LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pokud nemáte v deníčku fotku a chcete jí tam mít, klidně ji pošlete emailem.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Černý 6468

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231488 cest
Nové přelezy:
Der Pickni 8+/9-
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 grossvenediger v marci 25.02.2011
zdravim. v marci planujeme predlzeny vikend v rakusku a radi by sme zdolali nejaku 3000. rozmyslal som nad grossvenedigerom. nebol tam niekto v takom rocnom obdobi? je to v pohode so sneznicami ? ktora trasa je najlepsia. popripade nejaky iny kopec nad 30
 Re: grossvenediger v marci 25.02.2011
Se sneznicemi je to v pohode pouze v pripade, ze nebudete rozdupavat skialpovou stopu. Predem diky.<
  Re: grossvenediger v marci 25.02.2011
Lenka K.?;)
  Re: grossvenediger v marci 25.02.2011
budem sa snazit pokial to pojde..:)
 Re: grossvenediger v marci 25.02.2011
Grossvenediger v březnu na sněžnicích: v Rakousku je obecně málo sněhu, což je hádám na sněžnice dob
  Re: grossvenediger v marci 25.02.2011
dik moc. ten winterraum je otvoreny alebo treba nejaky kluc vybavit.? weisskugel som pozeral tiez al
   Re: grossvenediger v marci 25.02.2011
otevreny

 Staré ocelové karabiny25.02.2011
Ahoj, sháním do skautského oddílu starší ocelové karabiny, co se třeba někomu válí doma a už nepočítá, že by je nekdy využil. Potřebujeme je na nízké lanové překážky a na slackline, určitě ne na lezení. Odměna by byla ideálně za odvoz:-) Ale dalo by se my
 Re: Staré ocelové karabiny25.02.2011
Na slackline do dýlky 15m(i 20m) je nejlepší použít ráčnu která stojí maximálně 200,- je to nejjedno
  Re: Staré ocelové karabiny25.02.2011
inzerce x diskuse?
 Re: Staré ocelové karabiny28.02.2011
Zkus Feronu v Brně na Vídeňské. Ocelové karabiny i šejkly tam mají za pár korun.

 Rada-Tatry nebo Fatra25.02.2011
Ahojte lidičky, chci jet s přítelkyní někdy duben, květen na nějaký výšlap a zvažuji bud Tatry nebo Fatru.Nemáte někdo nějaký nápad kam? jde nám o zajištěné cesty, ale nebráníme se i někde na volno. Díky za tipy. Maro
 Re: Rada-Tatry nebo Fatra25.02.2011
Zajištěné cesty? Pak hřebenovka Roháčů.

 Kdo vyrábí chyt pro rychlost?24.02.2011
Ahoj, chci se zeptat kde se dají sehnat chyty do "standartní" cesty na rychlost? v nabídkách českých firem jsem je nenašla. dík
 Re: Kdo vyrábí chyt pro rychlost?24.02.2011
U nás nikdo. Nejblíž hledej na polských stránkách. Ale počítej s dost vysokou cenou
 Re: Kdo vyrábí chyt pro rychlost?24.02.2011
to jsou specialni jo? jak se ty chyty lisi? nikdy sem je nevidel...
  Re: Kdo vyrábí chyt pro rychlost?24.02.2011
No jsou předepsané, stejné... v PL stojí 160 Zl kus :)
 Re: Kdo vyrábí chyt pro rychlost?25.02.2011
Zkus se zeptat Holstejna na Smichove nebo u Hrozu v Mammutu, tam na nich trenujou.
  Re: Kdo vyrábí chyt pro rychlost?25.02.2011
Nikdy jsem to nijak nezkoumal, aloe v cely ceste jsou vsechny chyty stejny akorat ruzne natoceny?

 Kdo vyrábí chyt pro rychlost?24.02.2011
Ahoj, chci se zeptat kde se dají sehnat chyty do "standartní" cesty na rychlost? v nabídkách českých firem jsem je nenašla. dík

 Lyzovani ve Francii24.02.2011
Ahoj,
hledame jednoho lyžaře na zimní lyžování do Francie od 12.03. do 19.03.2011
Středisko Puy St. Vincent,cena 4200,- (ubytování ve 4/lůžk.ap, 6-ti denní skipas,atd). Vic info pro zajemce emailem.

 Nízké Tatry24.02.2011
Ahoj, nevite nekdo, jak ted vypada situace na hrebenu Nizkych Tater? Chystame prechod na sneznicich, zajima me hlavne jestli macky nebo ne. Dik
 Re: Nízké Tatry24.02.2011
mačky by som určite zabalil. južne orientované svahy bývajú úplne ľadové (prax z minulého roku bez m
 Re: Nízké Tatry24.02.2011
Vystraha na hzs.sk je: 24.2. V centrálnej časti Nízkych Tatier je silne zľadovatený terén odporúčame

 Bunda Pinguin Stratos24.02.2011
Zdravím lidi, neměl by jste někdo info o bundě Bunda Pinguin Stratos, jako třeba co snese atd. Něco jsem si přečetl na http:/
 Re: Bunda Pinguin Stratos24.02.2011
Bundu mam...musim rict, ze ted byla pouzita spise sporadicky, ale co se tyce vodeodolnosti, tak napr
  Re: Bunda Pinguin Stratos24.02.2011
Díky, do jaké teploty se dá použít +- ? Byla by lepší jiná bunda za ty peníze.?
   Re: Bunda Pinguin Stratos24.02.2011
jestli by byla jina lepsi, to tezko soudit...urcite ja ti neporadim, pac jsem jinou podobnou nikdy n
    Re: Bunda Pinguin Stratos24.02.2011
Díky
   Re: Bunda Pinguin Stratos24.02.2011
Prioritou té bundy není to aby hřála !!!!
    Re: Bunda Pinguin Stratos25.02.2011
Jo, to vím. Mě spíše jde o to, když někde vyjdem a bude náhlá změna počasí, abych to v ní dal.
     Re: Bunda Pinguin Stratos25.02.2011
Mám ji - je to výhradně svrchní "větruvzdorná" a "voděodolná" vrstva (všechno to
      Re: Bunda Pinguin Stratos25.02.2011
Ty jo, díky moc, toto mi pomohlo. super. měj hoj

 Tatry24.02.2011
Zdarec lidi, chtěl jsem se zeptat, jestli, když vyjedem do Tater nebo na Fatry, jestli musí být nějaké spec.povolení nebo být registrován v čhs? Ted jsem to slyšel a nevím co je na tom pravdy.Díky T.
 Re: Tatry24.02.2011
Na vstup ne, na legální pohyb v některých oblastech a cestách v Tatrách jo (může být i OEAV).
  Re: Tatry24.02.2011
A taky pozor na to, že na Slovensku se zásahy Horské služby platí. Takže se fakt doporučuje příslušn
   Re: Tatry24.02.2011
Jinak pokud jde o pohyb mimo turistické stezky, tak členství v Jamesu, OAEV, ČHS je ekvivalentní (pr
 Re: Tatry24.02.2011
Prejdi si toto, týka sa to pohybu horolezcov/nehorolezcov vo VT. Zima/leto/značené/neznačené chodník
 Re: Tatry24.02.2011
Díky moc všem!!

 EVOLV24.02.2011
NEvíte zda se dají v ČR sehnat lezky evolv?Nejlépe ostravsko?Díky
 Re: EVOLV24.02.2011
Zdar zkus Toma Sedláčka z Restday (Zlín).

1   ...   775   776   777   778   779   780   781   782   783   784   785   786   787   788   789   790   791   792   793   794   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 grossvenediger v marci
zdravim. v marci planujeme predlzeny vikend v rakusku a radi by sme zdolali nejaku 3000. rozmyslal som nad grossvenedigerom. nebol tam niekto v takom rocnom obdobi? je to v pohode so sneznicami ? ktora trasa je najlepsia. popripade nejaky iny kopec nad 3000m /okrem wildspitze tam sme uz boli/ ktory je rel;ativne bezpecny a neni tam velke riziko lavin. dik
ths13:05:44 25.02.2011
odpovědět 
 Re: grossvenediger v marci
Se sneznicemi je to v pohode pouze v pripade, ze nebudete rozdupavat skialpovou stopu. Predem diky.

BZSSS
Bojovnice za ochranu skialp stop pred sneznicari13:27:15 25.02.2011
odpovědět 
  Re: grossvenediger v marci
Lenka K.?;)
honza13:33:42 25.02.2011
odpovědět 
  Re: grossvenediger v marci
budem sa snazit pokial to pojde..:)
ths14:44:27 25.02.2011
odpovědět 
 Re: grossvenediger v marci
Grossvenediger v březnu na sněžnicích: v Rakousku je obecně málo sněhu, což je hádám na sněžnice dobré. Doporučil bych cestu od jihu z Pragartenu s noclehem na wintrraumu na Defragger Hausu. Byli jsme tam vloni myslím v únoru. Místní borci choděj nenavázaný, ale ti znají cestu, čili nedoporučuju. Jinak v pohodě to nebude, ale to na sněžnicích asi žádnej kopec;) Jinak jestli chcete nějakej pořádnej kopec tak relativně bezpečnej je např. Weisskugel.
honza13:32:01 25.02.2011
odpovědět 
  Re: grossvenediger v marci
dik moc. ten winterraum je otvoreny alebo treba nejaky kluc vybavit.? weisskugel som pozeral tiez ale to je uz prilis daleko z bratislavy.
ths14:48:21 25.02.2011
odpovědět 
   Re: grossvenediger v marci
otevreny
honza19:41:56 25.02.2011
odpovědět 
 Foto dne:
Korno
Dnešní vedro ve skalách
 Databáze cest:
Všechny cesty (192456)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Laskání žlábku III Adršpach
Kappa O 6c Crepe De Oucera
Finta di niente 6a+ Crepe De Oucera
Ralf Half 7- Frankenjura
Cpt. Gips 8- Frankenjura
Nově komentované:
Tahání za nitky 6+ Srbsko
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (42)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové Lezečky Evolv Phantom Pro vel. 44 | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1173 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1290 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1469 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1441 
 Neřeším to – lezu vše 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi