LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Routes:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Boulders:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Mountains:
17.Abt 3287
18.Sukačová 3238
19.Petr 3142

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231335 cest
Nové přelezy:
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Fenix hp 10 - 20?29.03.2011
Ahoj, jsem před koupí čelovky a jsem na vážkách. Může někdo poradit, jestli má Fenix HP10 i dlouhý kabel na baterky do kapsy a naopak HP 20 krátký a možnost uchycení boxu na hlavě? A dále pak zvažuju Led Lenser H7R. Má někdo zkušenost se srovnáním s Fenix
 Re: Fenix hp 10 - 20?30.03.2011
Kup H7. Nejlepší poměr výkon/cena. H7R už mně přijde zbytečná. Je to drobná vychytávka za hodně peně
  Re: Fenix hp 10 - 20?30.03.2011
co znamená čelovky Fenix jsou dobré, ale zpracování je hrozné?
  Re: Fenix hp 10 - 20?31.03.2011
Říkáš, že máš skušenosti s H7, prosím tě jak je to s odolností? A hlavně teda co se týče vody. Mám p

 Lano po Xté29.03.2011
Ahoj. Narazil jsem na tuhle nabídku: http:// rockjoyshop.cz/ vyprodej/vyprodej/ STR_VELOCITY_9,8_60_ VYPRODEJ,evolution- velocity-9-8-60m.html (odstraňte mezery)

Má někdo konkrétně s tímto lanem zkušenosti? Nezajímá mě diskuze jestli lano s
 Re: Lano po Xté30.03.2011
Přesně tohle lano mám a jsem s ním hodně spokojený. I po delším používání je stále v dobré kondici,

 Petráč - varování29.03.2011
Ahoj, jen jsem chtěla napsat, ať se prohlížíte od klíšťat i v tomto čase. Mám z petráče čerstvě zjištěnou boreliozu a mrcha klíště mě vlezlo do podlíkaček a přisálo se pod kolínko na petráči 9.2. Švára měl boreliozu loni rovněž z petráče. Tak se stříkejte
 Re: Petráč - varování29.03.2011
Ahoj,díky za varování. Teď bych je tam fakt nečekal...
  Re: Petráč - varování29.03.2011
Jooo, to jsou kurvyčky malé. Teď o víkendu jsem narazil i na Sněžníku!!!!! BACHAAA
 Re: Petráč - varování29.03.2011
Dikec za varovani, akorat dneska sem se nechal preockovat na Encefalitidu
  Re: Petráč - varování30.03.2011
Doporučuji Dubové kapky od Dědka kořenáře. Najdete na webu. Tahám je s sebou všude už léta, jinak by
   Re: Petráč - varování27.03.2012
Zdravotnictví jde totálně do kopru. Kvalita klesá, ale i za to si budeme muset čím dál tím víc připl
  Re: Petráč - varování30.03.2011
jo mrchy. Třeba v šárce jsou skalky, kde se dá chytit i 20 klíšťat za půl hodiny.. Zatím ale spaly..
   Re: Petráč - varování26.03.2012
Potvrzuju. Chyceno 17/3 v Srbsku. Krátká zima jim udělala dobře.
Držím palce s tou boreliozou
    Varování homeopatika!27.03.2012
Na homeopatika zapomeňte, nedejte se ošálit. Nefunguje to a nemůže to fungovat. Jde jen o velký byzn
     Re: Varování homeopatika!27.03.2012
placebo samozřejmě perfektně funguje. každej ať si dělá co chce.
      Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Jasně,placebo funguje chvilku na bolest,ale ne na léčení a vyléčení...
      Re: Varování homeopatika!27.03.2012
To ano, ať si každý dělá co chce, ale doporučovat svinstvo, který neléčí je špatný... Kdoví za jakýc
       Re: Varování homeopatika!27.03.2012
technicka -
homeopatika (pro evropskou distribuci) se prevazne vyrabej v evrope za hygienicke
       Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Není pravda, že homeopatikum neléčí. Léčí jako jakýkoliv jiný placebo.
        Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Takže neléčí.Jen na chvilku uleví...
         Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Každá léčba je jen chvilková úleva. Pro další info o tomto fenoménu doporučuju nápis na vstupní brán
          Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Do hrobky....příznačné.
     Re: Varování homeopatika!27.03.2012
A jak to, že to zabírá na malé děti a na zvířata?? Placebo efekt bych nečekal...používá se to třeba
      Re: Varování homeopatika!27.03.2012
Protoze korelace nerika nic o pricine a dusledku. (Proste by se uzdravily i bez homeopatik)
       Re: Varování homeopatika!28.03.2012
tak nějak a ještě mnohem složitěji. pro zájemce doporučuji zjistit co je to dvojnásobně slepý pokus
  Re: Petráč - varování27.03.2012
To Ti ale proti boréliám veľmi nepomôže...
 Re: Petráč - varování27.03.2012
Dík za varovani Jirino, brzy se uzdrav! mas tedy poradneho peska.
  Re: Petráč - varování27.03.2012
Ha, to jsem se dobre nachytal :) tak snad jsi ok.
   Re: Petráč - varování27.03.2012
To někdo otevřel rok starou diskuzi :-) Já jsem už ok
 Re: Petráč - varování27.03.2012
safra, a my chcoo vyrazit na padání...a tam parazit...no asi vemem biolit!! at je klit!!! :)
  Re: Petráč - varování27.03.2012
Měl jsem doléčenou boreliozu antibiotiky ale po roce se ta stará choroba zase vratila. věřím že to

 od 1.4. opět otevřena umělá venkovní stěna v Ostrave Zábřehu29.03.2011
1.4. začíná provoz na 13 m vysoké umělé stěně v areálu Sportovního Gymnázia - Ostrava Zábřeh, Volgogradská ul.Veškeré informace jsou na: www.ben-kurzy

 Doporučte bouldermatku29.03.2011
Ahoj, zvažuji nákup bouldermatky (nejspíš asi Ocún Paddy Moonwalk). Máte s touto nějaké zkušenosti, nebo by jste doporučili i nějakou jinou? Jsem začáááátečník. :)
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mám. Na odskok pohoda. Rozdělání dvěma způsoby moc nepoužívám, jsem trochu lenoch. Na spaní určitě l
  Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mám Tlusťocha a nemůžu říxt křivé slovo, jak píše anonym, lepší kopíruje terén, pokud neměříš 2metry
   Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Kup si Edelride Crux. Jedno z nejlepších dopadišť do kterých jsem smažil. Velmi vhodné i pro případn
    Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Ahoj, Edelrid má super bouldermatky. Já bych doporučil Dead Point, je silnější, lépe tlumí nárazy. H
   Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Moonwalk ma prezky z duralu tez



   Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mam moonwalk, presky z duralu, zip zeleznej. Tlustoch bude lepsi, ale je to monstrum. Moonwalk je sk
    Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Já myslel Upmane, že ty spaní neřešíš, že máš obytňák :D
     Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
... no neresim kde zastavim (napr. ted akorat navrat z 9-ti denniho tripu do Arca (resp. lezli jsme
      Re: Doporučte bouldermatku30.03.2011
Co to slyším za mlaskání...jo to si upman bílou krávou honí ego :)Víc jako jsi Ty do Evropy, ať tali
       Re: Doporučte bouldermatku30.03.2011
Ono byt na me jezdim dal oktavkou a spim na padu, ale s prckama ala 5 mesicu staryma to fakt nejde (
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Mam Ocun Dominator a jsem spokojeny, zadne problemy s ni nejsou.
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Neco od sirsiho vzorku uzivatelu ze zahranici:
 Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Děkuji všem za rady a typy. Nejspíš koupím tu Ocún Paddy Moonwalk. :) Podpoříme domácí firmu.
  Re: Doporučte bouldermatku29.03.2011
Zkus Bbshop. Nabízí super ceny.
   Re: Doporučte bouldermatku30.03.2011
A nebo 150 jiných firem, kteří nabízejí lepší. Ty vole to je argument :o)

 Rozhovor s Adamem o jeho povedené akcičce28.03.2011
Na Planetmountain.com je rozhovor s Adamem o jeho výkonu v Olianě.

 Vlčí kámem28.03.2011
Ahoj! Nevíte, kdo dělal cesty na Vlčím kamenu nad Mstišovem, případně nemáte průvodce? Nebo nejlépe znáte "správce"? Měl bych zájem. Díky! H

 Adam28.03.2011
Na 8a.nu je zmínka, že Adam stále pořádně řádí ve Španělsku. Těch 8c+,OS, pokud dobře počítám má snad už 6 a k tomu druhé 9b,FA. To je šílené. Nevíte někdo něco více?
 Re: Adam28.03.2011
ak ho v arcu nezradi psychika, tak uz teraz je jasne, kto bude novym majstrom sveta
 Re: Adam28.03.2011
V diskuzi na 8a.nu je odkaz na rozhovor s Adamem k tomu poslednímu dni ve Španělsku.
  Re: Adam28.03.2011
   Re: Adam28.03.2011
...budou i fotky :)
    Re: Adam28.03.2011
a film? :)
     Re: Adam28.03.2011
film z ChaxiRaxi bude..a na svedomi si ho bere BlackDiamond v cele s Fernando Jimenezem :)
      Re: Adam28.03.2011
jo..ale ja myslel ten Pavlickuv :-P
       Re: Adam28.03.2011
film bude na podzim
        Re: Adam28.03.2011
to je jasný,ale kterj podzim.
         Re: Adam28.03.2011
tak je jasny, ze to uz jasny neni
          Re: Adam29.03.2011
moc peknej rozhovr. Diky za tip
AO je hustodemnoskykrutoprisnej!!!

 kontakt na kladeňáky27.03.2011
Velká prosba.Sháním kontakt na partičku 6 lidí (2holky a 4 kluci - mj. Gábina a Tomáš) někde od Kladna, co jsou momentálně ve Fontainebleau-pozn.zn.žlutý Tranzit.Doufám, že náš nový průvodčík zůstal u nich...
 Re: kontakt na kladeňáky27.03.2011
OK

 Duben jižní Itálie27.03.2011
Ahoj, v dubnu se chystáme směr Itálie, hledáme oblast s lezením i nějakou tou památkou, pohodu, koupání, lezení... Cílem byl Vesuv, Pompeje a okolí...je tam kolem i lezení? Nebo máte někdo úplně jiný tip?? :) Našla jsem Sperlongu, ale už se mi to zdá troc

1   ...   766   767   768   769   770   771   772   773   774   775   776   777   778   779   780   781   782   783   784   785   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Petráč - varování
Ahoj, jen jsem chtěla napsat, ať se prohlížíte od klíšťat i v tomto čase. Mám z petráče čerstvě zjištěnou boreliozu a mrcha klíště mě vlezlo do podlíkaček a přisálo se pod kolínko na petráči 9.2. Švára měl boreliozu loni rovněž z petráče. Tak se stříkejte a prohlížejte, i když není zrovna klíštěcí čas. čus Jiřina
Jiři10:57:59 29.03.2011
odpovědět 
 Re: Petráč - varování
Ahoj,díky za varování. Teď bych je tam fakt nečekal...
džangli15:14:47 29.03.2011
odpovědět 
  Re: Petráč - varování
Jooo, to jsou kurvyčky malé. Teď o víkendu jsem narazil i na Sněžníku!!!!! BACHAAA
Alda16:06:21 29.03.2011
odpovědět 
 Re: Petráč - varování
Dikec za varovani, akorat dneska sem se nechal preockovat na Encefalitidu
upman16:50:46 29.03.2011
odpovědět 
  Re: Petráč - varování
Doporučuji Dubové kapky od Dědka kořenáře. Najdete na webu. Tahám je s sebou všude už léta, jinak bych tady k tématu neprudil. Neznám lepší záležitost na ty malé svině, když se už přisajou.
00:45:36 30.03.2011
odpovědět 
   Re: Petráč - varování
Zdravotnictví jde totálně do kopru. Kvalita klesá, ale i za to si budeme muset čím dál tím víc připlácet. Není potom divu, že lidé se radši svěří do péče ruzným šamanům a dědkům kořenářům. Ono to vyjde nastejno...
..15:39:00 27.03.2012
odpovědět 
  Re: Petráč - varování
jo mrchy. Třeba v šárce jsou skalky, kde se dá chytit i 20 klíšťat za půl hodiny.. Zatím ale spaly.., ale po dnešku
Valmar22:51:26 30.03.2011
odpovědět 
   Re: Petráč - varování
Potvrzuju. Chyceno 17/3 v Srbsku. Krátká zima jim udělala dobře.
Držím palce s tou boreliozou, i když se identifikuje, tak to dokáže potrápit dlouho. Doporučuju poctivě brát anitbiotika, B komplex a potom se dávat dohromady pomocí homeopatik.
Uzlar23:28:27 26.03.2012
odpovědět 
    Varování homeopatika!
Na homeopatika zapomeňte, nedejte se ošálit. Nefunguje to a nemůže to fungovat. Jde jen o velký byznys výrobců tohoto placeba.
K.08:35:15 27.03.2012
odpovědět 
     Re: Varování homeopatika!
placebo samozřejmě perfektně funguje. každej ať si dělá co chce.
Lukas B.08:46:14 27.03.2012
odpovědět 
      Re: Varování homeopatika!
Jasně,placebo funguje chvilku na bolest,ale ne na léčení a vyléčení...
09:12:54 27.03.2012
odpovědět 
      Re: Varování homeopatika!
To ano, ať si každý dělá co chce, ale doporučovat svinstvo, který neléčí je špatný... Kdoví za jakých hygienických podmínek v Asii ty kuličky patlají...
K.10:35:10 27.03.2012
odpovědět 
       Re: Varování homeopatika!
technicka -
homeopatika (pro evropskou distribuci) se prevazne vyrabej v evrope za hygienickejch podminek zcela srovnatelnejch s >normalnim< farmaceutickym provozem.
10:48:11 27.03.2012
odpovědět 
       Re: Varování homeopatika!
Není pravda, že homeopatikum neléčí. Léčí jako jakýkoliv jiný placebo.
honza10:50:08 27.03.2012
odpovědět 
        Re: Varování homeopatika!
Takže neléčí.Jen na chvilku uleví...
11:45:20 27.03.2012
odpovědět 
         Re: Varování homeopatika!
Každá léčba je jen chvilková úleva. Pro další info o tomto fenoménu doporučuju nápis na vstupní bráně hrobky kapucínů v Třeboni.
honza11:52:24 27.03.2012
odpovědět 
          Re: Varování homeopatika!
Do hrobky....příznačné.
P.F.12:51:45 27.03.2012
odpovědět 
     Re: Varování homeopatika!
A jak to, že to zabírá na malé děti a na zvířata?? Placebo efekt bych nečekal...používá se to třeba u závodních koní,...ale každýmu co jeho jest. Já mám zase dost výrazný výhrady (vyvolané významně špatnýma zkušenostma, mám i dobré na druhé straně)proti standartní medicíně, jak je praktikována v ČR.
Máča15:48:50 27.03.2012
odpovědět 
      Re: Varování homeopatika!
Protoze korelace nerika nic o pricine a dusledku. (Proste by se uzdravily i bez homeopatik)
Geo16:37:57 27.03.2012
odpovědět 
       Re: Varování homeopatika!
tak nějak a ještě mnohem složitěji. pro zájemce doporučuji zjistit co je to dvojnásobně slepý pokus (zjednodušeně zhruba tolik že ani statisticky významný soubor koní ani ošetřovatel který posuzuje výsledek netuší kterej kůň žere placebo a kterej potencovaný kozlí bobky), jak bylo zmíněno korelace nerovná se kauzalita (snadno se statisticky prokáže téměř cokoli). no a pak ta psýcha. dělá divy. placebo (či potencované kozlí bobky) funguje na pacošovi především proto, že si pacoš vsugeruje že to funguje a dušička říká tělu "seš dobrej to dáš", na dítěti a koni to funguje proto, že si to chovatel vsugeruje a svojí kosmickou blérou, huňádní aureolou a kroufní telefupicidou nabíjí batolátko pozitivní energyjí která je zhusta účinnější než cokoli fádního konvenčního ordinovaného nerudným doktorem.

takže žerte si co chcete a nechte ostatní baštit vzduch a kupovat destilku co se do nich vejde.
Lukas B.09:08:59 28.03.2012
odpovědět 
  Re: Petráč - varování
To Ti ale proti boréliám veľmi nepomôže...
tah-sha-tunga16:12:25 27.03.2012
odpovědět 
 Re: Petráč - varování
Dík za varovani Jirino, brzy se uzdrav! mas tedy poradneho peska.
jirous20:06:05 27.03.2012
odpovědět 
  Re: Petráč - varování
Ha, to jsem se dobre nachytal :) tak snad jsi ok.
Jirous20:07:18 27.03.2012
odpovědět 
   Re: Petráč - varování
To někdo otevřel rok starou diskuzi :-) Já jsem už ok
 jirina21:59:26 27.03.2012
odpovědět 
 Re: Petráč - varování
safra, a my chcoo vyrazit na padání...a tam parazit...no asi vemem biolit!! at je klit!!! :)
honza k.21:29:41 27.03.2012
odpovědět 
  Re: Petráč - varování
Měl jsem doléčenou boreliozu antibiotiky ale po roce se ta stará choroba zase vratila. věřím že to byla jen a pouze alternativní medicína co mě dostala na nohy
torous23:08:47 27.03.2012
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1282 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1463 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1433 
 Neřeším to – lezu vše 
 1135 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi