Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 16.Pail 10603 17.Šofránko 10585 18.Kolomazník 10550 Bouldry: 16.Šípek 10075 17.Košťál 10050 18.Chytil 10025 Hory: 21.Novák 2688 22.Bernard 2632 23.X. 2532
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Maltatal , jiná oblast ? 18.02.2011 Ahoj. Jaký je aktuální stav ledů v Maltě? Dá se něco lézt? Nějaký tip na jinou oblast,kde je dost ledů?
Dík :)
  Re: Maltatal , jiná oblast ? 18.02.2011 Chlape, kdyby jsi nebyl trošku línej a kouknul na pár starších příspěvku,tak zjistíš, že se tam dost
kotník 18.02.2011 Tak jsem včera na friťáku vymknul kotník :-( klasika noha mezi žíněnky. V pondělí mi to budou sádrovat. Nemáte někdo představu za jak dlouho to bude zase v normálu? Dik
  Re: kotník 18.02.2011 Ne, ale umis si predstavit jak budes silnej kdyz ted budes par tydnu lezt jenom po rukach?
  Re: kotník 18.02.2011 Těžko soudit z Tvého kusého popisu!-)) Já měl prý potrhané vazy - tzn.3 týdny sádra, ale pak se pomě
  Re: kotník 18.02.2011 lepsi je dat si trochu delsi oraz (min mesic) a radsi to pak jen procvicovat (nemyslim sportem, ale
    Re: kotník 18.02.2011 Takže buď do toho tlačit a po roce ještě kulhat, nebo pořádný oraz a nelézt a po roce a půl mít kotn
      Re: kotník 18.02.2011 ne, ja to mela o dost horsi nez jen vyrtnuty:) ale lepsi dat si oraz o mesic dyl nez do toho za 2 ty
  Re: kotník 18.02.2011 Plavání je dobré na všechno. Taky jsem po svých zlomeninách a vykloubeninách vždycky jako první zača
    Re: kotník 18.02.2011 pri vykloubenine je blby, ze to asi vetsinou neni jen to, ale zaroven se ti poskodi vazy a ja plus n
  Re: kotník 18.02.2011 Než ti zalijou nohu do betonu, přečti si v Montaně 2004/3 článek od Rosti Tomance.
    Re: kotník 18.02.2011 Stejny pripad, taky noha mezi matrace. Sadra, chodil jsem po mesici a to jeste nic moc, po dvou jsem
  Re: kotník 18.02.2011 Vojto, v tomto si dovolim tvrdit ze som na zaklade vlastnych skusenosti kompetentny ti radit, necham
  Re: kotník 18.02.2011 Doporučuju to nepodcenit a nechat se vyšetřit nějakym POŘÁDNYM doktorem! Poslyš tento příběh: před 4
    Re: kotník 19.02.2011 podobna historka, doktori v HK diagnostikovali zlomenou patni kost jako vyron. Takze.. bacha.
  Re: kotník 19.02.2011 Děkuju za všechny rady snad to vydržim :-(
    Re: kotník 19.02.2011 No, asi hodně záleží, jak moc máš nohu poškozenou. Já jsem si 22. listopadu udělala výron skokem na
      Re: kotník 19.02.2011 to je asi naky blby datum, ja sem si zmasakrovala kotnik taky 22.11 akorat rok predtim:)
    Re: kotník 19.02.2011 Taky jsem mel cca 5 tydnu nohu kvuli vyronu v sadre, lizt se dalo jen opatrne cca tyden po sundani,
  Re: kotník 19.02.2011 Měl jsem před časem potrhané vnější vazy, po sunání sádry jsem skoro nebyl schopen dojít z nemocnice
    Re: kotník 19.02.2011 Jeste je docela dobra pomucka na procviceni takova ta nestabilni plocha nebo jak se to jmenuje, tako
Lezení u moře 17.02.2011 Ahoj, má někdo tip na spojení moře a lezení? Klidně i boulder, hlavně u moře.
  Re: Lezení u moře 17.02.2011 Co takhle celé Chorvatsko? Od Splitu až po Makarskou? Zalezeš si a k moři to je co by kamenem.
    Re: Lezení u moře 17.02.2011 Kalymnos. Krasne lezeni prevazne po krapnicich vsech stupnu obtiznosti.
      Re: Lezení u moře 17.02.2011 A co nějaká Itálie směrem na jih?
        Re: Lezení u moře 17.02.2011 Co třeba Finale Ligure, Paklenica, Omiš, Cliffbase...
          Re: Lezení u moře 18.02.2011 Co takhle sever? Irsko, Anglie, Norsko, Svedsko? Zalezi ale jestli chces u more, nebo u teplyho more
            Re: Lezení u moře 18.02.2011 Co takhle zkusit hledat? tady se na tohle ptá nejmíň 5 lidí ročně.
              Re: Lezení u moře 18.02.2011 kdyz Te to tolik obtezuje tak to prosim po nikom necti a neodpovidej!!
diky!
              Re: Lezení u moře 18.02.2011 kdyz Te to tolik obtezuje tak to prosim po nikom necti a neodpovidej!!
diky!
      Re: Lezení u moře 18.02.2011 A jsou na Kalymnosu i dobře zajištěné lehčí cesty spíš pro začátečníky(tak do 5)?
        Re: Lezení u moře 18.02.2011 Vsechny cesty na Kalymnu jsou velmi dobre zajistene (jako na umelce). Ale odhaduju, ze cest, rekneme
        Re: Lezení u moře 18.02.2011 Kalymnos
      Re: Lezení u moře 18.02.2011 Kalymnos je fakt jen pro zapálené horolezce. Jsou tam jenom ty šutry a jinak nic :o(
        Re: Lezení u moře 18.02.2011 Tak horolezci si tam moc nezalezou, ale lezci naopak docela jo. Mimo ty šutry tam ještě jsou města,
  Re: Lezení u moře 18.02.2011 Určitě Sicílie, ale v létě tam bude asi až mov horko...
    Re: Lezení u moře 18.02.2011 Sicílie je moc daleko. Třeba Gargáno?
  Re: Lezení u moře 18.02.2011 Hříměždice.
    Troubo! 18.02.2011 Že by existoval ještě jeden člověk stejného jména jako já a že by používal stejný mail jako já?
      Re: Troubo! 18.02.2011 A teď, kterej je kterej? Styl odpovědi a informační hodnota toho prvního příspěvku se na Turka dost
        Re: Troubo! 18.02.2011 Rafinovaný PR. Za vším musíš vidět peníze a blikací reklamy, ne?
  Re: Lezení u moře 18.02.2011 Taky se přikláním k Chorvatsku. Třeba Omiš je úplně luxusní.
  Re: Lezení u moře 18.02.2011 Thajsko ;-)
    Re: Lezení u moře 18.02.2011 Thajsko je trochu z ruky. Potřebuju autem a něco lehčího pro víceméně začátečníka. Hodně jištění a d
      Re: Lezení u moře 18.02.2011 hvar
        Re: Lezení u moře 18.02.2011 Zrovna na to koukám, ale všechno je od pěti vejš.
          Re: Lezení u moře 20.02.2011 Jestli tam pojedes nekdy v lete a ted lezes petky tak do ty doby se bez problemu zlepsis:-)
Nadměrné velikosti lezeček 17.02.2011 Ahoj chci se zeptat jestli nevíte o nějákých lezečkách velikosti 15/50.Začínám lézt ale s velikostí bot do jakékoliv aktivity jsem měl vždycky problém.Našel jsem jedny od RP summit LU.Dělá ještě nějáká firma jiné?Popř.existuje firma na nadměrné lezečky?:)
  Re: Nadměrné velikosti lezeček 17.02.2011 skontaktuj Triop alebo Saltic, to su vyrobcovia a aj ked nemaju mozno tieto velkosti v beznej ponuke
    Re: Nadměrné velikosti lezeček 17.02.2011 Saltic stopro dělá tyto lezečky. Je to spíš okrajovka, proto se to chce dotázat na skladové možnosti
  Re: Nadměrné velikosti lezeček 19.02.2011 smichOFF maji takovy lode skladem :D
    Re: Nadměrné velikosti lezeček 19.02.2011 Dneska jsem viděl vel. 15 na Smíchově. Myslím Triopy. Mám vel.12,ale tohle byly velký boty i na mě.
Nohavice na zimne lezenie a lady 16.02.2011 Poradili by ste mi nejaké nohavice (kalhoty) vhodné na zimné lezenie? Môžu no nemusia byť zateplené, skôr mi záleží, aby nepremokli a boli mechanicky odolnejšie. A ešte drobná ale dôležitá požiadavka: potrebujem aby sa robili v predĺženej veľkosti, som vy
  Re: Nohavice na zimne lezenie a lady 17.02.2011 Šusťáky v pracovních potřebách.
  Re: Nohavice na zimne lezenie a lady 17.02.2011 nejlepší z nejlepších jsou na lezení gore kalhoty od německé armády. Skutečně nepromoknou a neprokop
    Re: Nohavice na zimne lezenie a lady 17.02.2011 Jestli nechceš utrácet a nechystáš se na nějaké dlouhé horské výstupy, tak kup jak je výše uvedeno.
    Re: Nohavice na zimne lezenie a lady 18.02.2011 já mám taky goretex maskáče bundeswehr, lezu v nich v zimě cca 5 let a vydrží všechno...
      Re: Nohavice na zimne lezenie a lady 19.02.2011 Kde sa daju take nohavice zohnat? Vdaka za odpved.
        Re: Nohavice na zimne lezenie a lady 19.02.2011 kupoval jsem je v nějakem armyshopu v brně. Myslím, že budou k dostání v každém lepším armyshopu.
Stubai 16.02.2011 Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd.
  Re: lezecké centrum v ostravě 16.02.2011 A v Olomouci? Neví někdo?
    Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 V Olomouci snad je to na dobré cestě, ikdyž je ta cesta delší než se na začátku zdálo :(. Určitě to
  Re: lezecké centrum v ostravě 16.02.2011 Tak to se kámo zeptej tak za deset let. Možná i patnáct:-)
  Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 eh, tak ted sem se zasmal :D. nejvetsi centrum co tu je,blokcentrum ... venkovni stena a vnitrni bul
  Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 leda by sis sehnal potřebný kapitál, sponzory, povolení a vhodné místo a postavil ho sám
    Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 V Olomouci ze se neco chysta..Ze by konecne? Vi nekdo neco blizsiho? Uplne se mi opotily ruce:))
  Re: Domlouvani lezeckych planu 18.02.2011 Hi,
Sorry for my inability to speak czech. I just wanted to thank you for looking at
    Re: Feraty v Jizerkách 16.02.2011 díky za tip!
  Re: Feraty v Jizerkách 16.02.2011 na uvedeném odkazu už najdeš vyjádření svazu!
1
...
778
779
780
781
782
783
784
785
786
787
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
...
2263
Stubai Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd. GrofDrakula 16:19:08 16.02.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: