Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Věž Hollywood, Labák Levý břeh 26.03.2011 50 m vlevo od masivu Reichstag.
      Re: Masív Hollywood, Labák Levý břeh 27.03.2011 Hollywood je masív a cesty, které nejsou Labském průvodci 2010 jsou na EC odkazu OVK LP za rok 2010,
Rock Pillars Stream QC 25.03.2011 Ahoj, máte někdo zkušenosti s lezečkama RP Stream QC? Hlavně by mě zajímalo o kolik se roztáhnou.
  Re: Rock Pillars Stream QC 26.03.2011 Docela o dost
Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii 25.03.2011 Ahoj,
chystame se s pritelkyni na road trip po West Cost. Prozatimni plan je jet dolu pres Washington, Oregon do Californie. Cesou zpatky mozna pojedeme pres Arizonu, Utah a Nevadu. Chtel bych se zeptat na nejake typy na lezecke oblasti. Vim, ze je
  Re: Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii 26.03.2011 poslala jsem ti email o Kalifornii - teda tu trošku, co znám já... kdyby nedorazil, tak mi dej vědět
  Re: Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii 26.03.2011 Pročti si poslední článek u mě na blogu, případně i další, kde taky najdeš pár lezeckých nebo obecný
boulder 25.03.2011 Mám ve sklepě malou místnustku a uvažuji a stavbě boulderu.Máte někdo zkušenost? díky :-)Severní M.
  Re: boulder 26.03.2011 a co potrebujes vedet?
  Re: boulder 26.03.2011 Tak to máte malý hrábě, velký hrábě, kladivo, kolečko, vruty a hlavně si toho moc nenakládat.
    Re: boulder 26.03.2011 Nehoupat!
Domoradice-podmínky 23.03.2011 Ahoj nevíte někdo jaké jsou aktuální lezecké podmínky v Domoradicích, konkrétně na sedmém špici? Zítra se tam chystáme a neradi bychom se kuli zateklým cestám otočili jinam... díky za tip.
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 23.03.2011 Moc stručnej dotaz. Co chcete lízt? Stěnu? Pak je skoro jedno jakou dynamiku pořídíš. Skály? Nebo ch
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 23.03.2011 Rovno na zaciatku napisem, ze to lano nevlastnim, nedrzal som ho a nevidel a neliezol s nim, ale k t
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 23.03.2011 Mě přijde 3600 vran za stovku celkem v pohodě. Jinak estli je lano "špičkový", dá se s jis
      Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Mne 2850 za 50ku moc prijatelne nepride. A ze lano spicka nie je niekedy zistim 10 sekund po tom co
        Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 25.03.2011 10 vteřin? V tom případě je Score ultrašpica.
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 No chtěli bychom lézt nebo zkoušet to všude, takže asi universálni. Pokud by jste měli někdo nějaký
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Ahoj.
Na tomhle laně jsme lezli asi 14 dní na sportovkách a jeho konce vypadají docela jetě.
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Tohle lano jsem měl (resp. ještě z něj mám 30 metrů na stěnu a hromadu smyc) a moc ho doporučit nemů
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Už jsem to tu psal před pár dny v jiném vlákně: univerzální lano na všestranné lezení podle mne neex
      Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 P.S. Tebou dotazované SR SCORE 10,1 R 44 z vlastní zkušenosti neznám, pokud jde o technické parametr
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Lano je spotřební materiál! Když padáš, tak na nějaký parametry vůbec nemyslíš. Koukej na cenu.
prosím malou radu 23.03.2011 prosím o radu jak se zajistit na lezení po střechách při práci,konkrétně montáž satelitu. Dotyčný odmítá sedák a odsedku,máte někdo radu jak na to ať je trochu v bezpečí? díky
  Re: prosím malou radu 23.03.2011 Nijak to nerieš - genetická informácia ľudstva sa čistí aj spôsobom samolikvidácie (viz Darwinove ce
  Re: prosím malou radu 23.03.2011 No v podstatě jsou asi dvě možnosti: 1) sedák a odsedka nebo 2) plošina, případně lešení. Třetí možn
  Re: prosím malou radu 24.03.2011 záleží jaká střecha a jakej satelit. na ploché střeše s nízkou atikou je dle současných předpisů jiš
  Re: prosím malou radu 24.03.2011 Přesně jak někdo psal, záleží co je to za střechu... pro příklad: pokud je to klasická šikmá s taška
    Re: prosím malou radu 24.03.2011 Další věcí je, jestli poleze na střechu zespoda po žebříku, anebo přes vylejzák...
Expresky 22.03.2011 Ahoj, mám dotaz k expreskám. Chci koupit nový a názory se dost různí. Koupit drátěný nebo plný nebo mixnutý? Díky
  Re: Expresky 23.03.2011 Je to uplně fuk :)
Expresky 22.03.2011 Ahoj, mám dotaz k expreskám. Chci koupit nový a názory se dost různí. Koupit drátěný nebo plný nebo mixnutý? Díky
  Re: Expresky 22.03.2011 Podle tvého gusta
  Re: Expresky 22.03.2011 Máš pravdu, názory se dost různí. Podle mě je ideál vršek kejlok, spodek drát. Pokud nemáš slabost p
  Re: Expresky 22.03.2011 aby se vršek vešel do oka skoby:)
    Re: Expresky 23.03.2011 Nebo samodomo nýtu, nikdy nevis co na skalach a horach sveta potkas.
  Re: Expresky 23.03.2011 jojo jak pise vilda, i me prijde ideal vrsek bez hacku (treba keylock nebo dmm wirelock) a spodek no
  Re: Expresky 23.03.2011 rika se, ze do hor v zime jsou lepsi dratovky, min zamrzaj. na skale je to jedno, dratovky jsou poci
  Re: Expresky 23.03.2011 Cokoli kromě rakouského zboží - nevím už přesně jestli to byl Stubai, nebo Austrialpin, ale nezavíra
    Re: Expresky 23.03.2011 Toto je typické pro staré a zahumusené expresky kterékoliv značky.
      Re: Expresky 24.03.2011 Není, moje české se stále dovírají po mnohem delší době, stejně tak italské, kámoš leze o deset let
        Re: Expresky 24.03.2011 mam austrialpiny od r. 2003, obcasne pouzitie, nenarocne. Spokojnost. Srot s parametrami 26/8/10, s
          Re: Expresky 24.03.2011 Chovám se ke všem svym karabinam stejně a jenom AA se nezaviraji. Byl tu dotaz, co nekupovat a co ko
  Re: Expresky 23.03.2011 ty nový petzlovky odlehčený sou super sice si připaltíš a první dojem je že se budou cvakat blbě ale
    Re: Expresky 23.03.2011 Všem díky za zúčastnění se a volba tedy padá na mix (trchu jsem chtěl, aby to tak dopadlo :-D) Petzl
      Re: Expresky 23.03.2011 ted jsem si kupovala taky expresky a taky to vyhrál mix od SR a jsou úžasný...o víkendu je chci jít
        Re: Expresky 23.03.2011 Šikovná holčička:-)
          Re: Expresky 24.03.2011 říkala jsem že dám vědět až je budu mít ;-) nechcete se někdo přidat na kašparák do boru o víkendu?
            Re: Expresky 25.03.2011 Tak tos prohloupila. Singáč je šrot. Kdyby ses tady v diskusi předtím zeptala a neběžela hned ztřešt
              Re: Expresky 25.03.2011 Ahoj,
prosím tě ,mohl by si pádným důvodem vysvětlit proč presky od SR nazýváš šrotem ? Děkuj
                Re: Expresky 25.03.2011 Příspěvek výše byl škádlivý odkaz na diskusi, ve které se lennickaa, která tehdy sháněla presa, snaž
                  Re: Expresky 25.03.2011 Mozno teraz je to uz pravda, ale pred par rokmi boli SR, hlavne dratove podpriemerne expresky. A sna
                    Re: Expresky 25.03.2011 To je pěkná blbost, protože před několika lety dělal Singing Rock expresky v Itálii ve fabrice, kde
                      Re: Expresky 25.03.2011 ja ti neviem vyjasnit pricinu, len konstatujem fakt. Ak chces najdi si to, daj hladat expreska SR. M
                        Re: Expresky 25.03.2011 nevim kolik je podle tebe pár roků, ale ja mam SR-ka od 2006 požívané na friendech i presách a bez p
                          Re: Expresky 28.03.2011 To jsou ty amatéři co berou civilisty za prachy do podzemí?
      Re: Expresky 24.03.2011 Nový presa Petzl Ange mám a kupoval jsem je za méně než 500Kč kus na RockJoyshop. Prodávají je v set
  Re: Expresky 23.03.2011 Kdyby někdo upřednostňoval keylock na obou koncích a širokou smyci, v Mountainshopu v singáči jsem t
    Re: Expresky 23.03.2011 nejaky link neni?
      Re: Expresky 25.03.2011 Climbing Technology: expreska Lime set NY12 – elox Sada 5ks - za 1449,- Kč | Climbing Technology: ex
        Re: Expresky 25.03.2011 Sorry, ale po aférce s plagiáty Petzlu bych do no namemu a to ještě z no name eshopu nešel. Přes dek
          Re: Expresky 25.03.2011 No nevím kde jsi vzal NoName, ale Climbing technology a Simond je znacka ve svete asi 100x znamejsi
    Re: Expresky 27.03.2011 link není, na e-shopu je nemají, ale ten set je složenej z těch černých presek (prohnutá/rovná) co j
      Re: Expresky 27.03.2011 aha, dik na toto som cakal. Tak cierne su, keylock maju, akurat teda pevnost 23/8/8, a jedna kazda k
        Re: Expresky 27.03.2011 Co je na pevnosti 23/8/8 špatného? Tato pevnost několikanásobně převyšuje pevnost tvého těla, tak to
          Re: Expresky 27.03.2011 Nie je na nej nic spatneho, ale nie je to 26/8/10 ktoru Tomas spominal vyssie. Resp. v skutocnosti j
          Re: Expresky 27.03.2011 BTW ked uz na to prisla rec, z tych parametrov ma vzdy najviac zaujima ten posledny, lebo o dratovka
            Re: Expresky 27.03.2011 Ty budes asi nejaky teoreticky tlchuba. Samozrejme treba pozerat aj na pevnost karabin, ale ovela do
            Re: Expresky 28.03.2011 Statisticky to co říkáš je blbost. Norma mluvi jasne a nemyslim, ze ten kdo ji delal by s eventualit
              Re: Expresky 28.03.2011 Statisticky :DD Chcel by som vidiet tu normu, co dokaze vystihnut pestrost prirody a ironiu zivota.
                Re: Expresky 28.03.2011 tam, kde se bojim, dam stejne 2 proti sobe
                Re: Expresky 28.03.2011 Klidně se na ni mrkni - ČSN EN 12275. No a statistika. Prostě smrtelné nehody proto, že by ti nevydr
                  Re: Expresky 28.03.2011 Máš pravdu až na jednu drobnost. Popruh má min. pevnost a karabiny maximálku. Tj. karabina se nad sv
                  Re: Expresky 28.03.2011 Beliale Beliale, cti poradne. Nemluvim ani o 23 kN ani o 10 kN, ale o 8 kN z vyroby, tedy postupne n
                    Re: Expresky 28.03.2011 kdyz se bojis, ze se ti pretoci, tak si je zafixuj gumickou.
                      Re: Expresky 28.03.2011 Uz som pisal vyssie, nebojim sa ze sa pretoci ale ze sa otvori zamok. Aj to sa da vyriesit zafixovan
        Re: Expresky 29.03.2011 Metoda byla nespoléhat na e-shop a fyzicky se tam vyskytnout. Ale po telefonu to půjde určitě taky,
Finale Ligure 22.03.2011 Ahoj v dubnu se chystáme do Finale, bohužel nemůžeme nikde tady sehnat průvodce, takže moc nevím co tam od toho čekat. Navíc reference jsou různé. Nemáte někdo průvodce v elektronické podobě? Popřípadě info jaké tam je lezení? Žena leze 4 - 5 a já 5 - 6.
  Re: Finale Ligure 22.03.2011 ze ženou na věky , zalezem do deky...
Ničeho se neboj, zaleze si snad každý. Žena se
  Re: Finale Ligure 22.03.2011 Ahoj, pruvodce mam, napis mi email a ja ti ho poslu.
    Re: Finale Ligure 22.07.2011 Zdravim, mohl bych tě požádat také o průvodce.
Děkuji a skalám zdar Renda.
  Re: Finale Ligure 22.03.2011 Ahoj, průvodce můžeš koupit na místě. Jinak cesty tam jsou převážně 6 a víc, ale nějaká 4, 5 by se t
1
...
767
768
769
770
771
772
773
774
775
776
777
778
779
780
781
782
783
784
785
786
...
2263
Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii Ahoj,
chystame se s pritelkyni na road trip po West Cost. Prozatimni plan je jet dolu pres Washington, Oregon do Californie. Cesou zpatky mozna pojedeme pres Arizonu, Utah a Nevadu. Chtel bych se zeptat na nejake typy na lezecke oblasti. Vim, ze je po ceste Bishop a Yosi, ale to je tak vsechno.
Zajimaji me bouldrove oblasti a sportovky s lanem. Trad gear s sebou mit pravdepodobne nebudeme.
Kdyby nekdo mohl nahodit nejake typy na oblasti s kratkym popisem, tak bych byl vdecny.
Dik, Sotek sotek 18:50:11 25.03.2011odpovědět
  Re: Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii poslala jsem ti email o Kalifornii - teda tu trošku, co znám já... kdyby nedorazil, tak mi dej vědět tady, přepošlu ještě jednou... CP 01:42:57 26.03.2011odpovědět
  Re: Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii Pročti si poslední článek u mě na blogu, případně i další, kde taky najdeš pár lezeckých nebo obecných informací... případně napiš maila, kdybys potřeboval něco doplnit.
Karel
http://horinekk.blogspot.com/
Karel 20:19:04 26.03.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: