LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Volný kámen, to je sviňa, proto máš lano na (s)račku!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
18.Kolomazník 10550
19.Kalvas 10538
20.Sejbal 10400
Bouldry:
18.Chytil 10025
19.Vejsada 10006
20.Šlapák 10000
Hory:
15.Dörfl 3442
16. 3376
17.Abt 3287

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231271 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Sportcentrum Forea - Lanškroun
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
Boulder Klub Pentagon - Tábor

Prodejny
2D chyty - Praha 6
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vařič-jaký?06.02.2011
Zdárek, prosím kdo poradí? Ptřebuju koupit vařič a nemůžu se rozhodnout. Do teď jsem měl vařič za pár korun na propichovací kartuše který ale vařil hoooodně pomalu, a už jsem ho po pár letech odepsal. Chci tudíž koupit něco trochu lepšího, nicméně ne zase
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Klasika VAR, alebo MSR PocketRocket.
Ale výrobkov a názorov je toľko že ti aj tak každý napíš
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Jdi do VARu. V obchodě ti ho moc nabízet nebudou, protože je moc levný., spíše budou vychvalovat ji
  Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Jo, taky VAR je fajn. Levný, lehký, vydrží a hoří dobře. Je ale k němu dobrá větrná zástěna na hory
   Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Tak je asi jasno, půjdu nejspíš tedy do VARu. ještě dotaz, jak je to s případným kombinováním kartuš
    Re: Vařič-jaký?06.02.2011
na var jdou klasicke sroubovaci bomby, tj var, coleman a dalsi..po pouziti redukce muzes varit rovno
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Taky hlasuju pro Var. Několik let bezporuchového provozu, bomby seženeš všude po světě - šroubovací,
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
rozhodne VAR, nikdy sem ho nevidel pokazenej. jen jednou sme meli problem sehnat na nej bomby - v ma
  Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Jednou sem ho zapomněl přes noc na dešti a i když je čištění geniální, tak potom zhruba 2 dny výkon
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
U jednoho VARu se mi podarilo strhnout zavit, kterym se sroubuje varic na bombu. A jednou jsem musel
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Jo, VAR je super, maji ho spokojene kamaradi, ja mam PRIMUS, a varic od jine znacky bych si asi uz n
 Re: Vařič-jaký?06.02.2011
koukam že je to tu samej tvrďák co nikdy nevařil v zimě. Jestli ho plánuješ i do záporných teplot, t
  Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Díky, ale na moje letní vaření stačí to co píší všichni "tvrďáci" jak jim říkáš, i když ne
   Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Tak na léto to opravdu nemá cenu řešit a vesměs ti vyhoví většina levných vařičů na trhu. Důležitý j
    Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Tak jeden z tech "tvrdaku", co tady prispel smysluplnym prispevkem bez posmechu, vyuziva v
   Re: Vařič-jaký?06.02.2011
Vařič stojí na polici a vaří když je potřeba - krabici Ti seženeme - nekupuj nic, šetři!
   Re: Vařič-jaký?08.02.2011
VAR2 je super vařič, taky doporučuju. Jen pozor na zpracování - špony, otřepy, náběhy závitů, křivě
  Re: Vařič-jaký?07.02.2011
Já teda nevim,vařil sem na něm v -20°C a i když to bylo o něco pomalejší tak v hoho...Bombička nijak

 přepoušťák 05.02.2011
Nazdar, hledám jednoduchý přepoušťák na VAR 2 (bez ventilu a hadice) malý, z duralu nebo mosazi, dva závity, jeden vnitřní druhý vnější, dosedá na ó-kroužky a vypadá skoro jak redukce vyráběná přímo od VARu (akorát menší závit je vnitřní, právě na kartuši
 Re: přepoušťák 06.02.2011
Na aukru sem občas viděl za pár desetikorun+pošta
  Re: přepoušťák 06.02.2011
měl jsi na mysli toto?-->
   Re: přepoušťák 06.02.2011
Jo,tento odkaz je na redukci k VAR(abys mohl varit primi z 2kg).Přepoušťák je podobný. Přepoušťák, k
  Re: přepoušťák 06.02.2011
Jo, občas taky někde něco zahlídnu,ale nemám štěstí. Asi ještě hledám málo :-)
 Re: přepoušťák 07.02.2011
Byla to redukce pro VAR 1, která zároveň fungovala jako přepoušťák. U redukce pro VAR 2 už to ale t
 Re: přepoušťák 07.02.2011
Do jaký teploty je bezpečná kartuše naplněná plynem z "velký" bomby? Pokud to nevíš tak to
  Re: přepoušťák 08.02.2011
???
   Re: přepoušťák 08.02.2011
kratka story ohledne teploty : kamarad dal v zime prazdny kartuse na balkon aby vymrzly a tim sly li
    Re: přepoušťák 08.02.2011
Tak nějak, i když klasika je spíš auto zaparkovaný na slunci a vysklený vokna (nebo otevřenej kufr).
     Re: přepoušťák 09.02.2011
Tyo kilovku jsem snad nikdy neviděl, vždycky asi jen 2kg (nebo 5?) a nebo pak malý kartuše...ani nem
      Re: přepoušťák 09.02.2011
Ta malá "velká" je 2kg, ale dělají se i kilovky, rozšířený moc nejsou. Ptej se v plynárnác

 Petrac05.02.2011
nebyls jste dnes nekdo na petraci? neni to uplne mokry? Diky

 (Zupr) fotky (nahých) lezců05.02.2011
Náhodou jsem objevil odkaz na fotky Deana Fidelmana, který dělá zajímavé fotky (nahých) lezců a lezkyň. Více viz:

http://pictureyear

 Použití telemarkových bot na skialp05.02.2011
Zdravím, má někdo zkušenosti s použitím telemarkových bot které jsou upravené i na tlt? Dájí se používat i normálně na skialp?
Konkrétně třeba model scarpa terminator x ntn

Prosím kdo nemá co říct k tématu ať se nevyjadřuje.
<
 Re: Použití telemarkových bot na skialp05.02.2011
Na Dynafit TLT se dají používat 2 nové modely Scarpa TX a TX Pro. Jinak zbývající modely na novou te
  Re: Použití telemarkových bot na skialp05.02.2011
Jj díky za info. Vím, že ty boty kupuju do tlt půjdou. Spíše mě zajímá jestli se takové boty můžou r
   Re: Použití telemarkových bot na skialp05.02.2011
Odkaz je třeba spojit (odstranit mezeru).

 Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Ahoj, najde se někdo, kdo by mi poradil jaké by bylo vhodné vybavení pro začátečníka na drytooling ? Mám nabídku na staré Petzl Ergo, ale nikde nemůžu najít hroty - všude mají jenom na nové typy. Dále mě zajímají mačky - jaký typ by se hodil třeba na závo
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Helma,krumpáč,lopata,kolečko. Vše třeba Hornbach. Něco maj i Hudy. Třeba to kolečko. Budeš mít o kol
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Jak nesmírně si vážím Tvé odpovědi, kéž by bylo takových, s prominutím volů ještě víc !
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
na ergo nejdu nahodou hroty ako na quark, teda cascade do ladu a quad na mixy? Tie by mali byt bezne
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Doporučuju ti sehnat si nejlíp Gladiatory od Raveltiku. Na Drytool jsou asi nej, a pokud je seženeš
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Díky moc za rady. Co říkáte tomuhle
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Edelridy nebrat! Na Drytool jsou použitelný jedině verze "Pro", ale měl jsem je v ruce a p
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Tak Raveltik Gladiator určitě nebrat. Jednak se mi zdají tak nějak divně vyvážený, ale to může být s
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Podle mě je úplně nejlepší zbraň na drytool Petzl Nomic, bohužel teď je v ČR nedostupnej. Taky shání
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Katany bych asi taky nebral. Kdyz uz něco z těchto "levnějších", tak bych se uplně nebál G
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Pokud nebudeš řešit finance tak asi určitě, ale jelikož evidentně tázající řeší i dost finanční strá
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Začal jsem celkem přemýšlet o Raveltik Gladiator. Nejspíše bazarový protože není dostatek peněz. Líb
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Tak pokud chceš koupit jetý zbraně, tak se Raveltik Gladiátor nabízí, protože dost lidí je po koupi
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
jestli ti jde jen a hlavně o drytool, tak zkus mrknout na Grivel Xmonster
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Na grively jsem koukal, jsou za krásný peníze... Jen nevím zda je pásová ocel to nejlepší na cepíny,
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Grivel a jejich řešení typu pásová ocel jak říkáš neboli plocháč je ze zkušeností v určitejch situac
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka05.02.2011
Všem moc díky za odpovědi, mám na 95% jasno - půjdu do gladiátorů. Ještě zajedu do Prahy si je osaha
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
a nemáte někdo zkušenost s Piranjou od Salewy? Připadá mi dost zajímavý
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
mačkolezečky jako normální bota, aby se ti do nich v mrazu vešla teplá ponožka a prsty si měl nomrál
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Lezu dva roky s Gladiátory a jsou skvělé na drytool i ledy.Mi osobně sedí mnohem více než Nomiky.A m
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Koukal jsem na ty spidery, jaké k nim používáš boty ? Na tyhle mačky musej mít botky ty dva zářezy n
     Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Na Spidery musíš mít boty se žlábky vpředu i vzadu.Ale pokud tě to baví,tak si je stejně koupíš.Dnes
      Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Mně se právě jedná o to, že mi stále roste noha (od září 2010 do února 2012 mi vyrostla o 1 číslo -
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
A co takovéhle mačky
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka07.02.2011
Pokud s drytoolem začínáš a jen trénuješ, tak je jedno jaké boty a mačky máš na nohách.V podstatě je
     Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka07.02.2011
Takže založit třeba dva tutový friendy který si pojistim ještě dvěma vklíněncema, hodim na to karábl
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
v namche v bazaru maj nejaky grively na ledolezeni. s novyma hrotama...
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
Ahoj, moc díky za informace, mrknu se ;-)

Díky, Jeny
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
v namche v bazaru maj nejaky grively na ledolezeni. s novyma hrotama...
 Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka06.02.2011
v namche v bazaru maj nejaky grively na ledolezeni. s novyma hrotama...
  Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka07.02.2011
A co pro trénink ty rukojeti se smyčkami na hákování za chyty ? Je to levné, lehce vyrobitelné a na
   Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka07.02.2011
Ahoj, díky za nápad, ale u nás na stěně máme připravených několik drytool cest, ale určitě zajímavá
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka07.02.2011
    Re: Vybavení na drytooling pro začátečníka20.02.2011
Jeny odkud jsi?

 Bouldering Kremstal04.02.2011
Zdarec! Nezná to náhodou někdo v Kremstalu, tj boulderové oblasti Aggstein nebo Hartenstein? Jsem teď na pár měsíců ve Vídni a jelikož se víkend tváří přívětivě, dlaně se potí a prsty svrbí. Budu rád za jakékoliv tipy na topo, případně jak se tam nejlíp d

 Boulder počasí?!?!04.02.2011
Zdravim všechny...potřebovla bych podat info od někoho místního nebo blíže bydlícího jak to vypadá s podmínkama na Petráči nebo Sněžníku na bouldrování? případně někdo kdo by odhad Bahratal? kde by se dalo ted o víkendu bez mokra zalézt:) díky moc

 Panoramata/fotky pro tisk04.02.2011
Ahoj, nevíte někdo kde by se daly stáhnout nějaký pěkný panoramata nebo fotky (hory, lezení,...) vhodný pro větší tisk? Rád bych místo nějakých malovaných obrazů do bytu takovouhle dekoraci ale na koupi zrovna peníze nejsou a tisk by vyšel určitě levnějš:
 Re: Panoramata/fotky pro tisk05.02.2011
Zkus jpanoramamaker.wz.cz, ty na zacatku by mohly byt pouzitelny.

 jak nastavit tulení pásy?03.02.2011
Čau, potřeboval bych nastavit pásy, mám je o cca 5 cm kratší než lyže a nechce se mi je nechat plandat jen tak bez háčku. Nedělám si prdel. Díky za tipy.
 Re: jak nastavit tulení pásy?03.02.2011
Co takhle je nastavit prostým přišitím?
 Re: jak nastavit tulení pásy?03.02.2011
Endhaky jsou jenom pro lajdaky, spravny skialpinista je urizne a usetri min. 50g a nejake to treni.<
  Re: jak nastavit tulení pásy?03.02.2011
Vem tuleně,nech ho zakousnout do pásu, a jeho druhej konec přivaž k lyži. Třeba provázkem.
   Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
Koupil jsem si nové delší lyže a řešil jsem dilema co se staršími kratšími pásy. Odstřihl jsem háčky
    Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
@ bezhákovci - bez háků je to na prd, ačkoliv tak spousta lidí jezdí. To je dobrý tak když nandáš su
     Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
kup si nove, ale to ti asi ten pepikovsky setriaci rezim nedovoli...
      Re: jak nastavit tulení pásy?05.02.2011
Ferko,asi už moc česky nerozumíš,co? Zamysli se nad významem otázky JAK NASTAVIT tulení pásy.
     Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
Kdyz Ti konce pasu prestavaji lepit a tudiz zacinaji mit pri opetovnem nalepeni tendenci padat, mas
      Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
Na takovou tu normální lyžařskou turistiku, co tady provozujeme skoro všichni (Lenka promine), vůbec
       Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
neprehadzujem, pasy menim, ked menim lyze, teda cca kazde 3 roky... pasy bez patky neodporucam, hlav
 Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
Vem si pilku a uřízni 5cm z lyží
  Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
nebo si vyvrtej do lyží díru na háček. lepší než uřezání kusu lyže.
   Re: jak nastavit tulení pásy?04.02.2011
Bingo! Jednoho takového znám ;-)
    Re: jak nastavit tulení pásy?05.02.2011
Já to kdysi dávno na starých pásech, provedl tak, že jsem na pásy přišil normální popruh. Ten jsem n
     Re: jak nastavit tulení pásy?07.02.2011
Díky za tipy, nejvíc se mi zamlouvá rada vyvrtat díru do skluznice, neboť jak známo díra je odznakem

1   ...   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   799   800   801   802   803   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 přepoušťák
Nazdar, hledám jednoduchý přepoušťák na VAR 2 (bez ventilu a hadice) malý, z duralu nebo mosazi, dva závity, jeden vnitřní druhý vnější, dosedá na ó-kroužky a vypadá skoro jak redukce vyráběná přímo od VARu (akorát menší závit je vnitřní, právě na kartuši). Našroubuješ na 2kg, otočíš a vesele plníš.Nevíte o někom, kdo prodá, nebo vyrobí???? DÍK O.
ondra23:24:03 05.02.2011
odpovědět 
 Re: přepoušťák
Na aukru sem občas viděl za pár desetikorun+pošta
Jirka10:09:05 06.02.2011
odpovědět 
  Re: přepoušťák
měl jsi na mysli toto?--> http://www.trip-sport.cz /eshop/redukce-pro- varic-var-2.html (2 mezery)
Jirka10:16:50 06.02.2011
odpovědět 
   Re: přepoušťák
Jo,tento odkaz je na redukci k VAR(abys mohl varit primi z 2kg).Přepoušťák je podobný. Přepoušťák, který jsem viděl a který měl i kamarád, občas se objevil na netu, že je ve velkém někdo vyrobí a prodá. Vypadá skoro jak redukce, kterou vyrábí VAR. Je bez ventilu, bez hadice,....takový malý mosazný kousek, který namotuješ na 2kg a druhým závitem právě na kartuši. Takový bych koupil nebo nechal vyrobit. Jednoduchý, bez zbytečností, bez spojů, které můžou ucházet. Malý mosazný kousek, který můžeš strčit do kapsy
Prak10:51:11 06.02.2011
odpovědět 
  Re: přepoušťák
Jo, občas taky někde něco zahlídnu,ale nemám štěstí. Asi ještě hledám málo :-)
Prak10:41:58 06.02.2011
odpovědět 
 Re: přepoušťák
Byla to redukce pro VAR 1, která zároveň fungovala jako přepoušťák. U redukce pro VAR 2 už to ale takhle nefunguje, protože když začal Sedláček prodávat i kartuše, změnil u redukce pro VAR 2 závit, aby už přes ní nešlo přepouštět.
Jířa13:06:43 07.02.2011
odpovědět 
 Re: přepoušťák
Do jaký teploty je bezpečná kartuše naplněná plynem z "velký" bomby? Pokud to nevíš tak to neplň. Stejně tak pokud si neumíš sám vymyslet a udělat přepoušťák (lepší je s ventilem, je z toho míň smradu)
14:50:58 07.02.2011
odpovědět 
  Re: přepoušťák
???
Prak22:18:28 08.02.2011
odpovědět 
   Re: přepoušťák
kratka story ohledne teploty : kamarad dal v zime prazdny kartuse na balkon aby vymrzly a tim sly lip plnit( rozdil tlaku ). Pak je naplnil pres ventil a dones nam setrilkum do hospody na sraz. Po cca 2 hodinach nasledovala samovolna exploze jedne z kartusi, pricemz jen tesne minula kamaradovic 5-letyho kluka. Smradu jak ve chlive, zakaz vstup do hospody,ale zkusenost k nezaplaceni. Od ty doby kartuse kupuju, ale vetsinou vozim v aute 2kg bombu.
hk22:38:20 08.02.2011
odpovědět 
    Re: přepoušťák
Tak nějak, i když klasika je spíš auto zaparkovaný na slunci a vysklený vokna (nebo otevřenej kufr). Holt víc propanu udělá svoje ;-) Za časů kartuší stavěnejch na čistej butan bylo zábavy mnohem víc než dneska, ale i tak to je pořád pro pro neznalý o hubu (beze srandy).
Do auta je dobrá "velká" kilovka, oproti 2kg je mnohem skladnější.
23:34:56 08.02.2011
odpovědět 
     Re: přepoušťák
Tyo kilovku jsem snad nikdy neviděl, vždycky asi jen 2kg (nebo 5?) a nebo pak malý kartuše...ani nemohu vygooglit, máš prosím nějaký tip kde sehnat?
Jirka08:17:56 09.02.2011
odpovědět 
      Re: přepoušťák
Ta malá "velká" je 2kg, ale dělají se i kilovky, rozšířený moc nejsou. Ptej se v plynárnách (plnírnách). Je jich málo tak je problém měnit prázdnou za plnou, takže se musí na objednávku nebo zajet do plnírny.
13:13:49 09.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:

Parný den na Kornu
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín
Panu Domácímu Natruc 8+/9- Holštejn
Bakarat VIIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry | Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je | Re: paradocs | Re: Prosím, | Peckoffka | Re: paradocs | Re: Prosím, |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (27)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)

 Nově v inzerci:
Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1160 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1276 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1460 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1428 
 Neřeším to – lezu vše 
 1129 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi