Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 11.Stráník 10977 12.Kohout 10931 13.Smetanová 10887 Bouldry: 11.Pařík 10350 12.Bulička 10184 13.Břicháček 10175 Hory: 12.Černý 3878 13.Chomová 3836 14.Abt 3757
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English
  Re: Věž Hollywood, Labák Levý břeh 26.03.2011 50 m vlevo od masivu Reichstag.
      Re: Masív Hollywood, Labák Levý břeh 27.03.2011 Hollywood je masív a cesty, které nejsou Labském průvodci 2010 jsou na EC odkazu OVK LP za rok 2010,
Rock Pillars Stream QC 25.03.2011 Ahoj, máte někdo zkušenosti s lezečkama RP Stream QC? Hlavně by mě zajímalo o kolik se roztáhnou.
  Re: Rock Pillars Stream QC 26.03.2011 Docela o dost
Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii 25.03.2011 Ahoj,
chystame se s pritelkyni na road trip po West Cost. Prozatimni plan je jet dolu pres Washington, Oregon do Californie. Cesou zpatky mozna pojedeme pres Arizonu, Utah a Nevadu. Chtel bych se zeptat na nejake typy na lezecke oblasti. Vim, ze je
  Re: Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii 26.03.2011 poslala jsem ti email o Kalifornii - teda tu trošku, co znám já... kdyby nedorazil, tak mi dej vědět
  Re: Lezeni ve Washingtonu, Oregonu a Californii 26.03.2011 Pročti si poslední článek u mě na blogu, případně i další, kde taky najdeš pár lezeckých nebo obecný
boulder 25.03.2011 Mám ve sklepě malou místnustku a uvažuji a stavbě boulderu.Máte někdo zkušenost? díky :-)Severní M.
  Re: boulder 26.03.2011 a co potrebujes vedet?
  Re: boulder 26.03.2011 Tak to máte malý hrábě, velký hrábě, kladivo, kolečko, vruty a hlavně si toho moc nenakládat.
    Re: boulder 26.03.2011 Nehoupat!
Domoradice-podmínky 23.03.2011 Ahoj nevíte někdo jaké jsou aktuální lezecké podmínky v Domoradicích, konkrétně na sedmém špici? Zítra se tam chystáme a neradi bychom se kuli zateklým cestám otočili jinam... díky za tip.
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 23.03.2011 Moc stručnej dotaz. Co chcete lízt? Stěnu? Pak je skoro jedno jakou dynamiku pořídíš. Skály? Nebo ch
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 23.03.2011 Rovno na zaciatku napisem, ze to lano nevlastnim, nedrzal som ho a nevidel a neliezol s nim, ale k t
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 23.03.2011 Mě přijde 3600 vran za stovku celkem v pohodě. Jinak estli je lano "špičkový", dá se s jis
      Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Mne 2850 za 50ku moc prijatelne nepride. A ze lano spicka nie je niekedy zistim 10 sekund po tom co
        Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 25.03.2011 10 vteřin? V tom případě je Score ultrašpica.
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 No chtěli bychom lézt nebo zkoušet to všude, takže asi universálni. Pokud by jste měli někdo nějaký
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Ahoj.
Na tomhle laně jsme lezli asi 14 dní na sportovkách a jeho konce vypadají docela jetě.
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Tohle lano jsem měl (resp. ještě z něj mám 30 metrů na stěnu a hromadu smyc) a moc ho doporučit nemů
    Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Už jsem to tu psal před pár dny v jiném vlákně: univerzální lano na všestranné lezení podle mne neex
      Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 P.S. Tebou dotazované SR SCORE 10,1 R 44 z vlastní zkušenosti neznám, pokud jde o technické parametr
  Re: SingingRock lano SCORE 10,1 R 44 24.03.2011 Lano je spotřební materiál! Když padáš, tak na nějaký parametry vůbec nemyslíš. Koukej na cenu.
prosím malou radu 23.03.2011 prosím o radu jak se zajistit na lezení po střechách při práci,konkrétně montáž satelitu. Dotyčný odmítá sedák a odsedku,máte někdo radu jak na to ať je trochu v bezpečí? díky
  Re: prosím malou radu 23.03.2011 Nijak to nerieš - genetická informácia ľudstva sa čistí aj spôsobom samolikvidácie (viz Darwinove ce
  Re: prosím malou radu 23.03.2011 No v podstatě jsou asi dvě možnosti: 1) sedák a odsedka nebo 2) plošina, případně lešení. Třetí možn
  Re: prosím malou radu 24.03.2011 záleží jaká střecha a jakej satelit. na ploché střeše s nízkou atikou je dle současných předpisů jiš
  Re: prosím malou radu 24.03.2011 Přesně jak někdo psal, záleží co je to za střechu... pro příklad: pokud je to klasická šikmá s taška
    Re: prosím malou radu 24.03.2011 Další věcí je, jestli poleze na střechu zespoda po žebříku, anebo přes vylejzák...
Expresky 22.03.2011 Ahoj, mám dotaz k expreskám. Chci koupit nový a názory se dost různí. Koupit drátěný nebo plný nebo mixnutý? Díky
  Re: Expresky 23.03.2011 Je to uplně fuk :)
Expresky 22.03.2011 Ahoj, mám dotaz k expreskám. Chci koupit nový a názory se dost různí. Koupit drátěný nebo plný nebo mixnutý? Díky
  Re: Expresky 22.03.2011 Podle tvého gusta
  Re: Expresky 22.03.2011 Máš pravdu, názory se dost různí. Podle mě je ideál vršek kejlok, spodek drát. Pokud nemáš slabost p
  Re: Expresky 22.03.2011 aby se vršek vešel do oka skoby:)
    Re: Expresky 23.03.2011 Nebo samodomo nýtu, nikdy nevis co na skalach a horach sveta potkas.
  Re: Expresky 23.03.2011 jojo jak pise vilda, i me prijde ideal vrsek bez hacku (treba keylock nebo dmm wirelock) a spodek no
  Re: Expresky 23.03.2011 rika se, ze do hor v zime jsou lepsi dratovky, min zamrzaj. na skale je to jedno, dratovky jsou poci
  Re: Expresky 23.03.2011 Cokoli kromě rakouského zboží - nevím už přesně jestli to byl Stubai, nebo Austrialpin, ale nezavíra
    Re: Expresky 23.03.2011 Toto je typické pro staré a zahumusené expresky kterékoliv značky.
      Re: Expresky 24.03.2011 Není, moje české se stále dovírají po mnohem delší době, stejně tak italské, kámoš leze o deset let
        Re: Expresky 24.03.2011 mam austrialpiny od r. 2003, obcasne pouzitie, nenarocne. Spokojnost. Srot s parametrami 26/8/10, s
          Re: Expresky 24.03.2011 Chovám se ke všem svym karabinam stejně a jenom AA se nezaviraji. Byl tu dotaz, co nekupovat a co ko
  Re: Expresky 23.03.2011 ty nový petzlovky odlehčený sou super sice si připaltíš a první dojem je že se budou cvakat blbě ale
    Re: Expresky 23.03.2011 Všem díky za zúčastnění se a volba tedy padá na mix (trchu jsem chtěl, aby to tak dopadlo :-D) Petzl
      Re: Expresky 23.03.2011 ted jsem si kupovala taky expresky a taky to vyhrál mix od SR a jsou úžasný...o víkendu je chci jít
        Re: Expresky 23.03.2011 Šikovná holčička:-)
          Re: Expresky 24.03.2011 říkala jsem že dám vědět až je budu mít ;-) nechcete se někdo přidat na kašparák do boru o víkendu?
            Re: Expresky 25.03.2011 Tak tos prohloupila. Singáč je šrot. Kdyby ses tady v diskusi předtím zeptala a neběžela hned ztřešt
              Re: Expresky 25.03.2011 Ahoj,
prosím tě ,mohl by si pádným důvodem vysvětlit proč presky od SR nazýváš šrotem ? Děkuj
                Re: Expresky 25.03.2011 Příspěvek výše byl škádlivý odkaz na diskusi, ve které se lennickaa, která tehdy sháněla presa, snaž
                  Re: Expresky 25.03.2011 Mozno teraz je to uz pravda, ale pred par rokmi boli SR, hlavne dratove podpriemerne expresky. A sna
                    Re: Expresky 25.03.2011 To je pěkná blbost, protože před několika lety dělal Singing Rock expresky v Itálii ve fabrice, kde
                      Re: Expresky 25.03.2011 ja ti neviem vyjasnit pricinu, len konstatujem fakt. Ak chces najdi si to, daj hladat expreska SR. M
                        Re: Expresky 25.03.2011 nevim kolik je podle tebe pár roků, ale ja mam SR-ka od 2006 požívané na friendech i presách a bez p
                          Re: Expresky 28.03.2011 To jsou ty amatéři co berou civilisty za prachy do podzemí?
      Re: Expresky 24.03.2011 Nový presa Petzl Ange mám a kupoval jsem je za méně než 500Kč kus na RockJoyshop. Prodávají je v set
  Re: Expresky 23.03.2011 Kdyby někdo upřednostňoval keylock na obou koncích a širokou smyci, v Mountainshopu v singáči jsem t
    Re: Expresky 23.03.2011 nejaky link neni?
      Re: Expresky 25.03.2011 Climbing Technology: expreska Lime set NY12 – elox Sada 5ks - za 1449,- Kč | Climbing Technology: ex
        Re: Expresky 25.03.2011 Sorry, ale po aférce s plagiáty Petzlu bych do no namemu a to ještě z no name eshopu nešel. Přes dek
          Re: Expresky 25.03.2011 No nevím kde jsi vzal NoName, ale Climbing technology a Simond je znacka ve svete asi 100x znamejsi
    Re: Expresky 27.03.2011 link není, na e-shopu je nemají, ale ten set je složenej z těch černých presek (prohnutá/rovná) co j
      Re: Expresky 27.03.2011 aha, dik na toto som cakal. Tak cierne su, keylock maju, akurat teda pevnost 23/8/8, a jedna kazda k
        Re: Expresky 27.03.2011 Co je na pevnosti 23/8/8 špatného? Tato pevnost několikanásobně převyšuje pevnost tvého těla, tak to
          Re: Expresky 27.03.2011 Nie je na nej nic spatneho, ale nie je to 26/8/10 ktoru Tomas spominal vyssie. Resp. v skutocnosti j
          Re: Expresky 27.03.2011 BTW ked uz na to prisla rec, z tych parametrov ma vzdy najviac zaujima ten posledny, lebo o dratovka
            Re: Expresky 27.03.2011 Ty budes asi nejaky teoreticky tlchuba. Samozrejme treba pozerat aj na pevnost karabin, ale ovela do
            Re: Expresky 28.03.2011 Statisticky to co říkáš je blbost. Norma mluvi jasne a nemyslim, ze ten kdo ji delal by s eventualit
              Re: Expresky 28.03.2011 Statisticky :DD Chcel by som vidiet tu normu, co dokaze vystihnut pestrost prirody a ironiu zivota.
                Re: Expresky 28.03.2011 tam, kde se bojim, dam stejne 2 proti sobe
                Re: Expresky 28.03.2011 Klidně se na ni mrkni - ČSN EN 12275. No a statistika. Prostě smrtelné nehody proto, že by ti nevydr
                  Re: Expresky 28.03.2011 Máš pravdu až na jednu drobnost. Popruh má min. pevnost a karabiny maximálku. Tj. karabina se nad sv
                  Re: Expresky 28.03.2011 Beliale Beliale, cti poradne. Nemluvim ani o 23 kN ani o 10 kN, ale o 8 kN z vyroby, tedy postupne n
                    Re: Expresky 28.03.2011 kdyz se bojis, ze se ti pretoci, tak si je zafixuj gumickou.
                      Re: Expresky 28.03.2011 Uz som pisal vyssie, nebojim sa ze sa pretoci ale ze sa otvori zamok. Aj to sa da vyriesit zafixovan
        Re: Expresky 29.03.2011 Metoda byla nespoléhat na e-shop a fyzicky se tam vyskytnout. Ale po telefonu to půjde určitě taky,
Finale Ligure 22.03.2011 Ahoj v dubnu se chystáme do Finale, bohužel nemůžeme nikde tady sehnat průvodce, takže moc nevím co tam od toho čekat. Navíc reference jsou různé. Nemáte někdo průvodce v elektronické podobě? Popřípadě info jaké tam je lezení? Žena leze 4 - 5 a já 5 - 6.
  Re: Finale Ligure 22.03.2011 ze ženou na věky , zalezem do deky...
Ničeho se neboj, zaleze si snad každý. Žena se
  Re: Finale Ligure 22.03.2011 Ahoj, pruvodce mam, napis mi email a ja ti ho poslu.
    Re: Finale Ligure 22.07.2011 Zdravim, mohl bych tě požádat také o průvodce.
Děkuji a skalám zdar Renda.
  Re: Finale Ligure 22.03.2011 Ahoj, průvodce můžeš koupit na místě. Jinak cesty tam jsou převážně 6 a víc, ale nějaká 4, 5 by se t
1
...
767
768
769
770
771
772
773
774
775
776
777
778
779
780
781
782
783
784
785
786
...
2263
  Re: Věž Hollywood, Labák Levý břeh 50 m vlevo od masivu Reichstag. 13:53:18 26.03.2011odpovědět
      Re: Masív Hollywood, Labák Levý břeh Hollywood je masív a cesty, které nejsou Labském průvodci 2010 jsou na EC odkazu OVK LP za rok 2010, protože nový průvodce bude 2015 nelze vydávat, každý rok nového průvodce.U Kosti na Levém břehu je sešit, kde jsou, taky uvedeny nové cesty i s popisem, kde se nachazí nový masivy nebo věže.A, když by bylo potřeba info o nových cestách v Labském údolí, tak napište na mail.jenik.pleticha@email.cz Jeník Pleticha 08:24:03 27.03.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: