Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Groš 6542
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
film 18.03.2011 namá někdo link na Reel Rock Tour 2010
  Re: film 18.03.2011 namáme
    Re: film 18.03.2011 mam doma film, taky si ho kup
      Re: film 18.03.2011 chytřejší si to stáhne a ... si ho koupí... ;-
)
Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Vím, že už se tu lana řešila mockrát, ale studuju parametry různých značek už pár dnů a čím víc toho studuju, tím víc nerozhodná a zmatená jsem. Radši bych slyšela nějaké Vaše zkušenosti a doporučení.
Lezu na stěnách, na skalách i na písku, jednodé
  Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Jak se ti záhadně přetrhlo lano?
    Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 ??? jak se ti přetrhlo?? pokud se tak opravdu stalo, měla bys to asi nahlásit na ČHS. aby se zjistil
      Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Mně se to přihodilo také.Položil jsem lano na zem aby se zatím rozcvičilo a ono se ( dle jeho slov p
      Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 prosim, prosim....uz z ucty ke znacce Tendon by se hodilo nejak uvest vec na pravou miru. Pac takova
        Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 z ucty k znacke tendon? myslis lanex, alebo to je teraz singing rock? proste ten tradicny cesky sfuz
          Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Hmmm, možná by ses mohl podívat do "vlastních řad" a vzít si na mušku Žilmont, marketingov
            Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 jaaj to ma nechap zle, ja mam niekolko lan od lanexu, a som s nimi +/- spokojny, len uz ma nebavi st
              Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Nechápu tě špatně. Přiznávám se, že jsem si podrýpl. Já tu změnu Lanexu na Tendon chápu jako nutnost
                Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Neda sa furt len liezt, aby clovek zostal mentalne vo forme treba kolem toho trochu aj tlachat :o)))
                  Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 ty si teda expert... len na okraj by ma zaujimalo, ake tazke cesty lezies - ale to neprezradis, tym
                    Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Obtiaznost? No problem, cesty neobycajne tazke! Snad je to dostatocne konkretne, ved lezenie zevraj
                      Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 ty si teda riadny chuj. najprv nevies rozlisit medzi lane a line (v zivote som nikoho na skalach nep
                        Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Tak ti zahranicni lezci zrejme nepouzivaju anglicky jazyk... A kto je co, to je imho jasne z tvojho
                          Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 jdi si udelat domaci ukol a zacni se ucit tu anglictinu. za tri roky te ceka maturita, tak by jsi se
                          Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Jen malá technická. Nevím co firmu Lanex vedlo k tomu přejmenování značky lan na Tendon, ale zkus se
                            Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Ja mam predstavu o tom co vsetko robia, ale nijako ma to nerusilo v tom aby som ich vnimal ako vyrob
                Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Uvedu nepřesnosti obou diskutérů.
a) koncový zákazník ani nepostřehl, že Singing Rock spadl p
  Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Na písek máš lepší lano širší. Třeba 10,5 SR Duran nebo Beal Top Gun. Sice víc váží ,ale to na písek
    Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Beal flayer II 10,2 je luxusní laso osvědčilo se mi na písku uplně parádně:) když bylo nove tak to b
    Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 jenom 4000metrů? To mě dost děsí
      Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Na hákovačkách a bigwallech to lano dostává dost záhul. jeden natáhne délku a začne nahoru tahat svi
        Re: Lano a vaše zkušenosti 20.03.2011 aha, nevšiml jsem si zmínky o hákovačkách, každopádně děkuji za vysvětlení, to se cení
  Re: Lano a vaše zkušenosti 18.03.2011 Ahoj, a v com si zmatena, ved tie parametre davaju pomerne dobre odpovede... Sama si si ciastocne zo
  Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Ahoj,myslím že lézt dnes na 11mm laně jinde než v bigwallech je zbytečné. Sám mám na tento případ 11
    Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 No a teď by jsme se mohli zase vrátit k té poznámce, že se ji záhadně přetrhlo lano. Kdyby nám o tom
      Re: Lano a vaše zkušenosti 23.03.2011 mé záhadné přetržení lana probehlo tak, ze jsme byli lezt na stence na Hanspaulce. pri vybaleni lana
        Re: Lano a vaše zkušenosti 24.03.2011 Tak to je jasne, ukazkovy pripad lanoveho cerva jadrokazneho. Typicka indicia je neporuseny oplet a
    Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Sterling je super lano, taky o něm uvažuju, měl jsem velocity a je fakt neskutečně odolný.
      Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 S těmi Sterlingy je to tedy zajímavé. Několik Sterlingů (typy už nevím) jsem měl v ruce asi před rok
        Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Možná narážíš na testovací akci, která proběhla cca před rokem na jedné Pražské stěně. Ta lana tam b
        Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Možná narážíš na testovací akci, která proběhla cca před rokem na jedné Pražské stěně. Ta lana tam b
          Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Nesranduj, Sterling je parametrami (objektivne nameranymi!) na urovni lanexu, ale cenovo neporovnate
            Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 A ty lezeš vždy podle tabulek? Bez maglajzu, na 100% suchym písku, presa vždy v lince, aby nedocháze
              Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Nechapem preco niekto tuzi po lahkom lane. Mozno v obtiaznostiach VIII a viac alebo v Himalajach to
                Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 :-D vice uz nic radeji nepis :-D
                Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 No Sterling se myslim netaji tim, ze ma trochu jinou filosofii k testovani lan. Pokud vim, tak lana
                  Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 kazdy vyrobca ma vlastne skusky, ale to co citas v parametroch su hodnoty z nezavislej skusobne a pr
          Re: Lano a vaše zkušenosti 19.03.2011 Jo, tuhle akci si taky vybavuju – přesně řečeno tu která byla v Mammutu v Holešovicích (jestli byla
            Re: Lano a vaše zkušenosti 20.03.2011 Booster je 9.7, jen pro upresneni.
              Re: Lano a vaše zkušenosti 20.03.2011 Jo, je to tak, máš pravdu. Nebyl to překlep, paměť mi už nějak neslouží; sám jsem se musel podívat.
  Re: Lano a vaše zkušenosti 20.03.2011 Mohla by si prosím popísať ako sa ti to lano pretrhlo (celú situáciu)?
Akú dlhú dobu si ho po
    Re: Lano a vaše zkušenosti 20.03.2011 ... no ja si myslím, že nás dotyčná trochu tahala za nos.
Žádné lano se ji nepřetrhlo a asi v
      Re: Lano a vaše zkušenosti 21.03.2011 Taky mam ten pocit...spis chtela vypadat zajimave, tak pridala historku...Pokud se jedna o tu slecnu
    Re: Lano a vaše zkušenosti 23.03.2011 a ad k predeslemu vysvetleni.. lano jsem mela treti sezonu. nemelo za sebou zadny velky pad. predesl
      Re: Lano a vaše zkušenosti 23.03.2011 A máš to lano ještě doma nebo jsi ho vyhodila. dám za něj majlant.
        Re: Lano a vaše zkušenosti 24.03.2011 chces jim to omlatit o hlavu?:)
byla to 50ka a pretrhlo se relativne blizko konce, takze jsem
          Re: Lano a vaše zkušenosti 24.03.2011 Mas zvlastny vkus. Co je zle na Paklenici? Co je dobre na dvojickach? Tusim vysvetlenie, ale necham
            Re: Lano a vaše zkušenosti 24.03.2011 Předpokládám, že má na mysli vícedélky, pokud jde o Arco. A v tom případě je asi jasné, co je dobré
            Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Co je dobré na dvojičkách? Na pořádnou bondáž jedno lano přece nestačí. Ach jo, ti nedovzdělanci v m
            Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 he:) no ja mam s Paklenici celkem spatne zkusenosti. lidi je tam jak nas****, nemaj problem ti naliz
              Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Keby si sa nedrzala len v tom centralnom sektore tak mimo je ludi ovela menej... ale asi zalezi od o
                Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 no ja uvazuju o obojim. precijen neni dnes problem sehnat lano, ktere je normou vhodne jak polovicka
                  Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Máš pravdu, není to problém. Dokonce bych řekl, že drtivá většina dnešních „polovičních“ lan má oba
                  Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Problem to nie je, ale podla toho sa myslim si pri vybere nie je najvhodnejsie orientovat. Lano vzni
          Re: Lano a vaše zkušenosti 24.03.2011 ... a nebyl to náhodou jen nějaký posuv opletu, když to bylo u konce?
            Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Posuv v opletu vim, jak vypada:) ja s lanama pracuju v praci (a neni to bondaz jak pisou nahore:D).
  Re: Lano a vaše zkušenosti 21.03.2011 Já myslím že to s tou záhadou nebude tak horký, taky se mi "záhadně" a navíc "přetrhl
    Re: Lano a vaše zkušenosti 24.03.2011 Taky se mi to stalo, oplet bez poškození a jádro na maděru. Byl to tendon po dvou letecha s normovan
      Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 To je nějaké divné? Že bys rychle prodřel oplet, to jo, to se může u někvalitních lan stát, ale že b
        Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Mam stejnou zkusenost - Tendon Ambition 10.2 lezeny posledni 2 roky aktivne na stene (prumerne asi 2
          Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Ha, koukám, že stejnej problém má dost lidí. Po celkem dobrých Alteách magic 10,2 přes o něco horší
            Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 No zaujimave veci vysli v tejto teme na povrch! Takze prechod lanexu na znacku tendon nemal byt zjav
              Re: Lano a vaše zkušenosti 25.03.2011 Jo, je to *fakt* zajímavý. I mne dost překvapuje, že u současných lan odejde tímhle způsobem jádro (
Průvodce Rovinj a Paklenice 18.03.2011 Nedal byste mi někdo tip na dobrého, podrobného lezeckého průvodce pro skály v okolí Rovinje a Paklenici. Myslím knižního. Díky
  Re: Průvodce Rovinj a Paklenice 18.03.2011 Rovinj najděš v pruvodci Trst-Slovensko primorje-Istra, vydal Sidarta, Ospu byl za 30 eček.
  Re: Průvodce Rovinj a Paklenice 18.03.2011 Chorvati vydali dva pruvodce- jednoho samostatne pro Paklenici a druheho pro zbytek Chorvatska. Jsou
    Re: Pomoc při zranění 18.03.2011 Jojo, protože je to přírodní, je to z bavlny.
Prý to ránu i rychleji zhojí a hlavně mi to za
Lezení na Montemarcello 17.03.2011 Ahoj, nemáte nebo nevíte kde se dá sehnat průvodce do této oblasti? Případně ocením jakékoliv zkušenosti. Díky moc.
    Re: Lezení na Montemarcello 18.03.2011 V Italii pod La Spezia.
  Re: Big Up :-) 18.03.2011 MASAKR!!! :D :D :D
    Re: Big Up :-) 18.03.2011 to je pecka no :D
Pozvánka na Jeden svět 17.03.2011 Člověk v tísni, o. p. s., a partneři festivalu Vás srdečně zvou na slavnostní zahájení
12. ročníku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech
JEDEN SVĚT BRNO 2011
v úterý 22. března v 18:30 hod. do divadla Husa na
  Re: Pozvánka na Jeden svět 17.03.2011 Jak tento kulturni pocin souvisi s lezenim? Jeste mi tu chybi reklamy na damske vlozky a na prasky n
    Re: Pozvánka na Jeden svět 17.03.2011 ty jo, ze by zacala soutez i o nejdelsi clanek diskuze:)
    Re: Pozvánka na Jeden svět 17.03.2011 Souhlas. Po tomto spamu přesně vim, kam zcela jistě nepůjdu.
      Re: Pozvánka na Jeden svět 17.03.2011 a proč, takhle je to rozhodně citlivější než článek a s lezením to souvislost má. nečti když nechceš
  Re: Pozvánka na Jeden svět 18.03.2011 Pěkná sračka tenhle festival. Irán, Bělorusko, Kuba ... jsou jen móda. Ale proč se nepíše, že v
podminky v tatrach 17.03.2011 cau. nevite nekdo jaky podminky jsou v Tatrach na zimi cesty? Je sance na nejaky ledy nebo mixy nebo je vsechno pryc a v Tatrach zacina leto? Za jakykoliv info dekuju.
  Re: podminky v tatrach 17.03.2011 Uz druhy den prsi dnes priam leje
  Re: podminky v tatrach 17.03.2011 Podle vývoje počasí teď nic, já jsem chtěl tento víkend taky do Tater na lezení, ale vykašlal jsem s
    Re: podminky v tatrach 17.03.2011 Na vikend neni sance. Prsi i ve 2000m, zitra ma byt take kolem nuly a ma bud prset nebo snezit, to s
      Re: podminky v tatrach 18.03.2011 uz cez tento vikend (19-20.3.) sneh nedrzal, nastupy a zlaby boli tym padom umorne, travy nedrzali,
        Re: podminky v tatrach 18.03.2011 Kolega z pod Tatier je nějak napřed, nééé? :o)))
1
...
769
770
771
772
773
774
775
776
777
778
779
780
781
782
783
784
785
786
787
788
...
2263
Pomoc při zranění Ahojte, všem lezcům chci doporučit sprej na zástavu krvácení, který mi minulý zachránil doslova kůži. Při pádu jsem si rozbila hlavu a sprej, který se jmenuje Traumacel S Dry mi moc pomohl.
Noste přilbu! A mrkněte i na www.traumacelsdry.cz Barísek 09:42:20 18.03.2011odpovědět
  Re: Pomoc při zranění Můžese to používat i na takováhle poranění? hlava.. 10:13:51 18.03.2011odpovědět
    Re: Pomoc při zranění Jojo, protože je to přírodní, je to z bavlny.
Prý to ránu i rychleji zhojí a hlavně mi to za chviličku přestalo krvácet.. Až mě to samotnou překvapilo. Barísek 10:38:07 18.03.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: