Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 19.Petr 3170 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Piz Bernina na skialpech 14.02.2011 Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.
  Re: Piz Bernina na skialpech 15.02.2011 Haloo. pridavam se k otazceee
Jump! 14.02.2011 Ahoj, nemáte někdo film Jump! ? Už nějakej pátek ho marně sháním a nikdo z kámožů ho nemá...stačil by odkaz :-)
Díks a ať to leze
Piz Bernina na skialpech 14.02.2011 Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik.
Prana 13.02.2011 Ahoj, nevíte někdo, jestli se u nás ještě dají koupit hadry od Prana? Případně kontakt? Dík
  Re: Prana 13.02.2011 dají
  Re: Prana 14.02.2011 V Cechach maj jen stary kolekce a strasne predrazeny. Doporucuju si jen vyzkouset a objednat pres ne
Ledy Malta 13.02.2011 Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
  Re: Ledy Malta 13.02.2011 Asi letos nic moc, tálo to tam už v lednu.
  Re: Ledy Malta 14.02.2011 Jaká pak mizérie,to co je u nás a co maj tam to se nedá srovnávat.Je pravda že tam jsou letos horší
    Re: Ledy Malta 14.02.2011 Díky mnohokrat a preju pekny lezeni...
Ledy Malta 13.02.2011 Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
Ledy Malta 13.02.2011 Ahoj, nemáte někdo info o stavu ledů v Maltatalu a okolí? Dostala se ke mně hláška že je to mizerie. Je to tak?
  Re: Cinsky matros 13.02.2011 Tento týden by měl Vertical, jakožto dovozce, zvěřejnit českou mutaci varování.
  Re: Cinsky matros 13.02.2011 no nekup to, kdyz je to tak vyhodny...
  Re: Cinsky matros 13.02.2011 odkaz nejede :(
    Re: Cinsky matros 13.02.2011 Jede ...musis vymazat mezery ...
        Re: Cinsky matros 13.02.2011 Tak dva roky a naučijou se to dělat pořádně...
          Re: Cinsky matros 13.02.2011 Číňani jedou ve velkém. Stačí se zmínit v diskusi na lezci a kopce doly info vám přinesou nejnovější
            Re: Cinsky matros 14.02.2011 Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
            Re: Cinsky matros 14.02.2011 Prave jsem to sem chtela dat, ale uz me nekdo predbehl. Jen at se to siri co nejvic, at je o tom sly
              Re: Cinsky matros 14.02.2011 Škoda že to není jako článek od dovozce, je to důležité.
                Re: Cinsky matros 14.02.2011 Žádný článek od dovozce jsem ještě nečetl. kde je?
                  Re: Cinsky matros 14.02.2011 Co trochu nahlédnout za oponu testování výrobků pro prodej v EU -
na testování v ČR lano ,,m
Video 12.02.2011 Nemáte nikdo doma snímek Alone On The Wall US nebo link na torrenty??? Díky
  Re: alpenverein 12.02.2011 no v prve rade to neni urazove pojisteni!!!
vyuzijes ho v zahranici hlavne na zachranne akce
  Re: alpenverein 12.02.2011 Ahoj, mám dotaz na podobné téma. Je mi jasné, že AV poskytuje skvělé pojištění týkající se záchrany.
    Re: alpenverein 12.02.2011 Záchranné práce můžou stát od pár tisíc: Můj syn si jednou ve snowparku v Chamonix zlomil palec, odj
      Re: alpenverein 13.02.2011 K těm několika posledním myšlenkám: mám tomu rozumět tak, že pojištění od CHS odmítají akceptovat, p
        Re: alpenverein 13.02.2011 Určitě neodmítnou, ale daleko jednodušší je pro záchranáře jednání s důvěryhodným a mnohokrát vyzkou
          Re: alpenverein 14.02.2011 Kubo viděls někdy kartičku pojištění ČHS? O ČHS na ní neni ani slovo, zato je tam obrovskej nápis UN
            Re: alpenverein 15.02.2011 Každý ať platí pojistku, kterou uzná za vhodnou. Jeden z rozhodovacích momentů je také známost značk
      Re: alpenverein 13.02.2011 mam taky jeden dotaz, odjizdim do spanelska a mam alpenverein. Zajimalo by mne jestli mi to funguje
        Re: alpenverein 13.02.2011 Ahoj, byl jsem za lezenim v Asii, pojisten jen alpenvereinem, a mel jsem nehodu v hospode. Kdyz jsem
        Re: alpenverein 13.02.2011 alpenverein není cestovní pojištění a kdybys měl nehodu v autě, není ti k ničemu, ledaže bys jel na
          Re: alpenverein 14.02.2011 to se mi nějak nezdá..."Pojištěny nejsou úrazy při používání motorových vozidel. Pojištěny však
            Re: alpenverein 15.02.2011 Mne to bolo tiez od nich takto vysvetlene, ze aj cesta autom je poistena (respektive zachranne akcie
              Re: alpenverein 15.02.2011 Horští vůdci mají zvláštní profesionální pojistku.
              Re: alpenverein 15.02.2011 musíš pořád vozit v autě bágl s matrošem a tvářit se, že si jel zrovna do skal :-)
    Re: alpenverein 13.02.2011 Paradni souhrn ten clanek, bohuzel ani po jeho precteni nemam porad jasno ktere pojisteni zvolim:-D
      Re: alpenverein 15.02.2011 Mé zkušenosti s AV:
1.kamarád dojebal koleno pod vrškem Glockneru-vrtule, hospitalizace přes
        Re: alpenverein 15.02.2011 Díky moc za konstruktivní odpověď. Jen ještě otázečka:
ad 1 - 30eur vám vrátili, ale těch 70e
          Re: alpenverein 15.02.2011 Nevím, jestli se podmínky změnily, ale známá si zlomila na běžkách v Laponsku stehenní kost, takže s
          Re: alpenverein 16.02.2011 Těch 30 euráčů kamarád platil...zpětně mu to vrátili vrámci celého balíku pojistky.
Jinak jsm
            Re: alpenverein 16.02.2011 Je třeba si uvědomit, že léty prověřená pojistka AV ( v tom kladném i záporném smyslu ) bude asi pří
1
...
780
781
782
783
784
785
786
787
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
798
799
...
2263
Piz Bernina na skialpech Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujeme. Dik. Bruno 17:28:24 14.02.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: