Igor Koller chystá autobiografii Lezecká vášeň Ostaš Bouldertopo 2026: nové vydání + spuštěný předprodej Slovenské průvodce
SP Krakov (03.07) SP Chamonix (10.07) MS juniorů (18.07)
Cesty: 48.Pelikán 10013 49.Zaoral 9994 50. 9986 Bouldry: 48.Ondra 9134 49.Skočdopole 9103 50.Tran 9078 Hory: 21.Novák 2688 22.Bernard 2632 23.X. 2532
SP Innsbruck (17.06) M Rakouska paralezení (07.06) SP Praha (04.06)
Kontakt
🏠 Domů Diskuse Inzerce Fotky Cesty Žebříček Průvodce Mapy Deníčky 👤 Přihlásit 📝 Registrace 🇨🇿 Česky ✓ 🇬🇧 English Vídeň 18.05.2011 zdar, nemáte někdo tip na stěnu ve Vídni? Dík S.
  Re: Vídeň 19.05.2011 super stena je venkovni stena na takovou nejakou protiletadlovou pevnost z 2,sv.valky, ted je uvnitr
    Re: Vídeň 19.05.2011 to je servis...:) Dík
manual 18.05.2011 Cao lezci shanim manual k memu novemu lezeckemu auticku ford mondeo combi 2004, vim ze to sem asi nepatri ale nema nahodou nekdo??
diky moc...
  Re: manual 18.05.2011 Mam Mondeo 2003 combi a manuál jsem si koupil. Na netu jsem ho nenašel.
    Re: manual 18.05.2011 Co třeba napsat na uloz.to manual mondeo? Tady to máš. Ani nevim proč jsem ti to hledal, asi protože
      Re: manual 19.05.2011 diky za kazde dobre rano.... :-)
Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 Ahoj, zajímalo by mě co všechno mě "ochrání" před ochranáři přírody při lezení v Čechách, především na písku. Členství v ČHS to jistí určitě, dřív to snad byl i Alpenverein, který nevím, jestli ještě platí, někde jsem slyšel, že už prý ne. Fungu
  Re: Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 Nejlíp asi brokovnice a punčocha přes hlavu.
Ale vážně: pokud dodržuješ pravidla a podmínky O
  Re: Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 Oficiálně průkazka ČHS, neoficiálně slušný chování. Průkazka ještě není zárukou, že se dotyčný nebud
    Re: Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 :))) Hm jo. Já vidim, že máš na konci smajlík, ale co kdyby to tazatel náhodou vzal celý vážně …
      Re: Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 do IXa!!!
        Re: Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 Jo, omlouvám se, to byl překlep. Mělo to být "do VIIIc včetně", v pravidlech je to formula
          Re: Oprávnění k lezení na písku 18.05.2011 A propos, to lezení na mokrým samozřejmě skále vadí jen na tom písku. Jinde je to jen tvůj problém -
      Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 18.05.2011 Mám pocit, že na Suškách vrcholové knížky nejsou hoodně let, aspoň na těch velkých vrcholech, snadno
        Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 19.05.2011 Nevím jak je to na Suškách, ale obecně se na písku, i jinde už delší dobu upuští doplňování vrcholov
      Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 18.05.2011 K hlášení nedostatků na SO: když jsi našel cestu, tak dole u ní je položka Vaše poznámky k cestě - P
      Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 19.05.2011 Ano, obecně je pravda, že nezesvěcený horolezec neví, kde nahlásit nedostatky a závady ve skalách. P
      Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 19.05.2011 Další možnost je kontaktovat přímo správce, u sektoru na SO je uvedený kontakt a správec.
  Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 18.05.2011 Na boudě v lese u cesty od Střední, Sokolí věže přímo k silnici, je možné napsat vzkaz správci oblas
    Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 18.05.2011 A proč ne? Je to dobře že na to Tomáš upozornil.
Pokud vím, ještě napodzim na Hlavní věži kni
      Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 20.05.2011 Knížka zmokla a už je připravená nová, Honza děkuje za upozornění. Zdeněk přidal odkaz na hlášenky n
    Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 19.05.2011 Souhlasim, knizka v lete na vezi byla. A Bundalova droga je pekna cesta =-) nevidim duvod na chybeji
      Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 19.05.2011 Coja si pamatuju za poslední tak cca 3 roky tak situace ohledně vrcholovek na Suškách je opravdu žal
        Re: kde nahlásit nedostatek k Suchým skalám? 19.05.2011 Nikdo Sušky neudržuje? Honza se o skály stará. Spíš jestli má opravdu smysl tam ty knížky dávat. Pos
  Kontaktovat správce 20.05.2011 Jsem málem zapoměl. Lezec má parvděpodobně u nás největší návštěvnost z lezeckých webů, takže Libor
    Re: Kontaktovat správce 20.05.2011 Tak to je super:-) Díky za rozšíření funkčnosti databáze.
kdy nový sedák? 18.05.2011 Ahoj, mám dotaz, můžete mi poradit, kdy zvažovat nákup nového sedáku? Párkrát jsem do něho padl, ale řekl bych, že to nikdy nebylo nic dramatického. Nevykazuje žádné známky poškození, jde mi čistě o bezpečnost. Předem dík
  Re: kdy nový sedák? 18.05.2011 Když se v tom stávajícím už bojíš lézt.
  Re: kdy nový sedák? 18.05.2011 Někdo koupí nový sedák až když mu rupne vršek a on po prosvištění pár desítek metrů zůstane viset je
    Re: kdy nový sedák? 18.05.2011 Těch 5 let je asi rozumnej kompromis. Někdo ho třeba rozšklube dřív, někomu vydrží jednou tolik. Tak
      Re: kdy nový sedák? 18.05.2011 Jó, tak vo tom sem taky něco slyšel. Nebylo to náhodou na Rajčeti?
  Re: kdy nový sedák? 18.05.2011 Koupě nového sedáku záleží na tobě v jakém ho máš stavu. Dříve měli sedací úvazky životnost garantov
bouldering v Julských Alpách 18.05.2011 Ahoj, chystáme se projít trochu kolem Triglavu a možná i jinde po Slovinsku. Snažím se sehnat nějaké informace ohledně nějakých míst pro lehčí bouldering, eventuelně nějaké skalky, ale zatím marně, poradí mi někdo? Díky moc
  Re: bouldering v Julských Alpách 18.05.2011 Bouldering si ne, ale jedny skály bych mohl doporučit. Když jsem byl před 4 lety po několikáte ve Sl
    Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 Boulderová skalka je pár desítek metrů od Aljaževa domu (za vedlejší hospodářskou budovou). Kousek z
      Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 Ale jsi si vědomej toho,že existují lidi které zajímá sport s názvem bouldering? Jinak u vás je asi
        Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 neviem, ked som minule liezol okolo hokejky, moc dreva som v nej nevidel...
          Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 No tak to jsi vypil asi moc borovičky na žal.
            Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 borovicku nepijem a hokej ma nezaujima, ale skus kludne rypat dalej, mozno sa zbavis nejakeho komple
              Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 No hlavně ať se vy zbavíte komplexu z Čechů. Někdo se tu zeptá na bouldering ve Slovinsku a hned mu
                Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 preco si stale myslite, ze mame nejaky komplex? :) momentalne pracujem v Ostrave a zistujem, ze vam
  Re: bouldering v Julských Alpách 19.05.2011 Díky moc všem za odpovědi, nakonec myslím, že nezůstane jen u boulderingu.
Hochswab lezení 18.05.2011 Nedáte nám někdo tip na lehké, zajištěné a vícedélkové cesty někde v Hochswabu?
Díky
  Re: Hochswab lezení 18.05.2011 pekne relativne lahke cesty su na Wettersteine (jeden z vrcholov v oblasti), Via Renata - 6, Wetters
  Re: Hochswab lezení 18.05.2011 přímo na hochswab himmelsleiter (5-) a baumgartenweg (3+), na westliche Edelspitz Waiblkante (4-), s
Johann - sníh 17.05.2011 Ahoj, chystáme se o víkendu na tu novou super ferratu na Dachstein, jedná se o ferratu Johann, která je nově prodloužená.Nevíte jak to tam vypadá se sněhem a zda už je to lezitelné? Díky za reakce
    Re: Johann - sníh 18.05.2011 Jmenuje se to super ferrata a je to spojení nové ferraty pod Johannem, pak krátký přechod lezeš Joha
      Re: Johann - sníh 19.05.2011
lezci - Cheb 17.05.2011 Ahoj.
Někdo kdo by zašel občas polézt, bydliště okolí Chebu?
Ztracené lezky ve Slopu 17.05.2011 Minulý týden v úterý(12.5.) jsem zapoměl ve Sloupu u Indie zelené lezky. Pokud je někdo našel, prosím ozvěte se mi na e-mail can zavinac email.cz. Dik moc, odměna jistá
  Re: Ztracené lezky ve Slopu 17.05.2011 Nepomohl by ti tenhle inzerat? :-)
>>Různé: lezečky ve Sloupu ztráty a nálezy <
    Re: Ztracené lezky ve Slopu 17.05.2011 Nepomohl, ptal se, jedná se o jiné batínky.
1
...
745
746
747
748
749
750
751
752
753
754
755
756
757
758
759
760
761
762
763
764
...
2263
Reklama:
Foto dne:
Databáze cest:
Nově v diskusi:
Nové komentáře:
Kde to vře:
Nově v inzerci:
Anketa:
Posuzuješ bezpečnost jištění před nástupem do cesty?
Návody:
Partneři: