Důležité bezpečnostní upozornění !
Dle informace výrobce f.DMM / ze dne 15.2.2011 /-se našli na frendech Dragon vel.4 a 5 praskliny na středovém nosníků os.náprav - / stejný problém jako s vel.č.6 - 22.7.2010 / .
Jsou připojené fotografie z
Chtěl by se někdo předběžně svézt na Stubai? Máme 2 volná místa v autě. Termín - odjezd čt 24.2. odpoledne (16h cca) z Olomouce, návrat v neděli 27.2. (noc). Ceta Olomouc, Brno, Salzburg, Innsbruck....Chcem na skialp, tak podle počasu atd. Mail: grof.drak
Ahoj, nevím jestli sem tenhle příspěvek uplně patří, ale musím se podělit :) Jedná se nedávno hodně horké téma ohledně změny nájemce na Brnčalce. Teď již bývalý nájemce Ďuro Gantner, se lidem zaryl do paměti jako dobrý chatař(to jest trochu chyba - neříka
Ahoj, nevím jestli sem tenhle příspěvek uplně patří, ale musím se podělit :) Jedná se nedávno hodně horké téma ohledně změny nájemce na Brnčalce. Teď již bývalý nájemce Ďuro Gantner, se lidem zaryl do paměti jako dobrý chatař(to jest trochu chyba - neříka
Čaute, má někdo zkušenosti s karimatkou THERM-A-REST RidgeRest Solar? saje vodu? hodí se do zimních podminek? A co tepelny komfort? dikes za info hoře zdar
Ahoj, nevím jestli sem tenhle příspěvek uplně patří, ale musím se podělit :) Jedná se nedávno hodně horké téma ohledně změny nájemce na Brnčalce. Teď již bývalý nájemce Ďuro Gantner, se lidem zaryl do paměti jako dobrý chatař(to jest trochu chyba - neříkal bych mu chatař - zůstal bych u toho nájemce - on na chatě moc nebyl). Když se 6.1.2011 chata předávala, a vůbec když končilo výběrové řízení, spousta lidí soptila a nadávala. Chápu, personál na chatě byl opravdu přijemný a vše fungovalo tak jak mělo. Taky sem si říkal že to asi bude změna k horšímu. Ovšem po týdenním pobytu začátkem února, sem naprosto změnil názor. Nový chatař Tomáš Petrík, je člověkem na správném místě. Letitý horolezec, 11 let sloužil jako profík u horské. A co je důležité, na chatě chce být a ne tam jezdit na návštěvu jako Ďuro. Takže co se týče chataře, určitě změna k lepšímu. Co se týče chodu chaty, všechno šlape na plný plyn. Luxusní polopenze...ohromné porce a výborná kuchyně. Další pozitivní věc, že pivo stojí pouze 1,5 Euro a celkově šli ceny trochu dolu :). Vše funguje jak má, dokonce ve sprchách už nejsou ty šílený čudlíky co člověk musel držet aby se osprchoval, ale je tam normální pákovka :) Vím, na Terynce, Zbojandě,...žádný sprchy nejsou..ale když jede člověk na Brnčalku, prostě s tou sprchou počítá..takže to potěší. Závěrem krátkého zhodnocení...mám opravdu radost a sem mile překvapen. Ostatně po návštěvě usoudíte každý sám. Horší stránka věci je ta, že mi Ďuro dost klesnul v ceně, protože sem si tak nějak dal dohromady co tam stačil napáchat než odjel. Už jenom to že si odvezl dřevo na tři zimy co od něj nový nájemce chtěl koupit...svěčí o schválnosti. Koneckonců když už tam někdy Ďuro na chatě byl, tak dělal problémy. Takže budme rádi že tam moc nebyl a že ted, alespon v tomhle ohledu je to obrat k lepšímu. Snad tady nikoho mojim hodnocením neurazim :) Hore ZDAR! Petr
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.