Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 47. 10037 48.Pelikán 10013 49.Černík 10000 Bouldry: 47.Chovanová 9153 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Je v nekterem z brnenskych kramu k videni a vyzkouseni sedak Petzl Sama? Zatim jsem na nej nikde nenarazil a kupovat jej naslepo pres net se mi nechce... Dik za info :o)
  Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 V Praze v Hudy. V Brně jsem ho neviděl. Když změříš obvod pasu a nohy, porovnáš s tabulkou velikostí
    Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Hm tak prave po zkusenostech s Beal Aero II bych si ho radeji zkusil ... ten sice taky "sedel&q
      Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Tuhle sem si koupil BD Momentum. Sedák se líbil, seděl, ale pohoupat sem se zapoměl, dyť na sedáku n
        Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Jak rikas Vildo...jenze Ty jsi daleko sikovnejsi svadlenka nez ja, takze se na tohle muzu fakt vys*a
          Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Petzl se sije ve Fracii a není to BD nebo Beal přátelé.
            Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Vovovo votom zadna ;-) ale uverim tomu az si ho vyzkousim. Jistota je kulomet, jak rikala babicka
              Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 spis kulomet je jistota :)
              Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 btw neni sama babsky model?
                Re: Sama v Brne ... :o) 15.02.2011 Se muzu mejlit zejo, ale cekal bych ze mens climbing harness je pro chlapy ...
                  Re: Sama v Brne ... :o) 16.02.2011 moja chyba, splietol som si to so selena... ale keby aj bol damsky, nevadi, ved v kazdom chlapovi je
          Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 BD sedáky, aspoň ten, co mám, sou z Filipín, jen nevím, estli je to dobře. Jinak Petzl už taky valí
            Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Neděje se to u Mamutu, který maj ten plastový kryt oka.
              Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Mamut snad ne:-) Nedeje se to treba u Edelridu loopo, kterej tuhle cast, ktera se odrbava, postrada,
            Re: Sama v Brne ... :o) 14.02.2011 Nedeje se to treba u sedaku Arcteryx, ale kdo na ne ma, ze...??
              Re: Sama v Brne ... :o) 16.02.2011 Tak zpet k tematu .... maji tenhle sedak VUBEC NEKDE? Vertical me odkazal na Hudy a Alpsport, kteri
                Re: Sama v Brne ... :o) 16.02.2011 Já si ho asi před rokem v Hudáči objednal a pak koupil - ale neměli je skladem. Samu už jsem předtím
                  Re: Sama v Brne ... :o) 16.02.2011 No měl jsem tři Hirundosy a kazdeh vydržel jeden rok!!! BD zatím vypadá (po 1/2 roce), ze vydrží o n
                    Re: Sama v Brne ... :o) 16.02.2011 není tip jako typ...
                      Re: Sama v Brne ... :o) 16.02.2011 cervenam se...:)))
  Re: Sama v Brne ... :o) 17.02.2011 asi bych si měl taky koupit novej sedák po 7mi telech... :/
    Re: Sama v Brne ... :o) 17.02.2011 Je otázka, jestli ten tvůj sedmitelej nevydrží pořád ještě víc než některý ty, co koupíš dneska, s p
      Re: Sama v Brne ... :o) 25.02.2011 Tak jen pro uplnost - Samu jsem nakonec sehnal ... primo od distributora, za coz patri velky dik dev
        Re: Sama v Brne ... :o) 25.02.2011 To můj sedák už přežil tři lana a ještě tak dvě další bych mu přál. Jen nevím, estli je to dobrej se
          Re: Sama v Brne ... :o) 25.02.2011 To jsem jakoze myslel zivotnost oficialne udavanou. Kolik jsem mel lan za zivot sveho posledniho sed
Piz Bernina na skialpech 14.02.2011 Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.
  Re: Piz Bernina na skialpech 15.02.2011 Haloo. pridavam se k otazceee
Jump! 14.02.2011 Ahoj, nemáte někdo film Jump! ? Už nějakej pátek ho marně sháním a nikdo z kámožů ho nemá...stačil by odkaz :-)
Díks a ať to leze
Piz Bernina na skialpech 14.02.2011 Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.
Prana 13.02.2011 Ahoj, nevíte někdo, jestli se u nás ještě dají koupit hadry od Prana? Případně kontakt? Dík
  Re: Prana 13.02.2011 dají
  Re: Prana 14.02.2011 V Cechach maj jen stary kolekce a strasne predrazeny. Doporucuju si jen vyzkouset a objednat pres ne
Ledy Malta 13.02.2011 Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
  Re: Ledy Malta 13.02.2011 Asi letos nic moc, tálo to tam už v lednu.
  Re: Ledy Malta 14.02.2011 Jaká pak mizérie,to co je u nás a co maj tam to se nedá srovnávat.Je pravda že tam jsou letos horší
    Re: Ledy Malta 14.02.2011 Díky mnohokrat a preju pekny lezeni...
Ledy Malta 13.02.2011 Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
Ledy Malta 13.02.2011 Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
  Re: Cinsky matros 13.02.2011 Tento týden by měl Vertical, jakožto dovozce, zvěřejnit českou mutaci varování.
  Re: Cinsky matros 13.02.2011 no nekup to, kdyz je to tak vyhodny...
  Re: Cinsky matros 13.02.2011 odkaz nejede :(
    Re: Cinsky matros 13.02.2011 Jede ...musis vymazat mezery ...
        Re: Cinsky matros 13.02.2011 Tak dva roky a naučijou se to dělat pořádně...
          Re: Cinsky matros 13.02.2011 Číňani jedou ve velkém. Stačí se zmínit v diskusi na lezci a kopce doly info vám přinesou nejnovější
            Re: Cinsky matros 14.02.2011 Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
            Re: Cinsky matros 14.02.2011 Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
              Re: Cinsky matros 14.02.2011 Škoda že to není jako článek od dovozce, je to důležité.
                Re: Cinsky matros 14.02.2011 Žádný článek od dovozce jsem ještě nečetl. kde je?
                  Re: Cinsky matros 14.02.2011 Co trochu nahlédnout za oponu testování výrobků pro prodej v EU -
na testování v ČR lano ,,m
Video 12.02.2011 Nemáte nikdo doma snímek Alone On The Wall US nebo link na torrenty??? Díky