Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
AM ČR v boulderingu (24.06) SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8201 2.Skopec 7086 3.Groš 6550
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Rabštejn 26.04.2011 Zdravím,
prosím, znáte někdo číslo na hajnýho, kterej prodává povolenky na parkování nahoře u chaty?
  Re: Rabštejn 26.04.2011 zkus web LČR, nebo tam zavolat o kontakt na příslušnou lesní správu nebo rovnou hajnýho
    Re: Rabštejn 26.04.2011 napis sem mail, ja ti ho poslu.
      Re: Rabštejn 26.04.2011 sidlova.terez@gmail.com
Dekuji mnohokrát :)
      Re: Rabštejn 26.04.2011 sidlova.terez@gmail.com
Dekuji mnohokrát :)
            Re: Rabštejn 27.04.2011 V tom mas trosku rozpor, kdyby byl linej nejede na skaly vubec....
Stan pro 2 osoby - doporučte 26.04.2011 Doporučte stan pro 2 osoby na turistiku a VHT. Hlavně aby byl lehký a aby vydržel v celku i v horším počasí někde ve 3000m apod. :) Jurek? Díky za typy.
  Re: Stan pro 2 osoby - doporučte 26.04.2011 Jurek je dobrá volba :). Loni sme ho měli na Islandu a s místním větrem a deštěm si zkusil svoje. V
  Re: Stan pro 2 osoby - doporučte 26.04.2011 Dome 2KM snese celkem dost, ale těžko srovnávat, když člověk nemá zkušenosti s dalšími stany v podob
  Re: Stan pro 2 osoby - doporučte 27.04.2011 Ten Dome 2KM vypadá dost dobře. Ale ještě o něco více se mi líbí (hlavně kvůli tomu, že je lehčí) Ju
    Re: Stan pro 2 osoby - doporučte 27.04.2011 já používám Flame od Husky. Je parádní, malý a vydržel i zimní stanování na ledovci. Mám jej už něko
  Re: Stan pro 2 osoby - doporučte 27.04.2011 The North Face - Tadpole, lehký a skvěle šitý. Celkem malý, ne pro tlusťochy.
Roviště-zranění 26.04.2011 Ahoj,
nevíte někdo co se včera stalo na Rovišti (vrtulník) ? Jaká cesta, co bylo příčinou a také jak je dotyčnému lezci..
nález horolezecké helmy 25.04.2011 ahoj lezci, v pondělí velikonoční někdo zapomněl na Rovišti horolez.helmu. mám ji, ozvěte se, rád ji předám majiteli. Malin
Jura 24.04.2011 Ahoj, chystáme se s parťákem na víkend do Jury a nevím, kam přesně bychom měli vyrazit. Lezeme tak kolem 6. Můžete někdo dát nějaký tip? Předem dík. Pokud někdo vlastníte průvodce v elektronické podobě, byl bych vděčný.
  Re: Jura 24.04.2011 Nejspíš mrkni sem
  Re: Jura 25.04.2011 napiš sem mail, pošlu ti ho.
    Re: Jura 25.04.2011 Dík, longin@atlas.cz
Nakres cesty Schatzlpfeiler 24.04.2011 Ahoj, hledam nakres teto cesty: Schatzlpfeiler - 7- (5+, A0), 550 m
Platteneck (1947 m), Tennengebirge, Rakousko
Oberscheffau. Pokud ho ma nekdo naskenovany a je ochotny mi ho poslat na mail, budu velmi vdecny..
filipbrychta@
Mapa Kamčatky 24.04.2011 Zdravím lidi, neměli by jste někdo na prodej mapu Kamčatky? Díky moc. T.
Tilak Latok vs. Traverse jacket 23.04.2011 Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na radu ohledně výběru mikiny. Chtěl bych ji používat jako tepelnou vrstvu pod goretex do zimy, ale taky samostatně jen proti větru když není extra zima a člověk je v pohybu. Latok se mi velmi líbí, ale v porovnání s
  Re: Tilak Latok vs. Traverse jacket 23.04.2011 Neváhej,jedině Tilak.
Spacáky malachowski 23.04.2011 Ahoj máte někdo zkušenosti s polskými péřovými spacáky od firmy malachowski?
  Re: Spacáky malachowski 25.04.2011 Zdravím, já osobně zkušenosti s tímto spacékem nemám, ale má je kámoš se kterým chovím na hory a je
  Re: Spacáky malachowski 25.04.2011 Jj, mel jsem od nich spacak. Ukradli mi ho v Arcu, tak ted jsem stastny majitel Sira Jozefa. SJ mi p
    Re: Spacáky malachowski 25.04.2011 tež mám jeden a zatím OK. Takový normální za dobrou cenu.
  Re: Pád horolezce ve Skaláku 22.04.2011 >>„Přestože měl horolezec helmu, způsobil si pádem otevřená poranění hlavy. << z toho by
    Re: Pád horolezce ve Skaláku 23.04.2011 až nato, že helma chrání jen při úderu z hora..
      Re: Pád horolezce ve Skaláku 23.04.2011 Taky ze strany, zepředu a zezadu, víme...?
      Re: Pád horolezce ve Skaláku 23.04.2011 ty ji nenos, ty nemas nic co by stalo za ochranu.
1
...
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
765
766
767
768
769
770
771
772
773
...
2263
Rabštejn Zdravím,
prosím, znáte někdo číslo na hajnýho, kterej prodává povolenky na parkování nahoře u chaty? Terez 11:31:11 26.04.2011odpovědět
  Re: Rabštejn zkus web LČR, nebo tam zavolat o kontakt na příslušnou lesní správu nebo rovnou hajnýho 11:58:42 26.04.2011odpovědět
    Re: Rabštejn napis sem mail, ja ti ho poslu. jena 12:26:53 26.04.2011odpovědět
      Re: Rabštejn sidlova.terez@gmail.com
Dekuji mnohokrát :) Terez 13:53:23 26.04.2011odpovědět
      Re: Rabštejn sidlova.terez@gmail.com
Dekuji mnohokrát :) Terez 13:53:52 26.04.2011odpovědět
        Re: Rabštejn Možná, že stačí vyjet nahoru a zaplatit v chatě. Ale to bych si nejdřív ověřil: http://www.rabstejn.cz o.. 16:06:31 26.04.2011odpovědět
          Re: Rabštejn a nebo taky nebýt línej, zaparkovat dole a vyběhnout kopec po svých 17:18:06 26.04.2011odpovědět
            Re: Rabštejn V tom mas trosku rozpor, kdyby byl linej nejede na skaly vubec.... Martas. 13:42:52 27.04.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Záchranka pod Matterhornem
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: