodou nejake bouldrove oblasti v Keni?:)
 Re: Kena25.01.2011
to by me taky zajimalo

 Hrůza25.01.2011
Hm, tak jsem zjistila, že sem chodi jen samí frajeři co neporadí protože se nebudou ponižovat s nějakým začátečníkem. Svět horolezců je o přátelství, ale taky o magorech. Hm, co dodat. Jen pozor aby nběkteří z vás třeba taky jednou nechtěly poradit.
 Re: Hrůza25.01.2011
No magoři jsme všichni. Co tě prosím tě tak rozladilo?
 Re: Hrůza25.01.2011
Tak nějak. Znáš snad nějakýho normálního lezca či horolezca? Co tě trápí, sem s tím a třeba se ti do
 Re: Hrůza25.01.2011
shanet vecnou informaci TADY..? sis spletla server.. tohle je prehlidka narcisu.
 Re: Hrůza26.01.2011
nenech si zkazit náladu několika špatnými příklady, vždyť je to zbytečné :)
  Re: Hrůza26.01.2011
Tak nám dej jetě šanci. S čím pak by chtěla poradit?

 Hrůza25.01.2011
Hm, tak jsem zjistila, že sem chodi jen samí frajeři co neporadí protože se nebudou ponižovat s nějakým začátečníkem. Svět horolezců je o přátelství, ale taky o magorech. Hm, co dodat. Jen pozor aby nběkteří z vás třeba taky jednou nechtěly poradit.

 Kam můžu v zimě v Roháčích25.01.2011
Může mi někdo znalý prosím objasnit, kam se můžu vypravit v zimním období v Roháčích? Je mi jasné, že hřebenovka je zapovězena, ale co výstupy na jednotlivé kopce? na který z těch větších se můžu v zimě podívat?
 Re: Kam můžu v zimě v Roháčích25.01.2011
Staci si pozriet navstevny poriadok TANAPu a nejaku mapu - vo vsetkych dolinach su sezonne uzavery,
  Re: Kam můžu v zimě v Roháčích25.01.2011
Severní stěna Baníkova poskytuje parádní mixové lezení,když jsou podmínky,jak ve skále tak klasickou
   Re: Kam můžu v zimě v Roháčích25.01.2011
Kde se dá najít ten průvodce?
    Re: Kam můžu v zimě v Roháčích26.01.2011
Ja mam len 7-strankove pdf v cestine, ktore som kdesi vyhrabal na internete, ale teraz som googlenim
  Re: Kam můžu v zimě v Roháčích26.01.2011
Poslal by si mi prosim ta toho sprievodcu? Dik. azasja(zavinac)seznam(bodka)cz

1   ...   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   799   800   801   802   803   804   805   806   807   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Lehké omrzliny
V Alpách mi lehce omrzli oba malíčky, barva kůže normální. Je asi týden po akci a pořád je mám strašně citlivé a po večerech mi brní. Je na to nějaká mast, nebo tak něco? Případně jak dlouho budou brnět :)
aden10:20:43 26.01.2011
odpovědět 
 Re: Lehké omrzliny
Rok? Dva?
Kuba Turek11:46:28 26.01.2011
odpovědět 
 Re: Lehké omrzliny
jednou po tatrách cca měsíc divná necitlivost konců prstů a spravilo se samo, pozdeji po tianshanu to same cca 2-3 mesice a spravilo se samo...ale zadne strašné brnění to nebylo.. good luck
honziš17:33:12 26.01.2011
odpovědět 
 Re: Lehké omrzliny
Čau! Co jsem slyšel, tak se doporučuje máčet se střídáním teplá/studená, klidně i několikrát denně. Jak rychle a jak moc to pomáhá nedokážu říct, protože jsem sám neměl tu čest. Můžeš pak poreferovat.
 cvrk17:42:12 26.01.2011
odpovědět 
  Re: Lehké omrzliny
prostě si musíš několikrát denně umejt ruce. chachá. a hojně alkohol, rozšiřuje periferní prokrvení.
Lukas B.08:01:11 27.01.2011
odpovědět 
 Re: Lehké omrzliny
Skus si na prsty natierat kalciovu mast. S brnenim musis byt trpezlivy, ale malo by prejst same.
lenka23:36:27 26.01.2011
odpovědět 
 Re: Lehké omrzliny
Omrzly mi takhle lehce palce na nohou, nedělal jsem s tim nic a už cca po roce samy přestaly brnět.
honza06:21:43 27.01.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192434)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Úžeh 5A Zvůle
Výcviková 5 Choustník
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1285 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi