Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5947 lezců
1230732 cest
Nové přelezy:
Bílý Tesák 7b+
Arnold Cla 9+
Lambert 8a
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+
Hučení V K 9+
Rote Kante 9+
J. Har 7c

Stěny
Sokol Nymburk - Nymburk
Hořice v Podkrkonoší - Hořice v Podkrkonoší
WallClub - Sezimovo Ústí

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
Rock Point Olomouc - Olomouc
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Maltatal , jiná oblast ?18.02.2011
Ahoj. Jaký je aktuální stav ledů v Maltě? Dá se něco lézt? Nějaký tip na jinou oblast,kde je dost ledů?
Dík :)
 Re: Maltatal , jiná oblast ?18.02.2011
Chlape, kdyby jsi nebyl trošku línej a kouknul na pár starších příspěvku,tak zjistíš, že se tam dost

 kotník18.02.2011
Tak jsem včera na friťáku vymknul kotník :-( klasika noha mezi žíněnky. V pondělí mi to budou sádrovat. Nemáte někdo představu za jak dlouho to bude zase v normálu? Dik
 Re: kotník18.02.2011
Ne, ale umis si predstavit jak budes silnej kdyz ted budes par tydnu lezt jenom po rukach?
 Re: kotník18.02.2011
Těžko soudit z Tvého kusého popisu!-)) Já měl prý potrhané vazy - tzn.3 týdny sádra, ale pak se pomě
 Re: kotník18.02.2011
lepsi je dat si trochu delsi oraz (min mesic) a radsi to pak jen procvicovat (nemyslim sportem, ale
  Re: kotník18.02.2011
Takže buď do toho tlačit a po roce ještě kulhat, nebo pořádný oraz a nelézt a po roce a půl mít kotn
   Re: kotník18.02.2011
ne, ja to mela o dost horsi nez jen vyrtnuty:) ale lepsi dat si oraz o mesic dyl nez do toho za 2 ty
 Re: kotník18.02.2011
Plavání je dobré na všechno. Taky jsem po svých zlomeninách a vykloubeninách vždycky jako první zača
  Re: kotník18.02.2011
pri vykloubenine je blby, ze to asi vetsinou neni jen to, ale zaroven se ti poskodi vazy a ja plus n
 Re: kotník18.02.2011
Než ti zalijou nohu do betonu, přečti si v Montaně 2004/3 článek od Rosti Tomance.
  Re: kotník18.02.2011
Stejny pripad, taky noha mezi matrace. Sadra, chodil jsem po mesici a to jeste nic moc, po dvou jsem
 Re: kotník18.02.2011
Vojto, v tomto si dovolim tvrdit ze som na zaklade vlastnych skusenosti kompetentny ti radit, necham
 Re: kotník18.02.2011
Doporučuju to nepodcenit a nechat se vyšetřit nějakym POŘÁDNYM doktorem! Poslyš tento příběh: před 4
  Re: kotník19.02.2011
podobna historka, doktori v HK diagnostikovali zlomenou patni kost jako vyron. Takze.. bacha.
 Re: kotník19.02.2011
Děkuju za všechny rady snad to vydržim :-(
  Re: kotník19.02.2011
No, asi hodně záleží, jak moc máš nohu poškozenou. Já jsem si 22. listopadu udělala výron skokem na
   Re: kotník19.02.2011
to je asi naky blby datum, ja sem si zmasakrovala kotnik taky 22.11 akorat rok predtim:)
  Re: kotník19.02.2011
Taky jsem mel cca 5 tydnu nohu kvuli vyronu v sadre, lizt se dalo jen opatrne cca tyden po sundani,
 Re: kotník19.02.2011
Měl jsem před časem potrhané vnější vazy, po sunání sádry jsem skoro nebyl schopen dojít z nemocnice
  Re: kotník19.02.2011
Jeste je docela dobra pomucka na procviceni takova ta nestabilni plocha nebo jak se to jmenuje, tako

 Lezení u moře17.02.2011
Ahoj, má někdo tip na spojení moře a lezení? Klidně i boulder, hlavně u moře.
 Re: Lezení u moře17.02.2011
Co takhle celé Chorvatsko? Od Splitu až po Makarskou? Zalezeš si a k moři to je co by kamenem.
  Re: Lezení u moře17.02.2011
Kalymnos. Krasne lezeni prevazne po krapnicich vsech stupnu obtiznosti.
   Re: Lezení u moře17.02.2011
A co nějaká Itálie směrem na jih?
    Re: Lezení u moře17.02.2011
Co třeba Finale Ligure, Paklenica, Omiš, Cliffbase...
     Re: Lezení u moře18.02.2011
Co takhle sever? Irsko, Anglie, Norsko, Svedsko? Zalezi ale jestli chces u more, nebo u teplyho more
      Re: Lezení u moře18.02.2011
Co takhle zkusit hledat? tady se na tohle ptá nejmíň 5 lidí ročně.
       Re: Lezení u moře18.02.2011
kdyz Te to tolik obtezuje tak to prosim po nikom necti a neodpovidej!!
diky!
       Re: Lezení u moře18.02.2011
kdyz Te to tolik obtezuje tak to prosim po nikom necti a neodpovidej!!
diky!
   Re: Lezení u moře18.02.2011
A jsou na Kalymnosu i dobře zajištěné lehčí cesty spíš pro začátečníky(tak do 5)?
    Re: Lezení u moře18.02.2011
Vsechny cesty na Kalymnu jsou velmi dobre zajistene (jako na umelce). Ale odhaduju, ze cest, rekneme
    Re: Lezení u moře18.02.2011
Kalymnos

   Re: Lezení u moře18.02.2011
Kalymnos je fakt jen pro zapálené horolezce. Jsou tam jenom ty šutry a jinak nic :o(
    Re: Lezení u moře18.02.2011
Tak horolezci si tam moc nezalezou, ale lezci naopak docela jo. Mimo ty šutry tam ještě jsou města,
 Re: Lezení u moře18.02.2011
Určitě Sicílie, ale v létě tam bude asi až mov horko...
  Re: Lezení u moře18.02.2011
Sicílie je moc daleko. Třeba Gargáno?
 Re: Lezení u moře18.02.2011
Hříměždice.
  Troubo!18.02.2011
Že by existoval ještě jeden člověk stejného jména jako já a že by používal stejný mail jako já?
   Re: Troubo!18.02.2011
A teď, kterej je kterej? Styl odpovědi a informační hodnota toho prvního příspěvku se na Turka dost
    Re: Troubo!18.02.2011
Rafinovaný PR. Za vším musíš vidět peníze a blikací reklamy, ne?
 Re: Lezení u moře18.02.2011
Taky se přikláním k Chorvatsku. Třeba Omiš je úplně luxusní.
 Re: Lezení u moře18.02.2011
Thajsko ;-)
  Re: Lezení u moře18.02.2011
Thajsko je trochu z ruky. Potřebuju autem a něco lehčího pro víceméně začátečníka. Hodně jištění a d
   Re: Lezení u moře18.02.2011
hvar
    Re: Lezení u moře18.02.2011
Zrovna na to koukám, ale všechno je od pěti vejš.
     Re: Lezení u moře20.02.2011
Jestli tam pojedes nekdy v lete a ted lezes petky tak do ty doby se bez problemu zlepsis:-)

 Nadměrné velikosti lezeček17.02.2011
Ahoj chci se zeptat jestli nevíte o nějákých lezečkách velikosti 15/50.Začínám lézt ale s velikostí bot do jakékoliv aktivity jsem měl vždycky problém.Našel jsem jedny od RP summit LU.Dělá ještě nějáká firma jiné?Popř.existuje firma na nadměrné lezečky?:)
 Re: Nadměrné velikosti lezeček17.02.2011
skontaktuj Triop alebo Saltic, to su vyrobcovia a aj ked nemaju mozno tieto velkosti v beznej ponuke
  Re: Nadměrné velikosti lezeček17.02.2011
Saltic stopro dělá tyto lezečky. Je to spíš okrajovka, proto se to chce dotázat na skladové možnosti
 Re: Nadměrné velikosti lezeček19.02.2011
smichOFF maji takovy lode skladem :D
  Re: Nadměrné velikosti lezeček19.02.2011
Dneska jsem viděl vel. 15 na Smíchově. Myslím Triopy. Mám vel.12,ale tohle byly velký boty i na mě.

 Nohavice na zimne lezenie a lady16.02.2011
Poradili by ste mi nejaké nohavice (kalhoty) vhodné na zimné lezenie? Môžu no nemusia byť zateplené, skôr mi záleží, aby nepremokli a boli mechanicky odolnejšie. A ešte drobná ale dôležitá požiadavka: potrebujem aby sa robili v predĺženej veľkosti, som vy
 Re: Nohavice na zimne lezenie a lady17.02.2011
Šusťáky v pracovních potřebách.
 Re: Nohavice na zimne lezenie a lady17.02.2011
nejlepší z nejlepších jsou na lezení gore kalhoty od německé armády. Skutečně nepromoknou a neprokop
  Re: Nohavice na zimne lezenie a lady17.02.2011
Jestli nechceš utrácet a nechystáš se na nějaké dlouhé horské výstupy, tak kup jak je výše uvedeno.
   Re: Nohavice na zimne lezenie a lady17.02.2011
Tyhle jsem viděl u kámoša a jsou poměr cena/výkon super
    Re: Nohavice na zimne lezenie a lady19.02.2011
Pinguin Alpin jsou dobrý gatě, maj dobrej střih, takže se mi v nich dobře leze, nepromoknou a jsou v
  Re: Nohavice na zimne lezenie a lady18.02.2011
já mám taky goretex maskáče bundeswehr, lezu v nich v zimě cca 5 let a vydrží všechno...
   Re: Nohavice na zimne lezenie a lady19.02.2011
Kde sa daju take nohavice zohnat? Vdaka za odpved.
    Re: Nohavice na zimne lezenie a lady19.02.2011
kupoval jsem je v nějakem armyshopu v brně. Myslím, že budou k dostání v každém lepším armyshopu.

 Stubai16.02.2011
Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd.

 lezecké centrum v ostravě16.02.2011
nevíte někdo, jestli se v ostravě nechystá nějaké velké lezecké centrum typu smíchoff?
 Re: lezecké centrum v ostravě16.02.2011
A v Olomouci? Neví někdo?
  Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
V Olomouci snad je to na dobré cestě, ikdyž je ta cesta delší než se na začátku zdálo :(. Určitě to
 Re: lezecké centrum v ostravě16.02.2011
Tak to se kámo zeptej tak za deset let. Možná i patnáct:-)
 Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
eh, tak ted sem se zasmal :D. nejvetsi centrum co tu je,blokcentrum ... venkovni stena a vnitrni bul
 Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
leda by sis sehnal potřebný kapitál, sponzory, povolení a vhodné místo a postavil ho sám
  Re: lezecké centrum v ostravě17.02.2011
V Olomouci ze se neco chysta..Ze by konecne? Vi nekdo neco blizsiho? Uplne se mi opotily ruce:))

 Domlouvani lezeckych planu16.02.2011
Na adrese http://www.cragnotes.com je novy a mozna i docela uzitecny web pro domlouvani spolulezcu. Neni to otevrena inzerce jako tady na Lezci al
 Re: Domlouvani lezeckych planu18.02.2011
Hi,

Sorry for my inability to speak czech. I just wanted to thank you for looking at

 Feraty v Jizerkách16.02.2011
Lesy ČR se údajně vyjádřily k plánované ferátě v Jizerských horách v tom smyslu, že bude již letos. Svaz s tím údajně nemůže nic dělat. Máte někdo nějakou relevantní informaci? Na stránkách ČHS není ani zmínka já čerpala z tohoto zdroje:
 Re: Feraty v Jizerkách16.02.2011
Podívej se na konkurenční servery. Pohromadě je to např. na HI
  Re: Feraty v Jizerkách16.02.2011
díky za tip!
 Re: Feraty v Jizerkách16.02.2011
na uvedeném odkazu už najdeš vyjádření svazu!

 lezení v Písku15.02.2011
zdravim někdo na lezení v Písku?

1   ...   778   779   780   781   782   783   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   796   797   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 kotník
Tak jsem včera na friťáku vymknul kotník :-( klasika noha mezi žíněnky. V pondělí mi to budou sádrovat. Nemáte někdo představu za jak dlouho to bude zase v normálu? Dik
Vojta09:39:03 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Ne, ale umis si predstavit jak budes silnej kdyz ted budes par tydnu lezt jenom po rukach?
Honza10:47:14 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Těžko soudit z Tvého kusého popisu!-)) Já měl prý potrhané vazy - tzn.3 týdny sádra, ale pak se poměrně rychle dalo s jistou dávkou opatrnosti a občasnou bolestnou grimasou lézt. Dost dlouho jsem se bál vyšších pádů na bouldrech, ale po 1/2 roce už jsem se o kotník nebál skoro ani ve Fontu. Nicméně: výrazný "otok" kotníku mi vydržel minimálně rok, takže to naznačuje, že hojení probíhá objektivně déle než trvají subjektivní potíže.
jíra10:58:06 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
lepsi je dat si trochu delsi oraz (min mesic) a radsi to pak jen procvicovat (nemyslim sportem, ale rehabilitaci, max plavat), pak te to bude trapit rok. kamoska po asi 3 tydnech nevydrzela a pak toho litovala, furt ji v tom bolelo a nenaslapovala dobre stejne jeste dalsi rok. Ja mela vykloubenej a nalomenej kotnik, natrzeny vazy a sadra 6 tydnu a po 3 mesicich opatrne zacit s necim a po roce a ctvrt lezu v poho ale pohyblivy je to tak na 3/4 zatim...
K.11:33:42 18.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
Takže buď do toho tlačit a po roce ještě kulhat, nebo pořádný oraz a nelézt a po roce a půl mít kotník v poho na celé 3/4 - těžké si vybrat :-)
12:46:31 18.02.2011
odpovědět 
   Re: kotník
ne, ja to mela o dost horsi nez jen vyrtnuty:) ale lepsi dat si oraz o mesic dyl nez do toho za 2 tydny skocit, takhle sem to myslela. tyhle mekky tkane se hoji celkem blbe...
K.13:48:42 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Plavání je dobré na všechno. Taky jsem po svých zlomeninách a vykloubeninách vždycky jako první začal plavat. I když po zlomenině žeber to bolelo jako prase, ale na kotník super. Jinak, to jsem nevěděl, že se dneska vykloubeniny sádrují. Já myslel, že na to je taková ta neoprenová dlaha na sucháče. Aspoň já jsem vždycky dostal to a berle.
Belial14:08:44 18.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
pri vykloubenine je blby, ze to asi vetsinou neni jen to, ale zaroven se ti poskodi vazy a ja plus nalomeny, takze tam sadra byla 6 tejdnu a pak to bylo jeste 2 tejdny strasny a s berlema. asi se s tim nesmi fakt vubec hejbat a sadra to drzi nejlip..
K.15:12:28 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Než ti zalijou nohu do betonu, přečti si v Montaně 2004/3 článek od Rosti Tomance.
Willhem14:13:03 18.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
Stejny pripad, taky noha mezi matrace. Sadra, chodil jsem po mesici a to jeste nic moc, po dvou jsem lezl s jednou lezeckou (radsi jen s jednou) na TR, i na skaly, celkem se to pak zlepsuje,ale musel jsem byt dost opatrny, Ted to bude rok a je to asi v normalu, delam vse. Vyplati se to dolecit, ale opatrnost zustava na delsi dobu. Hodne stesti.
mira16:02:29 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Vojto, v tomto si dovolim tvrdit ze som na zaklade vlastnych skusenosti kompetentny ti radit, necham na teba co si z toho vezmes... Takze 1) S lezenim BUD TRPEZLIVY!!! (a neviem kolko dat vykricnikov aby to bolo dostatocne dorazne) Liecenie tohto zranenia je cesta, na konci ktorej je lezenie. Trpezlivost. Dockas sa, ale nie hned.

2) System je taky, ze najprv budes mat par tyzdnov sadru al. dlahu. Urobis mudro, ked nasadis kludovy rezim na tuto dobu. Ked ti sadru daju dole, caka ta rehabilitacia. Treba na nu poctivo chodit, elektroliecba napomaha hojeniu, lebo ked ti daju sadru dole este neznamena ze uz je kotnik OK. Sam budes citit kolko ti stav dovoli, netreba nic uponahlat. Ale potesim ta: lekar mi pomerne skoro nariadil nohu PRIMERANE zatazovat, a sam uvidis, ze v tomto stadiu je idealna cyklistika, ale nie MTB kde hrozi pad, pekne zlahka. Ber to vtedy nie ako sportovy vykon, ale ako rehabilitacny prostriedok. Stale treba poctivo chodit rehabilitovat cviceniami.

3) Ked som si prvykrat po asi 3 mesiacoch od urazu obul lezky a dotkol sa skaly, bol som zhrozeny, noha bolela, bolo to ako liezt s drevenou protezou, ale pomerne rychlo sa to zlepsovalo. Nelamal som to, prosto pomaly a postupne noha nadobudla takmer povodne schopnosti. Tazke sa oplatilo byt trpezlivy, dalsiu sezonu som uz liezol s rovnakou chutou ako pred urazom (mne sa uraz stal v srpnu, takze prve lezenie som stihol na konci sezony).

Preto ti radim, naplanuj si to tak, ze lezenie zaradis az po cca 2mesacnej rehabilitacii, pocas ktorej plavaj a jazdi na bicykli alebo sa venuj niecomu inemu, nie lezeniu, lebo to namaha kotnik enormne a hrozi obnova zranenia. Ja som vdaka urazu cast sezony stratil v lezeni, ale o to viac najazdil na bicykli... A oplatilo sa, zranenie sa zahojilo dobre.

Ako sa zariadis je len na tebe, ale mozem ti zarucit, ze ked budes zraneny kotnik zatazovat prilis skoro a nevhodne, mozes si zabezpecit aj trvale problemy. Tak si vyber. Kazdopadne zelam kompletne uzdravenie, aj ked ci rychle, to sa neda slubovat. Ja som dal doraz na trpezlivost a urobil som mudro.
M.16:29:23 18.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Doporučuju to nepodcenit a nechat se vyšetřit nějakym POŘÁDNYM doktorem! Poslyš tento příběh: před 4 roky jsem spadnul. Sice jen 2m, ale bylo to na polici. Doktoři v Brně ve FN u svaté Anny mi nejdřív tvrdili, že to je jen výron. Sádra na 3 týdny. Avšak ani po měsíci následných rehabilitací jsem nebyl schopný na nohu došlápnout. Protože mě mistři od svaté Anny měli za simulanta a odmítali to jakkoliv řešit, změnil jsem zdravotnické zařízení. Následné CTčko odhalilo prasklou tibii. Pak dalších 8 neděl sádra. Kost sice oficiálně srostla, ale noha i po těch 4 letech natéká, mám problémy s koupí obuvi. Po zátěži to bolí pořád. Jezdil jsem závodně na běžkách a běhal-s tim je samozřejmě konec. Lízt si troufnu jen na druhym, na postižený noze normální botu-lezečku neobuju...
Poučení se z toho dá vyvodit několik. Abych tu nerozjel flamewar na téma čeští lékaři tak uvedu třeba to, že není radno podcenit ani zdánlivou banalitu, může Ti celkem změnit život...
Karel20:26:09 18.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
podobna historka, doktori v HK diagnostikovali zlomenou patni kost jako vyron. Takze.. bacha.
11:10:21 19.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Děkuju za všechny rady snad to vydržim :-(
Vojta10:39:30 19.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
No, asi hodně záleží, jak moc máš nohu poškozenou. Já jsem si 22. listopadu udělala výron skokem na žíněnku z asi 4 m. Nebylo to zlomený, jen poškozený vazy. Tři týdny sádra a bez došlapu mě pěkně prudily, ale dodržovala jsem celkem ráda, protože na to šlápnout bolestí moc nešlo. Začátkem ledna už jsem byla na stěně, ale kotník ještě bolel a nebylo to ono. Od půlky ledna lezu, nejdřív to občas zabolelo, teď už lezu normálně a byla jsem i na bouldru a kotník neprotestuje. V pořádku to ještě není, ale furt se to zlepšuje.
Klára13:04:59 19.02.2011
odpovědět 
   Re: kotník
to je asi naky blby datum, ja sem si zmasakrovala kotnik taky 22.11 akorat rok predtim:)
K.23:47:56 19.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
Taky jsem mel cca 5 tydnu nohu kvuli vyronu v sadre, lizt se dalo jen opatrne cca tyden po sundani, ze zacatku je noha hodne oslabena, tak je stejnak problem ustat male stupy. ted cca po 3 tydnech uz se da lezt vcelku normalne, ale do kolmice bych radeji neodskakoval..
Pavel17:29:10 19.02.2011
odpovědět 
 Re: kotník
Měl jsem před časem potrhané vnější vazy, po sunání sádry jsem skoro nebyl schopen dojít z nemocnice domů.. CHodil jsem s tím pak na magnetickou rehabilitaci, tedy dojížděl jsem tam na kole 16km tam a 16 zpět a pomohlo mi to. Myslím, že na kole jde ideálně naposilovat ochablé svaly, dobře se dá kontrolovat míra zátěže těsně pod hranicí bolesti a dobře se dají protahovat krajní polohy ohybu kotník. To byl pro mě asi největší problém - naučit nohu na skále stát "na tření", bolelo to jak sviň.
Mattithjah18:12:31 19.02.2011
odpovědět 
  Re: kotník
Jeste je docela dobra pomucka na procviceni takova ta nestabilni plocha nebo jak se to jmenuje, takova gumova placka se vzduchem vevnitr, stojis na tom a balancujes a vyborne to posiluje svaly na tom kotniku, cvicila sem poctive minimalne mesic denne vzdy par minut a je to celkove dobry na rovnovahu
K.20:09:14 19.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:
kvalifikace
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192337)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Start und stop 4 Sankt Lorenz
Přeskok 2 Skály V Údolí Roklice
Zamotaná pouť V Skály V Údolí Roklice
Náhorní hrana II Údolí Loubenského Potoka
Turecký med VIIb Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Paní Kadrnožková VIIIb Prachov
Mandragora Hard 8A Rusava
Tancuj, Tancuj, Vykrúcaj VIIIa Adršpach
Záviš 7 Žleby
Přehmat 5+ Černá Skála U Přeštic

 Nově v diskusi:
Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | 666 555 | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Viva Master ! | Re: Neuznat | Viva Master ! | AI slop |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (57)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (7)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1145 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1261 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1451 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1417 
 Neřeším to – lezu vše 
 1114 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi