Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 7.Nespoutaný 11494 8.Suchan 11187 9.H2 11019 Bouldry: 7.Popovský 10475 8.Danda 10403 9.Stráník 10400 Hory: 9.Nešťák 5095 10.Hess 4095 11.Zvonková 4029
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English EDELRID Globus 11.05.2011 Zdarec lidi nemáte nějaké zkušenosti s jistítkem EDELRID Globus?? Každý info a názory se hodí.... díkas Luke:)
Grossglockner 11.05.2011 Nevite nekdo jak to vypada na Grossglockneru?
Konkretne Pallavicini kuloaru chcem tam jeste vyrazit,tak schanim informace.Predem diky za info
  Re: Grossglockner 12.05.2011 Byli jsme teď o víkendu...Palla se leze, podmínka asi dobrá, Mayerl má TOP podmínku-celé v ledu, Asc
    Re: Grossglockner 28.03.2013 Ahoj. Nevíte jaké jsou aktuální podmínky v severce Glockneru? Konkrétně Aschenbrenner a Mayerlrampe?
Mallorca 11.05.2011 Ahoj,
v lete chceme jet s pritelkyni na mallorcu(nejake lezeni,plaz,priroda). tak mam par otazek na ty co uz tam byly a byli mi ochotni dat nejakou radu.chceme jet trajektem protoze mame domluvenou cestu kamionem do spanelska/francie tak jestli ma
Demänovská dolina 11.05.2011 Ahoj, v létě se chystám na Slovensko a slyšel jsem že se dá trošku zalozit v Demänovské dolině. Bohužel nikde nemůžu najít rozumné informace o tom kde konkrétně, jaký tam jsou cesty a jak to vypadá s jištěním atd. Kdyby někdo mohl poskytnout informace neb
  Re: Demänovská dolina 11.05.2011 v lete si tam veľmi nezalezieš, lebo všetko je otočené na juh a stromami nie veľmi kryté. sprievodca
    Re: Demänovská dolina 11.05.2011 Díky za info, na průvodce jsem se podíval:-) a nějaká oblast ještě v okolí není? Myslím v dojezdové
          Re: Demänovská dolina 12.05.2011 pozerám najnovsie vynimky pre slovenske skaly a nech robim co robim - v demanovej je stale povolene
          Re: Demänovská dolina 12.05.2011 Povolene je len Machnate. Som z LM a nezda sa mi ze by sa robili nejake tajnosti. Inak by boli sotva
            Re: Demänovská dolina 12.05.2011 tajnosti sa robia okolo lezeni v DD okrem machnateho. Kedze je to v podstate zakazane, miestni chlap
              Re: Demänovská dolina 12.05.2011 ty si úplný debil! načo to tu rozmazávaš?
                Re: Demänovská dolina 12.05.2011 len tak, ze pravidla by mali platit pre vsetkych rovnako, alebo je medzi lezcami zopar vyvolenych?
                  Re: Demänovská dolina 12.05.2011 mudry pochopi, blbcovi nevysvetlim...
                  Re: Demänovská dolina 12.05.2011 Závidíš? Čo takto kúpiť lístok na vlak a ísť tam pozrieť?
                  Re: Demänovská dolina 12.05.2011 Ano pravidla platia pre vsetkych. Budes viac ako vitany na brigade v Machnatom 21 maja 2011. A ako r
                    Re: Demänovská dolina 12.05.2011 Jediný, kdo to tu kdy rozmazával je Miro, protože si ty cesty zapisoval do deníčku a někteří se zača
Tofana 11.05.2011 Prosím o nějaké zkušenosti s cestou Dimai na Tofanu di Rozes. Jak to vypadá s jištěním, orientací a jestli se to dá náročností srovnat s např. Dibonovou hranou na Cimu Grande. Díky předem.
  Re: Tofana 11.05.2011 Prvych 10 dlzok vpravo od velkeho komina lahkymi kutmi, kl 2-4, vela suti. Na standoch lanovice v ho
    Re: Tofana 12.05.2011 Díky moc. Asi je to tedy o dost těžší než ta Dibonka.
      Re: Tofana 12.05.2011 Dibonku som neliezol, takze neviem. Ja som rekreant a Dimai-Eotvos na Tofanu bola pre nas prva velka
Jarní Rakousko - 3 denní trek 10.05.2011 Ahoj, potřebuji poradit nějaký příhodný trek v Rakousku, kde by nebylo potřeba horolezecké a ledovcové vybavení. Termín - příští víkend, celkem 3 dny včetně dopravy. Předpokládám, že ještě bude ve vyšších polohách sníh, napadá vás něco?
  Re: Jarní Rakousko - 3 denní trek 12.05.2011 Hochschwab, nebo Rax... Je to blízko, na 3 dny asi v pohodě.
  Re: Jarní Rakousko - 3 denní trek 12.05.2011 Hochschwab, Rax ale aj Gesause niektore casti. Kalbling je tiez velmi dobra moznost
Batoh 10.05.2011 Ciao Lezci,
doposud jste vzdy dobre poradili tak se obracim znova, chci si koupit batoh do ktereho zabalim vsechny veci na weekend(jidlo, obleceni, veci na lezeni, spacak,...) proste na kompletni weekend na skalach, a nejak si nejsem jistej s velik
  Re: Batoh 10.05.2011 mám 75l + 15...stačí bohatě...
60 bude na lezení plus věci malá.
někdo říká že čím vět
  Re: Batoh 10.05.2011 Čím větší bágl, tím víc toho pobereš a místo na pár plechovkáčů se vždycky hodí. Akorát se možná zby
    Re: Batoh 10.05.2011 jo jenže s 40l batohem máš půlku věcí pověšenou zvenku na batohu....tak si vyber.
do 40 l ned
      Re: Batoh 10.05.2011 Však říkám, že 40l je trochu malej:) Jezdím normálně s 48 + 10 a když jsem línej beru 55 + 10. Cora
    Re: Batohy Doldy 10.05.2011 Doldy nekupovat. Sypou se, maj takovej nějakej divnej materiál a neuznávají reklamace.
Jakmi
  Re: Batoh 10.05.2011 Kup si 70 nebo 80l a neubdeš muset jezdit na lezení ověšenej jak vánoční stromeček (kromě obdivných
  Re: Batoh 10.05.2011 na víkend do Jury mi stačila 70 + 10.... spacák, lano, presa, lezky, sedák, vařič, ešus, nějaké jídl
    Re: Batoh 10.05.2011 Na víkend do Jury mi stačila dodávka udělaná na spaní a malá 40 na vercajk. Ale je fakt ,že tu dodáv
      Re: Batoh 10.05.2011 Před 15-ti lety jsem měl 80l, před deseti 70l, před pěti 60l a dneska objezdím všechno s Deuterem Gu
        Re: Batoh 10.05.2011 mam stejny nazor... Vlastnim ferino 45+10 (mimochodem ferino bych uz nekupoval:) a do batohu dam lan
          Re: Batoh 11.05.2011 Máš recht.
Stan nepotřebuješ, , dyštak se k někomu nasomruješ, karimatka je dnes v dobách sp
  Re: Batoh 11.05.2011 Já mám Millet Odyssee 50+10 a na víkend v horách s lezením a spaním (pod širákem) je akorát... je fa
    Re: Batoh 11.05.2011 opet nemohu nic jineho nez podekovat za rady a nazory, takze jeste jednou DIKY!!,
      Re: Batoh 11.05.2011 Tak strejdo ještě já...Osprey Mamut, dá se z něj po stažení udělat jak 20cítka tak 60tka. Mohu jen d
  Re: Batoh 12.05.2011 Deuter Guide 45 pri. neco podbne.
S dětma radši Supí nebo Bišík? 10.05.2011 Znalci Teplickejch skal, pls jaká oblast je vhodnější pro pohyb malejch dětí pod skalou? Supí skály nebo Bišík? Díky
  Re: S dětma radši Supí nebo Bišík? 10.05.2011 Jednoznačně Bišík, tady není co řešit. Přehledné rovné fleky pod většinou věží, navíc relativně není
  Re: S dětma radši Supí nebo Bišík? 10.05.2011 S detma nejradsi sedte doma na prdeli nez povyrostou!
    Re: S dětma radši Supí nebo Bišík? 10.05.2011 s tebou asi sedej dodnes..
lezecké oblasti, feraty Bavorsko 09.05.2011 Ahoj, dělám nějakou práci do školy a úkolem mám popsat a vybrat hlavní lezecké oblasti v Bavorsku.
Zatím mám samozdřejmě Frankenjuru, Kaiter, Kochel,
Poradil by mi někdo další zajímavé oblasti, případně i typy na zajímavé feraty a vysokohor
  Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 09.05.2011 Zapomněl jsi na celé Berchtesgadenské Alpy, Watzmann, Zugspitze, Karwendel, Wetterstein...
    Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 09.05.2011 Jasně, pravda, díkes moc. Jinak nevíte někdo o nějakém článku, který popisuje historii lezení ve Fra
      Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 11.05.2011 Wettersteingebirge - Oberreintal, Alpspitze...
  Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 10.05.2011 Příjemný úkol.. co studuješ?
    Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 10.05.2011 urcite neco hrozne duleziteho a uzitecneho - FTVS, VSE, nebo nejakou soukromou
      Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 10.05.2011 To snad víš jestli studuješ VŠE nebo FTVS nebo nějakou soukromou, ne?
    Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 10.05.2011 nevzali te na FTVS ani na VSE, tak mas mindrak?
      Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 10.05.2011 Delals prijimacky na VSE? To by nezvladl jen totalni trottl, ale nedokazal jsem se kousnout do pr...
        Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 10.05.2011 tu teologii jsi mohl vynechat, takhle to jen ukazuje uroven mysleni se kterou se lze udrzet na vysok
        Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 11.05.2011 promluvil mistr sveta a prilehleho okoli
          Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 12.05.2011 No a delals nekdy teda ty prijimacky na VSE? Urovni to sedi na krizovkarskou nedelni prilohu denniho
            Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 12.05.2011 Cože? Vysoká škola má vychovávat vědce? V takovém bludu sice žije mnoho učitelů na mnoha vysokých šk
              Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 12.05.2011 1) nic takového jsem nenapsal, ale cituji: "Vysoke skoly maji byt vedecke instituce."
            Re: lezecké oblasti, feraty Bavorsko 12.05.2011 tvy chapani teologie je smutnou kombinaci dedictvi dialektickyho materialismu a cerstve aplikace mat
Název cesty Labák? 09.05.2011 Ahoj. Nevíte někdo co je to za cestu: Labák - Pravý břeh. Hranka 6 borháků, napravo od cesty Amore mio na Maják. Cca tak VIIIb bych hádal za ten 3 borhák ale nevím... Díky.
  Re: Název cesty Labák? 09.05.2011 Ahoj , řekl bych že je to " Noční hlídka " a klasa je VIIIb , ale má to 10 háků .
1
...
748
749
750
751
752
753
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
765
766
767
...
2263
Mallorca Ahoj,
v lete chceme jet s pritelkyni na mallorcu(nejake lezeni,plaz,priroda). tak mam par otazek na ty co uz tam byly a byli mi ochotni dat nejakou radu.chceme jet trajektem protoze mame domluvenou cestu kamionem do spanelska/francie tak jestli ma nekdo zkusenosti tak z kama jet a s jakou firmou,pak za kolik se da pujcit auto/skutr a jestli je tam porad neco takoveho ze ridit muze clovek az po tom co ma tri roky ridicak.Vim ze hodne lidi tam spava v klasterech tak jestli muzete nejaky levny doporucit.Pak treba kam se jit podivat a celkove ruzne poznatky co delat a nedelat:)dekuju moc za odpovedi a prosim na google sem se dival...nebudem to tu zasir... blbostma a jestli je muj dotaz tak nemistny tak at ho nekdo smaze,dik filip:) Filip 21:19:46 11.05.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: