LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8201
2.Skopec 7086
3.Groš 6550

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231302 cest
Nové přelezy:
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+
Jan Křtite 7b
Překvapení 9
Cikánskej Xb
Take the L 9-

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Ubytko Kotečnik20.04.2011
Ahojte. Chystáme sa na víkend do Kotečniku. Skúšala som googliť, ale bez úspechu. Preto prosba: môžete mi prosím poradiť nejaké ubytko v okolí? (myslím nejaký penzión, súkromie a pod. - lacnejšiu variantu). Ešte nechceme do stanu :). Dík moc za každú dobr

 kolena - menisky19.04.2011
Ahoj - prosím vás lezete někdo s pochroumanými koleny?? Před lety operace, druhá odmítnutá, momentálně podezření na opakované poškození menisků, chodit se s tím dá, lézt s ortézou víceméně také. Otázka zní, zda riskuju, když odmítnu artroskopii, která by
 Re: kolena - menisky19.04.2011
pred lety jsem pozbyl menisku (prohlasen za neopravitelny a prej po utrzeni uz nepriroste), pul roku
  Re: kolena - menisky19.04.2011
jen bych to neviděl tak tragicky s tou půlroční pauzou. Byl jsem na ASK v únoru na soukromé klinice
   Re: kolena - menisky19.04.2011
Díky! Mě můj ortoped spíš vyděsil možnými následky a dlouhou rekonvalescencí. Prý leta trvalého přet
   Re: kolena - menisky19.04.2011
Díky! Mě můj ortoped spíš vyděsil možnými následky a dlouhou rekonvalescencí. Prý leta trvalého přet
    Re: kolena - menisky19.04.2011
Stejně jako RadinV. Za dva týdny jsem už chodil po Beskydech a za 2 měsíce jel na Pamír na Lenina. D
   Re: kolena - menisky19.04.2011
Díky! Mě můj ortoped spíš vyděsil možnými následky a dlouhou rekonvalescencí. Prý leta trvalého přet
 Re: kolena - menisky21.04.2011
Tak nevim, kde jsi vzala pul roku bez sportu. To je praxe v pripade plastiky vazu. Ja sel na arthro
  Re: kolena - menisky23.04.2011
...já nenapsala, že v podezření jsou i vazy - proto toho půl roku...

 Vtacnik19.04.2011
Ahojte Pani lezci,

pristi weekend mame jet na Vtacnik, a mam docela bobky, tak se chci zeptat jak je to tam odjistene, jsou v cestach kolem 5-7 vubec nejaky fixni jisteni?
diky moc .......
 Re: Vtacnik19.04.2011
Sú.
  Re: Vtacnik19.04.2011
ano, su, ale trocha dalej od seba a aj tie obtiaznosti su trocha... no nazvyme to, ze je to tam tvrd
 Re: Vtacnik19.04.2011
Ahoj, sou tam fixní štandy, na některých cestách je jištění po cca.5-7 metrech, na některých jen ty

 lezky fiveteny18.04.2011
Nevíte někdo, kde by se daly v republice sehnat lezky Five ten (Anasazi). Ne e-shop. Díky. Milan
 Re: lezky fiveteny18.04.2011
Red point Teplice nad Metují

 Natažění prstu18.04.2011
Ahoj, asi pred týdnem jsem si natáhnul na bouldru prst. Luplo mi v zápěstí to jako by celý povolilo.
Chvilku to bolelo a ted v klidové fázi dobrý. o víkendu jsem byl lézt a zjistil jsem, že když zalomím prsty tak to jde,... ale čím otevřenejší ucho
 Re: Natažění prstu18.04.2011
Urcite to nepodcenuj, nech to nekolik tydnu v klidu.
A objednej se k Filipovi Hebelkovi:
  Re: Natažění prstu19.04.2011
jojo mel jsem neco podobneho, hlavne tomu nech klid, zajdi k doktorovi, me dali asi 20 regabilitaci
 Re: Natažění prstu19.04.2011
Zní to jako natažená šlacha. Určitě to chce min 14 dní klid a rozhodně si s tim skoč k doktoroj. Nap
 Re: Natažění prstu19.04.2011
Jo, šlacha by to mohla bejt. Já to měl dvakrát. Poprvé to bylo dost, to jsem pauzíroval 2 měsíce a p
  Re: Natažění prstu20.04.2011
jejda, stalo sa mi to pred trema tydnama ale lezeni sem neak neomezoval. Obcas me to bolelo - presne
 Re: Natažění prstu20.04.2011
Určitě k filousovi !! před dvěma měsícema jsem si udělal něco podobného na bouldrovce a mám natrženo

 Bovec - Slovinsko 18.04.2011
Ahoj, potřeboval by jsem info, zda nejsou nějaké lezecké oblasti v okolí Bovce (povodí Soči, Slovinsko). Máte někdo zkušenost, tip nebo kus průvodce. Díky moc. H. 
 Re: Bovec - Slovinsko 18.04.2011
Jsou tam sport.oblasti : Pri Žvikarju,Kal Koritnica, Trenta, vícedélkovky Zadnjiski Ozebnik. Další o

 Vysoké Tatry18.04.2011
Ahoj, poradí mi někdo pěknou cestu z Tatranské Lomnice a zpět od pá 12.00 do ne 12.00 hodin. Chtěl bych nocovat někde nahoře. Jak je to s přespáním venku na kopci, abych nemusel vždy na noc dolů? Na chatě bych spát nechtěl. Díky za rady.
 Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Lomnica - Kopské Sedlo - Javorová dolina - Teryna - Zbojanda - Polský hrebeň - Sliezský dom - Lomnic
 Re: Vysoké Tatry19.04.2011
No na přespání venku sis vybral hodně špatné hory. Spaní mimo chaty je v NP zakázané. Nechci tě mora
  Re: Vysoké Tatry19.04.2011
...toto si rob doma v Krkonosoch alebo inach ceskych horach... poradim ti jedno - radsej ostan doma
   Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Co je špatného na tom se na zákaz vysrat, vyhrabat si záhrab, v klidu v něm přespat a ráno pokračova
    Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Nesouhlas našich slovenských bratrů :o))
    Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Mohl by vyhrabat spícího sviště! Tyhle zákazy moc nechápu. Ale slovenský bratr může bejt v klidu, je
     Re: Vysoké Tatry19.04.2011
vies, kolko maju metrov stvrcovych alpy a kolko tatry? vies, kolko bordelu stale nachadzam po celych
      Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Dělat bordel a přespat jsou dvě různý věci a nejde je spojovat. Nejezdim do přírody abych spal v bar
       Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Prírodu chránia bez buzerácie? A tam to funguje? Alpy sú najlepšie preskúmaným pohorím sveta, kolísk
     Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Ked chces porovnavat, tak rovnake hierarchicke urovne - systemy, subsystemy, provincie, subprovincie
   Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Víš jsem z Jeseníků a proto nejsem žádný dobytek, jsem kluk, který miluje hory a podle toho se taky
    Re: Vysoké Tatry19.04.2011
by si sa cudoval... keby to tak robili vsetci, ako by tie hory vyzerali? jeden velky campingplac...
     Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Ty hory by vypadaly parádně - na chatách by bylo volno, nemusel bys nikam volat a dlouho dopředu rez
      Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Tyhle diskuse miluji :o))
     Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Člověk chce trochu poradit a je z toho skoro Federální válka. Smutné
      Re: Vysoké Tatry19.04.2011
vies, tieto otazky od nasich byvalych federalnych bratov sa tu objavuju dost casto... a jednoducho m
       Re: Vysoké Tatry19.04.2011
princip kolektivni viny.. jak z ucebnice. Hochu, dobre jsi cetl sveho Goebbelse.
        Re: Vysoké Tatry19.04.2011
och, jasne, davam vas vsetkych do jedneho vreca, priam vas nenavidim :) dokonca az tak, ze pracujem
         Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Tak to mam nejradsi, studujete tu zadarmo, pracujete a vydelavate u nas, spoustu veci s nami mate sp
       Re: Vysoké Tatry19.04.2011
okej, daj sem mejl - ja sa ti ozvem, napisem ti cislo uctu a cakam prachy na ubytko. byvat by som ch
        Re: Vysoké Tatry19.04.2011
3 tyzdne bivakovat si asi v plane nemal.... si to pleties s kempovanim, nie? Podaj prst, utrhnu ti c
         Re: Vysoké Tatry20.04.2011
pocuj ty sproste M., ty stvorkovy chmulo - ty mi tu nic nepis, na tvoj nazor zvedavy nie som. chcel
       Re: Vysoké Tatry20.04.2011
@ 15:47:31 19.04.2011:

Žádám o zaslání příspěvku na ubytování ve výši 100 EUR. Příspě
      Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Tiez povazujem zakaz spania vonku za absolutnu blbost, noc v horach pod sirakom je jeden z najkrajsi
       Re: Vysoké Tatry19.04.2011
hovoris mi z duse...
       Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Je docela smutné, jak se tady rozčilujete nad tím, že vám my Češi ničíme krajinu, když přebivakujeme
        Re: Vysoké Tatry19.04.2011
a vy zase lyncujete cernochy..
         Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Myslíš ty s ,,bronxu,, pod Starou Lesnou?
        Re: Vysoké Tatry19.04.2011
toz, to je politika (penazi), s nou nic neurobime... ale s mnohymi vecami sa nieco urobit da - napri
         Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Frajery jako ty miluju. Kdyz jde o reseni hovadin, jako ze nekdo prespi v Tatrach pod sirakam, tak m
          Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Zas jeden priklad na temu Zlodej krici chytte (vacsieho) zlodeja...
         Re: Vysoké Tatry19.04.2011
(-:Tady je to jako na climb.sk... Když už sme u toho, co vám chalani říká jistá asijská vychcanost?
         Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Co s tím člověk udělá? Dá si práci, dojde k volbám a zvolí slušný parlament.
          Re: Vysoké Tatry20.04.2011
No nevím, ale z všeobecné definice politiky "... za pomoci veřejné moci prosazuje vlastní zájmy
        Re: Vysoké Tatry19.04.2011
Preco mas dojem ze sa nad tym nepozastavujeme, ze nam to nevadi? Samozrejme ze na to mam svoj nazor,
         Re: Vysoké Tatry20.04.2011
ja by som najradsej vedome posliapal teba
          Re: Vysoké Tatry20.04.2011
... a slováci nikde nebivakují ???
           Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Jasne, ze bivakujeme. To len Filip a M. chodia do hotelov J&T. A stadial vyrazaju do svojich vys
           Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Aldo ty asi s prominutim nevies citat, zejo? To je ten rozdiel robit bordel doma alebo nie doma. Ty
         Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Postavit hotel je legalni, ale uz ne na nacerno zastavenem pozemku. A to bez ohledu na to jestli v T
          Re: Vysoké Tatry20.04.2011
placate tady pate pres devate, lehni si nekde za sutr abys nebyl nikomu na ocich, corcus deliktus co
           Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Krásně napsaný.
           Re: Vysoké Tatry20.04.2011
Samozrejme. Netreba si vsimat provokaterov, az sa hambim, ze to prichadza z nasej krajiny. Pokial je
            Re: Vysoké Tatry20.04.2011
mne je v podstate jedno kto ide spať vonku alebo na chate. to je už individuálny prístup a názor kaž
             Re: Vysoké Tatry28.04.2011
Krásně si to napsal, ale to poroovnání není zase úplně na místě. Jdi na pískovec s friendy a megnezk
              Re: Vysoké Tatry28.04.2011
Ked tam pojdem len s friendami neverim ze spoznas kadial som liezol.
 Re: Vysoké Tatry28.04.2011
nevidím nic špatnýho na spaní venku, ať je to kdekoliv - když člověk nedělá bordel, vyspí se a jde r
  Re: Vysoké Tatry28.04.2011
Nevšímajte si prosím toho čurila Filipa Jánoša, ktorý je všeobecne známy svojou "premúdrelosťou
   Re: Vysoké Tatry30.04.2011
to spanie vonku je aj trošku o inom nie len o tom či am niekto po sebe niečo nechá alebo nie. ide na

 skály - lanškroun18.04.2011
Zdravím, nejsou v lokalitě Lanškroun - Zábřeh nějaké skály? Plánuji zde výlet a rád bych i zalezl, jenže o ničem nevím.
 Re: skály - lanškroun19.04.2011
Nejblíž budou asi skalky u Jablonného nad Orlicí a pak až Městské skály u Šumperka anebo Javoříčko..

 skály - lanškroun18.04.2011
Zdravím, nejsou v lokalitě Lanškroun - Zábřeh nějaké skály? Plánuji zde výlet a rád bych i zalezl, jenže o ničem nevím.

 kurzy lezení18.04.2011
Pokud mohu doporučit tak kurzy lezení na písku i vápně od firmy Rock Trip. Uměj se přizpůsobit a vyjdou vám vstříc jako nikdo.
 Re: kurzy lezení18.04.2011
Zkus Easyclimbing.cz
Instruktoři jsou jedni z nej pískařů u nás a určitě ti ukážou to nej z
  Re: kurzy lezení20.04.2011
Ja osobne mam jen ty nejlepsi zkusenosti s horoskolou:

Martas Adventure Climb NoI. a

1   ...   756   757   758   759   760   761   762   763   764   765   766   767   768   769   770   771   772   773   774   775   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 lezky fiveteny
Nevíte někdo, kde by se daly v republice sehnat lezky Five ten (Anasazi). Ne e-shop. Díky. Milan
Milan20:48:15 18.04.2011
odpovědět 
 Re: lezky fiveteny
Red point Teplice nad Metují
 George-jp21:14:47 18.04.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192424)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tatra nezná bratra VIIIa Hrubá Skála
W-kante V Bielatal
Blockweg III Bielatal
Nádeník 5 Milovské Perničky
Pivní Cesta VIIa Bělá U Děčína
Nově komentované:
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Hrana Tajuplného Slunce VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Aktuální dostupnost Obrvégry |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: paradocs | Re: žvanil | žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Buď v míru kamaráde | Re: paradocs | Ú je |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (32)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (8)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Na svěťáku na Štvanici závodí i tři ruští lezci (7)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1280 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1461 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1431 
 Neřeším to – lezu vše 
 1134 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi