Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English dětské lezačky 12.03.2011 Ahoj, dcera začíná lézt (jsou jí 4) a řeším, co na nohy. Lezačky se mi zdají dost drahé a jarmilky na venkovní lezení, nevím, jestli jsou to nejlepší řešení. Poprosím zkušené rodiče o radu. Dík všem
  Re: dětské lezačky 12.03.2011 děti nemám, ale myslím, že to vyřeší staré kopačky..
    Re: dětské lezačky 12.03.2011 Tak ty zase nemám já :-)
  Re: dětské lezačky 12.03.2011 Kup dětský kopačky a odřež špunty. Investice cca 200kč. Aspoň takhle jsem je kupoval. Jinak dětský l
    Re: dětské lezačky 13.03.2011 V dětském bazaru za 50 Kč. Nejlepší jsou textilní. Vypadají takhle:
průvodce dubské skály? 12.03.2011 nevíte kde koupit novýho průvodce dubský skály? sháním a nemůžu na něj narazit nikde...ani v knihkupectví kiwi nebyl...dik
  Re: průvodce dubské skály? 12.03.2011 Průvodce jsou ještě v Litoměřicích na Vodce
  Re: průvodce dubské skály? 13.03.2011 V Praze na ČHS taky nějaký byly jestli to máš blíž.
    Re: průvodce dubské skály? 13.03.2011 Kontaktuj tel 602259691. Dovoluji si uvést mobil, protože je veřejně na netu. Více na
      Re: průvodce dubské skály? 14.03.2011 Díky za info, také ho scháním.
        Re: průvodce dubské skály? 14.03.2011 děkuju moc za info, mám to stejně daleko na obě strany, zkusím nejdřív ČHS a pak kdyžtak litomeřice.
          Re: průvodce dubské skály? 18.03.2011 Díky za info. Rozesílají to i na dobírku poštou a kusů mají dost.
Bor, Ostaš 12.03.2011 Zdar, nevíte jak to vypadá na Boru a Ostaši? je to suchý, dalo by se zabouldeřit?
  Re: Bor, Ostaš 12.03.2011 Zdar, Bor byl včera docela dost mokrej, dá se něco najít ale je toho málo...
  Re: Bor, Ostaš 13.03.2011 Ostas je v pohoda, v lese nevim ale to co je kolem paseky kam jde slunce, tak parada.
Tough Enough 11.03.2011 Ahoj, nemáte někdo tip, kde by se dal stáhnout filmík Tough Enough? Dík
  Re: Tough Enough 11.03.2011 Multikino isohunt? :-)
Sušky 10.03.2011 Ahoj, nevíte zda jsou Sušky mokré? Případně vysočina? Předem dík. Ať to leze!
  Re: Sušky 11.03.2011 Hele kousek od sušek (15km) včera ráno sněžilo .)
    Re: Sušky 11.03.2011 To nemusí nic znamenat, o víkendu bych se toho moc nebál. Myslím tím sušky, panťák, ne měkký písky j
Dovolenka 2011 10.03.2011 Pro autora textu v sekci INZERCE: Co kdby sis zalozil vlastni stranku (zadarmo, jako blog..) a vsechny detaily vypsal tam.. a do inzerce tady dal jen odkaz. Takle tu za*eres pul stranky kecama ktery by si zajemci mohli snadno precist jinde.
  Re: Dovolenka 2011 10.03.2011 V klidu, to byla zatím nevyhlášená soutěž o nejdelší inzerát:-) Další budou zcela jistě následovat.
  Re: Dovolenka 2011 10.03.2011 hlavne doufam, ze v tom Raxu budou spat s celym autobusem na tom "zadarmo taboristi"...to
    Re: Dovolenka 2011 10.03.2011 Tak se rovnou omluvim...na jeho strankach je info, ze bude spani na chate nebo pensionu. Priste musi
Liščí skála u Křižan 09.03.2011 Při zkoumání nových terénu v okolí Liberce jsem si v mapě všimnul Liščí skály, která má být kousek od známé Matoušovky nad Křižanama. Nicméně jsem to tam prolézal a na místě, kde by to mělo podle mapy být, nic není. Nevíte někdo něco? Má to být pískovec s
  Re: Liščí skála u Křižan 10.03.2011 obávám se, že je to jen chybně zakreslená Matoušovka - kdysi jsem to taky hledal
  Re: Liščí skála u Křižan 10.03.2011 Ahoj Ondřeji, můžeš to nějak upřesnit? Kromě Matoušovky vidím jen Vyhlídkovou na Vajoletkách a Ještě
    Re: Liščí skála u Křižan 10.03.2011 Ahoj, mám to z papírové mapy Ještědský hřeben, 1:25000, kde je Liščí skála (písk.) zanesena zhruba 4
  Re: GranZebru 10.03.2011 Pokud se dobře pamatuju z loňska, tak ceny kolem 50 EUR/osoba/noc s polopenzí. Jídlo vynikající a sl
    Re: GranZebru 10.03.2011 NO tak to je za dvě noci 100e :-( pěkné, nevíš zda se tam musí spát jen s tou polopenzí nb zda se ta
      Re: GranZebru 10.03.2011 Nevím, ale ta cena je +/- podobná všude.
        Re: GranZebru 10.03.2011 Pokud bys parkoval ve Sv. Kateřině, tak je parking u lanovky zadarmo.
        Re: GranZebru 10.03.2011 Byli jsem loni na Cassati ze Suldenu a ubykec 15e/noc to jde za 10e něco pojíš a máš i dalších 10e n
jaké expresky? 09.03.2011 vím že už to tady padlo několikrát ale...jsem začátečník a chci si koupit první expresky a tak se ptám jaké? četla jsem si tady všechno možný a tak nějak jsem se rozhodla pro drátový, ale ted dilema jaký...SG/ocun,polyamid 16mm/dyneema 11mm...už fakt neví
jaké expresky? 09.03.2011 vím že už to tady padlo několikrát ale...jsem začátečník a chci si koupit první expresky a tak se ptám jaké? četla jsem si tady všechno možný a tak nějak jsem se rozhodla pro drátový, ale ted dilema jaký...SG/ocun,polyamid 16mm/dyneema 11mm...už fakt neví
  Re: jaké expresky? 09.03.2011 Každý na to má jiný úhel pohledu. Výhoda drátovek spočívá v jejich lehkosti a v tom, že "nezamr
  Re: jaké expresky? 09.03.2011 Su zatíženej na "dráty" od BD, ale SR dělá taky krásný presa. Nejlepší (váha/bezpečnost) j
  Re: jaké expresky? 09.03.2011 1) prakticky vubec na tom nezalezi, jakou sadu si koupis jako prvni, na tu si zvyknes a ta ti bude p
    Re: jaké expresky? 09.03.2011 děkuju moc kluci, přesně takhle "po lopatě" jsem to potřebovala :-) ještě se po nich teda
      Re: jaké expresky? 09.03.2011 ja zas nemam v oblube dratove, a keby som si kupoval nove expresy, tak nakupim Salewa hot G2. A vobe
        Re: jaké expresky? 10.03.2011 od slewy bych nekoupil z lezeckeho matrose ani prd, par veci co sem od nich mel rychle odeslo a i ji
          Re: jaké expresky? 10.03.2011 Mám déčka s pojistkou Salewa hot a absolutní spokojenost. Laciný, malý, pěkný, nízká váha, obstojný
          Re: jaké expresky? 13.03.2011 Souhlas. Co jsem měl od Salewy v ruce stálo pěkně za ho.no. Pokud lezeckému matroši věnují stejnou p
  Re: jaké expresky? 09.03.2011 Kup si jednoduše ty, který se ti nejvíc líběj:-) Drátovky jsou lehčí, ale je fakt, že když to máš po
    Re: jaké expresky? 09.03.2011 Expresek je celá řada a určitě mě napadají alespoň tři typy drátovek, kde je i keylock, tak že žádný
      Re: jaké expresky? 09.03.2011 tak ted už mám zamotanou hlavu uplně ;-) na ty drátovky jsou právě názory různý, beru to jako začáte
        Re: jaké expresky? 09.03.2011 No jasně, líbit se musí:-) Drát má smysl hlavně ve spodní karabině (na lano), co cvakáš do očka je c
          Re: jaké expresky? 09.03.2011 :-) jojo asi to tak bude...keylock/drát jen ted musím najít aby se líbilo ;-)zkouším hledat nějáké s
            Re: jaké expresky? 10.03.2011 Doporucuju tyhle:
            Re: jaké expresky? 10.03.2011 sety po pěti nebo desti jsou zde:
              Re: jaké expresky? 10.03.2011 myslela jsem že už jsem se rozhodla pro SG extasy mix ale ted nevim jak s tim dynemem...nebo ješte p
      Re: jaké expresky? 09.03.2011 tak ted už mám zamotanou hlavu uplně ;-) na ty drátovky jsou právě názory různý, beru to jako začáte
        Re: jaké expresky? 09.03.2011 Super dělá teďka SingingRock ty zlatíčka, jsou na dyneemě, a dělaj je ve všech třech variantách -key
        Re: jaké expresky? 10.03.2011 Kup si Petzl Spirit a neries.
          Re: jaké expresky? 10.03.2011 Petzl is the best! To ví každý, vo tom jako žádná!
            Re: jaké expresky? 10.03.2011 ale taky dost leze do peněz...jsou na ně skvělý recenze to jo, ale asi do nich nepůjdu...
              Re: jaké expresky? 10.03.2011 Řeš jestli máš pohodlný lezky. Na ostatním skoro nezáleží, ačkoliv se z diskusí může zdát, že to je
                Re: jaké expresky? 10.03.2011 Osobně preferuju keylock expresky s normální smyčkou. Mám skoro samý drátovky, ale v zimě nelezu a p
                  Re: jaké expresky? 10.03.2011 do arca se bohužel asi letos nedostanu(i když italsky se bez problému domuvím :-D ) takže si budu mu
                    Re: jaké expresky? 10.03.2011 Jinak chtít za preso víc jak takovejch 220 mi přijde jako - vyznavači volného trhu prominou - nemrav
                      Re: jaké expresky? 10.03.2011 to sice jo ale sežeň nějáký dobrý a levný tady...vážně po nich teď koukám všude kde mě napadne ale z
                        Re: jaké expresky? 10.03.2011 Nejlepší preso jsou dvě karáble spojený expreskou, to mi nikdo nevymluví.
Nebo jaký p
                          Re: jaké expresky? 10.03.2011 to se tady právě snažím zjistit :-) ale nejspíš jsem se tady tak dozvěděla že jedna kejlok a druhá d
                            Re: jaké expresky? 10.03.2011 Keylock je těžkej, v zimě zamrzá, je u něj větší riziko samovolnýho otevření, může se posrat pérko,
              Re: jaké expresky? 10.03.2011 nejlepsi jsou fialovy. To je jasny kazdymu zkusenymu horolezci.
                Re: jaké expresky? 10.03.2011 To jsi slysel kde?? Podle poslednich vyzkumu lezou lezci s fialovyma preskama v prumeru o dva stupne
                  Re: jaké expresky? 10.03.2011 neee, to plati jenom u bot.
      Re: jaké expresky? 10.03.2011 Jako drátovky jsou Wild Country Wild Wire super ohledně cena výkon, váha presky 93 g, pevnost 24-9-9
        Re: jaké expresky? 10.03.2011 Musím souhlasit s Bídou. Petzl Spirit se vážně cvakají úplně nejlépe - jen bych jim vytkl hmotnost.
          Re: jaké expresky? 10.03.2011 vy mi vážně chcete zamotat hlavu...a pomoct já vím a děkuju!!ale neumím si vybrat a to se jedná &quo
            Re: jaké expresky? 10.03.2011 pokud jde o to jestli se nekdo bojí že drátovka nevydrží při pádu a příčným natočení, tak jsem osobn
              Re: jaké expresky? 10.03.2011 u mě asi nejde o to že se bojím, testům i celkem věříím ;-) jen jde o to že nevím a proto se ptám a
                Re: jaké expresky? 10.03.2011 Karabiny vypadají celkem ok (neměl jsem možnost s ní lézt) ale široká preska je hrozná. Díky skosené
                  Re: jaké expresky? 10.03.2011 ted jsem na to koukala a máš pravdu..takže salewa ne-e...když už se ptát tak mám další dva typy na d
                    Re: jaké expresky? 10.03.2011 znamy objavil expresy camp v intersporte po 10 euro, nie dratove, ale pouzitelne. Ked nechces G2 (in
  Re: jaké expresky? 10.03.2011 Pokud jseš začátečník jak jsi sama uvedla, tak mě příde jako úplná blbost řešit zobáčky u karabin, š
  Re: jaké expresky? 10.03.2011 Pokud jseš začátečník jak jsi sama uvedla, tak mě příde jako úplná blbost řešit zobáčky u karabin, š
    Re: jaké expresky? 10.03.2011 řeším stejný problém a můj kamarád - velmi zkušený sportovní lezec - zas naopak tvrdí, že na preskác
      Re: jaké expresky? 10.03.2011 taky si říkám že si je chci osahat a zacvakat abych věděla jak sedí...jen sbírám tipy;-) kdyby měl k
        Re: jaké expresky? 10.03.2011 Velky karabiny s dratem jsou dobry na zimu, pekne se cvakaji v rukavicich a nezamrzaji. Ale treba ta
          Re: jaké expresky? 10.03.2011 Kdybys místo těch keců raději zašla zalozit.Přece lezu stím co je a nebudu kolem toho tolik kecat ne
            Re: jaké expresky? 10.03.2011 závidím Ti že neřešíš blbosti, vážně...tak neodpovídej když ti to tak bere sílu a mě nech mi řešit v
              Re: jaké expresky? 11.03.2011 Tak já taky troškou přispěju do mlýna =) Mám SR jak drát/drát tak keylock/keylock a s oběma naprostá
                  Re: jaké expresky? 11.03.2011 Zrovna na Bernarda pozor, jak je jich víc jak deset... Doufám, že se nakonec dozvíme, co si holka po
                    Re: jaké expresky? 11.03.2011 až je budu mít tak se vám pochlubím ;-) pokud mě ještě něco neosvítí tak to asi bude ten mix od SR a
                Re: jaké expresky? 11.03.2011 děkuju za tip,omrknu to...ještě asi pojedu tenhle týden do němec tak se tam podívám...
PS: an
      Re: jaké expresky? 11.03.2011 Presky poztrácíš, popadaj ti, kámoši ti je rozkradou, poutíkáš z nich.. marná sláva.
  Re: jaké expresky? 11.03.2011 Hoj, myslím si, že váhu expresek paradoxně řeší většinou hlavně výkonostní lezci, kteří dost často l
  Re: jaké expresky? 11.03.2011 podívej se na Raveltik.cz já osobně si myslím že kombinované jsou nejlepší nahoře key lock a dole dr
1
...
771
772
773
774
775
776
777
778
779
780
781
782
783
784
785
786
787
788
789
790
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: