Ahoj, jsem před koupí čelovky a jsem na vážkách. Může někdo poradit, jestli má Fenix HP10 i dlouhý kabel na baterky do kapsy a naopak HP 20 krátký a možnost uchycení boxu na hlavě? A dále pak zvažuju Led Lenser H7R. Má někdo zkušenost se srovnáním s Fenix
Ahoj, jen jsem chtěla napsat, ať se prohlížíte od klíšťat i v tomto čase. Mám z petráče čerstvě zjištěnou boreliozu a mrcha klíště mě vlezlo do podlíkaček a přisálo se pod kolínko na petráči 9.2. Švára měl boreliozu loni rovněž z petráče. Tak se stříkejte
Ahoj, zvažuji nákup bouldermatky (nejspíš asi Ocún Paddy Moonwalk). Máte s touto nějaké zkušenosti, nebo by jste doporučili i nějakou jinou? Jsem začáááátečník. :)
Na 8a.nu je zmínka, že Adam stále pořádně řádí ve Španělsku. Těch 8c+,OS, pokud dobře počítám má snad už 6 a k tomu druhé 9b,FA. To je šílené. Nevíte někdo něco více?
Velká prosba.Sháním kontakt na partičku 6 lidí (2holky a 4 kluci - mj. Gábina a Tomáš) někde od Kladna, co jsou momentálně ve Fontainebleau-pozn.zn.žlutý Tranzit.Doufám, že náš nový průvodčík zůstal u nich...
Ahoj, v dubnu se chystáme směr Itálie, hledáme oblast s lezením i nějakou tou památkou, pohodu, koupání, lezení... Cílem byl Vesuv, Pompeje a okolí...je tam kolem i lezení? Nebo máte někdo úplně jiný tip?? :) Našla jsem Sperlongu, ale už se mi to zdá troc
Ahoj, zvažuji nákup bouldermatky (nejspíš asi Ocún Paddy Moonwalk). Máte s touto nějaké zkušenosti, nebo by jste doporučili i nějakou jinou? Jsem začáááátečník. :)
Mám. Na odskok pohoda. Rozdělání dvěma způsoby moc nepoužívám, jsem trochu lenoch. Na spaní určitě lepší než Pad Fatman. Ten má zase výhodu, že lépe kopíruje terén a do malého auta se líp balí.
Mám Tlusťocha a nemůžu říxt křivé slovo, jak píše anonym, lepší kopíruje terén, pokud neměříš 2metry tak se na něm vyspíš s batohem pod hlavou v pohodě i se svou milou oproti mooonwalku. Hlavně má všechny přezky z duralu, naproti Moonwalk nějaký prý super plast (pro mě jen prostě plast). Kamarád má moonwalk a už se mu ten zip na možnost dvojího rozdělání dojebal. to naše zkušenosti...přeji příjemný dopad....
Kup si Edelride Crux. Jedno z nejlepších dopadišť do kterých jsem smažil. Velmi vhodné i pro případné highbally. Kvalitní materiál, super nosný systém, velikost neuvěřitelná a spaní i pro dlouhány naprosto v poho. Jen snad při výšce průměrného černošského hráče NBA bys přečuhoval. Vyšší cenu vyváží úplně vším. Srovnatelný je potom snad jedině největší jednodílný OCÚN. Ještě drobnost, jednodílné je lepší proto,že ho neprošlápneš ve spoji. Jde to ,a je to dost bolestivé a kdo ti bude tvrdit že to nejde,tak kecá. Do auta to nacpeš. Velikostní info na stránkách Edelride a Ocún,nejzajímavější ceny v krámu na Ruzyňské stěně.
Mam moonwalk, presky z duralu, zip zeleznej. Tlustoch bude lepsi, ale je to monstrum. Moonwalk je skladnej, asi bych bral znovu, nemam proti nemu zasadnich vyhrad. Ale na spani jedine roozlozit na delku a se svou milou jedine na sandwich :)
... no neresim kde zastavim (napr. ted akorat navrat z 9-ti denniho tripu do Arca (resp. lezli jsme vsude kolem Trenta a v Arcu sli pouze pro pruvodce a na zmrzku) s 1 denni session v Jure nazpatek - a svete div se, i s bilou obytnou kravou zadaco. Divil by ses, ale spani resim - protoze kdyz ti 2 deti rvou celou noc kvuli buhvicemu, tak ti je obytnak tak akorat na hov.... a chrapu radsi na bouldermatce 5m od kary (cerstva zkusenost).
Co to slyším za mlaskání...jo to si upman bílou krávou honí ego :)Víc jako jsi Ty do Evropy, ať taliáni vidí, že na to taky máme, že tam nejezdí jen takové socky jako já, spící na malém padu....PS:tlusťoch není monstrum, pokud si ho viděl na živo, tak musíš uznat, že je skladnější než moonwalk...
Ono byt na me jezdim dal oktavkou a spim na padu, ale s prckama ala 5 mesicu staryma to fakt nejde (zatim). Fatman vs moonwalk - no videl jsem nazivo i padal do obou a fatman je vyssi. Kufr zacpou oboje stejne, takze asi je sumak, kterou si vezmu.
Jako tlustocha sem myslel spis to, ze moonwalk dam v pohode na zadni sedacku, fatmana jsem tam nenarval (teda za sebe). Pravda ale je, ze ja jsem boulderista amater, alias muj prispevek byl spis "mam moonwalka a jsem s nim happy"
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.