Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 33. 10255 34.Kubíček 10215 35.Chejn 10208 Bouldry: 33.Stadtherrová 9550 34.Stribrny 9534 35.Kollár 9503 Hory: 19.Petr 3142 20.Nešvera 3129 21.Novák 2688
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English sháním informace o boulderingu 16.05.2011 Prosím pomozte mi někdo sháním jakékoliv informace pro svou práci o boulderingu a potřeboval bych nějaký zajímavý zdroj o historii a tak všeobecně všem co se týká bouldru.
  Re: sháním informace o boulderingu 16.05.2011 Zkus úvod z průvodců na Petrohrad.
  Re: Horor na chatě 16.05.2011 Plus doporučuji toto:
1, Úvod (od 3.5. do současnosti)
    Re: Horor na chatě 16.05.2011 Jaj, ještě podpis jsem zapomněl, jak nějaký jeblý anonym :-(
  Re: Horor na chatě 16.05.2011 Ti co si to hned nepřečtou: na Ďurkovej chatar dobodal babu.
V liptovskej Lúžnej mam rodinu,
    Re: Horor na chatě 16.05.2011 ...uš???
    Re: Horor na chatě 10.07.2011 "náturově od nich pravda nejsu zas tak daleko"
pak tomu budou říkal Silent
  Re: Horor na chatě 16.05.2011 To stanovisko KST je vskutku zajimave. My nic, je to sice nase, ale nemame s tim nic spolecneho. A k
    Re: Horor na chatě 10.07.2011 len na slovensku je snad mozne ze ked v noci ozran so sekerou vyzenie turistov z utulne, po tom co s
haršajzny 16.05.2011 Mám dotaz zda jsou dvě délky haršajzen na diamir experience.
  Re: haršajzny 17.05.2011 Ano
  Re: haršajzny 18.05.2011 Neviš jak se dají na internetovém obchodě rozeznat? Nikde jsem nenašel že by je nějak rozlišovaly. D
    Re: haršajzny 20.05.2011 To je škoda zda už nevyráběj delší typ. Kamarád co si koupil ty kratší aniž by to věděl,říká, že je
Hledám parťáka 16.05.2011 Ahoj , hledám někoho(veselejší povahy) na výšlapy do Alp...kopečky atd. Jsem z Prahy. K.
  Re: Hledám parťáka 16.05.2011 Nazdárek:) Taky hledám někoho na lezení každý den ve skalách, ale tohle zkus psát do inzerce (v disk
    Re: Hledám parťáka 16.05.2011 Vzdyt psal(a), že je z Prahy. ;)
      Re: Hledám parťáka 16.05.2011 Chlapi nelijte to pivo z oken, pište inzeráty do inzerce a nejsem z Prahy;)
  Re: Hledám parťáka 17.05.2011 čtenáře inzerátů bude patrně zajímat, jestli se jedná o slečnu Kristýnu nebo mládence Kristiána, a n
    Re: Hledám parťáka 17.05.2011 A koho tvý problémy zajímaj? :)
      Re: Hledám parťáka 17.05.2011 No mě třeba jo, protože aspoň vidím, že v tom nejsem sám :-)
      Re: Hledám parťáka 17.05.2011 fakt si nedělám ambice zajímat každého anonymního přiblblíka. slečna (nebo mládenec) Christy dal(a)
        Re: Hledám parťáka 18.05.2011 Myslim že ti, jimž je inzerát určen, jej budou umět i správně přečíst.
          Re: Hledám parťáka 19.05.2011 to teda čumím, asi to asbolutne postrádá to co by to mělo mít. tento lezec pravděpodobně není pro sp
            Re: Hledám parťáka 19.05.2011 Blbej dotaz v diskusi = blbá diskuse. Holt si lidi taky chtějí někdy užít trochu legrace;)
nejcastejsi zraneni 15.05.2011 zdravim, zajimalo by me jake jsou nejcastejsi zraneni a urazy spojene s lezenim (myslim lezeni jen na suche skale, zadny snih,mraz a hory). potrebuji napsat praci o negativnich vlivech lezeni na lidsky organismus. Dik D
  Re: nejcastejsi zraneni 15.05.2011 Co se mě týče, tak jednoznačně vedou okopaný a odřený kolena, sem tam i různé další části těla.:)
  Re: nejcastejsi zraneni 16.05.2011 Jo, jo,odřená kolena a ruce...a taky zlomeniny morálu a sebevědomí.
  Re: nejcastejsi zraneni 16.05.2011 tak to je jednoduchý prsty-nohy ruce, lokty, kolena,paty, hlava, ramena, záda a bradavky při lezení
  Re: nejcastejsi zraneni 16.05.2011 za mě prsty
    Re: nejcastejsi zraneni 16.05.2011 kocovina
  Re: nejcastejsi zraneni 17.05.2011 Já mám poslední dobou hlavně rozedřený nohy od trnovníků, když hledám ten správnej kvak a občas klíš
  Re: nejcastejsi zraneni 17.05.2011 Já mám poslední dobou hlavně rozedřený nohy od trnovníků, když hledám ten správnej kvak a občas klíš
Pláštěnka na batoh 15.05.2011 Čaute!
poraďte prosím nějakou kloudnou pláštěnku na batoh (80-90l) pro trekking v horách, mám tu DOLDY, těžce zklamala - to není pláštěnka, ale "vodupropustný obal", bohužel. Díky za každej konstruktivní tip. O.
  Re: Pláštěnka na batoh 15.05.2011 Deuter, Tatonka, Millet, RAB...
    Re: Pláštěnka na batoh 15.05.2011 Díky za aktivitu, katalog outdoor-zboží mám ale doma taky :), spíše mě zajímala osobní hodnocení typ
      Re: Pláštěnka na batoh 16.05.2011 Mám jí od Loewe Alpine (byla dodána spolu s báglem) a je to dost podobné, zejména teď, po letech pře
      Re: Pláštěnka na batoh 16.05.2011 Mám pláštěnku od Jurka několik let a jsem s ní naprosto spokojen. Nepromoká a dá se upravit na různě
        Re: Pláštěnka na batoh 16.05.2011 Nepromoká? A to se bavíme o dvou kapkách z vodotrysku a nebo o non-stop slejváku? Já jen, že deštíče
          Re: Pláštěnka na batoh 16.05.2011 DOLDY nevydrží ani jedno :). No jako já stejnak v batohu nosím většinou věci zabalený v nějakým igel
          Re: Pláštěnka na batoh 17.05.2011 Používal jsem jí v Norsku - 3 týdny, pršelo každý den, někdy i v kuse. V Čechách 4 dny přechod Lužic
    Re: Pláštěnka na batoh 16.05.2011 Mám Deuter 80 - 95l a po celodením dešti na Islandu, kdy mi začla protejkat i dobrá goráčovka byl bá
      Re: Pláštěnka na batoh 16.05.2011 Díky, to mi potvrdilo to, co jsem si myslel. Super příspěvek, jak jsem výše napsal, igelitky v batoh
  Re: Pláštěnka na batoh 17.05.2011 Klasika, jako cokoliv Doldy. Taky už se snaží zachránit byznis aspoň sponzoringem po vzoru Husky.
  Batohy Doldy = SHUNT 18.05.2011 A co čekáš od Doldy?
  Re: Pláštěnka na batoh 18.05.2011 Nejlepší je stejně deštník.
Foto dne 15.05.2011 Pohádky z mechu a kapradí?
pruvodce 15.05.2011 zdravim,poradte,kde najit nejnovejsiho pruvodce na velky rabstejn v e-podobe. diky
  Re: Mont Blanc 14.05.2011 Zbytecne to dramatizujes. Pouzij, co mas osvedcene z Tater a co Ti chutna.
  Re: Mont Blanc 14.05.2011 Neco co malo vazi, dobre/rychle se pripravuje a chutna ti. Nebudes tam nahore tyden nebo mesic...Kdy
    Re: Mont Blanc 14.05.2011 ... přesně tak. A nezapomeň na slivovici před každým jídlem. Oni ti naši předci nebyli blbí a věděli
      Re: Mont Blanc 17.05.2011 Spíš než jídelníček bych zvážil taktiku výstupu s ohledem na to, jak budeš před výstupem aklimatizov
  Re: Mont Blanc 15.05.2011 Když neošidíš aklimatizaci, bude ti chutnat (skoro) jako normálně. Rvi do sebe kalorie horem dolem,
    Re: Mont Blanc 15.05.2011 Díky ti za reakci, to je přesně to co jsem potřeboval vědět (něčí zkušenosti). Vypadá to že to moc p
      Re: Mont Blanc 15.05.2011 Já si na jídlo dost potrpím, můj jidelníček na horách je: snídaně - ovesná kaše s příchutí, prodávaj
        Re: Mont Blanc 15.05.2011 Potrpíš si na jídlo a přitom se láduješ Dobrým hostincem?
          Re: Mont Blanc 16.05.2011 ...niektore prispevky nechapem
          Re: Mont Blanc 16.05.2011 ...niektore prispevky nechapem
            Re: Mont Blanc 16.05.2011 Co máš z toho, já taky ne. Hlavně, když se opakujou...
        Re: Mont Blanc 15.05.2011 Chleba se salámem jím jen po malejch kouskách během dne, v kombinaci se sušenkou nebo čokoládou je t
        Re: Mont Blanc 16.05.2011 Doporučuju někdy to "jídlo z Hudáče" ochutnat. Jinak bys to nikdy nenapsal. Např. Travellu
          Re: Mont Blanc 17.05.2011 Jídlo z Hudáče se nedá srovnat ani s Dobrým hostincem? Tak to už musí bejt fakt síla.
            Re: Mont Blanc 17.05.2011 Jestli Travellunch někomu chutná nebo ne, je jeho problém, ale takovej odsudek je kravina. Bramborov
              Re: Mont Blanc 17.05.2011 Já to neodsoudil; jen se ptám, protože to na rozdíl od Hostince nezám.
      Re: Mont Blanc 15.05.2011 Hodně pít je základ, ale je dobrý vodu vylepšit o nějaký minerály, zvlášť pokud je ze sněhu. Křeče v
        Re: Mont Blanc 15.05.2011 Dobrá připomínka. Voda ze sněhu nebo z ledovce je prakticky destilka, takže minerály se hodí. Já to
          Re: Mont Blanc 16.05.2011 Vodu zo snehu vzdy prevarit! Prave na tomto kopci sa mi postastilo napit sa z neprevarenej vody a na
            Re: Mont Blanc 16.05.2011 Nicméně hlavní je rychlost výstupu. Tím se eliminuje i množství potravy na přiměřenou mez. Jakmile b
              Re: Mont Blanc 16.05.2011 Bez bivaku jen rychlíci, většinou 2-3 dny,1.pod kopec,2.vršek + zpátky buď až dolu nebo jen pod kope
                Re: Mont Blanc 16.05.2011 Acylpirin se už moc nedoporučuje kvůli riziku krvácení do žaludku, to riziko se údajně úměrně zvyšuj
  Re: Mont Blanc 15.05.2011 Já si vždy beru gulášek, fazole, párky v konzervě. Dále vysočinu (ideální), rybičky, polívky od ťong
  Re: Mont Blanc 19.05.2011 Pokud to bude normálkou přes Gouter a výstup tam a zpátky 2-3 dny max., tak doporučuji dneska už uvá
POZOR vadny kus PETZL 14.05.2011 I firme jako je PETZL se nanestesti podarilo vyrobit par vadnych kusu..!!! Takze pozor !!! Jeden clovek je uz v nemocnici..:(
Jedna se o ferrata set typ scorpio ..vice informaci na strankach petzl.fr s oficialnim vyjadrenim.
(odstranit meze
1
...
746
747
748
749
750
751
752
753
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
765
...
2263
  Re: Horor na chatě Plus doporučuji toto:
1, Úvod (od 3.5. do současnosti)
http://hiking.sk/hk/ fo/173/utulna_durkova
_pod_chabencom.html? offset=75&period=&fifo=
2, Vyjádření KST
http://hiking.sk/hk/ar/
1885/kst_incident_na _durkovej_mrzi.html 19:36:36 16.05.2011odpovědět
    Re: Horor na chatě Jaj, ještě podpis jsem zapomněl, jak nějaký jeblý anonym :-( vonkreuz 19:37:16 16.05.2011odpovědět
  Re: Horor na chatě Ti co si to hned nepřečtou: na Ďurkovej chatar dobodal babu.
V liptovskej Lúžnej mam rodinu, pravidelně jezdím, na Ďurkovej sem byl nespočetněkrát, takové ty věci - byli opilí, nedostali sme jídlo, špatně se spalo (co sem četl tak uš to byl fakt extrem) sem byl uš zvyklý, náturově od nich pravda nejsu zas tak daleko, no toto uš mě hodně překvapilo, nechcu řikat že to chápu ale opitý - některé lidi to moc mění, každopádně tam uš chatara dělat nebude, neni třeba dělat ukvapené závěry a "nechodit tam". PS: možná se mi splní sen a budu dělat chatara na ďurkovej:) Soty 19:59:08 16.05.2011odpovědět
    Re: Horor na chatě ...uš??? PD 20:49:48 16.05.2011odpovědět
    Re: Horor na chatě "náturově od nich pravda nejsu zas tak daleko"
pak tomu budou říkal Silent hill ... :) marek 07:51:58 10.07.2011odpovědět
  Re: Horor na chatě To stanovisko KST je vskutku zajimave. My nic, je to sice nase, ale nemame s tim nic spolecneho. A kdo teda? Zvlast pokud tam podobne problemy byly uz v minulosti ... Belial 22:07:06 16.05.2011odpovědět
    Re: Horor na chatě len na slovensku je snad mozne ze ked v noci ozran so sekerou vyzenie turistov z utulne, po tom co sa navstevnici kvoli ozranparty nemohli ani vyspat, niekto je este vobec schopny hovorit o tom ze dotycny pan spravca je v podstate spravny chlap. to co inde cloveka diskvalifikuje je u nas pomaly hrdinstvo. 13/05/11 19:40 navstevnik
dobrej komnentář z diskuze ... 08:16:25 10.07.2011odpovědět
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: