Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Routes: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Boulders: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Mountains: 17.Abt 3287 18.Sukačová 3238 19.Petr 3142
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Fenix hp 10 - 20? 29.03.2011 Ahoj, jsem před koupí čelovky a jsem na vážkách. Může někdo poradit, jestli má Fenix HP10 i dlouhý kabel na baterky do kapsy a naopak HP 20 krátký a možnost uchycení boxu na hlavě? A dále pak zvažuju Led Lenser H7R. Má někdo zkušenost se srovnáním s Fenix
  Re: Fenix hp 10 - 20? 30.03.2011 Kup H7. Nejlepší poměr výkon/cena. H7R už mně přijde zbytečná. Je to drobná vychytávka za hodně peně
    Re: Fenix hp 10 - 20? 30.03.2011 co znamená čelovky Fenix jsou dobré, ale zpracování je hrozné?
    Re: Fenix hp 10 - 20? 31.03.2011 Říkáš, že máš skušenosti s H7, prosím tě jak je to s odolností? A hlavně teda co se týče vody. Mám p
Lano po Xté 29.03.2011 Ahoj. Narazil jsem na tuhle nabídku: http:// rockjoyshop.cz/ vyprodej/vyprodej/ STR_VELOCITY_9,8_60_ VYPRODEJ,evolution- velocity-9-8-60m.html (odstraňte mezery)
Má někdo konkrétně s tímto lanem zkušenosti? Nezajímá mě diskuze jestli lano s
  Re: Lano po Xté 30.03.2011 Přesně tohle lano mám a jsem s ním hodně spokojený. I po delším používání je stále v dobré kondici,
Petráč - varování 29.03.2011 Ahoj, jen jsem chtěla napsat, ať se prohlížíte od klíšťat i v tomto čase. Mám z petráče čerstvě zjištěnou boreliozu a mrcha klíště mě vlezlo do podlíkaček a přisálo se pod kolínko na petráči 9.2. Švára měl boreliozu loni rovněž z petráče. Tak se stříkejte
  Re: Petráč - varování 29.03.2011 Ahoj,díky za varování. Teď bych je tam fakt nečekal...
    Re: Petráč - varování 29.03.2011 Jooo, to jsou kurvyčky malé. Teď o víkendu jsem narazil i na Sněžníku!!!!! BACHAAA
  Re: Petráč - varování 29.03.2011 Dikec za varovani, akorat dneska sem se nechal preockovat na Encefalitidu
    Re: Petráč - varování 30.03.2011 Doporučuji Dubové kapky od Dědka kořenáře. Najdete na webu. Tahám je s sebou všude už léta, jinak by
      Re: Petráč - varování 27.03.2012 Zdravotnictví jde totálně do kopru. Kvalita klesá, ale i za to si budeme muset čím dál tím víc připl
    Re: Petráč - varování 30.03.2011 jo mrchy. Třeba v šárce jsou skalky, kde se dá chytit i 20 klíšťat za půl hodiny.. Zatím ale spaly..
      Re: Petráč - varování 26.03.2012 Potvrzuju. Chyceno 17/3 v Srbsku. Krátká zima jim udělala dobře.
Držím palce s tou boreliozou
        Varování homeopatika! 27.03.2012 Na homeopatika zapomeňte, nedejte se ošálit. Nefunguje to a nemůže to fungovat. Jde jen o velký byzn
          Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 placebo samozřejmě perfektně funguje. každej ať si dělá co chce.
            Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 Jasně,placebo funguje chvilku na bolest,ale ne na léčení a vyléčení...
            Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 To ano, ať si každý dělá co chce, ale doporučovat svinstvo, který neléčí je špatný... Kdoví za jakýc
              Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 technicka -
homeopatika (pro evropskou distribuci) se prevazne vyrabej v evrope za hygienicke
              Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 Není pravda, že homeopatikum neléčí. Léčí jako jakýkoliv jiný placebo.
                Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 Takže neléčí.Jen na chvilku uleví...
                  Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 Každá léčba je jen chvilková úleva. Pro další info o tomto fenoménu doporučuju nápis na vstupní brán
                    Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 Do hrobky....příznačné.
          Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 A jak to, že to zabírá na malé děti a na zvířata?? Placebo efekt bych nečekal...používá se to třeba
            Re: Varování homeopatika! 27.03.2012 Protoze korelace nerika nic o pricine a dusledku. (Proste by se uzdravily i bez homeopatik)
              Re: Varování homeopatika! 28.03.2012 tak nějak a ještě mnohem složitěji. pro zájemce doporučuji zjistit co je to dvojnásobně slepý pokus
    Re: Petráč - varování 27.03.2012 To Ti ale proti boréliám veľmi nepomôže...
  Re: Petráč - varování 27.03.2012 Dík za varovani Jirino, brzy se uzdrav! mas tedy poradneho peska.
    Re: Petráč - varování 27.03.2012 Ha, to jsem se dobre nachytal :) tak snad jsi ok.
      Re: Petráč - varování 27.03.2012 To někdo otevřel rok starou diskuzi :-) Já jsem už ok
  Re: Petráč - varování 27.03.2012 safra, a my chcoo vyrazit na padání...a tam parazit...no asi vemem biolit!! at je klit!!! :)
    Re: Petráč - varování 27.03.2012 Měl jsem doléčenou boreliozu antibiotiky ale po roce se ta stará choroba zase vratila. věřím že to
Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Ahoj, zvažuji nákup bouldermatky (nejspíš asi Ocún Paddy Moonwalk). Máte s touto nějaké zkušenosti, nebo by jste doporučili i nějakou jinou? Jsem začáááátečník. :)
  Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Mám. Na odskok pohoda. Rozdělání dvěma způsoby moc nepoužívám, jsem trochu lenoch. Na spaní určitě l
    Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Mám Tlusťocha a nemůžu říxt křivé slovo, jak píše anonym, lepší kopíruje terén, pokud neměříš 2metry
      Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Kup si Edelride Crux. Jedno z nejlepších dopadišť do kterých jsem smažil. Velmi vhodné i pro případn
        Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Ahoj, Edelrid má super bouldermatky. Já bych doporučil Dead Point, je silnější, lépe tlumí nárazy. H
      Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Moonwalk ma prezky z duralu tez
      Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Mam moonwalk, presky z duralu, zip zeleznej. Tlustoch bude lepsi, ale je to monstrum. Moonwalk je sk
        Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Já myslel Upmane, že ty spaní neřešíš, že máš obytňák :D
          Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 ... no neresim kde zastavim (napr. ted akorat navrat z 9-ti denniho tripu do Arca (resp. lezli jsme
            Re: Doporučte bouldermatku 30.03.2011 Co to slyším za mlaskání...jo to si upman bílou krávou honí ego :)Víc jako jsi Ty do Evropy, ať tali
              Re: Doporučte bouldermatku 30.03.2011 Ono byt na me jezdim dal oktavkou a spim na padu, ale s prckama ala 5 mesicu staryma to fakt nejde (
  Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Mam Ocun Dominator a jsem spokojeny, zadne problemy s ni nejsou.
  Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Neco od sirsiho vzorku uzivatelu ze zahranici:
  Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Děkuji všem za rady a typy. Nejspíš koupím tu Ocún Paddy Moonwalk. :) Podpoříme domácí firmu.
    Re: Doporučte bouldermatku 29.03.2011 Zkus Bbshop. Nabízí super ceny.
      Re: Doporučte bouldermatku 30.03.2011 A nebo 150 jiných firem, kteří nabízejí lepší. Ty vole to je argument :o)
Vlčí kámem 28.03.2011 Ahoj! Nevíte, kdo dělal cesty na Vlčím kamenu nad Mstišovem, případně nemáte průvodce? Nebo nejlépe znáte "správce"? Měl bych zájem. Díky! H
Adam 28.03.2011 Na 8a.nu je zmínka, že Adam stále pořádně řádí ve Španělsku. Těch 8c+,OS, pokud dobře počítám má snad už 6 a k tomu druhé 9b,FA. To je šílené. Nevíte někdo něco více?
  Re: Adam 28.03.2011 ak ho v arcu nezradi psychika, tak uz teraz je jasne, kto bude novym majstrom sveta
  Re: Adam 28.03.2011 V diskuzi na 8a.nu je odkaz na rozhovor s Adamem k tomu poslednímu dni ve Španělsku.
    Re: Adam 28.03.2011
      Re: Adam 28.03.2011 ...budou i fotky :)
        Re: Adam 28.03.2011 a film? :)
          Re: Adam 28.03.2011 film z ChaxiRaxi bude..a na svedomi si ho bere BlackDiamond v cele s Fernando Jimenezem :)
            Re: Adam 28.03.2011 jo..ale ja myslel ten Pavlickuv :-P
              Re: Adam 28.03.2011 film bude na podzim
                Re: Adam 28.03.2011 to je jasný,ale kterj podzim.
                  Re: Adam 28.03.2011 tak je jasny, ze to uz jasny neni
                    Re: Adam 29.03.2011 moc peknej rozhovr. Diky za tip
AO je hustodemnoskykrutoprisnej!!!
kontakt na kladeňáky 27.03.2011 Velká prosba.Sháním kontakt na partičku 6 lidí (2holky a 4 kluci - mj. Gábina a Tomáš) někde od Kladna, co jsou momentálně ve Fontainebleau-pozn.zn.žlutý Tranzit.Doufám, že náš nový průvodčík zůstal u nich...
Duben jižní Itálie 27.03.2011 Ahoj, v dubnu se chystáme směr Itálie, hledáme oblast s lezením i nějakou tou památkou, pohodu, koupání, lezení... Cílem byl Vesuv, Pompeje a okolí...je tam kolem i lezení? Nebo máte někdo úplně jiný tip?? :) Našla jsem Sperlongu, ale už se mi to zdá troc
1
...
766
767
768
769
770
771
772
773
774
775
776
777
778
779
780
781
782
783
784
785
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: