Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
7.Nespoutaný 11494
8.Suchan 11187
9.H2 11019
Bouldry:
7.Popovský 10475
8.Danda 10403
9.Stráník 10400
Hory:
28.Trkal 2410
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231355 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Lehké zimní túry v Tatrách03.02.2011
Dejte prosím pár tipů na technicky snadnější zimní túry v Tatrách. Dík
 Re: Lehké zimní túry v Tatrách03.02.2011
Žlaby do III UIAA. Obzvlášť ty chválené v Puškášovi.
 Re: Lehké zimní túry v Tatrách04.02.2011
 Re: Lehké zimní túry v Tatrách05.02.2011
Mlynické Solisko z Furkotskej doliny
  Re: Lehké zimní túry v Tatrách05.02.2011
Tupá - pilíře ze Zlomisk, Zlomisková veža. To Mlynické Solisko, co píše kolega výše , zřejmě myslí t

 TOPO Comiciho hrana Jalovec03.02.2011
Nemáte někdo TOPO nebo odkaz na Comiciho hranu na Jalovec v Julských Alpách.Díky
 Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec03.02.2011
taky by mě to zajímalo
  Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec03.02.2011
Vylezeš spodní částí stěny podél systému žlákbů na suťovisko "keglijšče" a jdeš po něm dop
   Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec03.02.2011
Díky za info.
 Re: TOPO Comiciho hrana Jalovec03.02.2011
Aspoň něco:
 Pozor na zlodeje03.02.2011
Chtel bych touto formou upozornit na nebezbecne chovani jednoho cloveka, jmenuje se Petr Barna z Prahy nebo Karl. Varu. Inzeroval tady na lezci prodeje lezecek a jineho zbozi, jedny jsem si od nej koupil, ale protoze byly male, tak jsme se dohodli na vrac
 Re: Pozor na zlodeje03.02.2011
priste staci mu je zpatky vratit taky nadobirku
  Re: Pozor na zlodeje03.02.2011
Kterou adresat nemusi prijmout, ze jo...
   Re: Pozor na zlodeje04.02.2011
Ozval se dalsi clovek, kteremu tento zlodej dlouhodobe dluzi, pokud dluzi jeste nekomu ozvete se mi,
 Re: Pozor na zlodeje07.02.2011
Petr není z KV
 Re: Černá ovce mezi lezci07.02.2011
jj, také jsem jeden z nich, poptával jsem tady nějaký dětský sedák, aby si malá mohla vyzkoušet leze
  Re: 14.02.2011
ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně
  Re: Petr se s námi vyrovnal14.02.2011
ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně

 pujcovna skialpy..?03.02.2011
ahoj lezci a lyznici,
ma nekdo tip na/zkusenost s pujcovnou skialp vybaveni kolem Salzburgu/Dachsteinu?
dik.

 Shyb na jedné ruce02.02.2011
Máte někdo zkušenosti s trénováním na shyb na jedné ruce? Né že bych to potřeboval na lezení, jde o sázku jestli to do roka dám :) Teď udělám tak 20 shybů v kuse, ale na jedný ani ťuk. Spíš než trénik mě zajímaj zkušenosti lidí který to zkoušeli natrénova
 Re: Shyb na jedné ruce02.02.2011
tohle by mě taky zajímalo, nějakej ozkoušenej systém nebo postup jak se k tomu dopracovat co nejrych
 Re: Shyb na jedné ruce02.02.2011
Zkus na to jít opačně, shyb na obou a spustit se do natažené na jedné ruce. Ze začátku to zabírá, po
  Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Mam docela hluboke zkusenosti s trenovanim techto veci. Jednim z kvalitnich prostredku je trenink br
   Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Zajímavé. Já vždycky patřil mezi lezce s velmi ubohou vytrvalostí a relativně dobrou maximálkou. Pře
   Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
Pridavam se k Bebulovi - vytrvalost mam na nule a silove jsem na tom rekneme normalne. Dvacet shybu
 Re: Shyb na jedné ruce02.02.2011
Tak se nauč udělat dva shyby na jedné ruce a pak zeslábni natolik, abys zvládnul jen jeden.
  Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Ty proste nemáš chybu! :D
  Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Tys to rozlouskl!:D
  Re: Shyb na jedné ruce25.09.2015
Top comment:DD
 Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Jestli jich uděláš dvacet poctivých. Pomalu pořádně se vyvěsit a zabrat. Žádné výšvihy. Tak jeden na
 Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Ahoj. Chceš-li např. udělat shyb na pravé ruce můžeš taky trénovat tak, že levou rukou si pomůžeš ta
 Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
20 shybů je dle mého rozumnej základ a optimální předpoklad pro naučení shybu na jedné ruce. Říkám n
  Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Treninkovych prostredku na jednorucni shyb je spousta, kouknete na
   Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
pokud uděláš 40shybů v kuse a neuděláš 1 na jedné ruce není to otázka síly ale provedení. A naopak p
    Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Shyb na jedné ruce, váha či vlajka sou o rovnováze? Tak možná stojka, chození po rukách či lajně.
     Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
co je to vaha? vysvetlete prosim...
      váha03.02.2011
      Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Obrázek se ne a ne ukázat:-( Lehneš si na zem, ruce natažený podél těla. Zvedni je asi 30 cm nad pas
       Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
obrázek funguje, jen je třeba odstranit mezeru. je z tohoto článku:
    Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Je pravda, ze jednorucni shyb jsem zkousel tak jednou za 2 roky, ale pri 40 shybech jsem ho jeste ur
     Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
já netvrdím, že to nejde utrhnout jen a pouze silou - je to jak jsi popsal, nashybuji jde/nejde shyb
      Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Jasne, mne o samotnej shyb neslo vubec, naopak slo o to nabrat co nejvetsi silu.
A stejne ta
     Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
nevím jak u šphavců po laně, ale i u lezců kteří jsou silní je 20 shybů slušněj výkon, kterej nedá k
      Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
Asi je otazkou pristupu k tomu, k cemu by mel jedrorucni shyb slouzit. Pro nekoho zrejme machrovina,
       Re: Shyb na jedné ruce05.02.2011
       Re: Shyb na jedné ruce05.02.2011
nikdo netvrdí, že kdo kope nohama u shybu je menší nemehlo ale u lezení platí, že kdo dělá pohyb s v
       Re: Shyb na jedné ruce05.02.2011
takhle to dělal nejsilnější lezec světa..
    Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
napísať o váhe, čo je cvik, pri ktorom pracujú všetky svaly na tele, že je hlavne o rovnováhe je tak
     Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
O rovnováze jsem nic takového nenapsal,
psal jsem o svalové koordinaci a rovnováze a jsem př
      Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
áno, prepáč - zle som to pochopil.
 Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Bacharův žebř, nahoru a dolu, plnule. Potom co dáš deset nahoru deset dolu třikrát za sebou to pude.
  Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
Tak poměr jsem měl 34 sh obouruč, 7 na pravé a 6 na levé, velmi nepoctivých, páč švihem. Pár tipů:
   uvaha o Shybu na jedné ruce04.02.2011
madlo? svih nebo shyb? kde to sme? co to jako je ,sme prece lezci ne? prece co uvisim jednoruc to s
    Re: uvaha o Shybu na jedné ruce04.02.2011
děti, co to támhle visí za ptáčka? sím paniučitelko, to je netopejr a nevisí za ptáka, ale za nožičk
 Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
má to nějaký praktický využití? :D
  Re: Shyb na jedné ruce03.02.2011
hodí se to v cestách jako demencia senil :-p
  Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
A lezenie má aký?
 Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
A vo co ses vsadil..?
  Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
Jeste nevsadil, ale bude to klasicky vo biftek.
Jako druhotnej vyznam krom sazky to ma, aby s
  Re: Shyb na jedné ruce04.02.2011
vo lahev zelený u tošováka voe :)
   Re: Shyb na jedné ruce16.02.2011
Nechal jsem se inspirovat a jdu do toho taky. S kamosem jsem se vsadil o suda.
 Re: Shyb na jedné ruce - co fakt pomáhá26.09.2015
Překvapivě na shyb na jedné ruce pomáhá, když se učíš dělat kliky na jedné ruce. Zesílí Ti svaly oko
  Re: Shyb na jedné ruce - co fakt pomáhá26.09.2015
Pouzival jsem dusi od kola, ktere mi pomahala pri zdvihu, takze jsem netahal celoi vahu. Ale chce to
 Re: Shyb na jedné ruce26.09.2015
shybů je neskutečně variant jako je tomu i u jiných cviků např.podhmatem,nadhmatem, na úzko či širok
  Re: Shyb na jedné ruce26.09.2015
Některý školy, např. Pavel Macek v KB5, ohledně pozice nohou a těla při shybu naopak nechat volně vi

 Bleskový skialp02.02.2011
Zdar, zítra večer odjíždíme z Prahy do Rakous poskialpovat. Návrat v neděli večer. Odpadl nám jeden člověk a druhej asi taky, neb má chřipajznu. Kdyby se někdo chtěl přidat tak volejte. Kdykoli. Odjezd kolem pátý. tel. 603510628
 Re: Bleskový skialp03.02.2011
A kam by to bylo?

 Váš názor na drytooling ?02.02.2011
Ahoj, jaký je Váš názor na drytooling v lezecky nehodnotných oblastech - staré lomy nebo skály jsou celoročně mokré, drolivé.... Nebo si myslíte že by drytooling měl přijít jen na kryté stěny ? Nebylo by náhodou lepší určit přesně oblasti kde by se zapále
 Re: Váš názor na drytooling ?02.02.2011
  Re: Váš názor na drytooling ?03.02.2011
Já si myslím, že v nějakém starém lomu, nebo rozchrastané zarostlé skále bych to neřešil. Otázkou je
 Re: Váš názor na drytooling ?05.02.2011
 Re: Váš názor na drytooling ?07.02.2011
V našich podmínkách prasárna a komerce. Mám doma cepíny, tak musím do něčeho nutně tlouci.

 high point spirit lady a přilba02.02.2011
Zdravím holky, máte některá zkušenosti s používáním kapuce přes přilbu (petzl elios 1) u této bundy? Konstruovaná na ni přímo není, ale nemyslím si, že by se přímo nevešla. Uvažuju o koupi, bunda je to super, ale na přilbu by byla ještě lepší... Zdá se mi
 Re: high point spirit lady a přilba03.02.2011
Je to super bunda, mě se pod ni helma vleze, ale mám dětskou BD :) Vyzkoušej to přímo někde v obchod

 Bornholm02.02.2011
Měl bych dotaz, zda někdo nebyl v Bornholmu a jak to tam vypadá s boudrama. Něco jsem na netu našel, ale nejsem z toho moc chytrej. Předem píši, že nechci el. průvodce, toho bych si samozřejmě koupil, pokud nějaký existuje :) Kdyby někdo věděl, tak ať hod

 Tréninkový dotaz02.02.2011
Jeden úplně základní dotaz na situaci, kterou mnozí znají. Mám problémy v silně převislých cestách po madlech a relativně líp, třeba i o UIAA stupeň, lezu v mírných převisech po malých. Co je přesná příčina a jak trénovat aby to ve velkých převisech šlo l
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Tak keď sa chceš zlepšiť v lezení previsov, najlepšie je ich liezť. Vyber si silne previslú stenku s
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Tak keď sa chceš zlepšiť v lezení previsov, najlepšie je ich liezť. Vyber si silne previslú stenku s
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Silovy problem to pro drtivou vetsinu lidi neni, ale pro tebe mozna ano, pokud opravdu koncis po par
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Žádná rada po internetu tě asi nespasí. Nastuduj rozdíl mezi AE, AN a AE/AN vytrvalostí a celkově ně
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Myslím, že mám stejný problém jako ty, v ne moc velkým převisu je to v pohodě, ale ve velkým je to n
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Díky za rady. Abych to ještě trochu uvedla, já už nějaké ponětí o tréninku mám, podle Tefelnera už z
  Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
No, tak já sice nelezu 8 na OS, ale bylo to tak, že jsem se do těch převisů prostě hnala. Odseděla s
  Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Nejlepší asi bude lezt v požadovaným profilu, ale lehčí cesty a hodně. Pár shybů taky neuškodí a kli
   Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Podle toho co píšeš je to skoro jasný. Jestli uděláš jen tři shyby a víc ani ťuk, tak máš problém ta
  Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Těžko radit, když tě nevidět :-) Jestli ti vypadavaj nohy ve stropech, tak to může být špatná techni
  Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
podle popisu to vypadá, že ti chybí tzv. silová vytrvalost, natrénuješ jí na lehčíš cestách ve stejn
 Re: Tréninkový dotaz02.02.2011
Hlásím se k tomu, že to bude technikou - každý profil chce něco jiného; svaly paží - 3 shyby do hodn
  Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
To je nespravedlivy! Ja udelam taky jenom 3 shyby a vylezu max. 7- RP! :(
   Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Nespravedlnost je to, ze ja shybu udelam 50, ty 8- na smichovce v previse lezu s prstem v rypáku, al
    Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Tohle je myslím mnohem zajímavější fenomén:) A taky jsem se u toho nejvíc zarazil. Jak je možné, že
     Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
A pak jsou taky lidi, co shyby nějak nedělaj, nicméně vylezou OS VIIc! (třeba od Cikána). V čempak b
     Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Jenom technikou to rozhodně není. Je to taky vytrvalostí a silou jiných svalů než zádových (lezeš ta
     Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
na této úrovni obtížnosti bych řekl, že to pouze technikou je.
      Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Urcite hlavne technikou, ale taky tim, ze tyhlety devcata mivaj strasnou relativni silu v malych chy
     Re: Tréninkový dotaz26.05.2011
Je to fakt technikou. Podívej se kolik bušičů radí na stěnách kolikrát starším bušičům, jak to lízt,
 Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Ještě jednou dík všem. Jsem ráda, že se to tady probralo. Budu dělat shyby, co nejvíc bouldrovat ve
  Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Milá Klára,
je až neskutočné, čo všetko ti podľa týchto ľudí chýba, od techniky cez silovú v
  Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Myslím že se na tom Smícháči najde pár lehkejch převislejch cest, něco jsem tam onehdy vylezl i já a
  Re: Tréninkový dotaz03.02.2011
Shyby, shyby a shyby. Ze začátku s oporou nohou. Určitě je dobrý taky potrénovat fixy s bradou nad h
   Re: Tréninkový dotaz04.02.2011
Kláro, mám jako holka stejný problém (jsem na podobné obtížnosti jako ty) a řeším to následovně. Chc

1   ...   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   799   800   801   802   803   804   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Pozor na zlodeje
Chtel bych touto formou upozornit na nebezbecne chovani jednoho cloveka, jmenuje se Petr Barna z Prahy nebo Karl. Varu. Inzeroval tady na lezci prodeje lezecek a jineho zbozi, jedny jsem si od nej koupil, ale protoze byly male, tak jsme se dohodli na vraceni zbozi, bohuzel penize mi dosud nevratil, pouze se jiz vice jak mesic nesmyslne vymlouva. NENALETTE MU!
 lurch10:59:09 03.02.2011
odpovědět 
 Re: Pozor na zlodeje
priste staci mu je zpatky vratit taky nadobirku
lara14:32:10 03.02.2011
odpovědět 
  Re: Pozor na zlodeje
Kterou adresat nemusi prijmout, ze jo...
Ondra17:29:33 03.02.2011
odpovědět 
   Re: Pozor na zlodeje
Ozval se dalsi clovek, kteremu tento zlodej dlouhodobe dluzi, pokud dluzi jeste nekomu ozvete se mi, je treba jednat!!!
lurch22:52:41 04.02.2011
odpovědět 
 Re: Pozor na zlodeje
Petr není z KV
liberec09:53:47 07.02.2011
odpovědět 
 Re: Černá ovce mezi lezci
jj, také jsem jeden z nich, poptával jsem tady nějaký dětský sedák, aby si malá mohla vyzkoušet lezení na stěně....a Petr mi nabídnul hned tři, komunikace skvělá, nicméně po dohodě a odeslání peněz na účet začala komunikace velmi váznout....a zboží nepřišlo
já na něj mám tento kontakt:
barna.petr@gmail.com
734 522 697
732 539 293
- na prvním telefonu se mi sám petr pravděpodobně zapřel...
- na druhý je nedostupný...
Kolibřík10:29:35 07.02.2011
odpovědět 
  Re:
ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně špatnou zkušenost.
Přišli i nabídky z kriminálky a od právníků, nicméně zveřejnění zde na lezci stačilo k tomu, aby si Petr uvědomil své závazky a vyrovnal se s námi.
Vím od Milana,že dostal peníze na účet, mě poslal zboží a i mágogulu navíc.
Takže vše nakonec dobře dopadlo
 kolibrici17:50:50 14.02.2011
odpovědět 
  Re: Petr se s námi vyrovnal
ahoj všem, chci být objektivní, takže:
utekl týden, ozvalo se několik lidí, kteří měli stejně špatnou zkušenost.
Přišli i nabídky bezplatné pomoci z kriminálky :) a od Judrlezců , nicméně zveřejnění zde na lezci stačilo k tomu, aby si Petr uvědomil své závazky a vyrovnal se s námi.
Vím od Milana,že dostal peníze na účet, mě poslal zboží a i mágogulu navíc.
Takže vše nakonec dobře dopadlo.
 kolibrici17:53:21 14.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1283 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi