LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRůVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Místní klasifikace: mluví; nemluví; nemluv na mě!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň
Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej
Slovenské průvodce

Závody
SP Krakov (03.07)
SP Chamonix (10.07)
MS juniorů (18.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 13081
2.Votoček 12500
3.Štípek 11869
Bouldry:
1.Trojan 11250
2.Novák 11075
3.Pochman 11075
Hory:
1.Sejbal 8251
2.Skopec 7086
3.Groš 6542

Výsledky
SP Innsbruck (17.06)
M Rakouska paralezení (07.06)
SP Praha (04.06)

Deníčky
5949 lezců
1231362 cest
Nové přelezy:
Královna O 7C
La piada d 7C
Pozdrav z Xc/XIa
Kontraband Xa
Kontrollfr 9-
Svetská Sl 9+
Vymetání P 8A
Zvlhčovač 9
Dýka 8A
Disent 8A/8A+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
standalezec.cz
hoplezec.cz

Diskuse

Vložení přispěvku 
 Clic-up vs.grigri 203.05.2011
Ahoj. Jaké jistítko by ste doporučili?Uvažuji o těchto,Clic-up a grigri 2.Předen díky.

 dnesni fotka03.05.2011
jen detail, je to ze Sv. Jana. Ale jinak hezka fotka .
 Re: dnesni fotka03.05.2011
díky, opraveno

 Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
Neměl by někdo prosím elektronického průvodce na Margalef a Montsant? Případně nevíte jestli se dá někde rozumě koupit knížka? Díky za odpovědi...
 Re: Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
Průběžně aktualizované sešitky na Margalef se dají koupit přímo v Margalefu v Refugiu. Průvodce na M
 Re: Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
V Margalefu v refugiu (nahoře v městečku, skoro poslední barák na pravé straně, když jdeš ven) měli
 Re: Průvodce Margalef a Montsant03.05.2011
Průvodce z refugia je hodně muziky za málo peněz, v roce 2008 stál 6 éček a bylo v něm skoro 500 ces

 Bivakování v Norsku02.05.2011
Ahoj, víte někdo jak je to s bivakováním v Norsku??
V létě tam chceme jet cca na měsíc(busem tam a zpět) a spát kde se dá...:-)
 Re: Bivakování v Norsku02.05.2011
prakticky neni problem skoro kdekoliv...
  Re: Bivakování v Norsku02.05.2011
díky
  Re: Bivakování v Norsku02.05.2011
Snad jen dodržovat odstup asi 100 metrů od soukromého pozemku a nenechat po sobě mrdník se sluší...
   Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
tomuhle se myslím odedávna říkalo táboření, spaní nadivoko, když už tak kempink. pod pojmem bivaková
    Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Nemáš být na Glockneru?
     Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
no měl jsem tam jet koncem týdne, ale padlo to, kámoš nakonec nemůže. nakonec teda pojedem na písek.
      Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
"... jen dodržovat odstup asi 100 metrů od soukromyho pozemku..."

Todle maj
       Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Souhlas, a doplňuju, že na styl "lehnout si a nezeptat se" tam fakt nejsou zvyklí, nechápo
        Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Díky:-)
 Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
Loni bez problémů. Jen ve frekventovanějších oblastech (třeba u řeky Sjoy) bejvá na vodpočívadlech c
 Re: Bivakování v Norsku03.05.2011
V Norsku máš právo si postavit stan na soukromém pozemku, pokud je dále než (myslím) 100 metrů od ba
 Re: Bivakování v Norsku04.05.2011
Bivakovani/prespavani na jednu noc je v pohode kdekoliv za podminky: jsi minimalne 100-150 m od bara
  Re: Bivakování v Norsku04.05.2011
Je to pravda, ale připojuju (už jsem to tady psal), že je opravdu zvykem jít se zeptat - tedy pokud

 5.1002.05.2011
Ahojte, jak moc sedi cislovani lezecek u tehle firmy? Kdyz mam boty US 7,5 muzu si koupit sedmapulky lezky? Nechci cekat na roztazeni, chci si poridit papuče. Pripadne o kolik to lita?
 Re: 5.1002.05.2011
jestli chces papuce tak svoje cislo nebo radsi o pul mensi. staci vyzkouset a uvidis ne?
  Re: 5.1002.05.2011
Na netu jsou v nabidce kotnickove a ty tady nikde nevyzkousim
   Re: 5.1002.05.2011
mne se 5.10 jiz podruhe osvedcily o 1,5 cisla mensi. roztahnou se min nez la sportivy, ale dle meho
 Re: 5.1002.05.2011
Ja mam take iste cislo, ako aj normalne boty. A tesne su riadne. O cislo mensie by nebolo mozne obut
 Re: 5.1002.05.2011
Kotníčkové 5,10 neznám, ale mám už druhé Anaszasi.
U růžovek mě prodavač varoval, že na délk
  Re: 5.1002.05.2011
P.S. Menší než nohy bych si je určitě nekupoval.

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?
 Re: Výškové práce - plat02.05.2011
To je věc, která by i mě zajímala, případně i nástupní. Díky
 Re: Výškové práce - plat02.05.2011
přesně takovej jakej si sjedná. záleží, co umí, na co má papíry a jak je spolehlivej. záleží jestli
  Re: Výškové práce - plat02.05.2011
tos teda moc neporadil..
   Re: Výškové práce - plat02.05.2011
Musim ti odporovat. rekl bych ze poradil docela slusne. V soucasnosti bych se nedivil, kdyby tu byla
    Re: Výškové práce - plat03.05.2011
no určitě to nebude sundávání reklam z budovy Sazky :-D
   Re: Výškové práce - plat03.05.2011
si jako more myslíš, že máma napeče buchty, popřeješ liškám dobrou noc, nasedneš na vlak a dojedeš d
    Re: Výškové práce - plat03.05.2011
Naprosto souhlasim! Uz je nas moc. Ty doby, kdy vejskari byli na vrcholu jsou pryc...
Nejvice
    Re: Výškové práce - plat03.05.2011
Lukáši B. : ty asi rád po sobě čteš svý příspěvky, co ? Prosím tě, nevyjadřuj se jak dement, vždyť s
     Re: Výškové práce - plat03.05.2011
no slušně ses zeptal jako dement. nenapsals co umíš. netuším, jestli nejsi zadarmo drahej.
ob
      Re: Výškové práce - plat03.05.2011
sory more, von se zeptal jak dement, ty né. blbě čtu. pac a pusu
       Re: Výškové práce - plat03.05.2011
More (to je nějaký nový cool oslovení v Praze?), třeba se ptá proto, že chce někomu práci zadat. Moh
        Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Vzhledem k tomu, že Lukáš je ten, kdo na opravdu velkých stavbách práci zadává a úkoluje, tak bys mu
         Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Ta odpoveď Lukase B. pobavila. Něco ve stylu tvrzení "když hodíš šestistěnnou kostkou, padne čí
         Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Doufam ze i jako neznaboh muzu pouzit prislovi o krizku a funusu;)
       Re: Výškové práce - plat03.05.2011
More (to je nějaký nový cool oslovení v Praze?), třeba se ptá proto, že chce někomu práci zadat. Moh
      Re: Výškové práce - plat03.05.2011
No úvodní tři věty jsou řekněme obsahově v pořádku (výrazivo pomíjím), ale k té poslední bych podotk
       Re: Výškové práce - plat03.05.2011
No řekl bych že Lukáš B. je dle intelektu a nadužívání slova More ,příslušník jistého etnika, specia
        Re: Výškové práce - plat03.05.2011
Možná na Lukáše něco nepatřičného vyzvoním, ale asi bys měl před svým cintáním vědět, že patří do ra
         Re: Výškové práce - plat03.05.2011
V tom případě své schopnosti opravdu zdatně maskuje (a reaguje absolutně nepřiměřeně na normální otá
          Re: Výškové práce - plat03.05.2011
víš ty co, já popravdě řečeno ani netuším kolik otrokáři se kterejma se bavím platí svým mamelukům.
           Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Nejsi také trochu mameluk co otročí ve velké stavební firmě?
           Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Tohle cool nadrazeny vyjadrovani je tak sexy, tak chlapsky, samcovsky, ... ze z toho normalne vlhnu!
           Re: Výškové práce - plat23.08.2014
kreten si
         Re: Výškové práce - plat23.08.2014
První kdo v téhle diskusi začal nesmyslně cintat byl Lukas B More, pak rozvědčík K Prasečí Turek Mor
          Re: Výškové práce - plat25.08.2014
Zase se sešly místní celebrity... Lukas More B. a Kuba Prasečí Klisnička Turek. Ještě by se mohl vyj
           Re: Výškové práce - plat25.08.2014
Sešla se maximálně stará bačkora, diskutuješ ve tři roky starým vláknu;)
            Re: Výškové práce - plat25.08.2014
Já nediskutuju. Ve tři roky starým vláknu začal diskutovat Kuba Prasečí Klisnička Turek.
Stář
 Re: Výškové práce - plat03.05.2011
exhibici a kecu mraky, ale vecna odpoved celkem nikde.
  Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Páni, neškriepte sa, vyškary sú jedna velká rodina. Robím výškové práce už 13 rokov a jedno viem ...
  Re: Výškové práce - plat23.08.2014
Páni, neškriepte sa, vyškary sú jedna velká rodina. Robím výškové práce už 13 rokov a jedno viem ...

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?
 Re: Výškové práce - plat02.05.2011
zalezi, na jak vysoke pozici pracujes a v kterym patre sedis - moje rada: cim vys tim lip :-D
  Re: Výškové práce - plat02.05.2011
200-250
   Re: Výškové práce - plat02.05.2011
No ale takhle vysokych kancelarskych budov asi v Praze moc neni a sedet tak vysoko, no to uz chce po

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?

 Výškové práce - plat02.05.2011
Jaký je tak průměrný plat výškového pracovníka v Praze?

1   ...   751   752   753   754   755   756   757   758   759   760   761   762   763   764   765   766   767   768   769   770   ...   2263    
Strana: z 2262
 
     
...nové příspěvky
 Průvodce Margalef a Montsant
Neměl by někdo prosím elektronického průvodce na Margalef a Montsant? Případně nevíte jestli se dá někde rozumě koupit knížka? Díky za odpovědi...
Mrnda10:41:30 03.05.2011
odpovědět 
 Re: Průvodce Margalef a Montsant
Průběžně aktualizované sešitky na Margalef se dají koupit přímo v Margalefu v Refugiu. Průvodce na Montsant v Cornudelle v lezeckém krámku; sektor Racó da Missa byl i v Arbonesově starším průvodci na Siuranu.
P.11:18:29 03.05.2011
odpovědět 
 Re: Průvodce Margalef a Montsant
V Margalefu v refugiu (nahoře v městečku, skoro poslední barák na pravé straně, když jdeš ven) měli (únor 2011) nové vydání na Margalef, pěkná knížečka za 10 éček.
Kaspíny11:21:38 03.05.2011
odpovědět 
 Re: Průvodce Margalef a Montsant
Průvodce z refugia je hodně muziky za málo peněz, v roce 2008 stál 6 éček a bylo v něm skoro 500 cest, sice samizdat, ale naprosto dostačující, cesty stále přibývají, takže 10 éček je naprosto adekvátních. Průvodce na Montsant je trochu dražší, ale je super, stál asi 25 éček. Nejlepší sektor je tady na tom odkazu:

http://www.chadurif.fr/topo/montsant/Montsant.jpg
Bída18:45:01 03.05.2011
odpovědět 
 Foto dne:
lezení na obtížnost kvalifikace
SP Praha 2026
 Databáze cest:
Všechny cesty (192432)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Nosferatu SD 7B+ Val Masino
La piada della formica 7C Val masino
Jedna Rodina Xa Adršpach
Pozdrav z Labáčku Xc/XIa Adršpach
Prodloužený Mauglí 7+ Helfštýn
Nově komentované:
Vpravo Od Hranické 6+ Helfštýn
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín
Jižní Pilíř VII Bezděčín

 Nově v diskusi:
Re: Spaní dolomity, arco | Re: Spaní dolomity, arco | brýle | Spaní dolomity, arco | nalezený ATC pilot Bohostice | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) | Re: Letné lezenie v okolí Brna (100 km) |

 Nové komentáře:
Re: paradocs | Re: žvanil | Re: žvanil | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs | Re: paradocs |

 Kde to vře:
Janja Garnbret přelezla cestu Bibliographie 9b+ (126)
Po pádu v rakouských Alpách zahynul český horolezec (40)
SP v lezení na obtížnost Praha (30)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (17)
Pepa Šindel si zapsal přelezy dalších cest za 9a: (16)
Alpy: sedm mrtvých horolezců během 24 hodin (15)
Pepa Šindel přelezl cestu obtížnosti 9b. (8)
Jakob Schubert zveřejnil film o prvovýstupu cesty B.I.G. 9c (8)
Světová lezecká elita míří do Prahy, na Štvanici začíná svěťák (7)
SP v bouldrech a v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky La Sportiva Genius (aktuální model) | Hory | Nové lezečky Tenaya Mastia 10,5 UK, 45 EU | Picos de Europa | Horolezecký úvazek | Gryphon Ascender | boulder maglajz pytel La Sportiva | Statická a dynamická lana | Garmin Vivoactive 4 | Boulder hou |

 Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
 Ano – aktivně si zjišťuji informace  
 1166 
 Ano – spoléhám hlavně na vizuální kontrolu 
 1284 
 Kombinuji obojí (něco si zjistím + vizuálně posoudím) 
 1464 
 Řídím se doporučením ostatních 
 1434 
 Neřeším to – lezu vše 
 1136 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy © 2000–2026 Lezec.cz


Zobrazit desktopovou verzi