Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 1.Šindel 13081 2.Votoček 12500 3.Štípek 11869 Bouldry: 1.Trojan 11250 2.Novák 11075 3.Pochman 11075 Hory: 1.Sejbal 8251 2.Skopec 7086 3.Černý 6468
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English průvodce wallisama 29.04.2011 Zdravím,nevěděl by někdo,kde sehnat průvodce wallisama?klidně v elektronické podobě i německy nebo anglicky,prostě jakkoliv:)díky moc za info.T
Pulky nebo Jokery 29.04.2011 co byste doporucili zacatecnikum na vicedelkove lezeni v Tatrach a Alpach (letos III-IV). Rozhoduji se mezi Beal Cobra a Beal Joker. v delce (60) a impregnaci (G.dry) mam celkem jasno.
Diky za nazory
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 Cobry nebo ice twin. Tahat joker je nesmysl zbytecne tezky a drahe.
    Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 urcite nie Joker, minimalne to bude tahsie a predpokladam aj vacsiu razovu silu. S jokerom lezieme s
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 nedavno se tu řešila i ta délka. Šedesátky je zbytečnost. Těžký a víc se motaj ;-))
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 My máme Beal Ice Line 60m (8,1mm) a jsme spokojený. Tehdá jsme se rozhodovali mezi tímhle, a Cobrou
    Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 co myslis, preco sa to vola ICE (cosi)? Ja by som sa rozhodol pre to druhe.
      Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 Protože s tím můžeš lozit i ledy, ale na skále tím taky neuškodíš?:-D Leze se na laně, ne na názvu..
        Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 Ice Line vs. Cobra? Nesrovnávej jenom rázové síly (4,90 vs. 5,10) a hmotnosti (42 vs 48), ale taky p
          Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 P.S. Jinak souhlas s tím, že Joker je na tohle použití zcela nevhodnej.
        Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 si najprv spocitaj kolko gramov si to na jednom prameni tak preukrutne usetril (ratam ze obidva neno
  Re: Pulky nebo Jokery 29.04.2011 cobra-skvela volba. Joker uplna blbost.
  Re: Pulky nebo Jokery 01.05.2011 Zdárek.
Beal výborná volba. Znám tyto lana, dělám na nich revize. Jokera 9,1mm bych ti tolik
    Re: Pulky nebo Jokery 02.05.2011 Hlasuju za Beal Ice Line.
Stěnka 29.04.2011 Zdar, určitě někdo víte a tak mi odpovíte...Jak je to se stěnou a boulderem v Berouně? Dá se tam dostat přes týden? Je nějaká otvíračka, nebo po dohodě. Díky za info.
Hightech? 28.04.2011 Existuje nějaký stroj, který má všechno co člověk může potřebovat? Myslím GPS,tlf., baro,kompas,vysílačka a tisíc těch užitečnejch věcí,kerý když chceš mít máš minim. tři krámy?
  Re: Hightech? 28.04.2011 jsou telefony s gps, jsou gps s baro a radiem a kompasem. O kombinaci vsech ptakovin v jednom kramu
  Re: Hightech? 29.04.2011 Myslím, že něco podobného chtěl dělat Pieps, ale upustil od toho a zvolil jen lavinový vyhledávač s
  Re: Hightech? 29.04.2011 To nikdo nedela, protoze by ti k tomu musel do batohu pribalit baterku.
    Re: Hightech? 01.05.2011 Spíš bych řekl, že to nikdo nedělá, protože by to neprotlačil na trh přes telefonní operátory. Vysíl
  Re: Hightech? 29.04.2011 nejlepší máš vzít lepidlo, nebo lepící pásku a ty 3 si slepit dohromady
Vadné karabiny 28.04.2011 Americká Komise pro bezpečnost spotřebitelských výrobků ve spolupráci s firmou CAMP oznámila dobrovolné stažení karabin Photon a expresek Mach Express vybavených karabinami Photon. Spotřebitelé by je měli okamžitě přestat používat.
viz:
Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Ahoj, nedokáži si odpovědět na otázku, jestli helma na brusle má nějaké mouchy při použití na lezení a ferraty. Řeknete mi někdo svůj názor, proč by to nemělo jit, prosím?
Dík.
  Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 1) přilba na brusle je těžší 2) slyšela jsem "odbornej" názor že prej jsou řemínky na leze
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Bod 2) je podle mne nesmysl, podívej se na řemínky od nějaké přilby.
Jinak patřičné odpovědi
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Souhlas, u všech sportů je to podobné. Pokud hledám přilbu, kterou chci využívat při více aktivitách
        Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Petzl Meteor III+ je jak na lezení, tak na divokou vodu (do WW3) i cyklistiku, tudíž bych řekl, že i
          Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Dik, vidim to podobne. Helmu mam - tu prvni variantu. Nechce se mi na prilezitostne lezecke zalezito
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 Přetržení (rozepnutí) řemínku (v těch umělohm. zapínáních) je pouze u pracovních přileb a mám dojem,
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 Tak tak. U pracovních se trhá u lezeckých naopak musí vydžet.
        Re: Prilba na brusle i na lezeni? 02.05.2011 Urcite ? A co kdyz se clovek zasekne pri padu v komine. Teda prilba se zasekne v momente, kdy se pad
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Grivel Salamandr - taky dobrá volba.
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Jofa Jágr ultrastrong,nebo odlehčená Růžička ultralight stop impact.Oboje ideální na všechno od horn
    Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 Papouši proč ten otazník?
Ano, Kong Scarab je ideální pro kombinaci kola, lezení a kanoistik
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 28.04.2011 :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddd
Diky za typy. Takze ja zustanu u te pekne helmy na brusleni
      Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 Cus, ten otaznik proto, ze jsem ji netestoval a nevim, jak premava.
  Re: Prilba na brusle i na lezeni? 29.04.2011 problém cyklo přileb je hodně větracích otvorů, které na některých přilbách nejsou z nejmenších...
spolujízda do Petrohradu 28.04.2011 Ahoj,
zítra jedu na petrohradské padání ..kdo by chtěl jedu zítra ve 20:00 z Rokytnice nad jizerou směr Turnov-Praha - Petráč...takže bouldrysti ,zewlaci,fotografové..kdo chce jet ? odjezd 20:00 ..návrat v neděli tak kolem 21:00 čekám možná dřív .m
čištění obuvi 27.04.2011 Zdarec, nemáte někdo zkušenosti s čištěním obuvy od krve? Prokopl jsem si koženou pohorku LS i s nohou a bota začíná dost smrdět.
  Re: čištění obuvi 27.04.2011 Krev docela spolehlivě "vyšumí" v peroxidu vodíku. Když seženeš víc než 3%, vyčistíš to sp
    Re: čištění obuvi 28.04.2011 sůl+voda
  Re: čištění obuvi 28.04.2011 Nevim, jak s pohorkama od krve, ale mě od smradu u lezeček pomohlo je pořádně vymrazit. Zatouchaly j
    Re: čištění obuvi 29.04.2011 Tak tak. Navíc já používám normální ocet, trochu naředěný s vodou.
Phet Maak Velcro 26.04.2011 Nazdar, ma niekto skusenosti s lezkami Triop Phet Maak Velcro? Dakujem za vsetky rozumne prispevky.
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Jo, a jsou divny, jako vetsina bot od Triopu.. Me proste nesedi!
    Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 a ta zkusenost je z lezeni na skalach nebo jen z obchodu? jo a me prijde Tvuj komentar divny, jako v
      Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Mne tady chybi komentar: "... kup si Miury, protoze to jsou nejlepsi boty na svete :)))"
        Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 kup si fajfteny pac to sou nejlepci boty na svete :)
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Na nohách sem je neměl, ale kup si, co ti sedí, případně se líbí. Pokud škrabeš nohama, tak za chvíl
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Pokud ti tvarove sedi na nohu tak si je klidne kup. Mam v poradi uz pate, ted prvni se suchacem a ma
    Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Len tak v ramci objektivity, teba podporuje Triop? :DD
    Re: Phet Maak Velcro 14.10.2012 Koho chleba jíš... aneb zoban nikdy nezklame!
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Mám je asi dva měsíce a musím chválit, leze se mě v nich parádně. Medle první české lezečky, srovnat
  Re: Phet Maak Velcro 26.04.2011 Prodáváme je a lidi si je vesměs chválí.
    Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Taky je chválím, oproti jiným Triopům rozdíl
      Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Srovnatelný s LS? To ti Petříčku jeblo ne? Kup si nějaký LS. Triopy jsou dobrý tak akorát jako výplň
        Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 mam katany a katany laces, tie ale musim dat podlepit a aby som mal v com liezt, potrebujem nieco la
          Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Ted dělá LS něco jako Cobry se sucháčem,v Hudáči za celkem dobrou cenu. Kup si je, nebo něco od RP.
          Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 jednou jsem to tak udělal a za půl roku pokorně kupoval druhý miury :( - vyhozený prachy za triopy a
        Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 ...klasický komentář někoho, kdo leze velké "hovno", ale lezečkám rozumí perfektně! Tyhle
          Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 No jo Venco,já ti rozumím, 8a+ leze dneska vážně kde kdo(Když už se tu oháníš číslama tak ho ,nerad,
            Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 Ale no tak, kluci. Botama to přece není. Taky lezu většinou v LS, ale měl jsem možnost si vyzkoušet
            Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 Jsem bouldrista, takže malé písmenka neznám...:-). Spíš si myslím, že kdo umí lézt, nepotřebuje LS n
  Re: Phet Maak Velcro 27.04.2011 Každopádně doporučuju spíše tkaničky než sucháč ;-)
  Re: Phet Maak Velcro 28.04.2011 Mám je skoro rok a leze se v nich skvěle. Dobrej cit na špici, ale mají tam poměrně tenkou gumu (brz
  Re: Phet Maak Velcro 30.04.2011 Osobne ich odporučím každému, komu by pekne na nohe sedeli. NEviem ako ty, ale ja leziem okolo 8 a t
  Re: Phet Maak Velcro 14.10.2012 Do téhle boty bych šel kdyby se dala opatřit za solidní peníz. T znamená tak okolo 1000Kč. Větší hod
  Re: Phet Maak Velcro 22.04.2015 Triop Phet Maak - jedině doporučuji, mám novej pocit z lezení (předtím jsem měl LS MIu VS) a TRIOP j
    Re: Phet Maak Velcro 08.12.2015 Ahoj, netušíte někdo, kde by se daly tyhle lezky vyzkoušet v Praze? V Hudy (uvedeném na webu Triopu
    Re: Phet Maak Velcro 08.12.2015 Ahoj, netušíte někdo, kde by se daly tyhle lezky vyzkoušet v Praze? V Hudy (uvedeném na webu Triopu
1
...
753
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
765
766
767
768
769
770
771
772
...
2263
Hightech? Existuje nějaký stroj, který má všechno co člověk může potřebovat? Myslím GPS,tlf., baro,kompas,vysílačka a tisíc těch užitečnejch věcí,kerý když chceš mít máš minim. tři krámy? Dilina 21:35:56 28.04.2011odpovědět
  Re: Hightech? jsou telefony s gps, jsou gps s baro a radiem a kompasem. O kombinaci vsech ptakovin v jednom kramu jsem dosud neslysel. Minimum jsou tedy 2, tj mobil + gps s radiem (ale radio v gps pristrojich je vetsinou znacne poddimenzovane a slouzi casto jen ke spojeni se stejne vybavenym pristrojem do par km vzdalenosti & jeste s primou viditelnosti). 23:15:44 28.04.2011odpovědět
  Re: Hightech? Myslím, že něco podobného chtěl dělat Pieps, ale upustil od toho a zvolil jen lavinový vyhledávač s GPS. Jinak zase tak hightech by to nebylo. GPS modul je mrňavý, GSM modul je o něco větší než simka a zbytek snad nestojí ani za řeč co se velikosti týká. Spíš bych viděl problém ve výdrži baterií. Jinak jestli se rozhoduješ pro nějakou miltifunkci, tak bych to viděl na nějaký telefon. Mrkni třeba na HTC. Belial 07:52:10 29.04.2011odpovědět
  Re: Hightech? To nikdo nedela, protoze by ti k tomu musel do batohu pribalit baterku. Geo 13:08:18 29.04.2011odpovědět
    Re: Hightech? Spíš bych řekl, že to nikdo nedělá, protože by to neprotlačil na trh přes telefonní operátory. Vysílačky by totiž byla dost užitečná. Kuba Turek 23:24:29 01.05.2011odpovědět
  Re: Hightech? nejlepší máš vzít lepidlo, nebo lepící pásku a ty 3 si slepit dohromady 14:09:05 29.04.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: