Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 18.Kolomazník 10550 19.Kalvas 10538 20.Sejbal 10400 Bouldry: 18.Chytil 10025 19.Vejsada 10006 20.Šlapák 10000 Hory: 15.Dörfl 3442 16. 3376 17.Abt 3287
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Stubai 16.02.2011 Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd.
  Re: lezecké centrum v ostravě 16.02.2011 A v Olomouci? Neví někdo?
    Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 V Olomouci snad je to na dobré cestě, ikdyž je ta cesta delší než se na začátku zdálo :(. Určitě to
  Re: lezecké centrum v ostravě 16.02.2011 Tak to se kámo zeptej tak za deset let. Možná i patnáct:-)
  Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 eh, tak ted sem se zasmal :D. nejvetsi centrum co tu je,blokcentrum ... venkovni stena a vnitrni bul
  Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 leda by sis sehnal potřebný kapitál, sponzory, povolení a vhodné místo a postavil ho sám
    Re: lezecké centrum v ostravě 17.02.2011 V Olomouci ze se neco chysta..Ze by konecne? Vi nekdo neco blizsiho? Uplne se mi opotily ruce:))
  Re: Domlouvani lezeckych planu 18.02.2011 Hi,
Sorry for my inability to speak czech. I just wanted to thank you for looking at
    Re: Feraty v Jizerkách 16.02.2011 díky za tip!
  Re: Feraty v Jizerkách 16.02.2011 na uvedeném odkazu už najdeš vyjádření svazu!
  Re: Lezení kolem St. Tropez 18.02.2011 massif l´Esterel mam ten dojem. V Provence jsou jen dve mista, kde se neleze na vapne a tohle je jed
Ubytování - Obertauern 15.02.2011 Ahoj, nevíte někdo o nějakém ubytování pro 4 lidi v Obertauernu nebo někde poblíž? Něco levného a třeba s kuchyňkou. Díky
  Re: úmrtí v andách 15.02.2011 Bohužel...již pátá oběť za sezonu (zatím), Tomáš Šebelek (38), Aconcagua, ve výšce zhruba 5900m n.m.
    Re: úmrtí v andách 15.02.2011 co se stalo???Bohužel to nepřečtu.
      Re: úmrtí v andách 15.02.2011 V článku zatím nic konkrétního není, jen že zemřel v pondělí, jeho tělo ještě nebylo sneseno a o jeh
        Re: úmrtí v andách 15.02.2011 dej si daný text do překladače, odstran mezery:
        Re: úmrtí v andách 15.02.2011 dej si daný text do překladače, odstran mezery:
    Re: úmrtí v andách 16.02.2011 Je mi to lito ale musim uvést věci na spravnou miru. Horolezec se jménem Tomáš Pavelek
      Re: úmrtí v andách 16.02.2011 Tomáše jsem znal. Je to mazec. Hrozně slušný člověk, ktery dbal vždy na bezpečnost. Doma má tři malé
        Re: úmrtí v andách 17.02.2011 Díky zkomolení jména jsem si myslel, že se mě ta zpráva nijak netýká. Teď už vím, že to je jinak. To
dotaz na zlomeninu 15.02.2011 zdarec ,,neví prosím někdo za jak dlouho se dá naplno zatížit ruka po zlomenině předloktí ?,,,??? už se vidím na stěně a ono tohle...
  Re: dotaz na zlomeninu 15.02.2011 obecne se zlomenina leci 3mesice. Predlokti je dst vazny na to abych pulroku en drepoval:(
  Re: dotaz na zlomeninu 15.02.2011 No ono to neni tolik o kosti, jako spise o tom, ze ti kompletne atrofuje svalstvo a slachy se zkrati
    Re: dotaz na zlomeninu 16.03.2012 cau, mam dotaz. najpr ale ku mne, mal som luxaciu laktoveho klbu, laket bol mimo tak styri hodky kym
      Re: dotaz na zlomeninu 16.03.2012 Luxace lokte je dost závažnej úraz, určitě horší než zlomenina předloktí, na vyvěšování zapoměň, při
        Re: dotaz na zlomeninu 24.03.2012 vdaka za odpoved, nie je to ale trochu prilis vynechat na celu sezonu? chapem ze zdravie je prvorade
  Re: dotaz na zlomeninu 15.02.2011 pokud myslis stred predlokti tak docela dlouho, ty kosti se hojej celkem spatne, takze +- 2 měsíce ú
  Re: dotaz na zlomeninu 16.02.2011 zdar, před rokem jsem si zlomil "distální konec radia", roztříštil kloub, měl jsem to oper
  Re: dotaz na zlomeninu 16.02.2011 No čau Koryťáku, hlásím se k tobě do klubu. Včera jsem v LB špatně šlápla, při chůzi :-) a nožka udě
    Re: dotaz na zlomeninu 17.02.2011 Před třemi roky jsem si zlomil na lyžích ruku v zápěstí. Bylo to koncem února. A v květnu jsem již l
    Re: dotaz na zlomeninu 16.03.2012 taky tohle jsem měl v létě - akorát jsem měl chodící - je to výborná šance něco nashybovat :) - nebo
  Re: dotaz na zlomeninu 17.02.2011 jak uz napsali vazeni predrecnici, je to hodne individuelni..doktor ti povi nejaky ramcovy cislo del
    Re: dotaz na zlomeninu 16.03.2012 Zdar loni sem si zlomil dolní konec radia( urazil sem sem si na lyžích spodek vřetení kosti za zápěs
pitz bernina - skialpy 15.02.2011 Ahoj, chtel jsem se zeptat, jestli mate nekdo zkusenost s vystupem na Piz Bernina v zime. Normalkou vystup i sestup, Biancograt neplanujem (al emuze byt). Dik.
  Re: pitz bernina - skialpy 17.02.2011 Čus šli jsme tam na Velikonoce od chaty Boval, lyže jsme zouvali na začátku skalního vrcholového hře
1
...
779
780
781
782
783
784
785
786
787
788
789
790
791
792
793
794
795
796
797
798
...
2263
Stubai Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd. GrofDrakula 16:19:08 16.02.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: