LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
50. 9986
51.Šenkýř 9969
52.S 9953
Bouldry:
50.Tran 9078
51.Šolc 9053
52.Čech 9050
Hory:
29.Slavíček 2366
30.Uhlík 2276
31.Čermák 2232

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230970 cest
Nové přelezy:
Cikánskej Xb
Take the L 9-
Take A Wal 9-/9
Troy 9+
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+

Stěny
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka
Sokolovna - Lomnice nad Popelkou
Skatepark - Jablonec Nad Nisou

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
Outdoor Centrum Rock Point Futurum - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Piatra14.02.2011
Neví tu někdo kde se dá sehnat lezecký průvodce pro horskou oblast PIATRA v Rumunsku?
 Re: Piatra15.02.2011
Vím, ale je to stále mezi rozepsanými články. Ještě zas někomu jednou uvěřím že se v Rumunsku neleze
  Re: Piatra15.02.2011
Dík moc.
   Re: Piatra15.02.2011
Donutil jsi mě kouknout do knihovničky :-) Našel jsme v ní Přehled horolezeckých terénů Rumunska od
    Re: Piatra15.02.2011
Mám doma ještě nějaké staré horolezecké skvosty na Rumunsko i vht průvodce a mapy, ale do tvý knihov
     Re: Piatra15.02.2011
Zase tak moc toho není a navíc to mám roztahané po třech místech v Čechách. Z Rumunska koukám ještě
    Re: Piatra15.02.2011
Jaaj, toho Kukacku uz par let neuspesne shanim:-(
     Re: Piatra16.02.2011
Skenovat ho nebudu, ale klidně Ti ho půjčím, když za mě tu práci uděláš Ty :-)
 Re: Piatra15.02.2011
co zkusit google? slova escalada, piatra

hned první odkaz vyplivl lezeckého průvodce:
  Re: Piatra15.02.2011
Ted na to koukam jeste jednou - to je pruvodce dokonalejsi nez ve Francii - graficky stejne dokonaly
  Re: Piatra18.02.2011
Dík za výborný tipy. Je vidět, že když si člověk neví rady, stačí napsat do lezce. Jedu tam v červnu

 Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Je v nekterem z brnenskych kramu k videni a vyzkouseni sedak Petzl Sama? Zatim jsem na nej nikde nenarazil a kupovat jej naslepo pres net se mi nechce... Dik za info :o)
 Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
V Praze v Hudy. V Brně jsem ho neviděl. Když změříš obvod pasu a nohy, porovnáš s tabulkou velikostí
  Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Hm tak prave po zkusenostech s Beal Aero II bych si ho radeji zkusil ... ten sice taky "sedel&q
   Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Tuhle sem si koupil BD Momentum. Sedák se líbil, seděl, ale pohoupat sem se zapoměl, dyť na sedáku n
    Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Jak rikas Vildo...jenze Ty jsi daleko sikovnejsi svadlenka nez ja, takze se na tohle muzu fakt vys*a
     Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Petzl se sije ve Fracii a není to BD nebo Beal přátelé.
      Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Vovovo votom zadna ;-) ale uverim tomu az si ho vyzkousim. Jistota je kulomet, jak rikala babicka
       Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
spis kulomet je jistota :)
       Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
btw neni sama babsky model?
        Re: Sama v Brne ... :o)15.02.2011
Se muzu mejlit zejo, ale cekal bych ze mens climbing harness je pro chlapy ...
         Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
moja chyba, splietol som si to so selena... ale keby aj bol damsky, nevadi, ved v kazdom chlapovi je
     Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
BD sedáky, aspoň ten, co mám, sou z Filipín, jen nevím, estli je to dobře. Jinak Petzl už taky valí
      Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Neděje se to u Mamutu, který maj ten plastový kryt oka.
       Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Mamut snad ne:-) Nedeje se to treba u Edelridu loopo, kterej tuhle cast, ktera se odrbava, postrada,
      Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Nedeje se to treba u sedaku Arcteryx, ale kdo na ne ma, ze...??
       Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
Tak zpet k tematu .... maji tenhle sedak VUBEC NEKDE? Vertical me odkazal na Hudy a Alpsport, kteri
        Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
Já si ho asi před rokem v Hudáči objednal a pak koupil - ale neměli je skladem. Samu už jsem předtím
         Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
No měl jsem tři Hirundosy a kazdeh vydržel jeden rok!!! BD zatím vypadá (po 1/2 roce), ze vydrží o n
          Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
není tip jako typ...
           Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
cervenam se...:)))
 Re: Sama v Brne ... :o)17.02.2011
asi bych si měl taky koupit novej sedák po 7mi telech... :/
  Re: Sama v Brne ... :o)17.02.2011
Je otázka, jestli ten tvůj sedmitelej nevydrží pořád ještě víc než některý ty, co koupíš dneska, s p
   Re: Sama v Brne ... :o)25.02.2011
Tak jen pro uplnost - Samu jsem nakonec sehnal ... primo od distributora, za coz patri velky dik dev
    Re: Sama v Brne ... :o)25.02.2011
To můj sedák už přežil tři lana a ještě tak dvě další bych mu přál. Jen nevím, estli je to dobrej se
     Re: Sama v Brne ... :o)25.02.2011
To jsem jakoze myslel zivotnost oficialne udavanou. Kolik jsem mel lan za zivot sveho posledniho sed

 Piz Bernina na skialpech14.02.2011
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.
 Re: Piz Bernina na skialpech15.02.2011
Haloo. pridavam se k otazceee

 Jump!14.02.2011
Ahoj, nemáte někdo film Jump! ? Už nějakej pátek ho marně sháním a nikdo z kámožů ho nemá...stačil by odkaz :-)

Díks a ať to leze

 Piz Bernina na skialpech14.02.2011
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.

 Prana13.02.2011
Ahoj, nevíte někdo, jestli se u nás ještě dají koupit hadry od Prana? Případně kontakt? Dík
 Re: Prana13.02.2011
dají
 Re: Prana14.02.2011
V Cechach maj jen stary kolekce a strasne predrazeny. Doporucuju si jen vyzkouset a objednat pres ne

 Ledy Malta13.02.2011
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
 Re: Ledy Malta13.02.2011
Asi letos nic moc, tálo to tam už v lednu.
 Re: Ledy Malta14.02.2011
Jaká pak mizérie,to co je u nás a co maj tam to se nedá srovnávat.Je pravda že tam jsou letos horší
  Re: Ledy Malta14.02.2011
Díky mnohokrat a preju pekny lezeni...

 Ledy Malta13.02.2011
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?

 Ledy Malta13.02.2011
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?

 Cinsky matros12.02.2011
Tak v Cine uz vyrabej i lezecky material :
http://www.petzl.com/ us/outdoor/news-2 /2011/02/11/warning-regarding- presence-counterfeit-versio
 Re: Cinsky matros13.02.2011
Tento týden by měl Vertical, jakožto dovozce, zvěřejnit českou mutaci varování.
 Re: Cinsky matros13.02.2011
no nekup to, kdyz je to tak vyhodny...
 Re: Cinsky matros13.02.2011
odkaz nejede :(
  Re: Cinsky matros13.02.2011
Jede ...musis vymazat mezery ...
  Re: Cinsky matros13.02.2011
Česky:
   Re: Cinsky matros13.02.2011
A je to tady , konečně - další ekvivalent anglic. klas.E - tentokrát asi CH .Čím víc materiálu made
    Re: Cinsky matros13.02.2011
Tak dva roky a naučijou se to dělat pořádně...
     Re: Cinsky matros13.02.2011
Číňani jedou ve velkém. Stačí se zmínit v diskusi na lezci a kopce doly info vám přinesou nejnovější
      Re: Cinsky matros14.02.2011
Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
      Re: Cinsky matros14.02.2011
Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
       Re: Cinsky matros14.02.2011
Škoda že to není jako článek od dovozce, je to důležité.
        Re: Cinsky matros14.02.2011
Žádný článek od dovozce jsem ještě nečetl. kde je?
         Re: Cinsky matros14.02.2011
Co trochu nahlédnout za oponu testování výrobků pro prodej v EU -
na testování v ČR lano ,,m

1   ...   780   781   782   783   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   799   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Cinsky matros
Tak v Cine uz vyrabej i lezecky material :
http://www.petzl.com/ us/outdoor/news-2 /2011/02/11/warning-regarding- presence-counterfeit-versions-petzl-products    (bez mezer)
To vypada hur nez vacky z Tesca :)
Jeza23:05:09 12.02.2011
odpovědět 
 Re: Cinsky matros
Tento týden by měl Vertical, jakožto dovozce, zvěřejnit českou mutaci varování.
vonkreuz07:33:05 13.02.2011
odpovědět 
 Re: Cinsky matros
no nekup to, kdyz je to tak vyhodny...
09:19:46 13.02.2011
odpovědět 
 Re: Cinsky matros
odkaz nejede :(
M.09:47:06 13.02.2011
odpovědět 
  Re: Cinsky matros
Jede ...musis vymazat mezery ...
V.10:04:40 13.02.2011
odpovědět 
  Re: Cinsky matros
Česky: http://quill-outdoor.cz/nebezpecne-kopie-petzl
Belial11:32:15 13.02.2011
odpovědět 
   Re: Cinsky matros
A je to tady , konečně - další ekvivalent anglic. klas.E - tentokrát asi CH .Čím víc materiálu made in china - tím lepší klasa.
Martin19:25:10 13.02.2011
odpovědět 
    Re: Cinsky matros
Tak dva roky a naučijou se to dělat pořádně...
Willhem20:17:18 13.02.2011
odpovědět 
     Re: Cinsky matros
Číňani jedou ve velkém. Stačí se zmínit v diskusi na lezci a kopce doly info vám přinesou nejnovější zpravodajství z Petzlu((:
22:40:52 13.02.2011
odpovědět 
      Re: Cinsky matros
Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom slyset ted nez pak az to zpusobi nakej prusvih..
stepanka.n09:09:58 14.02.2011
odpovědět 
      Re: Cinsky matros
Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom slyset ted nez pak az to zpusobi nakej prusvih..
stepanka.n09:24:02 14.02.2011
odpovědět 
       Re: Cinsky matros
Škoda že to není jako článek od dovozce, je to důležité.
09:38:06 14.02.2011
odpovědět 
        Re: Cinsky matros
Žádný článek od dovozce jsem ještě nečetl. kde je?
11:21:49 14.02.2011
odpovědět 
         Re: Cinsky matros
Co trochu nahlédnout za oponu testování výrobků pro prodej v EU -
na testování v ČR lano ,,made in china ,, - neprošlo / malo norm.pádů , atd./ cca. za měsíc na testování nový model od stejného výrobce - a světe ďivse 8 pádů - super , ti kluci s chiny se rychle učí !možná že až moc rychle.
Po rozřezání testovaného vzorku ,kontrole středového ID páseku , oko spatří - označení f.Beal. Prostě jen nalepily své koncovky na nornální lano od Bealu a fajront.Tak at žijou výrobky s nápisem made in china , doufám že budeme žít i my .
12:05:20 14.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:

Paní Kadrnožková, VIIIb
 Databáze cest:
Všechny cesty (192360)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Charmoz - Grépon traverse 5c Mont Blanc
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Elegantní Varianta VIIa Prachov
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen

 Nově v diskusi:
Aktuální dostupnost Obrvégry | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Prosím, | Re: Prosím, | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (43)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (9)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1151 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1267 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1455 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1420 
 Neřeším to – lezu vše 
 1117 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi