LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zakládej jenom tutový jištění, neser se s blbejma smyčkama a lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230835 cest
Nové přelezy:
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Je v nekterem z brnenskych kramu k videni a vyzkouseni sedak Petzl Sama? Zatim jsem na nej nikde nenarazil a kupovat jej naslepo pres net se mi nechce... Dik za info :o)
 Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
V Praze v Hudy. V Brně jsem ho neviděl. Když změříš obvod pasu a nohy, porovnáš s tabulkou velikostí
  Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Hm tak prave po zkusenostech s Beal Aero II bych si ho radeji zkusil ... ten sice taky "sedel&q
   Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Tuhle sem si koupil BD Momentum. Sedák se líbil, seděl, ale pohoupat sem se zapoměl, dyť na sedáku n
    Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Jak rikas Vildo...jenze Ty jsi daleko sikovnejsi svadlenka nez ja, takze se na tohle muzu fakt vys*a
     Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Petzl se sije ve Fracii a není to BD nebo Beal přátelé.
      Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Vovovo votom zadna ;-) ale uverim tomu az si ho vyzkousim. Jistota je kulomet, jak rikala babicka
       Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
spis kulomet je jistota :)
       Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
btw neni sama babsky model?
        Re: Sama v Brne ... :o)15.02.2011
Se muzu mejlit zejo, ale cekal bych ze mens climbing harness je pro chlapy ...
         Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
moja chyba, splietol som si to so selena... ale keby aj bol damsky, nevadi, ved v kazdom chlapovi je
     Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
BD sedáky, aspoň ten, co mám, sou z Filipín, jen nevím, estli je to dobře. Jinak Petzl už taky valí
      Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Neděje se to u Mamutu, který maj ten plastový kryt oka.
       Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Mamut snad ne:-) Nedeje se to treba u Edelridu loopo, kterej tuhle cast, ktera se odrbava, postrada,
      Re: Sama v Brne ... :o)14.02.2011
Nedeje se to treba u sedaku Arcteryx, ale kdo na ne ma, ze...??
       Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
Tak zpet k tematu .... maji tenhle sedak VUBEC NEKDE? Vertical me odkazal na Hudy a Alpsport, kteri
        Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
Já si ho asi před rokem v Hudáči objednal a pak koupil - ale neměli je skladem. Samu už jsem předtím
         Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
No měl jsem tři Hirundosy a kazdeh vydržel jeden rok!!! BD zatím vypadá (po 1/2 roce), ze vydrží o n
          Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
není tip jako typ...
           Re: Sama v Brne ... :o)16.02.2011
cervenam se...:)))
 Re: Sama v Brne ... :o)17.02.2011
asi bych si měl taky koupit novej sedák po 7mi telech... :/
  Re: Sama v Brne ... :o)17.02.2011
Je otázka, jestli ten tvůj sedmitelej nevydrží pořád ještě víc než některý ty, co koupíš dneska, s p
   Re: Sama v Brne ... :o)25.02.2011
Tak jen pro uplnost - Samu jsem nakonec sehnal ... primo od distributora, za coz patri velky dik dev
    Re: Sama v Brne ... :o)25.02.2011
To můj sedák už přežil tři lana a ještě tak dvě další bych mu přál. Jen nevím, estli je to dobrej se
     Re: Sama v Brne ... :o)25.02.2011
To jsem jakoze myslel zivotnost oficialne udavanou. Kolik jsem mel lan za zivot sveho posledniho sed

 Piz Bernina na skialpech14.02.2011
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.
 Re: Piz Bernina na skialpech15.02.2011
Haloo. pridavam se k otazceee

 Jump!14.02.2011
Ahoj, nemáte někdo film Jump! ? Už nějakej pátek ho marně sháním a nikdo z kámožů ho nemá...stačil by odkaz :-)

Díks a ať to leze

 Piz Bernina na skialpech14.02.2011
Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.

 Prana13.02.2011
Ahoj, nevíte někdo, jestli se u nás ještě dají koupit hadry od Prana? Případně kontakt? Dík
 Re: Prana13.02.2011
dají
 Re: Prana14.02.2011
V Cechach maj jen stary kolekce a strasne predrazeny. Doporucuju si jen vyzkouset a objednat pres ne

 Ledy Malta13.02.2011
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
 Re: Ledy Malta13.02.2011
Asi letos nic moc, tálo to tam už v lednu.
 Re: Ledy Malta14.02.2011
Jaká pak mizérie,to co je u nás a co maj tam to se nedá srovnávat.Je pravda že tam jsou letos horší
  Re: Ledy Malta14.02.2011
Díky mnohokrat a preju pekny lezeni...

 Ledy Malta13.02.2011
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?

 Ledy Malta13.02.2011
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?

 Cinsky matros12.02.2011
Tak v Cine uz vyrabej i lezecky material :
http://www.petzl.com/ us/outdoor/news-2 /2011/02/11/warning-regarding- presence-counterfeit-versio
 Re: Cinsky matros13.02.2011
Tento týden by měl Vertical, jakožto dovozce, zvěřejnit českou mutaci varování.
 Re: Cinsky matros13.02.2011
no nekup to, kdyz je to tak vyhodny...
 Re: Cinsky matros13.02.2011
odkaz nejede :(
  Re: Cinsky matros13.02.2011
Jede ...musis vymazat mezery ...
  Re: Cinsky matros13.02.2011
Česky:
   Re: Cinsky matros13.02.2011
A je to tady , konečně - další ekvivalent anglic. klas.E - tentokrát asi CH .Čím víc materiálu made
    Re: Cinsky matros13.02.2011
Tak dva roky a naučijou se to dělat pořádně...
     Re: Cinsky matros13.02.2011
Číňani jedou ve velkém. Stačí se zmínit v diskusi na lezci a kopce doly info vám přinesou nejnovější
      Re: Cinsky matros14.02.2011
Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
      Re: Cinsky matros14.02.2011
Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
       Re: Cinsky matros14.02.2011
Škoda že to není jako článek od dovozce, je to důležité.
        Re: Cinsky matros14.02.2011
Žádný článek od dovozce jsem ještě nečetl. kde je?
         Re: Cinsky matros14.02.2011
Co trochu nahlédnout za oponu testování výrobků pro prodej v EU -
na testování v ČR lano ,,m

 Video12.02.2011
Nemáte nikdo doma snímek Alone On The Wall US nebo link na torrenty??? Díky
 Re: Video12.02.2011
1   ...   780   781   782   783   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   798   799   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Ledy Malta
Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
Tim18:18:31 13.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192348)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Západní hrana III Prachov
Stará cesta IV Prachov
Nedělení dýchánek - varianta VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nedělní dýchánek VIIIa Tisá - Velké Stěny
Novodobá VIIIb Tisá - Velké Stěny
Nově komentované:
Kočka 7b+ Davle
Rasista VIIb Tisá - Velké Stěny
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle
Kočka 7b+ Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow | Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (51)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz