Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
AM ČR v boulderingu (24.06)
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Širůčková 11897
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 7951
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5948 lezců
1230922 cest
Nové přelezy:
Timba Clim 7b
Side Step 7b
Averno 7b+
Manky Byzn 7c+
Kočka 7b+
Arnold Cla 9+
Tabledance 9+
Red Zone 10-
Animální O 9
Old School 9+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Vysoké Tatry - stav sněhu23.02.2011
Nevíte jaké jsou podmínky na skialpy ve VT,konkrétně kolem Brnčály?V Rakousku má dost nasypat a oteplit se, předpověď i lavinovka nic moc.Uvažuju alternativně jet na Slovensko.Díky
 Re: Vysoké Tatry - stav sněhu23.02.2011
Ahoj. Byly jsme minuly tyden na Teryne,a pod ni to byl boj s kosodrevinou. Tedy pod hangem uz to slo
  Re: Vysoké Tatry - stav sněhu23.02.2011
Před chvílí jsem se vrátil z Brnčálky.Sněhu je sice hodně málo,ale lyžovat se dá.Je hodně tvrdý podk
   sníh28.02.2011
V Zlomiskách nahoře docela dobré podmínky, ale musí to člověk od chaty tak 20 minut nést, v mengusov

 Petr Barna - zaver?23.02.2011
Vazeni, Petr Barna se vsude zminuje jak ho potkala spatna udalost,ktera mu zmenila zivot,nechapu to jakou ma odvahu tohle rict. Ze se neboji,ze to privola, ze se mu skutecne neco,nebo nekomu stane z jeho nejblizsich. Petr lze! nic takoveho ho nepotkalo. J
 Re: Petr Barna - zaver?23.02.2011
Ahoj, můžeš mi přiblížit, co je s ním špatně? Koupil jsem od něho lezečky. Mám se bát? Dík
 Re: Petr Barna - zaver?23.02.2011
Ak ho poznas, tak mu daj cez hubu za tych vsetkych, ktorych ojebal. Je to ojebavac a nie "dobry
  Re: Petr Barna - zaver?23.02.2011
Hrat na city? nemam zapotrebi vaseho soucitu. co sem si nadrobil si i vyzeru. konec. debaty. jsem zo
   Re: Petr Barna - zaver?24.02.2011
Nemusis mat "zapotrebi naseho soucitu", ale ked Ti niekto nalozi za to, ze ho obtiahnes o
 Re: Petr Barna - zaver?24.02.2011
Davide, je dospělej a svéprávnej? Jestli jo, tak jaký nechte ho bejt? Jestli jsi jeho kámoš ochránce
  Re: Petr Barna - zaver?24.02.2011
Podívej se kolem! Český národ si obecně nechává srát na hlavu od větších prasat u koryt, než je něja
  Re: Petr Barna - zaver?24.02.2011
Zdravím, ne všichni si na tu svoji hlavu srát nechávají. Pravda ale je, že pokud se peníze nevrátí,
 Re: Petr Barna - zaver?24.02.2011
Tak v rámci korektnosti oznamuju, že mi konečně dorazily vrácené peníze, takže přeju všem zúčastněný

 Věnujte pozornost novému pořadu22.02.2011
Přátelé, omlouvám se za spam, ale rád bych vás pozval na nový TV pořad OUTDOOR magazín, který se vysílá 5x každý týden na stanici NOVA Sport. Premiéru máme v pondělí ve 20:30 večer. V pořadu najdete reportáže z mnoha lezeckých aktivit. Všechny díly v HD k
 Re: Věnujte pozornost novému pořadu22.02.2011
To by stálo spíš za krátký článek;) Což?
 Re: Věnujte pozornost novému pořadu22.02.2011
Nova sport je placenej kanál, ne?
  Re: Věnujte pozornost novému pořadu22.02.2011
Viděl jsi již nějaký díl? Já bych si ho teda nechtěl platit na koukání.
   Re: Věnujte pozornost novému pořadu22.02.2011
Je to ten pořad co už běžel, nebo nějaký nový?
    Re: Věnujte pozornost novému pořadu22.02.2011
kam běžel?
     Re: Věnujte pozornost novému pořadu23.02.2011
Jedná se o nový pořad, který poprvé běžel na Nova Sport letos 3. ledna. Od té doby tam běhá celkem p

 Teplice nad Metují22.02.2011
Městská knihovna Teplice nad Metují Vás zve na besedu "O historii našeho města" s Bohumilem Sýkorou, horolezcem a autorem knihy Pískaři. V pátek 25. února 2011 v 18:00 hodin, Klub pod MěÚ.

 Ledy Tormäuer / Erlaufboden22.02.2011
Ahoj,
nebyli jste někdo během posledních dvou víkendů v této ledo-lezecké oblasti nedaleko Vídně / St. Pölten? Dá se něco lézt v ledu nebo to během oblevy z kraje roku vše popadalo? Net jsem prohledal, ale žádné aktuální info jsem nenašel. Pokud se
 Re: Ledy Tormäuer / Erlaufboden22.02.2011
Mam info od Zobana z minuleho uterka. Pry tam nic neni. Tak jsme tenhle vikend byli v Zillergrundu,

 Sokoliki22.02.2011
Ahoj,
nemáte prosím někdo info o tom jak teď vypadají sokoliki v polsku? Je tam sníh nebo není? Popř kolik? nebyl jste tam někdo teď někdy? nebo někde hodně blízko? Chtěli bysme tam vyrazit teď o víkendu jestli by to trochu šlo.
Díky za kaž

 PETZL Tikka 2 XP22.02.2011
Čaute. Mate někdo zkušenosti s touto čelovkou? Zajimá mě vodotěsnost a svicení v mrazu,dešti a jake maji vliv baterky(klasika 3xAAA, 3xLi-Ion,3xNIMH)zlepšují výkon a dobu svicení diky....
 Re: PETZL Tikka 2 XP22.02.2011
Trochu vadí že je průhledná a svítí i okolo, to Petzl moc nedomyslel. Vodotěsnost nevim, v dešti je
 Re: PETZL Tikka 2 XP22.02.2011
Zkušenosti mám. Pokud ji budeš srovnávat s levnýma diodovýma čelovkama, budeš nadšen, pokud budeš sr
 Re: PETZL Tikka 2 XP22.02.2011
Omlouvám se, ale nechce se mi to vypisovat. Mám ji přes rok. Před Vánoci jsem dokoupil 2 akumulátory
 Re: PETZL Tikka 2 XP22.02.2011
Šel jsem s ní na skialpech 2-3 hodiny v mrazu -6°C a úplně bez problémů...déšt je taky OK.

 Alpy - stav sněhu22.02.2011
Ahoj můžete poradit pár oblastí kde jsou teď v alpách dobré sněhové podmínky pro skialp? Spaní nejlépe ve winterraumu.
Dík moc
 Re: Alpy - stav sněhu22.02.2011
Zdar, já byl pred 14 dni na skialpech v Raurisu a snih byl, i kdyz strasne utemovanej větrem, takže
  Re: Alpy - stav sněhu22.02.2011
Dost sněhu: Bormio, San Colombano, Livigno, Ortler, Cevedale. Čili Orebské Alpy + Ortles. Sníh je al
 Re: Alpy - stav sněhu23.02.2011
Čau Peky, byli jsme teď v Rottenmanských Taurách - celkem ostrá hranice sněhu v cca 1600 mnm, od 170

 Servis benziňáku Primus22.02.2011
Zdravím, poradí mě někdo kam v Brnš dát benzinový vařič Primus na opravu, kupoval jsem ho kdysi přes internet. Protíká mě na potrubí u prvního regulačního ventilu (ten co je u láhve). Jo a kolik tak může stát?

 Batoh21.02.2011
Ahoj, nemohl by mi někdo poradit nějaký batoh nad 65 L, který by byl opravdu dobrý(dlouhé cesty, dobrý přístup,atd.) za solidní cenu. Díky
 Re: Batoh22.02.2011
Doldy Bighorn 80+10 nebo doldy Bighorn 100+20,ten větší mám a nemůžu si stěžovat.Cestuju hodně a je
  Re: Batoh22.02.2011
Díky za tip. :)

1   ...   776   777   778   779   780   781   782   783   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   795   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Vysoké Tatry - stav sněhu
Nevíte jaké jsou podmínky na skialpy ve VT,konkrétně kolem Brnčály?V Rakousku má dost nasypat a oteplit se, předpověď i lavinovka nic moc.Uvažuju alternativně jet na Slovensko.Díky
*S*10:30:31 23.02.2011
odpovědět 
 Re: Vysoké Tatry - stav sněhu
Ahoj. Byly jsme minuly tyden na Teryne,a pod ni to byl boj s kosodrevinou. Tedy pod hangem uz to slo jen po vzslapanem chodniku. Nad Terynou to docela slo, ve zlabech snih docela je, ale jinak vsude jinde cihaj schovany sutraky pod snehem (ale neni problem predvidat kde, a dat si na to pozor).

Takze pokud se nebojis nejakeho novehu zaseku, tak to na hore jde, nicmene z Baraniho sedla to okolo Brncaly bile rozhodne nevypadalo.
geo16:55:50 23.02.2011
odpovědět 
  Re: Vysoké Tatry - stav sněhu
Před chvílí jsem se vrátil z Brnčálky.Sněhu je sice hodně málo,ale lyžovat se dá.Je hodně tvrdý podklad a na něm od 5 - 20 cm nového.Čím výše,tím je to lepší.Sjezd z Baraního je super. Lezecké podmínky ve stěnách(severních) dokonalé-lepší mixy na posledních 10 let nepamatuji.
Libor Holý19:03:59 23.02.2011
odpovědět 
   sníh
V Zlomiskách nahoře docela dobré podmínky, ale musí to člověk od chaty tak 20 minut nést, v mengusovské podobně. Ve Velké studené se dá prej šlapat už odspodu.
aden08:54:33 28.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:
finále
SP Innsbruck 2026 lezení na obtížnost
 Databáze cest:
Všechny cesty (192359)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nesquiqquì! 6c+ Bergamo-Brescia
Gruppo Alpini Colere 6a+ Bergamo-Brescia
Il volo di Ursula 6b Bergamo-Brescia
Manaslu 2004 5c Bergamo-Brescia
Pollo ripieno di pus 6a Bergamo-Brescia
Nově komentované:
Lambert 8a Davle
Kočka 7b+ Davle
Harem VIIIb Rathen
Kočka 7b+ Davle
Lambert 8a Davle

 Nově v diskusi:
Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz | Re: lezec.cz |

 Nové komentáře:
Prosím, | Re: Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Sil(e)nej borec | Whatsup | Re: Wow | Re: Dlouhodobá příprava mimo dohled ADV svědčí vrcholným výkonům | Pátej flek ... | Re: Viva Master ! | Wow |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (46)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Praha (13)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (11)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (11)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (10)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Lezecký park Davle: Z ošklivého lomu lezecký ráj (5)

 Nově v inzerci:
Lezečky Unparallel TN Pro - 42,5 EU | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou | La Sportiva TC PRO | NÁLEZ lišty v Labáku | Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Edelrid OHM II | La sportiva Theory | Vyřazená lezecká lana - jakékoli délky |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1149 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1263 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1453 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1418 
 Neřeším to – lezu vše 
 1115 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi