Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 28.Trkal 2410 29.Slavíček 2366 30.Uhlík 2276
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách 03.02.2011 Žlaby do III UIAA. Obzvlášť ty chválené v Puškášovi.
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách 05.02.2011 Mlynické Solisko z Furkotskej doliny
    Re: Lehké zimní túry v Tatrách 05.02.2011 Tupá - pilíře ze Zlomisk, Zlomisková veža. To Mlynické Solisko, co píše kolega výše , zřejmě myslí t
  Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec 03.02.2011 taky by mě to zajímalo
    Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec 03.02.2011 Vylezeš spodní částí stěny podél systému žlákbů na suťovisko "keglijšče" a jdeš po něm dop
      Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec 03.02.2011 Díky za info.
  Re: Pozor na zlodeje 03.02.2011 priste staci mu je zpatky vratit taky nadobirku
    Re: Pozor na zlodeje 03.02.2011 Kterou adresat nemusi prijmout, ze jo...
      Re: Pozor na zlodeje 04.02.2011 Ozval se dalsi clovek, kteremu tento zlodej dlouhodobe dluzi, pokud dluzi jeste nekomu ozvete se mi,
  Re: Pozor na zlodeje 07.02.2011 Petr není z KV
  Re: Černá ovce mezi lezci 07.02.2011 jj, také jsem jeden z nich, poptával jsem tady nějaký dětský sedák, aby si malá mohla vyzkoušet leze
    Re: 14.02.2011 ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně
    Re: Petr se s námi vyrovnal 14.02.2011 ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně
pujcovna skialpy..? 03.02.2011 ahoj lezci a lyznici,
ma nekdo tip na/zkusenost s pujcovnou skialp vybaveni kolem Salzburgu/Dachsteinu?
dik.
Shyb na jedné ruce 02.02.2011 Máte někdo zkušenosti s trénováním na shyb na jedné ruce? Né že bych to potřeboval na lezení, jde o sázku jestli to do roka dám :) Teď udělám tak 20 shybů v kuse, ale na jedný ani ťuk. Spíš než trénik mě zajímaj zkušenosti lidí který to zkoušeli natrénova
  Re: Shyb na jedné ruce 02.02.2011 tohle by mě taky zajímalo, nějakej ozkoušenej systém nebo postup jak se k tomu dopracovat co nejrych
  Re: Shyb na jedné ruce 02.02.2011 Zkus na to jít opačně, shyb na obou a spustit se do natažené na jedné ruce. Ze začátku to zabírá, po
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Mam docela hluboke zkusenosti s trenovanim techto veci. Jednim z kvalitnich prostredku je trenink br
      Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Zajímavé. Já vždycky patřil mezi lezce s velmi ubohou vytrvalostí a relativně dobrou maximálkou. Pře
      Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 Pridavam se k Bebulovi - vytrvalost mam na nule a silove jsem na tom rekneme normalne. Dvacet shybu
  Re: Shyb na jedné ruce 02.02.2011 Tak se nauč udělat dva shyby na jedné ruce a pak zeslábni natolik, abys zvládnul jen jeden.
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Ty proste nemáš chybu! :D
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Tys to rozlouskl!:D
    Re: Shyb na jedné ruce 25.09.2015 Top comment:DD
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Jestli jich uděláš dvacet poctivých. Pomalu pořádně se vyvěsit a zabrat. Žádné výšvihy. Tak jeden na
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Ahoj. Chceš-li např. udělat shyb na pravé ruce můžeš taky trénovat tak, že levou rukou si pomůžeš ta
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 20 shybů je dle mého rozumnej základ a optimální předpoklad pro naučení shybu na jedné ruce. Říkám n
        Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Shyb na jedné ruce, váha či vlajka sou o rovnováze? Tak možná stojka, chození po rukách či lajně.
          Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 co je to vaha? vysvetlete prosim...
              Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 obrázek funguje, jen je třeba odstranit mezeru. je z tohoto článku:
        Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Je pravda, ze jednorucni shyb jsem zkousel tak jednou za 2 roky, ale pri 40 shybech jsem ho jeste ur
          Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 já netvrdím, že to nejde utrhnout jen a pouze silou - je to jak jsi popsal, nashybuji jde/nejde shyb
            Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Jasne, mne o samotnej shyb neslo vubec, naopak slo o to nabrat co nejvetsi silu.
A stejne ta
          Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 nevím jak u šphavců po laně, ale i u lezců kteří jsou silní je 20 shybů slušněj výkon, kterej nedá k
            Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 Asi je otazkou pristupu k tomu, k cemu by mel jedrorucni shyb slouzit. Pro nekoho zrejme machrovina,
          Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 O rovnováze jsem nic takového nenapsal,
psal jsem o svalové koordinaci a rovnováze a jsem př
            Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 áno, prepáč - zle som to pochopil.
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Bacharův žebř, nahoru a dolu, plnule. Potom co dáš deset nahoru deset dolu třikrát za sebou to pude.
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 Tak poměr jsem měl 34 sh obouruč, 7 na pravé a 6 na levé, velmi nepoctivých, páč švihem. Pár tipů:
      uvaha o Shybu na jedné ruce 04.02.2011 madlo? svih nebo shyb? kde to sme? co to jako je ,sme prece lezci ne? prece co uvisim jednoruc to s
        Re: uvaha o Shybu na jedné ruce 04.02.2011 děti, co to támhle visí za ptáčka? sím paniučitelko, to je netopejr a nevisí za ptáka, ale za nožičk
  Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 má to nějaký praktický využití? :D
    Re: Shyb na jedné ruce 03.02.2011 hodí se to v cestách jako demencia senil :-p
    Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 A lezenie má aký?
  Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 A vo co ses vsadil..?
    Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 Jeste nevsadil, ale bude to klasicky vo biftek.
Jako druhotnej vyznam krom sazky to ma, aby s
    Re: Shyb na jedné ruce 04.02.2011 vo lahev zelený u tošováka voe :)
      Re: Shyb na jedné ruce 16.02.2011 Nechal jsem se inspirovat a jdu do toho taky. S kamosem jsem se vsadil o suda.
  Re: Shyb na jedné ruce - co fakt pomáhá 26.09.2015 Překvapivě na shyb na jedné ruce pomáhá, když se učíš dělat kliky na jedné ruce. Zesílí Ti svaly oko
    Re: Shyb na jedné ruce - co fakt pomáhá 26.09.2015 Pouzival jsem dusi od kola, ktere mi pomahala pri zdvihu, takze jsem netahal celoi vahu. Ale chce to
  Re: Shyb na jedné ruce 26.09.2015 shybů je neskutečně variant jako je tomu i u jiných cviků např.podhmatem,nadhmatem, na úzko či širok
    Re: Shyb na jedné ruce 26.09.2015 Některý školy, např. Pavel Macek v KB5, ohledně pozice nohou a těla při shybu naopak nechat volně vi
Bleskový skialp 02.02.2011 Zdar, zítra večer odjíždíme z Prahy do Rakous poskialpovat. Návrat v neděli večer. Odpadl nám jeden člověk a druhej asi taky, neb má chřipajznu. Kdyby se někdo chtěl přidat tak volejte. Kdykoli. Odjezd kolem pátý. tel. 603510628
  Re: Bleskový skialp 03.02.2011 A kam by to bylo?
Váš názor na drytooling ? 02.02.2011 Ahoj, jaký je Váš názor na drytooling v lezecky nehodnotných oblastech - staré lomy nebo skály jsou celoročně mokré, drolivé.... Nebo si myslíte že by drytooling měl přijít jen na kryté stěny ? Nebylo by náhodou lepší určit přesně oblasti kde by se zapále
    Re: Váš názor na drytooling ? 03.02.2011 Já si myslím, že v nějakém starém lomu, nebo rozchrastané zarostlé skále bych to neřešil. Otázkou je
high point spirit lady a přilba 02.02.2011 Zdravím holky, máte některá zkušenosti s používáním kapuce přes přilbu (petzl elios 1) u této bundy? Konstruovaná na ni přímo není, ale nemyslím si, že by se přímo nevešla. Uvažuju o koupi, bunda je to super, ale na přilbu by byla ještě lepší... Zdá se mi
  Re: high point spirit lady a přilba 03.02.2011 Je to super bunda, mě se pod ni helma vleze, ale mám dětskou BD :) Vyzkoušej to přímo někde v obchod
Bornholm 02.02.2011 Měl bych dotaz, zda někdo nebyl v Bornholmu a jak to tam vypadá s boudrama. Něco jsem na netu našel, ale nejsem z toho moc chytrej. Předem píši, že nechci el. průvodce, toho bych si samozřejmě koupil, pokud nějaký existuje :) Kdyby někdo věděl, tak ať hod
Tréninkový dotaz 02.02.2011 Jeden úplně základní dotaz na situaci, kterou mnozí znají. Mám problémy v silně převislých cestách po madlech a relativně líp, třeba i o UIAA stupeň, lezu v mírných převisech po malých. Co je přesná příčina a jak trénovat aby to ve velkých převisech šlo l
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Tak keď sa chceš zlepšiť v lezení previsov, najlepšie je ich liezť. Vyber si silne previslú stenku s
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Tak keď sa chceš zlepšiť v lezení previsov, najlepšie je ich liezť. Vyber si silne previslú stenku s
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Silovy problem to pro drtivou vetsinu lidi neni, ale pro tebe mozna ano, pokud opravdu koncis po par
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Žádná rada po internetu tě asi nespasí. Nastuduj rozdíl mezi AE, AN a AE/AN vytrvalostí a celkově ně
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Myslím, že mám stejný problém jako ty, v ne moc velkým převisu je to v pohodě, ale ve velkým je to n
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Díky za rady. Abych to ještě trochu uvedla, já už nějaké ponětí o tréninku mám, podle Tefelnera už z
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 No, tak já sice nelezu 8 na OS, ale bylo to tak, že jsem se do těch převisů prostě hnala. Odseděla s
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Nejlepší asi bude lezt v požadovaným profilu, ale lehčí cesty a hodně. Pár shybů taky neuškodí a kli
      Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Podle toho co píšeš je to skoro jasný. Jestli uděláš jen tři shyby a víc ani ťuk, tak máš problém ta
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Těžko radit, když tě nevidět :-) Jestli ti vypadavaj nohy ve stropech, tak to může být špatná techni
    Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 podle popisu to vypadá, že ti chybí tzv. silová vytrvalost, natrénuješ jí na lehčíš cestách ve stejn
  Re: Tréninkový dotaz 02.02.2011 Hlásím se k tomu, že to bude technikou - každý profil chce něco jiného; svaly paží - 3 shyby do hodn
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 To je nespravedlivy! Ja udelam taky jenom 3 shyby a vylezu max. 7- RP! :(
      Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Nespravedlnost je to, ze ja shybu udelam 50, ty 8- na smichovce v previse lezu s prstem v rypáku, al
        Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Tohle je myslím mnohem zajímavější fenomén:) A taky jsem se u toho nejvíc zarazil. Jak je možné, že
          Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 A pak jsou taky lidi, co shyby nějak nedělaj, nicméně vylezou OS VIIc! (třeba od Cikána). V čempak b
          Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Jenom technikou to rozhodně není. Je to taky vytrvalostí a silou jiných svalů než zádových (lezeš ta
          Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 na této úrovni obtížnosti bych řekl, že to pouze technikou je.
            Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Urcite hlavne technikou, ale taky tim, ze tyhlety devcata mivaj strasnou relativni silu v malych chy
          Re: Tréninkový dotaz 26.05.2011 Je to fakt technikou. Podívej se kolik bušičů radí na stěnách kolikrát starším bušičům, jak to lízt,
  Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Ještě jednou dík všem. Jsem ráda, že se to tady probralo. Budu dělat shyby, co nejvíc bouldrovat ve
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Milá Klára,
je až neskutočné, čo všetko ti podľa týchto ľudí chýba, od techniky cez silovú v
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Myslím že se na tom Smícháči najde pár lehkejch převislejch cest, něco jsem tam onehdy vylezl i já a
    Re: Tréninkový dotaz 03.02.2011 Shyby, shyby a shyby. Ze začátku s oporou nohou. Určitě je dobrý taky potrénovat fixy s bradou nad h
      Re: Tréninkový dotaz 04.02.2011 Kláro, mám jako holka stejný problém (jsem na podobné obtížnosti jako ty) a řeším to následovně. Chc
1
...
785
786
787
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
798
799
800
801
802
803
804
...
2263
Pozor na zlodeje Chtel bych touto formou upozornit na nebezbecne chovani jednoho cloveka, jmenuje se Petr Barna z Prahy nebo Karl. Varu. Inzeroval tady na lezci prodeje lezecek a jineho zbozi, jedny jsem si od nej koupil, ale protoze byly male, tak jsme se dohodli na vraceni zbozi, bohuzel penize mi dosud nevratil, pouze se jiz vice jak mesic nesmyslne vymlouva. NENALETTE MU! lurch10:59:09 03.02.2011odpovědět
  Re: Pozor na zlodeje priste staci mu je zpatky vratit taky nadobirku lara 14:32:10 03.02.2011odpovědět
    Re: Pozor na zlodeje Kterou adresat nemusi prijmout, ze jo... Ondra 17:29:33 03.02.2011odpovědět
      Re: Pozor na zlodeje Ozval se dalsi clovek, kteremu tento zlodej dlouhodobe dluzi, pokud dluzi jeste nekomu ozvete se mi, je treba jednat!!! lurch 22:52:41 04.02.2011odpovědět
  Re: Pozor na zlodeje Petr není z KV liberec 09:53:47 07.02.2011odpovědět
  Re: Černá ovce mezi lezci jj, také jsem jeden z nich, poptával jsem tady nějaký dětský sedák, aby si malá mohla vyzkoušet lezení na stěně....a Petr mi nabídnul hned tři, komunikace skvělá, nicméně po dohodě a odeslání peněz na účet začala komunikace velmi váznout....a zboží nepřišlo
já na něj mám tento kontakt:
barna.petr@gmail.com
734 522 697
732 539 293
- na prvním telefonu se mi sám petr pravděpodobně zapřel...
- na druhý je nedostupný...
Kolibřík 10:29:35 07.02.2011odpovědět
    Re: ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně špatnou zkušenost.
Přišli i nabídky z kriminálky a od právníků, nicméně zveřejnění zde na lezci stačilo k tomu, aby si Petr uvědomil své závazky a vyrovnal se s námi.
Vím od Milana,že dostal peníze na účet, mě poslal zboží a i mágogulu navíc.
Takže vše nakonec dobře dopadlo kolibrici 17:50:50 14.02.2011odpovědět
    Re: Petr se s námi vyrovnal ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně špatnou zkušenost.
Přišli i nabídky bezplatné pomoci z kriminálky :) a od Judrlezců , nicméně zveřejnění zde na lezci stačilo k tomu, aby si Petr uvědomil své závazky a vyrovnal se s námi.
Vím od Milana,že dostal peníze na účet, mě poslal zboží a i mágogulu navíc.
Takže vše nakonec dobře dopadlo. kolibrici 17:53:21 14.02.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: