Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vařič-jaký? 06.02.2011 Zdárek, prosím kdo poradí? Ptřebuju koupit vařič a nemůžu se rozhodnout. Do teď jsem měl vařič za pár korun na propichovací kartuše který ale vařil hoooodně pomalu, a už jsem ho po pár letech odepsal. Chci tudíž koupit něco trochu lepšího, nicméně ne zase
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Klasika VAR, alebo MSR PocketRocket.
Ale výrobkov a názorov je toľko že ti aj tak každý napíš
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Jdi do VARu. V obchodě ti ho moc nabízet nebudou, protože je moc levný., spíše budou vychvalovat ji
    Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Jo, taky VAR je fajn. Levný, lehký, vydrží a hoří dobře. Je ale k němu dobrá větrná zástěna na hory
      Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Tak je asi jasno, půjdu nejspíš tedy do VARu. ještě dotaz, jak je to s případným kombinováním kartuš
        Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 na var jdou klasicke sroubovaci bomby, tj var, coleman a dalsi..po pouziti redukce muzes varit rovno
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Taky hlasuju pro Var. Několik let bezporuchového provozu, bomby seženeš všude po světě - šroubovací,
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 rozhodne VAR, nikdy sem ho nevidel pokazenej. jen jednou sme meli problem sehnat na nej bomby - v ma
    Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Jednou sem ho zapomněl přes noc na dešti a i když je čištění geniální, tak potom zhruba 2 dny výkon
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 U jednoho VARu se mi podarilo strhnout zavit, kterym se sroubuje varic na bombu. A jednou jsem musel
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Jo, VAR je super, maji ho spokojene kamaradi, ja mam PRIMUS, a varic od jine znacky bych si asi uz n
  Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 koukam že je to tu samej tvrďák co nikdy nevařil v zimě. Jestli ho plánuješ i do záporných teplot, t
    Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Díky, ale na moje letní vaření stačí to co píší všichni "tvrďáci" jak jim říkáš, i když ne
      Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Tak na léto to opravdu nemá cenu řešit a vesměs ti vyhoví většina levných vařičů na trhu. Důležitý j
        Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Tak jeden z tech "tvrdaku", co tady prispel smysluplnym prispevkem bez posmechu, vyuziva v
      Re: Vařič-jaký? 06.02.2011 Vařič stojí na polici a vaří když je potřeba - krabici Ti seženeme - nekupuj nic, šetři!
      Re: Vařič-jaký? 08.02.2011 VAR2 je super vařič, taky doporučuju. Jen pozor na zpracování - špony, otřepy, náběhy závitů, křivě
    Re: Vařič-jaký? 07.02.2011 Já teda nevim,vařil sem na něm v -20°C a i když to bylo o něco pomalejší tak v hoho...Bombička nijak
přepoušťák 05.02.2011 Nazdar, hledám jednoduchý přepoušťák na VAR 2 (bez ventilu a hadice) malý, z duralu nebo mosazi, dva závity, jeden vnitřní druhý vnější, dosedá na ó-kroužky a vypadá skoro jak redukce vyráběná přímo od VARu (akorát menší závit je vnitřní, právě na kartuši
  Re: přepoušťák 06.02.2011 Na aukru sem občas viděl za pár desetikorun+pošta
    Re: přepoušťák 06.02.2011 Jo, občas taky někde něco zahlídnu,ale nemám štěstí. Asi ještě hledám málo :-)
  Re: přepoušťák 07.02.2011 Byla to redukce pro VAR 1, která zároveň fungovala jako přepoušťák. U redukce pro VAR 2 už to ale t
  Re: přepoušťák 07.02.2011 Do jaký teploty je bezpečná kartuše naplněná plynem z "velký" bomby? Pokud to nevíš tak to
    Re: přepoušťák 08.02.2011 ???
      Re: přepoušťák 08.02.2011 kratka story ohledne teploty : kamarad dal v zime prazdny kartuse na balkon aby vymrzly a tim sly li
        Re: přepoušťák 08.02.2011 Tak nějak, i když klasika je spíš auto zaparkovaný na slunci a vysklený vokna (nebo otevřenej kufr).
          Re: přepoušťák 09.02.2011 Tyo kilovku jsem snad nikdy neviděl, vždycky asi jen 2kg (nebo 5?) a nebo pak malý kartuše...ani nem
            Re: přepoušťák 09.02.2011 Ta malá "velká" je 2kg, ale dělají se i kilovky, rozšířený moc nejsou. Ptej se v plynárnác
Petrac 05.02.2011 nebyls jste dnes nekdo na petraci? neni to uplne mokry? Diky
Použití telemarkových bot na skialp 05.02.2011 Zdravím, má někdo zkušenosti s použitím telemarkových bot které jsou upravené i na tlt? Dájí se používat i normálně na skialp?
Konkrétně třeba model scarpa terminator x ntn
Prosím kdo nemá co říct k tématu ať se nevyjadřuje.
<
  Re: Použití telemarkových bot na skialp 05.02.2011 Na Dynafit TLT se dají používat 2 nové modely Scarpa TX a TX Pro. Jinak zbývající modely na novou te
    Re: Použití telemarkových bot na skialp 05.02.2011 Jj díky za info. Vím, že ty boty kupuju do tlt půjdou. Spíše mě zajímá jestli se takové boty můžou r
      Re: Použití telemarkových bot na skialp 05.02.2011 Odkaz je třeba spojit (odstranit mezeru).
Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Ahoj, najde se někdo, kdo by mi poradil jaké by bylo vhodné vybavení pro začátečníka na drytooling ? Mám nabídku na staré Petzl Ergo, ale nikde nemůžu najít hroty - všude mají jenom na nové typy. Dále mě zajímají mačky - jaký typ by se hodil třeba na závo
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Helma,krumpáč,lopata,kolečko. Vše třeba Hornbach. Něco maj i Hudy. Třeba to kolečko. Budeš mít o kol
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Jak nesmírně si vážím Tvé odpovědi, kéž by bylo takových, s prominutím volů ještě víc !
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 na ergo nejdu nahodou hroty ako na quark, teda cascade do ladu a quad na mixy? Tie by mali byt bezne
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Doporučuju ti sehnat si nejlíp Gladiatory od Raveltiku. Na Drytool jsou asi nej, a pokud je seženeš
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Tak Raveltik Gladiator určitě nebrat. Jednak se mi zdají tak nějak divně vyvážený, ale to může být s
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Podle mě je úplně nejlepší zbraň na drytool Petzl Nomic, bohužel teď je v ČR nedostupnej. Taky shání
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Katany bych asi taky nebral. Kdyz uz něco z těchto "levnějších", tak bych se uplně nebál G
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Pokud nebudeš řešit finance tak asi určitě, ale jelikož evidentně tázající řeší i dost finanční strá
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Začal jsem celkem přemýšlet o Raveltik Gladiator. Nejspíše bazarový protože není dostatek peněz. Líb
        Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Tak pokud chceš koupit jetý zbraně, tak se Raveltik Gladiátor nabízí, protože dost lidí je po koupi
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 jestli ti jde jen a hlavně o drytool, tak zkus mrknout na Grivel Xmonster
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Na grively jsem koukal, jsou za krásný peníze... Jen nevím zda je pásová ocel to nejlepší na cepíny,
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Grivel a jejich řešení typu pásová ocel jak říkáš neboli plocháč je ze zkušeností v určitejch situac
        Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 05.02.2011 Všem moc díky za odpovědi, mám na 95% jasno - půjdu do gladiátorů. Ještě zajedu do Prahy si je osaha
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Lezu dva roky s Gladiátory a jsou skvělé na drytool i ledy.Mi osobně sedí mnohem více než Nomiky.A m
        Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Koukal jsem na ty spidery, jaké k nim používáš boty ? Na tyhle mačky musej mít botky ty dva zářezy n
          Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Na Spidery musíš mít boty se žlábky vpředu i vzadu.Ale pokud tě to baví,tak si je stejně koupíš.Dnes
            Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Mně se právě jedná o to, že mi stále roste noha (od září 2010 do února 2012 mi vyrostla o 1 číslo -
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 A co takovéhle mačky
        Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 07.02.2011 Pokud s drytoolem začínáš a jen trénuješ, tak je jedno jaké boty a mačky máš na nohách.V podstatě je
          Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 07.02.2011 Takže založit třeba dva tutový friendy který si pojistim ještě dvěma vklíněncema, hodim na to karábl
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 v namche v bazaru maj nejaky grively na ledolezeni. s novyma hrotama...
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 Ahoj, moc díky za informace, mrknu se ;-)
Díky, Jeny
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 v namche v bazaru maj nejaky grively na ledolezeni. s novyma hrotama...
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 06.02.2011 v namche v bazaru maj nejaky grively na ledolezeni. s novyma hrotama...
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 07.02.2011 A co pro trénink ty rukojeti se smyčkami na hákování za chyty ? Je to levné, lehce vyrobitelné a na
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka 07.02.2011 Ahoj, díky za nápad, ale u nás na stěně máme připravených několik drytool cest, ale určitě zajímavá
Bouldering Kremstal 04.02.2011 Zdarec! Nezná to náhodou někdo v Kremstalu, tj boulderové oblasti Aggstein nebo Hartenstein? Jsem teď na pár měsíců ve Vídni a jelikož se víkend tváří přívětivě, dlaně se potí a prsty svrbí. Budu rád za jakékoliv tipy na topo, případně jak se tam nejlíp d
Boulder počasí?!?! 04.02.2011 Zdravim všechny...potřebovla bych podat info od někoho místního nebo blíže bydlícího jak to vypadá s podmínkama na Petráči nebo Sněžníku na bouldrování? případně někdo kdo by odhad Bahratal? kde by se dalo ted o víkendu bez mokra zalézt:) díky moc
Panoramata/fotky pro tisk 04.02.2011 Ahoj, nevíte někdo kde by se daly stáhnout nějaký pěkný panoramata nebo fotky (hory, lezení,...) vhodný pro větší tisk? Rád bych místo nějakých malovaných obrazů do bytu takovouhle dekoraci ale na koupi zrovna peníze nejsou a tisk by vyšel určitě levnějš:
  Re: Panoramata/fotky pro tisk 05.02.2011 Zkus jpanoramamaker.wz.cz, ty na zacatku by mohly byt pouzitelny.
jak nastavit tulení pásy? 03.02.2011 Čau, potřeboval bych nastavit pásy, mám je o cca 5 cm kratší než lyže a nechce se mi je nechat plandat jen tak bez háčku. Nedělám si prdel. Díky za tipy.
  Re: jak nastavit tulení pásy? 03.02.2011 Co takhle je nastavit prostým přišitím?
  Re: jak nastavit tulení pásy? 03.02.2011 Endhaky jsou jenom pro lajdaky, spravny skialpinista je urizne a usetri min. 50g a nejake to treni.<
    Re: jak nastavit tulení pásy? 03.02.2011 Vem tuleně,nech ho zakousnout do pásu, a jeho druhej konec přivaž k lyži. Třeba provázkem.
      Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 Koupil jsem si nové delší lyže a řešil jsem dilema co se staršími kratšími pásy. Odstřihl jsem háčky
        Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 @ bezhákovci - bez háků je to na prd, ačkoliv tak spousta lidí jezdí. To je dobrý tak když nandáš su
          Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 kup si nove, ale to ti asi ten pepikovsky setriaci rezim nedovoli...
            Re: jak nastavit tulení pásy? 05.02.2011 Ferko,asi už moc česky nerozumíš,co? Zamysli se nad významem otázky JAK NASTAVIT tulení pásy.
          Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 Kdyz Ti konce pasu prestavaji lepit a tudiz zacinaji mit pri opetovnem nalepeni tendenci padat, mas
            Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 Na takovou tu normální lyžařskou turistiku, co tady provozujeme skoro všichni (Lenka promine), vůbec
              Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 neprehadzujem, pasy menim, ked menim lyze, teda cca kazde 3 roky... pasy bez patky neodporucam, hlav
  Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 Vem si pilku a uřízni 5cm z lyží
    Re: jak nastavit tulení pásy? 04.02.2011 nebo si vyvrtej do lyží díru na háček. lepší než uřezání kusu lyže.
          Re: jak nastavit tulení pásy? 07.02.2011 Díky za tipy, nejvíc se mi zamlouvá rada vyvrtat díru do skluznice, neboť jak známo díra je odznakem
1
...
784
785
786
787
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
798
799
800
801
802
803
...
2263
Petrac nebyls jste dnes nekdo na petraci? neni to uplne mokry? Diky Pavel 20:03:34 05.02.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: